Přejít na obsah


Fotka

Czechoslovak Order of the White lion geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
354 odpovědí na toto téma

#241 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 11:18

ad posta: bez problemu to lze poslat jako zasilku, cena je presne 37 korun dle obchodnich podminek. Take to lze poslat obycejne, treba doporucene psani, cena je pak 18 korun. Je potreba pocitat s tim, ze obalka neco stoji, neco stoji prace cloveka to koupit, odnest na postu, a podobne. To se nedeje jaksi samo o sobe. PPL poslani na adresu stoji podle podminek jake s nimi ma clovek uzavrene od 87 koruny vyse, s tim, ze tech 87 korun ma nekdo kdo toho posila opravdu hodne. ad cena coinu: cena je takova jakou jsou ochotni lide zaplatit. Ze na tom chce nekdo vydelat je samozrejme, dalo to nejakou praci, nejake telefonovani, nejaky cas. Pokud se cena nekomu nelibi nemusi to kupovat, pak pujde treba cena dolu. Kdo dela podobne veci pro nejakou komunitu zadarmo (viz treba Maxinoha) tak tomu cest. Podobne veci take obcas delam a pripravuji neco i pro GC, neni nutne na vsem vydelavat, ale chapu, ze nekdo proste vydelat chce, nebo musi (nema jiny prijem nebo zajisteni). Bud to akceptuji nebo ne, moje volba, ale abych se rozciloval nad cenou je pod mou uroven. Co se mi na tom osobne hrube nelibi, je to, ze obchodnik sve podnikatelske riziko prenasi na sve zakazniky tim, ze po nich chce platbu predem a teprve nasledne tuto platbu pouzije na zaplaceni zbozi. Ja jako zakaznik bych na toto po vsech moznych zkusenostech nepristoupil, ale pokud na to nekdo pristoupi, proc ne. Je umenim obchodnika ty lidi presvedcit o tom, ze takhle je to nejlepsi.
  • 0

#242 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 11:20

majkeld: ono to třeba je také tím, že ty shopy jsou většinou lehce větší a dokáží si dobře sepsat smlouvu s dopravci. Ono je uplně normální, že pokud máš více balíků tak máš lepší cenu....Dokonce někteří to mají tak, že mají paušalní cenu za vše (nebere se rozdíl jestli to je malá myš a nebo velká plazma) Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#243 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 23:17

Zase se bavim jakej jsme narod prudicu:D
Cena coinu i kdyby vyroba byla za padesat je dana a proste bud si ho koupim nebo ne:|
Kdyz si budu chtit koupit coin na posilani tak si ho koupim nebo si koupim plisek za sedesat kacek
TB tady taky nikdo neresi ze je to kousek plechu (vyroba v poctu cca 10.000ks) a vsichni si ho kupuji jak o zavod. Kdyz jsme poprve objednavali TB, taky jsme si rikali ze ho budeme prodavat za 90kc a kdyz prisli, zaplatili jsme postovny a DPH, tak je cena jaka je.
p.s. forma na coin stoji kolem 8.000kc + cca 3 - 5.000kc grafik pokud to clovek neumi sam.
Jediny co je drazsi je postovny:@

Michal
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#244 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 23:36

Ja osobne tyhle stesky a narky nechapu. Kolik stoji takova vyroba Bentleyho? Presuneme se na fora aut a budeme tam snad brecet, ze vyrobni cena je doslova radove nekde jinde? Vzdyt kdo nechce, at si nekupuje - neni preci nic lehciho. A pokud chci opravdu original, tak si vemu preci ten cenik od Maxinohy a necham si vyrobit vlastni coin, kde prebytky muzu treba plnyma hrstma rozdavat treba na Eventech zadarmo. Ne, misto toho radeji budu skucet na foru, ze nekdo na postovnem vydela 15 korun. A jeste nakonec jeden dodatek - kdyz vidim, co zde pise za lidi, tak se ani kolikrat nedivim, proc je CSSD tak oblibena a proc ma porad takovou clenskou zakladnu jako ma. Holt Gaussovu krivku lze aplikovat i na inteligenci lidi ve state. HOWGH
  • 0

#245 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 18:05

A jeste nakonec jeden dodatek - kdyz vidim, co zde pise za lidi, tak se ani kolikrat nedivim, proc je CSSD tak oblibena a proc ma porad takovou clenskou zakladnu jako ma. Holt Gaussovu krivku lze aplikovat i na inteligenci lidi ve state. HOWGH Ze by jsme presli na politiku? Ale vazne, kdo nechce, nekupuj, ja mam s timhle prodejcem zkusenost dobrou a tak chvilku pockam. A cena? Podle mne primerena tomuhle coinu.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#246 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 18:08

1gato1: to neni prechod na politiku, to je konstatovani o vysi inteligence, kde lze v mnou danem priklade nalezt nejenom primou souvislost, ale i umeru.

Jeste me tak napadla jedna vec, pokud tu "svini kapitalistickou" nechcete podporovat, tak mam velmi jednoduche reseni, proste NEKUPUJTE.

  • 0

#247 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 18:19

Tak, tak:)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#248 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 17:09

Tak konečně dorazily vyrobené etue, přikládám obrázek pro inspiraci
  • 0
Dartanan

#249 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 17:18

Pěkné, pěkné. A už se teda začne rozesílat? Nebo ještě pořád nedorazily?
  • 0

#250 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 19:53

Ja uz bych rad sve zaplacene coiny, nez fotku krabicky!... B)
  • 0

#251 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 6:53

Mince ještě nedorazili, nevím kde jsou , kde se to vše zpozdilo. Jakmile budu mít další informace, tak se ozvu
  • 0
Dartanan

#252 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 10:19

... a jsou ještě k mámní?
  • 0

#253 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 10:23

Pokud jsou ještě k mání, také bych objednal.
  • 0
SELECT * FROM krabička

#254 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 11:21

Petricius napsal/a:
Pokud jsou ještě k mání, také bych objednal.


Ano ještě jsou pořád k mání.
  • 0
Dartanan

#255 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 12:27

Jistě, jsou pořád k mání, protože ještě nejsou :(
  • 0

#256 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 12:38

Looper36 napsal/a:
Jistě, jsou pořád k mání, protože ještě nejsou :(


Jsou ještě k mání, protože jich ještě nebylo objednáno tolik kolik jich bylo zadáno pro výrobu :)
  • 0
Dartanan

#257 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 15:03

Dartanan napsal/a:
Mince ještě nedorazili, nevím kde jsou , kde se to vše zpozdilo.

Jakmile budu mít další informace, tak se ozvu


No, na to že měli dorazit minulý týden těch informací teda moc není!!:(
  • 0

#258 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 14:05

Dovoluji si vložit se znovu do debaty a odpovědět na několik dotazů.

Termíny:

Jak jsme tu s Dartananem psali, z technických důvodů se zaplacení částky za výrobu protáhlo na cca 5 týdnů. Nicméně mince už jsou údajně skutečně na cestě od výrobce do ČR. Nevylučuji, že se zdrží na celnici, nicméně i tak by dodání mělo být poměrně krátkou záležitostí. Připojuji se k omluvě všem, kdo minci zaplatili v předprodeji, myslím, že na takto unikátní kousek se vyplatí chvilku čekat.
Dobrou zprávou je, že mince už je aktivovaná v oficiálním seznamu, čili se tam můžete podívat i na její ikonku. Její celý oficiální název je Czechoslovak Order of the White Lion Geocoin.
http://www.geocachin...slistall.aspx#C

Cena:
Mrzí mě, že se tu objevili frajeři, kteří nás obviňují, jak si na minci mastíme kapsu. Kde jste byli, když jsem tady o tom nápadu začal před půl rokem mluvit a všichni mě říkali, že je to super, ale že by do toho sami nešli? Ubezpečuju všechny, že to děláme z lásky ke geocachingu, z obdivu k mohutné české cacherské komunitě a zejména z úcty k historii našeho národa.

Ten ceník, který tady někdo ukazoval je s prominutím totálně mimo, ty částky výrobě podobně složité mince absolutně neodpovídají, což Vám potvrdí každý, kdo kdy nějakou minci vyráběl.

Snažil jsem se od začátku, celý ten proces pojmout maximálně transparentně, o všem jsem Vás tady informoval krok po kroku, abyste měli přesnou představu o termínech i cenách a abych tím předešel přesně tomu, že mě a kolegu tady bude někdo obviňovat z toho, že je mince předražená. Dokonce jsem zadal zpracování návrhu většímu množství firem, abych dostal co nejnižší cenu.

A koneckonců - pokud se Vám mince předražená opravdu zdá, tak ji nekupujte. Ohlas většiny, kteří si ji již objednali dává za pravdu všem, kdo na minci spolupracovali - cena je naprosto realistická. Kdo se vyzná, ten to dobře ví. A kdo nadává, že jsme banda zlodějů, měl by se nad sebou zamyslet, protože s takovou se na tu kupu práce, ze které nemáme zhola nic, příště asi fakt radši vybodnem.
  • 0

#259 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 7:53

Kdo si dokáže vážit ojedinělého ztvárnění designu a kvality, tak si ho bez keců koupí. Dnes objednáno všech 5 verzí. Mooooooc se těším :-) Ještě jednou velké díky autorovi projektu za takový skvost. Jen tak dál. ;)
  • 0

#260 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:29

Nevím proč tady někdo kritizuje něčí iniciativu, snahu, nápad a realizaci? Když jsou tak chytří, ať udělají krásný, ojedinělý a levný coin sami!!! Kurde, myslela jsem si, že tohle je jen v práci a ne i tady na zábavě:( Já si osobně včera objednala dva a jsem autorům vděčná a coin se mi líbí a jeho cena mě nepřekvapuje a ani nevadí. díky za snahu, ochotu a trpěllivost při realizaci. Ještě jednou díky za pěkný a unikátní coin. B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama