Přejít na obsah


Fotka

Je potřeba x-kešek které budou všechny podobné?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
149 odpovědí na toto téma

#121 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:36

alkes napsal/a:
No to sem možná prosím hoď link nebo zdroj,

Tak třeba tady: http://technet.idnes...sw_internet_vse
  • 0

#122 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:37

moralisti přestaňte citovat,je to naše jedinečné literární dílo:D Baví se někdo tak jako já?:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#123 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:42

semik75 napsal/a:
Mě nezbývá než vysvětlovat. Není větší urážky než někoho nazvat právníkem....


Tak aby ti ten PRÁVNÍK neukázal, jaká velká urážka to je :@

Přátelé, jak jen to slušně napsat............JDĚTE VÁŽNĚ DO PR*ELE UŽ S TÍM VŠÍM!!!!
Melete tu kraviny jak z hlediska lidského, tak z hlediska právního a nemá to smysl! Nereagoval bych, kdybyste mi touhle hloupostí nazahlcovali RSS - NIC JINÉHO SE UŽ NEPROTLAČÍ!
Mazejte do toho marastu hledat krabky, alespoň vám zchladne hlava a nemelte tu furt dokola! Nezbývá mi, než volat: MODEROVAT, ZAMKNOUT, ZABANOVAT!!!!, protože tohle už vážně nemá obdoby!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
  • 0

#124 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:43

a šmitec:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#125 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:46

Dík za link i jeho rozebrání.

fanfulik: Baví se někdo tak jako já?smiley

Fakt ne a myslím, že už byste to skoro mohli i skončit.;)

edit: Koukám, že Sutech to mezitím zvládnul výstižněji.:)
  • 0

#126 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:47

pavels napsal/a:
Tak třeba tady: http://technet.idnes...sw_internet_vse


To není usnesení ani nález Ústavního soudu, to je jen zpravodajská interpretace toho rozhodnutí ČTK. Nález ÚS vypadá třeba takto http://www.concourt....tail.php?id=772
  • 0

#127 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:51

AHA & team napsal/a:

pavels napsal/a:
Tak třeba tady: http://technet.idnes...sw_internet_vse


To není usnesení ani nález Ústavního soudu, to je jen zpravodajská interpretace toho rozhodnutí ČTK. Nález ÚS vypadá třeba takto http://www.concourt....tail.php?id=772


a hele kluci nestudovali jste prava v Plzni??
  • 0

#128 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:51

Fakt ne a myslím, že už byste to skoro mohli i skončit.

edit: Koukám, že Sutech to mezitím zvládnul výstižněji.

já si nezačala
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#129 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:52

a hele kluci nestudovali jste prava v Plzni??

jooo,tak tohle mě pobavilo:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#130 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:57

kolombo napsal/a:
No, abych pravdu řekl, nezdála se mi tahle GC1MGDF, protože právě tady je použitý obrázek z knihy a fotky, které nejspíše nejde pořídit nedaleko.


Na této cache jsou všechny fotografie použity myslím v souladu s autorským zákonem. Uvedený obrázek z knihy pochází z 19. století, je volným dílem (kdokoliv jej může použít) a je převzat z Commons Wikipedie, jak je uvedeno dole na stránce u přehledu fotografií. Ostatní fotografie jsou použity z Flickr při dodržení různých variant licencí Creative Commons, které jsou spolu s autory uvedeny v přehledu fotografií.

kolombo napsal/a:Mimochodem, nepsal jsem to sem proto, aby jsi ty keše předělával, ale proto, aby jsi se zamyslel, jestli je nutné jednomu z autorů naprosto obvyklého konání tak intenzivně vytýkat jeho prohřešek.


S úpravou listingu nemám problém, nemám rád, když se porušují má práva, není důvod, abych to činil jiným. Pokud jsi si nevšiml, udělal jsem to v případě Fanfulika pouze jedinkrát soukromě, a pak v rámci vysvětlení, kde se vzal zloděj.
  • 0

#131 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:57

fanfulik napsal/a:
já si nezačala

Skvělé, tak si prosím uvědom, že tohle fórum, ač je to k nevíře, pořád ještě čtou i lidé, kterým je válka Fanfulík vs. svět popř. Svět vs. Fanfulík úplně putna a ty kecy (oboustranně) jsou fakt už otravné...
Ano, teď bych se asi měl dozvědět, že je nemám číst a je to vlastně pravda. Stejně si ale myslím, že na úplnou žumpu typu iDnes se to tu změnit nemusí...;)
  • 0

#132 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 22:59

Skvělé, tak si prosím uvědom, že tohle fórum, ač je to k nevíře, pořád ještě čtou i lidé, kterým je válka Fanfulík vs. svět popř. Svět vs. Fanfulík úplně putna a ty kecy (oboustranně) jsou fakt už otravné...
Ano, teď bych se asi měl dozvědět, že je nemám číst a je to vlastně pravda. Stejně si ale myslím, že na úplnou žumpu typu iDnes se to tu změnit nemusí...

svět je krutý a já se chci pobavit když můžu
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#133 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 23:15

Vložený obrázek
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#134 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 23:18

honny napsal/a:


Kde si byl s tim obrazkem celou dobu, hm? Si ho sem mel dat hned na zacatku a ne ted na konci. :D:D
  • 0

#135 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 0:06

werg napsal/a:

k-lord napsal/a:
Ja vubec uz ale nepochopim, jak muze nekdo, kdo nezalozi ani jednu kes, takovou diskuzi vubec zalozit. Dotycny nema vubec predstavu, jake to je vytvorit kesku, ale hned sem vleti a snazi se rozhlasovat sva moudra, jak by to bylo lepsi a ze on by to delal uplne jinak a lepe. Od takovych ta zpetna vazba nemuze byt brana vazne tim tuplem.


Ano mas pravdu. Ale za chvili uvidis, ze lide s minimem nalezu a nulou zalozenych cachi jsou nejvetsi odbornici na vsechno a nejlepe vsechno kazdemu umi pohanet. A beda kdyz je na jejich nedostatek zkusenosti pri hledani/zakladani nahodou upozornis. Pak se dockas dokonce sprostych osobnich nadavek. Duvod, proc uz na tohle forum moc nechodim...



A zase ten Werg B) Ano...zlí, zkažení a naprosto nezkušení a sprostí lidé jsou důvod, proč na tohle fórum moc nechodíš, ničím smysluplným sem nepřispíváš, ale jak je vidět, máš čas a chuť šmejdit tu a psát své osobní ukřivděné stesky do flame vláken :D ... pro ušetření tvého duševního zdraví sem snad radši nepiš vůbec, hm? To já jen, aby ti nebylo líto, že na tvé ukřivděné vzdychání kvůli našim minulým půtkám nikdo adekvátně nereagoval ... ;)


Jinak tomuhle vláknu fandím a přeju dlouhé trvání na předních místech zdejší hitparády, po dlouhé době mě konečně pobavilo :) Kam se hrabe třeba "nová vlna geokačerů?" Kdy už konečně bude založena sekce FLAME??? A vůbec ... Narnie ... pche, co takhle udělat sérii zaručených flametémat ... to by byly listigy :P
  • 0

#136 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 2:35

HuntBehind napsal/a:

pche, co takhle udělat sérii zaručených flametémat ... to by byly listigy :P


Listingy, stacilo by zkopirovat par (nebo klidne vsechny) prispevku z gc.cz. ;);)
  • 0

#137 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 6:25

AHA & team napsal/a:

pavels napsal/a:
Tak třeba tady: http://technet.idnes...sw_internet_vse


To není usnesení ani nález Ústavního soudu, to je jen zpravodajská interpretace toho rozhodnutí ČTK. Nález ÚS vypadá třeba takto http://www.concourt....tail.php?id=772


Nebo takto: http://nalus.usoud.c...t=97&typ=result ' class='bbc_url' title='Externí odkaz' rel='nofollow external'> http://nalus.usoud.c...t=97&typ=result
  • 0

#138 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 8:25

Listingy, stacilo by zkopirovat par (nebo klidne vsechny) prispevku z gc.cz.

njn,ale kdo pak s těmi plzeňskými právníky půjde k soudu,že jim ničíme jejich jedinečná literární díla?
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#139 Sisinka

Sisinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 8:31

Fanfulíku, ty se asi doma neskutečně nudíš. Co raději jít dotáhnout listingy, aby Ti za ně nikdo nemohl nadávat. A nebo začni studovat. Třeba práva.:D
  • 0

#140 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2009 - 8:44

pro AHA: Napadá mě, že by bylo docela fajn tématiku autorských práv shrnout a dát třeba na geowikipedii - ne každému je porušování autorských práv lhostejné a mě se třeba docela blbě hledalo, jak to s použitím např. screenshotu mapy z mapy.cz nebo třeba plánovače z mapy.cz. pro ty, kterým autorská práva nic neříkají: nečtětě to! a nereagujte! Edit: cenné by bylo vědět, co přesně stačí pro odkaz na wikipedii, na flickr atd. Mohli bychom to postupmě doplňovat o různé zdroje.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama