Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#121 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 13:38

zde napsal/a:

S474N napsal/a:

1gato1 napsal/a:
kradou se GC? Ano!!!


Nikoliv, sami se urcite nekradou. Spise jsou kradeny :)


Myslím že GC fyzicky ukrást nejde, to bys musel vybrousit trackovací číslo, nebo hacknout trackovací databázi a přepsat tam sebe jako ownera..

Právě že fyzicky ukrást (reálný předmět změní svoje umístění/držitele) jde, pleteš si pojmy. Jen to vlastnictví zůstane dál připsáno v databázi majiteli de jure.
  • 0

#122 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 13:40

hugacek napsal/a:
ANO "GC" BÝVAJÍ KRADENÁ! ALE STÍM SE MUSÍ POČÍTAT. NE VŠICHNI JSOU POCTIVÍ A FÉROVÍ. STÍM NIC NEUDĚLÁŠ. TAK-ŽE KDYŽ VKLÁDÁM "GC" ČI "TB" DO KEŠE TAK SI ŘÍKÁM VYZVEDNE TĚ NĚKDO POCTIVÝ A POŠLE TĚ DÁL A NEBO ZMIZNEŠ NAVŽDY? U NĚKTERÝCG "GC" ČI "TB" SLEDUJI JAK CESTUJÍ A MÁM ZTOHO RADOST KDYŽ SE DOSTANE DÁL NA SVÉ POUTI. I KDYŽ TO NENI ZROVNA MOJE.:):D

A proč na nás HULÁKÁŠ?:) Psaní celého textu verzálkami (capslock) se považuje obvykle za nezdvořilost.
  • 0

#123 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 11:48

Ano, kradou se. A prodávají se do zastaváren. Viz. : TB1EB7H
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#124 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 20:50

dr.vota napsal/a:

hugacek napsal/a:
ANO "GC" BÝVAJÍ KRADENÁ! ALE STÍM SE MUSÍ POČÍTAT. NE VŠICHNI JSOU POCTIVÍ A FÉROVÍ. STÍM NIC NEUDĚLÁŠ. TAK-ŽE KDYŽ VKLÁDÁM "GC" ČI "TB" DO KEŠE TAK SI ŘÍKÁM VYZVEDNE TĚ NĚKDO POCTIVÝ A POŠLE TĚ DÁL A NEBO ZMIZNEŠ NAVŽDY? U NĚKTERÝCG "GC" ČI "TB" SLEDUJI JAK CESTUJÍ A MÁM ZTOHO RADOST KDYŽ SE DOSTANE DÁL NA SVÉ POUTI. I KDYŽ TO NENI ZROVNA MOJE.:):D

A proč na nás HULÁKÁŠ?:) Psaní celého textu verzálkami (capslock) se považuje obvykle za nezdvořilost.


Se polepším:p
  • 0
Hugo

#125 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 5:47

Paja.V napsal/a:
Ano, kradou se. A prodávají se do zastaváren. Viz. : TB1EB7H



Konečně mi někdo odpověděl, k čemu je dobré GC ukrást. Představoval jsem si, jak má doma někdo ve skříni krabici od bot plnou geocoinů, vypelichaných plyšáků a polámaných autíček. A ono se to nosí do zastavárny!!!
  • 0

#126 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 6:51

Nevíte někdo kolik tam za ně dávaj? :)
  • 0

#127 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 7:11

Asi to berou na kila.
  • 0

#128 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 11:28

mam ted jednu docela cerstvou zkusenost s kradenim TB. Nas TB mozna drzi rekord co do nejkratsi urazene vzdalenosti. Byl ukraden hned ve druhe kesi. Teda ne ze bych o podobny rekord zrovna stal...
  • 0

#129 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 11:48

Myslím, že tehnle rekord už splnilo víc hráčů. Pak mi jen není jasné, co s tím TB bude zloděj dělat.
  • 0

#130 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 04 říjen 2010 - 11:49

No ty jo...a já dal do svý keše jak TB autíčko na cestu kolem světa - to jsem asi hodně naivní, co?
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#131 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 12:06

Bez naivity by to nešlo ;) Osobně mám několik trackablů a jeden putoval z Rumunska zpátky do ČR... napřed se na pár měsíců ztratil a pak byl najednou za dva týdny u Plzně :D
  • 0

#132 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 04 říjen 2010 - 12:18

Jo.. I. říkala, žes měl TBčko až u Rumunů :D Jsem zvědavej jestli někam dojede to moje. Známej pojede do číny, tak ho možná veme s sebou, ale ví bůh, jak je to s GC v Lidové Číně :D
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#133 klimmah

klimmah

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 16:27

nevím jestli je to celorepublikový jev nebo jenom nějaké moje osobní prokletí, ale za poslední měsíc ve všech keších které jsem se vydal hledat nebyl ani jeden avizovaný trackable. Úplně mě dorazila skoro jistá ztráta mého TB, který stačil doputovat z místa kde jsem ho vypustil jen na jedno další místo a tam zmizel i když keš tam funguje dál. Takže těm, kteří mají TB nebo GC různě po světě přeju hodně štěstí ať se jim neztratí.
  • 0

#134 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 16:33

momentálně mám objednáno různě asi 15 trackables a jak to tak vidím, tak si je asi založím doma za sklo, poté co je nascanuji a pustím do oběhu jen zalaminátované kartičky :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#135 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 18:13

fremen.cz napsal/a:
momentálně mám objednáno různě asi 15 trackables a jak to tak vidím, tak si je asi založím doma za sklo, poté co je nascanuji a pustím do oběhu jen zalaminátované kartičky :D

Za sklo si je založ a na kartičky zapomeň, na to fakt nikdo není zvědavý...btw čím se pak budeš chlubit ? Že tenhle kus papírku obletěl celý svět a doma máš k tomu i minci ? :D
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#136 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 20:27

Taky nemám rád kopie, ovšem když je najdu, pošlu je dál. (Ale s odsuzujícím komentářem :)). Taky záleží na úvaze lovce, kam TB a GC vložit. Včera se u nás v Košířích ztratila keš, PaBa ji našel zahozenou ve smetí - a večer do ní opět byly vloženy trackable items. Riziko ztráty je pak veliké.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#137 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 20:29

lukasekprochazka napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
momentálně mám objednáno různě asi 15 trackables a jak to tak vidím, tak si je asi založím doma za sklo, poté co je nascanuji a pustím do oběhu jen zalaminátované kartičky :D

Za sklo si je založ a na kartičky zapomeň, na to fakt nikdo není zvědavý...btw čím se pak budeš chlubit ? Že tenhle kus papírku obletěl celý svět a doma máš k tomu i minci ? :D


To je úplně to samé, jako se pak s tou vitrínou chlubí zloději.
  • 0

#138 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 21:16

Ve čtyřech cachích, které jsem dnes našel měl být TB nebo GC. Kolik jsem jich skutečně viděl? Ani jeden... :@
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#139 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 14:03

Na eventu jsem si koupil coin 10-10-10 a abych udělal radost dalším, pustil ho do oběhu. Ale vypadá to, že se ztratil hned z druhé keše :-( Přitom mudlovi taková sbírka nic neřekne a kačer přijde na to, že je to kradené.
  • 0

#140 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 14:23

A jak jsi na to přišel, že je pryč? Byl tam vložen před třemi dny, pak už je jen jeden log, ve kterém se dotyčný nijak nezmiňuje o tom, že mince v krabičce není. Neplašíš předčasně? P.S. Opět mě pobavilo prohození východní a západní délky...rozhlednu v Atlantském oceánu jsem ještě neviděl :D
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama