Přejít na obsah


Fotka

Co dodat? :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#21 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2009 - 13:49

Zdravim Takové chování mě tedy mrzí. :@ Důležité je se nenechat otrávit. Což se samozřejmě snadno řekne. Nápad na keš se mi líbí. Takže ti nezbývá nic jiného než keš obnovit, protože jsem strávil dvě hodiny posouváním krabiček sem a tam. :D Nebo jsem to dělal zbytečně?:o
  • 0

#22 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 15:53

DarkLord Reviewer napsal/a:
já na GS zařídím jednak zjištění všech nicků, které jsou s tímto spojené, jednak jejich blokaci.
Samozřejmě nic nezabrání těmto lidem zřídit si jiný účet pod jinou IP, ale minimálně je to trochu zdrží a potrestá, protože budou muset začít odznova.

A jak GS řeší slušné uživatele, kteří jsou připojeni přes stejnou IP jako antikačer? Zvláště když třeba spousta českých kačerů ani pořádně neumí anglicky.
  • 0

#23 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 13:54

Ten idiot tam má viditelný email a jestli je pravý, tak jeho druhý účet je asi tady. (Koukněte na nálezy)
  • 0

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 15:01

Přímo v srdci mé končiny :( Třeba ho někdy potkám (je-li ovšem ta fotka pravá)…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 17:19

at da autor fotku do listingu te kese, kterou nici. At je krasne vsem na ocich. B)B)
  • 0

#26 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 18:59

I mě mrzí, že tihle ubožáci o geocachingu vůbec vědí a úmyslně ničí naši radost. Pětadvacet na holou pro něj a hodně pevných nervů pro poškozeného autora. Ráda bych nějak pomohla, kdyby to šlo.. Ale asi nezbyde než doufat, že zablokování jeho účtů ho odradí... Zviditelnění jen pro PM by určitě taky pomohlo.
  • 0

#27 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 20:40

Co dodat, lidi jsou ta největší pakáž, která mohla tuhle planetu potkat(myslím tím jen vybrané jedince). Nechápu co může nějakej takovejhle přiblblík mít z toho že zničí krabičku za pár korun. Pro nás má ta krabička ovšem cenu daleko větší a o to právě de, zničit někomu radost. Mě už mojí keš GC1Q75Q ukradli a vykradli několikrát- nejprve zmizela celá, pak ji nějaký inteligent nechal odevřenou, takže byl logbook úplně na sračku a nakonec někdo rozházel všechny věci kolem, jenom logbook samozějmě zmizel. Takže jsem tam prdnul mikrošku vod filmu a nazdar, protože jak praví klasik: můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, ale to je asi tak všechno co se proti tomu dá dělat.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#28 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:16

Witko&Wendy napsal/a:

Wickey & Tesix napsal/a:
I mě mrzí, že tihle ubožáci o geocachingu vůbec vědí a úmyslně ničí naši radost. Pětadvacet na holou pro něj a hodně pevných nervů pro poškozeného autora. Ráda bych nějak pomohla, kdyby to šlo.. Ale asi nezbyde než doufat, že zablokování jeho účtů ho odradí... Zviditelnění jen pro PM by určitě taky pomohlo.

Zviditelnit jen pro PM nepomůže. Moje keš GC1YRAN byla zničena celkem třikrát a z toho dvakrát to byl PM a oba mají okolo dvou tisíc nálezu

Ach jo .... ono to přece není tak jednoduché a chyba může být i u tebe a to v tom, že si neuvědomuješ, že se kolem nás motá spousta lidí, kteří sice mají znalosti v určitém oboru, zápal pro naši věc, ale ... bez návodu nedokáží otevřít ani uzávěr na octové petce (myslím ten trhací proužek). Oni skutečně nechtějí tu keš ničit, jen se tak dlouho "svým způsobem" snaží tu překážku zdolat až se jim to k jejich radosti podaří, ... akorát ty tu radost z pochopitelných důvodů nesdílíš. Je snadné napsat, že stačí trochu myslet, ale tahle -možná trochu technická oblast- je mnoha lidem cizí a přitom by tě možná překvapili, jak briskně řeší problémy na které ty koukáš jako "puk". Možná je lepší zvýšit zajímavosta a obtížnost keše něčím jiným než technickými a "šikovnostními" vychytávkami.
Jinak ... pro mě je to trochu daleko, ale když bude někdy příležitost - zkusím.
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#29 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:25

StanB99 napsal/a:
Ach jo .... ono to přece není tak jednoduché a chyba může být i u tebe a to v tom, že si neuvědomuješ, že se kolem nás motá spousta lidí, kteří sice mají znalosti v určitém oboru, zápal pro naši věc, ale ... bez návodu nedokáží otevřít ani uzávěr na octové petce (myslím ten trhací proužek). Oni skutečně nechtějí tu keš ničit, jen se tak dlouho "svým způsobem" snaží tu překážku zdolat až se jim to k jejich radosti podaří, ... akorát ty tu radost z pochopitelných důvodů nesdílíš. Je snadné napsat, že stačí trochu myslet, ale tahle -možná trochu technická oblast- je mnoha lidem cizí a přitom by tě možná překvapili, jak briskně řeší problémy na které ty koukáš jako "puk". Možná je lepší zvýšit zajímavosta a obtížnost keše něčím jiným než technickými a "šikovnostními" vychytávkami.
Jinak ... pro mě je to trochu daleko, ale když bude někdy příležitost - zkusím.


To jako podle tvoji logiky muzu znicit vse, cemu nerozumim a nebo co nedokazi? Ze to proste otevru znicenim, coz je taky vlastne zpusob? Trochu blba logika, nemyslis? Kdyz neco nedokazi otevrit tak to rozhodne nenicim. Ja nedavno nasel tradicni kes, ale byl na ni zamek ktery jsem nebyl schopny otevrit. Kod k nemu byl normalne v listingu, ale tento typ zamku mi proste nesedi. A pritom stacilo malo, poradne skubnout a kes by se otevrela. Myslis, ze jsem to udelal??? Rozhodne ne, proste jsem si odpustil tento bod nez abych kesku znicil. B)B)
  • 0

#30 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:34

k-lord napsal/a:

StanB99 napsal/a:


To jako podle tvoji logiky muzu znicit vse, cemu nerozumim a nebo co nedokazi?

Nic takového StanB99 nenapsal. Přečti si to ještě jednou, ano? Píše třeba i toto: "Oni skutečně nechtějí tu keš ničit". Jasné?
  • 0

#31 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:52

k-lord napsal: ......

Nechtěl bys na čas zabrzdit .........:(
1) píšeš hodně a často což by nemuselo vadit ale, ...
2) píšeš blbě a to otravuje .... :@
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#32 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 23:23

osvejda napsal/a:
Ten idiot tam má viditelný email a jestli je pravý, tak jeho druhý účet je asi tady. (Koukněte na nálezy)


!!! Tak hledat podle mailu na geo.com mně fakt nenapadlo (akorát jsem ho zkoušel bezúspěšně vygooglit), ale podle všeho je to na 99% on! A dokonce i s pěknou fotkou ;-)

Vede mně k tomu několik indicií:

1) všechny keše (celkem 7) které má zatím zalogované se nacházejí v bezprostřední blízkosti té mojí

2) vesměs jsou nalezené +/- nějaký ten den/týden ve stejnou dobu

3) "šťavnaté" logy svědčí o intelektuální výbavě jedince (ale nerad bych někomu křivdil)

4) jineho "honyska" mi to na geo.com nenaslo

5) to už jsem zapomněl, na půl spím ;)

No teď jen co dělat? Napsat mu výhrůžný mail? Pohrozit zabanováním účtu? Vzhledem k tomu že má keší tak málo nebude to pro něj žádný trest, obratem si založí nový email i nick na geu.. Leda snad někde vylepit jeho fotky, předpokládám že bude bydlet v bezprostředním okolí.. Ale aby se nenas*al a nezačal ničit i další keše v okolí, možná lepší když se vyřadí na téhle.. Fakt nevim :|

Teď koukám že jí dokonce i odlovil 3. května, no jestli ho někde potkám, tak se má chlapec na co těšit, uvedu svůj metrák a něco do pohybu :D Jen doufám, že je to fakt on..

Jinak díky za reakce i tipy.
  • 0

#33 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 23:29

StanB99 napsal/a:

k-lord napsal: ......

Nechtěl bys na čas zabrzdit .........:(
1) píšeš hodně a často což by nemuselo vadit ale, ...
2) píšeš blbě a to otravuje .... :@


ale nekomu tady moje reakce ocividne neudelala dobre. A to jak casto tu pisu je jen moje vec, to ti muze byt jedno. B)B)
  • 0

#34 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 23:35

ProKesTom napsal/a:
Nic takového StanB99 nenapsal. Přečti si to ještě jednou, ano?
Píše třeba i toto: "Oni skutečně nechtějí tu keš ničit". Jasné?


Ja mu nikde nevycital, ze snad propaguje niceni kesi, jen ze obhajovat jednani nekterych, kteri svym byt neumyslnym jednanim kes znici, neni asi nejlepsi (jestli se ho dotklo blbe, tak se vazne omlouvam). A ta tvoje veta mela pokracovani ".... jen se tak dlouho "svým způsobem" snaží tu překážku zdolat až se jim to k jejich radosti podaří." Stat se to muze kazdemu, ale asi ne k jeho radosti. Ja bych z toho nadseny nebyl, ze jsem znicil kes.

toto se neda obhajovat, kdyz kesku nejsem jednoduse schopny otevrit, tak ji proste nasilim neoteviram. Ale mozna se vas to dotklo, protoze to tak bezne delate. Ja nevim a je mi to fuk.

To je proste muj nazor a klidne se tu do me muzete pustit, ze je spatny. To mi je taky fuk. B)B)
  • 0

#35 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 0:16

Ahoj lidi. Takových lidí, protože se pohybuju po netu dost často, znám moc. V 99% jsou to mazánci, kteří si myslí že net je naprosto anonymní a jsou přesvědčeni, že na ně nikdo nepřijde, ale pokud udělají třeba tu chybu že zveřejní svůj e-mail dá se v některých případech už podle hlavičky e-mailu zjistit o koho se jedná. Zablokování IP, pokud nemá "svojí" IP a je třeba schován za serverem je krajně neštastné, protože k úhoně přijde i plno dalších lidí co s tím nemá nic společného.

A ještě jedna věc. Pokud se nepletu nebude mít jen dva nicky, ale i nick Jay92 bude patřit jemu.
  • 0

#36 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 5:39

ondrahu napsal/a:
No teď jen co dělat? Napsat mu výhrůžný mail? Pohrozit zabanováním účtu? Vzhledem k tomu že má keší tak málo nebude to pro něj žádný trest, obratem si založí nový email i nick na geu.. Leda snad někde vylepit jeho fotky, předpokládám že bude bydlet v bezprostředním okolí.. Ale aby se nenas*al a nezačal ničit i další keše v okolí, možná lepší když se vyřadí na téhle.. Fakt nevim :|

No udělej jí jen pro PM, pro něj bude neviditelná. A pak ještě můžeš založit novou mysterku "Hledá se .......", s jeho fotkou a kdo zjistí jeho adresu tak bude mít FTF :P.
  • 0

#37 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 6:43

Prosím vás, tak jak to vypadá? Už Honysek dostal nějaký "banán" či něco už se provedlo pro jeho "odstranění"? Tak návrhy tu padly, zřejmě byla i identifikován, ale stalo se něco? Nerad bych, aby to skončilo jenom tím, že jsme si zapostěžovali a společně zasmutněli....

ptám se tedy, už přišel nějaký trest?


  • 0

#38 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 8:11

tomy.22 napsal/a:
A ještě jedna věc. Pokud se nepletu nebude mít jen dva nicky, ale i nick Jay92 bude patřit jemu.


Ahoj, na to jsi přišel jak?
  • 0

#39 ondrahu

ondrahu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 8:14

Mau Loftin napsal/a:
Prosím vás, tak jak to vypadá?


No teprve včera se (možná) zjistilo kdo to vlastně je, za prvy bych nerad ukřivdil bezúhonnýmu kačerovi, za druhý vymýšlím co dál. Na něj chce jít psychologicky ;)
  • 0

#40 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 8:22

tomy.22 napsal/a:
A ještě jedna věc. Pokud se nepletu nebude mít jen dva nicky, ale i nick Jay92 bude patřit jemu.


Ano, zdá se tomu všechno nasvědčovat. Nebo jsou dva?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama