Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#261 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 11:44

kapsa napsal/a:
Právě kačeři s děckama jsou podle mě za většinou ztracených cestovatelů. Je opravdu hodně kačerů, co "to dělají kvůli děckám" a kteří ani neví, co to TB vlastně je a vůbec neřeší, co si jejich ratolesti z kešky berou, co s tím pak dál dělají a tím pádem ani netuší, že dělají něco špatně ....

Ač rodič dvou malých dětí, musím se pod to podepsat. Takhle nám chodily děcka vybírat keše u Janovic v Beskydech. Napoprvé to odlovily s rodiči a pak se pravidelně už samy chodily koukat, co tam přibylo. Pomohla až změna umístění keší. Ale než jsme na to přišli a změnili umístění, stačilo se takhle ztratit pár TB a GC.
  • 0

#262 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 11:48

hrabosata napsal/a:

kapsa napsal/a:
Právě kačeři s děckama jsou podle mě za většinou ztracených cestovatelů. Je opravdu hodně kačerů, co "to dělají kvůli děckám" a kteří ani neví, co to TB vlastně je a vůbec neřeší, co si jejich ratolesti z kešky berou, co s tím pak dál dělají a tím pádem ani netuší, že dělají něco špatně ....

Ač rodič dvou malých dětí, musím se pod to podepsat. Takhle nám chodily děcka vybírat keše u Janovic v Beskydech. Napoprvé to odlovily s rodiči a pak se pravidelně už samy chodily koukat, co tam přibylo. Pomohla až změna umístění keší. Ale než jsme na to přišli a změnili umístění, stačilo se takhle ztratit pár TB a GC.


A do toho si vezměte děti s navigací v mobilu, které v bandě vyrazí na kešku před odpolední výtvarkou...
  • 0

#263 Souhaitant

Souhaitant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 13:45

smazáné
  • 0

#264 Carloschico

Carloschico

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 13:58

To Souhaitant: myslím, že špatně čteš kód coinu - podívej se na xxxxxx
  • 0

#265 Souhaitant

Souhaitant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 14:10

aha děkuju moc to B vypada jak osmička omlouvám se a děkuju za radu;)
  • 0

#266 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 14:55

Souhaitant napsal/a:
aha děkuju moc to B vypada jak osmička omlouvám se a děkuju za radu;)


Nějak bych ty obrázky zase smazal, jinak budou lidi logovat: Viděno na netu
  • 0

#267 Souhaitant

Souhaitant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 15:23

smazáno
  • 0

#268 HRAZDA team

HRAZDA team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 15:28

burg napsal/a:
Bohužel to asi skončí tak, že všechny hezčí coiny budou k vidění jen u majitelů na eventech...
Sám se coin bojím vypustit, když si tak pročítám diskuzi. V Čechách už vůbec ne. Dal jsem do oběhu 2x TB - první v Rakousku s misí dostat se na Nový Zéland. Cestuje, sice zatím jen po Evropě, ale cestuje. Druhé TB jsem vypustil v Českých Budějovicích, s tím, že chci, aby se dostalo do Skotska k jezeru Loch Ness. Zatím obíhá cestu Brno - Frýdlant nad Ostravicí - Olomouc.
Čechy jsou prostě černá díra:(



Tak tedy moje zkušenost ČR v pohodě.
Jeden geocoin ukradený v Anglii, druhý v USA a třetí má v držení Rakušan od 23.9. 2012.
Zlaté česko!
  • 0

#269 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 15:41

jak jiz bylo receno, krasne GC budou videt jen na eventech. za rok mam tak 2-3 krasne GC v keskach, takze dost mizerna uspesnot. za to na eventech jsou k videni krasne sbirky. pocitam pomer TB/GC v keskach a na eventech 1:10 spis k 1:20
  • 0

#270 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 15:50

HRAZDA team napsal/a:
Tak tedy moje zkušenost ČR v pohodě.
Jeden geocoin ukradený v Anglii, druhý v USA a třetí má v držení Rakušan od 23.9. 2012.
Zlaté česko!


Mě zmizel jeden v Polsku, jeden ve Walesu, dva v Německu, jeden v Rakousku, jeden v Holandsku, jeden na Slovensku, jeden v Portugalsku, pět v Česku. U třech z nich mám nick kačera, který coin má, ale už přestal keškovat. Všichni mají méně než deset nálezů.
Krade se prostě všude.
  • 0

#271 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 17:14

Celkem jsem pustil 26 cestovatelů a z toho je už 11 na 100% ztracených 4 nezvěstné a zbytek cestuje. Takže je to dost smutná bilance. :(
  • 0

#272 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 18:13

Ruvit napsal/a:
Celkem jsem pustil 26 cestovatelů a z toho je už 11 na 100% ztracených 4 nezvěstné a zbytek cestuje. Takže je to dost smutná bilance. :(


Ale spoustě dalších lidí jsi udělal při otevření pixly velkou radost :-) Kdyby alespoň napsali lepší log než smajlík nebo poponesu dál.
  • 0

#273 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 19:02

Smrk napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Celkem jsem pustil 26 cestovatelů a z toho je už 11 na 100% ztracených 4 nezvěstné a zbytek cestuje. Takže je to dost smutná bilance. :(


Ale spoustě dalších lidí jsi udělal při otevření pixly velkou radost :-)...

to určitě - "asitak" jedenácti B)
  • 0

#274 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 21:29

dr.vota napsal/a:

Smrk napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Celkem jsem pustil 26 cestovatelů a z toho je už 11 na 100% ztracených 4 nezvěstné a zbytek cestuje. Takže je to dost smutná bilance. :(


Ale spoustě dalších lidí jsi udělal při otevření pixly velkou radost :-)...

to určitě - "asitak" jedenácti B)


Tak to máš radost za třicet korun pro jednoho :-)
  • 0

#275 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:43

Ne vždy 100% ztracený znamená navždy, po dvou letech se v lese objevil náš ztracený a dávno oplakaný GC [tb]TB1YXWE[/tb]. Takže neztrácejte naději, zázraky se dějí.
  • 0
MaFa

#276 MArfDKnL

MArfDKnL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 18:00

Taky se mi takhle znova objevilo moje TB. Loni jsem ho poslal jako prvotinu a hned druhá keš a odtamtud zmizel. Našel se u nějaého němce, stále ho měl u sebe, ale aspoň ho logoval do keší. Teď je zase u jiného a už chvilku se s ním nic neděje.
  • 0

#277 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 23:21

Já mám teďka problém se svým TB, resp. TL, které jsem před lety poslal JEN do ČR, ale nějaký chytrák ho vytáhl za hranice a do teď zůstal v Německu.. Což o to, už cca 3 roky se snaží o návrat, ale teď, když už je u Berlína ho z kešky vzal jeden kešer, co má 78 nalezených (+ PM), ale do logu zapsal, že ho vyzvedl, ale TB je stále v kešce... Každý den se přihlašuje na gc.com, ale na moje e-maily nereaguje.. :( Začínám mít ten pocit, že je prostě po něm... :(
  • 0

#278 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 5:37

Ahoj neznáte někdo kačera s nickem Hofice,zadžuje travelbug několik měsíců,nekešuje a na vzkazy neodpovídá. Další je nick Ctvrtkar,to samé,odloveno pár keší,vyzvedl geocoin mé dcery vloni o prázdninách a od té doby mrtvý brouk. Pokud někoho z nich znáte,upozorněte je,že je přinejmenším neslušné zdržovat trakovací věci několik měsíců.
  • 0

#279 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 6:11

Mozna neodpovida, ale obavam se spis, ze jsi se setkala s tim, co pozoruju uz nejaky mesic. Tedy registrace na docasny email nebo preplneny nepouzivany email na registrace, ktery je preplneny spamem a GS ti samozrejme nerekne, ze zpravu nedorucil.
  • 0

#280 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 7:07

Blexa napsal/a:
Mozna neodpovida, ale obavam se spis, ze jsi se setkala s tim, co pozoruju uz nejaky mesic. Tedy registrace na docasny email nebo preplneny nepouzivany email na registrace, ktery je preplneny spamem a GS ti samozrejme nerekne, ze zpravu nedorucil.



Bohužel to tak vypadá,nebo spíše někdo z nudy kešoval o prázdninách a pak to zase pověsil na hřebík,ale potom nechápu proč vyzvedávají trackovací předměty,když tomu již nevěnují další čas.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama