Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#221 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 22:23

Když už je tady řeč o ztrátách gc, dneska nějakej kretén ukradnul naší kešku ve který bylo 6 cestovatelů...:((( ach jo
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#222 jiri.s

jiri.s

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 17:46

Bohužel jo. Já jsem se s tím ještě u mích keší nesetkal, protože já mám všechny keše micro (mám dva profily) ;)
  • 0

#223 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 15:09

Taky jsem vyslal do světa veverku. Byla i v Thajsku a nakonec doskákala v Holandsku, protože někdo sebral kešku. Nakonec keška byla archivovaná tak jsem ji prohlásil za ztracenou. Holt zkusím sehnat novou a udělám repete.:)
  • 0
Hugo

#224 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 19:03

jj, kradou se...prave se zacinam smirovat se ztratou TB Armin Tamzarian...do posledni kese byl vlozenej 5,5. a 6.5. uz ho tam kaceri nevideli....nacestoval pouhopouhejch 500km...byl to nas prvni a i posledni...jedine, ze by se mi k plisku podarilo pridelat h***o...to by se mozna neztratilo....preju tomu kdo ho zcoril, aby si ho poradne uzil...
  • 0

#225 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 21:41

ja05 napsal/a:
jj, kradou se...prave se zacinam smirovat se ztratou TB Armin Tamzarian...do posledni kese byl vlozenej 5,5. a 6.5. uz ho tam kaceri nevideli....nacestoval pouhopouhejch 500km...byl to nas prvni a i posledni...jedine, ze by se mi k plisku podarilo pridelat h***o...to by se mozna neztratilo....preju tomu kdo ho zcoril, aby si ho poradne uzil...


h***o by se neztratilo, ale plíšek jo ;)
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#226 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 27 květen 2012 - 10:01

Mě se ztratil v německu můj TB3KQ9J :( Už jsem asi pětkrát psal němčourovi co ho vyzved a má ho, ale bez jediné odpovědi. Překládal jsem přes googla, protože německy nevládnu, tak pokud umíte někdo nadávat německy, klidně tomu uživateli Leafea vynadejte do bezvědomí :|
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#227 Hynous

Hynous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 13:34

Jo kradou se, bud z blbosti, tuposti nebo nevědomosti. Náš GC TB3BC7C skončil po 159 km v rukou robert.muller.69 a tím jeho cesta skončila :(
  • 0

#228 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 13:45

ja05 napsal/a: jj, kradou se...prave se zacinam smirovat se ztratou TB Armin Tamzarian...do posledni kese byl vlozenej 5,5. a 6.5. uz ho tam kaceri nevideli....nacestoval pouhopouhejch 500km...byl to nas prvni a i posledni...jedine, ze by se mi k plisku podarilo pridelat h***o...to by se mozna neztratilo....preju tomu kdo ho zcoril, aby si ho poradne uzil...

To jeste neni ani mesic, tak bych to jeste nevzdaval, rada kaceru loguje TB a GC s velkym zpozdenim ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#229 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 15:59

Přesně tak, jak píše Kapsa. Tento náš TB je stále zalogován v keši, přitom vím, že už ho delší dobu má jeden kačer. [tb]TB3ANM7[/tb]
  • 0

#230 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 16:22

kapsa napsal/a:
To jeste neni ani mesic, tak bych to jeste nevzdaval, rada kaceru loguje TB a GC s velkym zpozdenim ....


je to mozny, ale tam je problem, ze zmizel v podstate ve stejnej den kdy tam byl vlozenej. psal jsem tem lidem, kteri byli po vlozeni TB na kesi a ti TB nevyzvedli a ani ho tam nevideli...takze jsem to vzdal....ale treba se objevi...
  • 0

#231 right-killer

right-killer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 16:41

to je mi lito ale ja keše nekradu
  • 0

#232 right-killer

right-killer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 16:55

ja vim kdo vykrada keše v bruntale jeho učet smažte a login řeknu zitra
  • 0

#233 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 17:29

ja05 napsal/a:

kapsa napsal/a:
To jeste neni ani mesic, tak bych to jeste nevzdaval, rada kaceru loguje TB a GC s velkym zpozdenim ....


je to mozny, ale tam je problem, ze zmizel v podstate ve stejnej den kdy tam byl vlozenej. psal jsem tem lidem, kteri byli po vlozeni TB na kesi a ti TB nevyzvedli a ani ho tam nevideli...takze jsem to vzdal....ale treba se objevi...


Jak už je napsáno. Ještě bych to nevzdával. Měl jsem naprosto stejný problém jako ty. A to u NW1J5F. Byl do jedné keše vložen s ostatními třemi TB a kačeři, kteří po pár hodinách tuto keš logovali již je v keši neviděli. Po pár dnech pátrání se ozval jinej kačer s tím, že můj TB našel v úplně jiné keši, kde nebyl zalogován. No a TB je na světě a putuje již dál.
  • 0

#234 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 17:45

tomy.22 napsal/a:
Jak už je napsáno. Ještě bych to nevzdával. Měl jsem naprosto stejný problém jako ty. A to u NW1J5F. Byl do jedné keše vložen s ostatními třemi TB a kačeři, kteří po pár hodinách tuto keš logovali již je v keši neviděli. Po pár dnech pátrání se ozval jinej kačer s tím, že můj TB našel v úplně jiné keši, kde nebyl zalogován. No a TB je na světě a putuje již dál.


fajn, tak diky za dodani nadeje, zatim nebudu TB oznacovat jako ztracenej...treba se nekde objevi...
  • 0

#235 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 22:23

Prave jsem prosel svoje kese a sestkrat kliknul na Mark item missing...
  • 0

#236 OK2BSY

OK2BSY

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 22:43

Právě jsem něco napsal to rubriky Ztrácející se GC a TB. Bohužel, jakmile se v listingu objeví zápis o registraci GC nebo TB, mám pocit, že rádoby kačeři, kteří se zaregistrují - samozřejmě zadarmo - vyrazí, nezajímá je logování, akorát vymudlí kešku, posbírají tracky a dělají si sbírku. Jak proti tomu - asi logovat vložení se zpožděním, až to vyzvedne slušný kačer. ten den-dva nikoho nezabije, a track se dostane do povolaných rukou. Nebo jinak nevím, asi to dávat jen do obtížnějších keší. Mějte se všichni fajn a přeji spoustu prima zážitků při hledání pokladů. B)
  • 0
Pedro

#237 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 9:33

Bohužel to asi skončí tak, že všechny hezčí coiny budou k vidění jen u majitelů na eventech... Sám se coin bojím vypustit, když si tak pročítám diskuzi. V Čechách už vůbec ne. Dal jsem do oběhu 2x TB - první v Rakousku s misí dostat se na Nový Zéland. Cestuje, sice zatím jen po Evropě, ale cestuje. Druhé TB jsem vypustil v Českých Budějovicích, s tím, že chci, aby se dostalo do Skotska k jezeru Loch Ness. Zatím obíhá cestu Brno - Frýdlant nad Ostravicí - Olomouc. Čechy jsou prostě černá díra:(
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#238 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 9:40

burg napsal/a:
Dal jsem do oběhu 2x TB - první v Rakousku s misí dostat se na Nový Zéland. Cestuje, sice zatím jen po Evropě, ale cestuje. Druhé TB jsem vypustil v Českých Budějovicích, s tím, že chci, aby se dostalo do Skotska k jezeru Loch Ness. Zatím obíhá cestu Brno - Frýdlant nad Ostravicí - Olomouc.
Čechy jsou prostě černá díra:(

Proč by měli být Čechy černá díra ? Vždyť ti cestují oba.
Mám ztracený 4 TB a ani jeden se neztratil v Čechách (Amerika, Holandsko, Německo, Švédsko)
  • 0

#239 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 9:46

OK2BSY napsal/a:
Právě jsem něco napsal to rubriky Ztrácející se GC a TB. Bohužel, jakmile se v listingu objeví zápis o registraci GC nebo TB, mám pocit, že rádoby kačeři, kteří se zaregistrují - samozřejmě zadarmo - vyrazí, nezajímá je logování, akorát vymudlí kešku, posbírají tracky a dělají si sbírku. Jak proti tomu - asi logovat vložení se zpožděním, až to vyzvedne slušný kačer. ten den-dva nikoho nezabije, a track se dostane do povolaných rukou. Nebo jinak nevím, asi to dávat jen do obtížnějších keší.

Mějte se všichni fajn a přeji spoustu prima zážitků při hledání pokladů. B)


Slušný kačer neloguje vyzvednutí, dokud není zalogováno vložení. Pak se můžeme divit, že se cestovatelé logujou s měsíčním zpožděním a že nejsou v keších, kde jsou zalogované. Na konspirační teorie o sbírkách cizích TB fakt nevěřím. Půlka jich někomu vypadne z kapsy nebo skončí zapomenutá doma a druhá půlka cestuje, jen má bordel v lozích.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#240 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 10:17

Chryseis napsal/a:
Na konspirační teorie o sbírkách cizích TB fakt nevěřím. Půlka jich někomu vypadne z kapsy nebo skončí zapomenutá doma a druhá půlka cestuje, jen má bordel v lozích.


Já takové album s kradenými coiny už několikrát viděl.
Ale je pravda, že hodně se jich ztratí z kapes, zapadnou do podšívek, jsou ztraceny v nepoužívaných batozích. Občas dají rodiče TBčko dítěti cestou na hraní a když si za hodinu všimnou, že už ho v ruce nemá, pozdě něco hledat. Pak jsem taky zažil, že na TBčku byl hokejový puk, ten doputoval asi k nějakému sběrateli, ten ho sebral a místo něj tam dal takovou maličkou žlutou gumovou lentilku [tb]TB3E5KH[/tb].
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama