Přejít na obsah


Fotka

Je potřeba x-kešek které budou všechny podobné?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
149 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 1:06

Hamaci napsal/a:
Tomu "cpani vasich nazorů" se normálně říká "zpětná vazba" a každý normální autor musí být za to rád.
Nikdo tady snad autorky keší neuráží.
I já si myslím, že si každý může zakládat kešky, jaké se mu líbí a já osobně jsem rád za každou novou kešku.
A mimochodem, toto místo se jmenuje "fórum" a to znamená "veřejné místo k hlásání názorů". Takže...


Co to meles o zpetne vazbe. Kdyz si zalozim serii kesek na jakekoli tema, tak je to jen moje vec. A kdyz se pak objevi kacer, ktery zacne mluvit o tom, ze na co takove kesky, vzdyt jsou podobne, tak mi je uprimne ukradeny. Nevim, co bych si na tom mel vzit k srdci. Ono nekomu asi nedoslo ze seriove kesky by si asi meli byt podobne, ne? Se stejnou logikou bychom tu rovnou mohli kritizovat Benjovy Prazske mosty, Dorcadionovy ostrovni a vubec jakekoliv obsahlejsi serie. Prece jen jsou to porad mosty, ostrovy na Vltave a jsou si podobne a podobne kesky prece nepotrebujeme.

O zpetne vazbe se da mluvit v pripade rad pro lepsi listing ci umisteni kese, rozhodne ne v seriich, kdyz si s tim nejaky kacer uz dal tu praci to pro nas pripravit.

A prave ze toto je forum tak jsem tu napsal, co si o tom myslim ja. Takze..... B)B)
  • 0

#22 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 7:26

O zpetne vazbe se da mluvit v pripade rad pro lepsi listing ci umisteni kese, rozhodne ne v seriich, kdyz si s tim nejaky kacer uz dal tu praci to pro nas pripravit.

díky
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#23 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 7:37

k-lord napsal/a:
O zpetne vazbe se da mluvit v pripade rad pro lepsi listing ci umisteni kese, rozhodne ne v seriich, kdyz si s tim nejaky kacer uz dal tu praci to pro nas pripravit.


díky
  • 0

#24 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 7:57

hplus napsal/a:

Mas lepsi napad, jak zuzitkovat "dane tema" - tak ho zuzitkuj a neplacej o tom na foru (dokud to neni - pak napis oznameni). ;)


tssss, bych za chvili musel udrzovat 100 kesi :D zatím mi staci tech 14 fyzickych + ceska kanada. musim teda sve uzasne napady nejak rozsirovat do světa. :P
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:00

hplus napsal/a:

...specialne pro Daina tam budou rozmisteny bonusovy cisla... :D


pro me? jak to? snad pro maaacu a jeho notysek :D
  • 0

#26 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:04

k-lord napsal/a:
To je teda za vlakno. Prestante uz konecne nekomu cpat vase nazory. At si kazdy zaklada kesky jake se mu libi. Treba at si nekdo zalozi 26 kesek na tema abeceda, nebo 100 kesek s nazvem od 1 do 100. Proste zijte a nechte zit. B)B)

k-lord napsal/a:
Co to meles o zpetne vazbe. Kdyz si zalozim serii kesek na jakekoli tema, tak je to jen moje vec. A kdyz se pak objevi kacer, ktery zacne mluvit o tom, ze na co takove kesky, vzdyt jsou podobne, tak mi je uprimne ukradeny. ...
A prave ze toto je forum tak jsem tu napsal, co si o tom myslim ja. Takze..... B)B)

No. Ono to vše souvisí s tím, s jakou motivací kačeři zakládají keše = PROČ? Většina kačerů a to i těch zde diskutujících zakládají keše pro radost ostatním (aspoň doufám, že většina - já určitě). A pak nás logicky zajímá jestli je keš dobrá a líbí se. K tomu potřebujeme "zpětnou vazbu". A to nejen na listing, ale především na typ a motiv (nápad) keše.
Ale nelze popřít i to, že jsou i kačeři, kteří mají jinou motivaci zakládat keše a zpětnou vazbu nechtějí. Ale z keše se to poznat fakt nedá.
  • 0

#27 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:30

Pro fanfulíka: Kešky, které chceš založit, budou asi dostatečně daleko od mých HC, aby mi byly lhostejné. Nicméně, připusťme na chvíli, že je mám za rohem... Letopisy Narnie jsem nečetl, pravděpodobně do důchodu nebudu mít čas ani chuť je číst, takže bych zřejmě nebyl schopen tyto cache odlovit. Z mého pohledu tak asi nejen přede mnou tak spolehlivě utajíš těch X krásných míst, která jsi pro jednotlivá finále vybral. Pochopil-li jsem správně, že veškeré luštění má být u těch X kešek formou testu znalostí příběhů knihy, pak mě osobně to přijde poněkud nudné. Myslím, že pro takový test by ve výsledku byl lepší třeba Facebook nebo webový formulář, kde by si čtenář a velmi pravděpodobně fanoušek světa Narnie zjistil, jak moc je kovaným fanouškem a znalcem díla. Nicméně stále vidím možnosti, jak svět Narnie přiblížit i normálním lidem a jak z exluzivního klubu kešek pro pár lidí nadšených do geocachingu a Narnie zároveň udělat normální cache. První: vyber taková místa, která ti připomínají svou náladou či svou podobou scény z příběhů Narnie a napiš vlastními slovy příběhy, které je přiblíží i nám nezasvěceným. Druhá: parafrázuj nebo sepiš epizodu, krátký příběh, který bude ze světa Narnie. Následně si vymysli úkol či pár otázek, které lze vyluštit jen na základě přečtení toho příběhu, bez nutnosti načíst zbytek. Třetí: další možností jsou krátké multiny, které by nějaký z příběhů Narnie přenesly do přírody a které by pomocí klasického zjišťování indicií dovedli uživatele do finále. Myslím si, že takové věci by mohly udělat radost více lidem.
  • 0

#28 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:37

Otazka je zda ta keska je udelana za ucelem aby ji kacery nasli a nebo aby ji nikdo nenasel...
  • 0

#29 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:41

Můj názor je, že každý zakladá takové keše jeké by rád našel, někdo lezecké kam se bez vybavení běžný kačer nedostane, někdo kanalové kam se nedostane klaustrofobik nebo arachnofobik, někdo znalostní kam se nedostaneš bez znalostí tématu... Všechny keše jsou si podobné a krásných míst kolem je spousta...
  • 0

#30 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:50

upřímně,už mě to nebaví.Když se vám to nelíbí,nečtěte to!!!Z logů jsem pochopila že něco někteří zjistili z google a zbytek jim někdo poradil,takže to jde,i když jsem chtěla aby to nešlo.Chápu že se nikdy nemůžu zavděčit všem,ale jednou mě věčný rejpalové na..... tak že to hodim do archivu a můžou si nadávat na něco jinýho co už já nemusím číst.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 9:22

fanfulik napsal/a:
upřímně,už mě to nebaví.Když se vám to nelíbí,nečtěte to!!!Z logů jsem pochopila že něco někteří zjistili z google a zbytek jim někdo poradil,takže to jde,i když jsem chtěla aby to nešlo.Chápu že se nikdy nemůžu zavděčit všem,ale jednou mě věčný rejpalové na..... tak že to hodim do archivu a můžou si nadávat na něco jinýho co už já nemusím číst.


A co tak připisovat debatám na Internetových fórech tu důležitost, co jim náleží a v klidu si to dělat podle sebe ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 9:24

A co tak připisovat debatám na Internetových fórech tu důležitost, co jim náleží a v klidu si to dělat podle sebe ?

Já si to dělám podle sebe,ale když už někde vidím že někdo píše něco o mě tak se podívám.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#33 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 12:22

AHA & team napsal/a:
Pro fanfulíka: Kešky, které chceš založit, budou asi dostatečně daleko od mých HC, aby mi byly lhostejné. Nicméně, připusťme na chvíli, že je mám za rohem...

Letopisy Narnie jsem nečetl, pravděpodobně do důchodu nebudu mít čas ani chuť je číst, takže bych zřejmě nebyl schopen tyto cache odlovit. Z mého pohledu tak asi nejen přede mnou tak spolehlivě utajíš těch X krásných míst, která jsi pro jednotlivá finále vybral.

Pochopil-li jsem správně, že veškeré luštění má být u těch X kešek formou testu znalostí příběhů knihy, pak mě osobně to přijde poněkud nudné. Myslím, že pro takový test by ve výsledku byl lepší třeba Facebook nebo webový formulář, kde by si čtenář a velmi pravděpodobně fanoušek světa Narnie zjistil, jak moc je kovaným fanouškem a znalcem díla.

Nicméně stále vidím možnosti, jak svět Narnie přiblížit i normálním lidem a jak z exluzivního klubu kešek pro pár lidí nadšených do geocachingu a Narnie zároveň udělat normální cache.

První: vyber taková místa, která ti připomínají svou náladou či svou podobou scény z příběhů Narnie a napiš vlastními slovy příběhy, které je přiblíží i nám nezasvěceným.

Druhá: parafrázuj nebo sepiš epizodu, krátký příběh, který bude ze světa Narnie. Následně si vymysli úkol či pár otázek, které lze vyluštit jen na základě přečtení toho příběhu, bez nutnosti načíst zbytek.

Třetí: další možností jsou krátké multiny, které by nějaký z příběhů Narnie přenesly do přírody a které by pomocí klasického zjišťování indicií dovedli uživatele do finále.

Myslím si, že takové věci by mohly udělat radost více lidem.


Neměl ty jsi být třeba hlavním českým nejchytřejším kačerem? Možná by ti ani Čechy nestačili. Vždyť je to tak jednoduché, téma mě nebaví, nerozumím mu, nebo jsem hloupý ... no tak keš nechám být a najdu si takovou, která vyhovuje mým znalostem a mým zálibám. Jenže neexistuje člověk ten, aby se zavděčil lidem všem ... a zrovna tak, jako jsou lidé normální a snášenliví, tak existující nepřející hovada, která celý den nedělají nic jiného, než otravují ostatní. A nebo je to u tebe jako s gamblerstvím? Propadnul jsi geocachingu natolik, že máš závislost a projevuje se to u tebe tím, že vše, co ty neschválíš a nevymyslíš je špatně? Pokud se chceš zeptat, kdo jsem, jsem fanfulíka máma a patří mi série Harry Potter. Dělaly jsme obě série s nadšením a byly jsme natěšené jako malé holky. Je úžasné, přečíst si pak logy a vědět, že ti lidé tam byli a myslím si, že pokud kritiku, TAK JEN OD LIDÍ, KTEŘÍ ALESPOŇ ČETLI LISTING A NEBO BYLI NA MÍSTĚ, kritika od člověka, který až po několika útocích zjistí, že keše jsou spuštěné, že vlastně píše o něčem o čem nic neví, tak takové zbytěčné útoky já nechám být. Jenže fanfulík je holka citlivá, tak jsem se jí musela zastat. Pokusila jsem se jí v klidu vysvětlit, že blbci byli jsou a budou. Snad to jednou pochopí a nebude skoro brečet nad útoky takového ubožáka, který ani nečetl listing.
  • 0

#34 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 12:27

nycolka napsal/a:
Neměl ty jsi být třeba hlavním českým nejchytřejším kačerem? Možná by ti ani Čechy nestačili. Vždyť je to tak jednoduché, téma mě nebaví, nerozumím mu, nebo jsem hloupý ... no tak keš nechám být a najdu si takovou, která vyhovuje mým znalostem a mým zálibám. Jenže neexistuje člověk ten, aby se zavděčil lidem všem ... a zrovna tak, jako jsou lidé normální a snášenliví, tak existující nepřející hovada, která celý den nedělají nic jiného, než otravují ostatní. A nebo je to u tebe jako s gamblerstvím? Propadnul jsi geocachingu natolik, že máš závislost a projevuje se to u tebe tím, že vše, co ty neschválíš a nevymyslíš je špatně? Pokud se chceš zeptat, kdo jsem, jsem fanfulíka máma a patří mi série Harry Potter. Dělaly jsme obě série s nadšením a byly jsme natěšené jako malé holky. Je úžasné, přečíst si pak logy a vědět, že ti lidé tam byli a myslím si, že pokud kritiku, TAK JEN OD LIDÍ, KTEŘÍ ALESPOŇ ČETLI LISTING A NEBO BYLI NA MÍSTĚ, kritika od člověka, který až po několika útocích zjistí, že keše jsou spuštěné, že vlastně píše o něčem o čem nic neví, tak takové zbytěčné útoky já nechám být. Jenže fanfulík je holka citlivá, tak jsem se jí musela zastat. Pokusila jsem se jí v klidu vysvětlit, že blbci byli jsou a budou. Snad to jednou pochopí a nebude skoro brečet nad útoky takového ubožáka, který ani nečetl listing.


Milá Nycolko, tos pěkně přestřelila - onen příspěvek byl docela umírněný a slušně sepsaný. Tón Tvého příspěvku spíše odpovídá agresi a nesnášenlivosti, kterou tak vehementně kritizuješ, nemyslíš?
  • 0
Don't panic!

#35 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 12:36

Nykolko, podívej se na kešky, které AHA a Jasná páka dělají. Třeba zkus některé mysterky vyluštit - uvidíš, jak jsou krásné. Jeho příspěvek je sice dlouhý, ale zcela přesný. Chápu, že vám s fanfulíkem už ujíždějí nervy, ale tady jsi vedle jak ta jedle. Aby bylo jasno, jednu keš Narnie jsem vuž vyluštil, pouze pomocí googlu, matematiky a evince. Proč, když mě knížka ani za mák nezajímá? Chtěl jsem si dokázat, že to jde. Uráží-li Tě to, napiš a já ji nepůjdu najít, no problem ;)
  • 0

#36 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 12:48

Hickos,Crocky: dobře jeho příspěvěk je úžasný!!V emailu mi píše že jsem zlodějka.DOBŘE JSEM,JSEM ÚPLNĚ BLBÁ,NEUMÍ DĚLAT DOKONALÉ KEŠE.POLIBTE MI PRDEL A KEŠE JDOU DO ARCHIVU(chvíli je nechávám pro Kladeňáky,kterých se to líbí,třeba jejich logy ještě vychladnu) A MŮŽETE SI NAJÍT NĚKOHO JINÉHO NA BUZERACI!!!!!
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#37 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:10

Ojojoj, tady to někdo neustál (ono se taky blbě tuší, že někdo někomu něco do emailu napíše, že ano?) ;)
  • 0
Don't panic!

#38 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:15

Crocky napsal/a:
Nykolko, podívej se na kešky, které AHA a Jasná páka dělají. Třeba zkus některé mysterky vyluštit - uvidíš, jak jsou krásné. Jeho příspěvek je sice dlouhý, ale zcela přesný.
Chápu, že vám s fanfulíkem už ujíždějí nervy, ale tady jsi vedle jak ta jedle.
Aby bylo jasno, jednu keš Narnie jsem vuž vyluštil, pouze pomocí googlu, matematiky a evince. Proč, když mě knížka ani za mák nezajímá? Chtěl jsem si dokázat, že to jde. Uráží-li Tě to, napiš a já ji nepůjdu najít, no problem ;)


Nic toho nebylo o keších týmu AHA, bylo to o tom, že já bych si nikdy nedovolila kritizovat keše někoho jiného bez toho, že bych si ALESPOŇ PŘEČETLA LISTING!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak, mě nervy neujíždějí, spíš jsem se chtěla fanfulíka zastat, obě nás geocaching baví, obě jsme čekaly dost dlouho, než jsme pustily do světa první keš. Pokud se podíváš na mojí keš Dole v dole (ano já vím, měl bych sem dát odkaz, ale jsem v práci a nemám čas otevírat další okno), jsem přístupna argumentům a dokážu svoji chybu uznat. Fanfulík je trochu víc výbušná, ale já už se jí ani nedivím. Příspěvek týmu AHA ...píšeš, že je přesný..prosím tě, v čem????? Že budou všechny keše podle jednoho vzoru???? Ano, chápu, jsou kačeři fajnšmekři, kteří si vybírají -jsou kačeři, které baví sebrat kdejakou díkyzabodovku, protože je baví vzrůstající počet bodů na jejich kontě, ježišmarjá, VŽDYŤ JE TO HRA, hra kterou by se měl člověk bavit a měl by se bavit podle svého a ne podle pár jedinců, kteří žijí v představě, že oni jsou ti, kteří jsou předurčeni k tomu, že vše bude podle nich. Jsem na tom jako fanfulík, začínám litovat, že jsem ztrácela čas, práci a peníze tím, že jsem se snažila udělat radost ostatním, že budou mít co lovit.
Tímhle s touto debatou končím, vážení nejchytřejší, klidně se tu sežerte zaživa, mě to nebaví.
  • 0

#39 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:17

Hickos napsal/a:

nycolka napsal/a:
Neměl ty jsi být třeba hlavním českým nejchytřejším kačerem? Možná by ti ani Čechy nestačili. Vždyť je to tak jednoduché, téma mě nebaví, nerozumím mu, nebo jsem hloupý ... no tak keš nechám být a najdu si takovou, která vyhovuje mým znalostem a mým zálibám. Jenže neexistuje člověk ten, aby se zavděčil lidem všem ... a zrovna tak, jako jsou lidé normální a snášenliví, tak existující nepřející hovada, která celý den nedělají nic jiného, než otravují ostatní. A nebo je to u tebe jako s gamblerstvím? Propadnul jsi geocachingu natolik, že máš závislost a projevuje se to u tebe tím, že vše, co ty neschválíš a nevymyslíš je špatně? Pokud se chceš zeptat, kdo jsem, jsem fanfulíka máma a patří mi série Harry Potter. Dělaly jsme obě série s nadšením a byly jsme natěšené jako malé holky. Je úžasné, přečíst si pak logy a vědět, že ti lidé tam byli a myslím si, že pokud kritiku, TAK JEN OD LIDÍ, KTEŘÍ ALESPOŇ ČETLI LISTING A NEBO BYLI NA MÍSTĚ, kritika od člověka, který až po několika útocích zjistí, že keše jsou spuštěné, že vlastně píše o něčem o čem nic neví, tak takové zbytěčné útoky já nechám být. Jenže fanfulík je holka citlivá, tak jsem se jí musela zastat. Pokusila jsem se jí v klidu vysvětlit, že blbci byli jsou a budou. Snad to jednou pochopí a nebude skoro brečet nad útoky takového ubožáka, který ani nečetl listing.


Milá Nycolko, tos pěkně přestřelila - onen příspěvek byl docela umírněný a slušně sepsaný. Tón Tvého příspěvku spíše odpovídá agresi a nesnášenlivosti, kterou tak vehementně kritizuješ, nemyslíš?


Ano, můj příspěvek byl lehce nad slušné mravy, ale já jsem předtím četla mail, který AHA team poslal fanfulíkovi.
  • 0

#40 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:23

A to je právě to, co my neměli možnost číst, a proto Tvůj příspěvek pak vyzněl tak, jak vyzněl.
  • 0
Don't panic!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama