Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#101 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 22:08

danhill81 napsal/a:


A zase mluvíš zcestně, snažím se ti vysvětlit, že bys neměl nejmenší právo někoho na onen registr dát, dokud bys neměl stoprocentní jistotu, že to udělal - máme presumpci neviny, že ? A věř, tomu, že téměř nikoho, kdo coin opravdu ukradl, nevypátráš, protože nikdo není takový vůl, aby se nechal odhalit. Howgh !
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#102 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 22:24

Za prvé nemluvím ale píšu a za druhé píšu jen svůj názor a tak nevidím důvod mě napadat zcestností,když o mě vůbec nic nevíš ... Máš svůj názor,že je to hloupost ... Ok ,mysli si to a já si zase budu myslet,že to hloupost není a tím je dáno,že si asi nebudeme rozumět a to je celé :) ... Nic z toho pro další život nevyplývá a zítra chleba levnější určitě nebude. Vyjádřil jsem se,od toho je to tady,ne a tím to pro mne končí ... Kdo by mne hledal,ví kde a jak,neboď já si mailu čtu a nejen ty z GC a sem chdím taky docela často... PS : Když Dave zakládal první keš ... věřím,že spousta lidí na něj musela mít velmi rozporuplný názor a mysleli si "kdo mu tam jako bude chodit " a jiné neuváženosti a myslím,že před těmi deseti lety by jsi jistě patřil mezi ně :) ... Já jen vím,že dokud se situace buď sama nebo cizím zaviněním nezlepší,rozhodně do žádných GC ani TB investovat nebudu ... to je vše co jsem chtěl :)
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#103 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 22:30

Jo,přeci jen ještě něco ... nic si z toho nedělej :) ... třeba najdeme společnou řeč u jiného tématu ;) ... třeba ohledně GEOCK .. což bude cestovní kancelář zabývající se pořádáním zájezdů za lovem keší ... :D
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#104 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 22:40

danhill81: GEOCK, to jako vážně? :o:o:o
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#105 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:07

Před časem jsem současně vypustil dva GC. A jeden se po 10ti záznamech ztratil :( Jedná se o [tb]TB39H15[/tb] mám doma ještě několik coinů a jeden je HODNĚ hezkej, ale po téhle zkušenosti ztustane u mě v kapse :( Hajzlové sou všade.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#106 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:14

V pohodě, ani to neber jako napadání. Budeš se divit, ale mezi ty lidi bych nepatřil. Já s tebou v podstatě souhlasím, jediné, co tvrdím, je, že řešení to není, protože bys jednoduše na ten BL neměl koho dát ;). Takže nic ve zlém.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#107 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:18

Don82 napsal/a:
danhill81: GEOCK, to jako vážně? :o:o:o



:D ... co jdem do toho,koupíme mikrobus a naplánujeme první cestu po českých keších ? ... Ne, jen mě to letmo napadlo - ale je fakt,že ne každý má možnost kešovat na služebních cestách a platit si benzín a jezdit kvůli keším po světě si myslím může dovolit jen pár vyvolených a ještě k tomu fanatiků ... Geocaching by byla vůbec fajn práce B) ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#108 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:23

danhill81 napsal/a:
Geocaching by byla vůbec fajn práce B) ...

To jo, jen by mě zajímalo, kdo a proč by tě za to platil :-D
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#109 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:43

No to je to,co musím teprve vymyslet ;) ... nechcete mi třeba platit za tipy na keše ??? :D vím o pár fakt pěkných :D Podívej,lidi dneska platí za kdejakou volovinu ... Poslal by jsi svého plyšáka do Paříže aby se tam podíval??? ... Neznám nikoho,kdo by to udělal a pan Okamura prý nestíhá balit hračky na cesty ... Tak já nevím ... :D
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#110 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:48

Za litr pohlídám Váš GC nebo TB v keši dokud nepříjde další kačer a neodnese ho .. za individuální příplatek ho budu i sledovat dokud ho nedá do jiné keše :D:D:D:D
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#111 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:51

Nebo mám ještě lepší nápad :D ... co takhle geopojišťovnu ??? Kačeří by si mohli pojistit nejen GC a TB,ale i celé krabky proti ukradení,vymudlení,nebo třeba i proti živelným pohromám ... :D:D:D:D ... jj . nebojte já na to příjdu!!! :D
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#112 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:57

V dnešní době bys ale krutě na té pojišťovně prodělával.. :D To by leda ta pojistka musela stát majlant.... :):):) Takže to taky asi nevyjde...
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#113 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 0:25

Pojišťovna je asi blbost,to souhlasím :) ... Nicméně by to právě zaléželo na zjištění skutečných čísel ... já nemám představu jaký je poměr GC v oběhu k těm ukradeným ... od toho by se pojistka odvíjela ... Ale je fakt,že GC ani TB k provozování kešingu nikdo nepotřebuje ... To že ho dáte do keše se s ním vpodstatě loučíte.Předměty které oběhly svět a vrátily se k majiteli bych nejspíše spočítal na prstech dvou ruk ... Takže se stejně postupnou dedukcí dostávám k začátku celé diskuse,kde jsem uváděl,že dám do keše raději dvoukilo,které zaručeně dalšího nálezce potěší ... Pak se totiž teprve pozná opravdový kačer :) ... protože podle pravidel by si měl tu dvoustovku vzít a dát tam pětikilo v našem případě :D ... Ten kdo bude brát dvoulitr,to bude mít asi nejhorší :D:D:D
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#114 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 2:25

kradou se GC? Ano!!!
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#115 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 6:33

danhill81 napsal/a:
Myslím,že by bylo opravdu škoda,za chvíli v keších nalézat jen hromady geobordelu,plné a plesnivé logbooky a rozmočenou fotku nějakého TB,který ve skutečnosti vysí na klíčích majitele místo toho aby skutečně cestoval po světě ...


Aha.. ale to není budoucnost, to už je obrázek dnešních dní, až na mizivé výjimky... :( :( :(

Si nevzpomínám, kdy jsem naposledy nenašel opravdu čistou, hezkými poklady naplněnou pixlu, doslova všude buď kinderbordel (ale i zde již většinou jen pozůstatky), občas někdo přihodí šutr, šišku, či vyjetou jízdenku, patrně aby se neřeklo, mokro, vlhko, plesnivo, smradlavo, doby, kdy kačeři opravovali a udržovali keše sobě navzájem jako by ani nikdy nebyly..
  • 0

#116 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:18

Autacek napsal/a:
Si nevzpomínám, kdy jsem naposledy nenašel opravdu čistou, hezkými poklady naplněnou pixlu, doslova všude buď kinderbordel (ale i zde již většinou jen pozůstatky), občas někdo přihodí šutr, šišku, či vyjetou jízdenku, patrně aby se neřeklo, mokro, vlhko, plesnivo, smradlavo, doby, kdy kačeři opravovali a udržovali keše sobě navzájem jako by ani nikdy nebyly..

Vážně? V jakých krajích to hledáš keše? Schválně jsem si prošel sto svých posledních nálezů. Ty, které bych označil slovy plesnivá / smradlavá / vybrakovaná by se daly spočítat na prstech jedné ruky. A když už na takovou narazím, tak ji dám alespoň trochu do pořádku, ne? Mám pocit, že to tak dělá značná část lidí v mém okolí, a proto je stav takový jaký je, tedy dobrý.
  • 0

#117 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 18:22

Nějak si nemohu stěžovat, i když, pravda, přes prázdniny jsem se pohyboval spíš mimo Prahu. Kromě archiválií, kde se eklhaftnost nálezu bere jako norma, jsou krabičky v poměrně slušném stavu i s náplní. Vyhlídka Muchov a okolní v Jizerkách se mi, ač docela věkovité, zdály dost udržované. Inventura na vlastních keších mě taky uspokojila, samozřejmě, že jsem vyhodil pár krávovin, ale vždy bylo co vytradovat. Dokonce i TB se objevují stále dál, jen mě mrzí nový zvyk posílat fotokopie GC.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#118 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 7:49

1gato1 napsal/a:
kradou se GC? Ano!!!


Nikoliv, sami se urcite nekradou. Spise jsou kradeny :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#119 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 15:05

S474N napsal/a:

1gato1 napsal/a:
kradou se GC? Ano!!!


Nikoliv, sami se urcite nekradou. Spise jsou kradeny :)


Myslím že GC fyzicky ukrást nejde, to bys musel vybrousit trackovací číslo, nebo hacknout trackovací databázi a přepsat tam sebe jako ownera..
  • 0

#120 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 10:19

ANO "GC" BÝVAJÍ KRADENÁ! ALE STÍM SE MUSÍ POČÍTAT. NE VŠICHNI JSOU POCTIVÍ A FÉROVÍ. STÍM NIC NEUDĚLÁŠ. TAK-ŽE KDYŽ VKLÁDÁM "GC" ČI "TB" DO KEŠE TAK SI ŘÍKÁM VYZVEDNE TĚ NĚKDO POCTIVÝ A POŠLE TĚ DÁL A NEBO ZMIZNEŠ NAVŽDY? U NĚKTERÝCG "GC" ČI "TB" SLEDUJI JAK CESTUJÍ A MÁM ZTOHO RADOST KDYŽ SE DOSTANE DÁL NA SVÉ POUTI. I KDYŽ TO NENI ZROVNA MOJE.:):D
  • 0
Hugo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama