Přejít na obsah


Fotka

Je potřeba x-kešek které budou všechny podobné?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
149 odpovědí na toto téma

#41 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:41

PETRO, POKUD SVOJE KEŠE ARCHIVUJEŠ, OSOBNĚ TI Z POZICE MATKY (HEH:D, NETLOUKLA JSEM TĚ JAKO DÍTĚ, TAK MŮŽU ZAČÍT TEĎ:D) NAŘEŽU. PROČ VZNIKLA SÉRIE HP A NARNIE??? VZPOMÍNÁŠ???? VZNIKLA PRO KLADEŇÁKY A PRO TY, KTERÉ DANÉ TÉMA ZAUJME, VZNIKLA PRO KLADENSKÉ FTFKÁŘE, ABY JSME JIM SPUŠTĚNÍM 16KEŠEK ZAVAŘILY MOBILY A MOZKOVÉ ZÁVITY. VZNIKLY PROTO, ŽE NÁS TO BAVILO. JESTLI TOHLE VŠECHNO ZAHODÍŠ KVŮLI PÁR LIDEM, KTEŘÍ MAJÍ JINÝ NÁZOR, TAK SI MĚ NEPŘEJ. A POKUD TO MÁŠ PROBLÉM VYDÝCHAT, NECH JE TU PSÁT TO, CO JE BAVÍ A DĚLEJ TO, CO BAVÍ TEBE. MŮŽEM TŘEBA PŘES ZIMU UDĚLAT SÉRII NA NĚJAKÝ NEKONEČNÝ SERIÁL, JEN PROBLÉM JE V TOM, ŽE KOUKAT KVŮLI TOMU NA NĚ NEZAČNU:D. ALE TY DISKUZE TADY TĚ PAK NESMÍ ROZHODIT;).
  • 0

#42 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:43

MŮŽEM TŘEBA PŘES ZIMU UDĚLAT SÉRII NA NĚJAKÝ NEKONEČNÝ SERIÁL

ale já na ně koukám:D takže problém to nebude,ale pak se odmítám koukat jak sem tak na logy
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#43 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:46

Já myslím, že lidi v týhle zemi málo hulej.. Kdyby víc hulili tak by si tolik neubližovali
  • 0

#44 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:47

Udělejte třeba Gilmore Girls - ač chlap, čumím na to s celou mojí rodinou :D Každá keš je dobrá!
  • 0
Don't panic!

#45 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:50

Hickos napsal/a:
Udělejte třeba Gilmore Girls - ač chlap, čumím na to s celou mojí rodinou :D
Každá keš je dobrá!

Gilmorky zas tak nakoukané nemám(i když dost dílů jsem viděla),jsem spíš na krimi seriály jako myšlenky zločince,odložené případy ........atd.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#46 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 13:58

kabukiman_CZ napsal/a:
Já myslím, že lidi v týhle zemi málo hulej.. Kdyby víc hulili tak by si tolik neubližovali

;):D:D avotomtoje:D
  • 0

#47 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:00

fanfulik napsal/a:

MŮŽEM TŘEBA PŘES ZIMU UDĚLAT SÉRII NA NĚJAKÝ NEKONEČNÝ SERIÁL

ale já na ně koukám:D takže problém to nebude,ale pak se odmítám koukat jak sem tak na logy

;)
  • 0

#48 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:00

Hickos napsal/a:
Udělejte třeba Gilmore Girls - ač chlap, čumím na to s celou mojí rodinou :D
Každá keš je dobrá!

Sakra... a já ani nevím, co to je:D
  • 0

#49 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:13

To tu nemůžu napsat, ale dobře se na to kouká :)
  • 0
Don't panic!

#50 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:17

Dovolil bych si navrhnout seriál Tak jde čas - ten má pouhých 11 104 dílů:D
  • 0

#51 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:21

kabukiman_CZ napsal/a:
Dovolil bych si navrhnout seriál Tak jde čas - ten má pouhých 11 104 dílů:D

a chtěl by si na každej díl jednu keš,nebo by stačilo po řadách?:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#52 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 14:41

fanfulik napsal/a:

kabukiman_CZ napsal/a:
Dovolil bych si navrhnout seriál Tak jde čas - ten má pouhých 11 104 dílů:D

a chtěl by si na každej díl jednu keš,nebo by stačilo po řadách?:D

Peknej namet, jak skoro zdvojnasobit pocet kesi v republice... :D Je mi jasny, ze nebude problem najit 11 tisic krasnejch mist - akorat pak nezavidim tu udrzbu... (a tech mailu, co bude chodit!) B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:12

nycolka napsal/a:

Hickos napsal/a:

nycolka napsal/a:
Neměl ty jsi být třeba hlavním českým nejchytřejším kačerem? Možná by ti ani Čechy nestačili. Vždyť je to tak jednoduché, téma mě nebaví, nerozumím mu, nebo jsem hloupý ... no tak keš nechám být a najdu si takovou, která vyhovuje mým znalostem a mým zálibám. Jenže neexistuje člověk ten, aby se zavděčil lidem všem ... a zrovna tak, jako jsou lidé normální a snášenliví, tak existující nepřející hovada, která celý den nedělají nic jiného, než otravují ostatní. A nebo je to u tebe jako s gamblerstvím? Propadnul jsi geocachingu natolik, že máš závislost a projevuje se to u tebe tím, že vše, co ty neschválíš a nevymyslíš je špatně? Pokud se chceš zeptat, kdo jsem, jsem fanfulíka máma a patří mi série Harry Potter. Dělaly jsme obě série s nadšením a byly jsme natěšené jako malé holky. Je úžasné, přečíst si pak logy a vědět, že ti lidé tam byli a myslím si, že pokud kritiku, TAK JEN OD LIDÍ, KTEŘÍ ALESPOŇ ČETLI LISTING A NEBO BYLI NA MÍSTĚ, kritika od člověka, který až po několika útocích zjistí, že keše jsou spuštěné, že vlastně píše o něčem o čem nic neví, tak takové zbytěčné útoky já nechám být. Jenže fanfulík je holka citlivá, tak jsem se jí musela zastat. Pokusila jsem se jí v klidu vysvětlit, že blbci byli jsou a budou. Snad to jednou pochopí a nebude skoro brečet nad útoky takového ubožáka, který ani nečetl listing.


Milá Nycolko, tos pěkně přestřelila - onen příspěvek byl docela umírněný a slušně sepsaný. Tón Tvého příspěvku spíše odpovídá agresi a nesnášenlivosti, kterou tak vehementně kritizuješ, nemyslíš?


Ano, můj příspěvek byl lehce nad slušné mravy, ale já jsem předtím četla mail, který AHA team poslal fanfulíkovi.


Možná by jste nám sem mohli ten mail přidat :-)

Nojo, někteří kačeři jsou divní, když není po jejich. Kamarádovi přišel vzteklý mail, protože jeden chytrolín našel brutalkou bonusovku od parádní série, jenže mu nešla zalogovat, protože má kódový zámek a on neměl odlovené keše a tedy správný kód. Takže mu poslal naštvaný mail, že tou keší zabírá místo keším, které by si odlovit mohl, když nemá čas na celou sérii.

A vůbec mu nevadilo, že všichni tu sérii chválí a jsou finálkou nadšení ...

Prostě ty fóra neber tak vážně !!!
(Tohle Ti sem píšu už podruhé)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:19

Možná by jste nám sem mohli ten mail přidat :-)

já jsem je smazala,bylo tam o tom jestli jsem si vědoma toho že bych měla smazat obrázky u keše že porušuji autorská práva a že jestli to vím tak jsem zlodějka a jestli mi to nevadí.

V tom případě je ale porušuje hooodně moc kešek
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#55 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:31

Hickos napsal/a:
Udělejte třeba Gilmore Girls - ač chlap, čumím na to s celou mojí rodinou :D
Každá keš je dobrá!


Tak za to bych se taky primluvila - to bych se snad i na to Kladensko vypravila :). A muz, pokud vim, na ne koukal taky :).
  • 0

#56 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:36

fanfulik napsal/a:
Hickos,Crocky: dobře jeho příspěvěk je úžasný!!V emailu mi píše že jsem zlodějka.DOBŘE JSEM,JSEM ÚPLNĚ BLBÁ,NEUMÍ DĚLAT DOKONALÉ KEŠE.POLIBTE MI PRDEL A KEŠE JDOU DO ARCHIVU(chvíli je nechávám pro Kladeňáky,kterých se to líbí,třeba jejich logy ještě vychladnu) A MŮŽETE SI NAJÍT NĚKOHO JINÉHO NA BUZERACI!!!!!


V e-mailu jsem se zeptal, jak je to s použitými obrázky, protože mi připadaly převzaté, tj. nikoliv od autorů keše, ale spíše od autorů knihy. Dostalo se mi informace, že vše konzultovaly s reviewery a to včetně obrázků. Načež jsem je upozornil na to, jak to s autorskými právy obecně je, s čím souhlasili při publikaci kešky na Geocaching.com a upozornil na riziko možné okamžité archivace kešky (ze strany Geocaching.com). Na další odpověď ve smyslu "jestli ti to vadí, navrhni archivaci" a "autor je mrtev, ale nevím jak dlouho" jsem se zeptal, doslova cituji "Tobě tedy nevadí být za zloděje?"

Knihu jsem neviděl, ale odhaduji, že autorkou těch kreseb je paní Pauline Baynesová, která zemřela teprve loni v září. Pokud je skutečně autorkou, kresby neuvolnila či nedala autorkám těchto kešek souhlas s použitím, porušují autorky listingu její práva už jen tím, že ani jako autora neuvádějí. Pokud je to jinak, nebojte se mně kdykoliv opravit.

A takového zbytečného crcání jen proto, že jsem přemýšlel, jak by šlo o Narnii udělat kešky, aby nebyly omezeny na pár vyvolených.
  • 0

#57 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:40

vmínám tvůj příspěvek,nestojíš mi za odpověď
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#58 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:42

AHA & team napsal/a:

fanfulik napsal/a:
Hickos,Crocky: dobře jeho příspěvěk je úžasný!!V emailu mi píše že jsem zlodějka.DOBŘE JSEM,JSEM ÚPLNĚ BLBÁ,NEUMÍ DĚLAT DOKONALÉ KEŠE.POLIBTE MI PRDEL A KEŠE JDOU DO ARCHIVU(chvíli je nechávám pro Kladeňáky,kterých se to líbí,třeba jejich logy ještě vychladnu) A MŮŽETE SI NAJÍT NĚKOHO JINÉHO NA BUZERACI!!!!!


V e-mailu jsem se zeptal, jak je to s použitými obrázky, protože mi připadaly převzaté, tj. nikoliv od autorů keše, ale spíše od autorů knihy. Dostalo se mi informace, že vše konzultovaly s reviewery a to včetně obrázků. Načež jsem je upozornil na to, jak to s autorskými právy obecně je, s čím souhlasili při publikaci kešky na Geocaching.com a upozornil na riziko možné okamžité archivace kešky (ze strany Geocaching.com). Na další odpověď ve smyslu "jestli ti to vadí, navrhni archivaci" a "autor je mrtev, ale nevím jak dlouho" jsem se zeptal, doslova cituji "Tobě tedy nevadí být za zloděje?"

Knihu jsem neviděl, ale odhaduji, že autorkou těch kreseb je paní Pauline Baynesová, která zemřela teprve loni v září. Pokud je skutečně autorkou, kresby neuvolnila či nedala autorkám těchto kešek souhlas s použitím, porušují autorky listingu její práva už jen tím, že ani jako autora neuvádějí. Pokud je to jinak, nebojte se mně kdykoliv opravit.

A takového zbytečného crcání jen proto, že jsem přemýšlel, jak by šlo o Narnii udělat kešky, aby nebyly omezeny na pár vyvolených.


Hele, a používat reprodukce map je určitě úplně jiný případ ??

Co třeba tahle keš GC1PB3F ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#59 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:43

Ad Gilmorky a jfvachovi: No rozhodně bych to dokázal luštit z hlavy ;) - na kladensko to je daleko :|
  • 0
Don't panic!

#60 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 15:46

A takového zbytečného crcání jen proto, že jsem přemýšlel, jak by šlo o Narnii udělat kešky, aby nebyly omezeny na pár vyvolených.

a nebooo jooo.Co to zase plácáš když se podíváš do logů,tak zjistíš že je loví i lidi co ani nevědí co je to Narnie
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama