Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#181 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 14:15

Přidávám svou zkušenost s výrobou CWG u TyTyTy. Dodání zboží (100 ks CWG a razítko) trvalo 4 pracovní dny a s kvalitou jsem spokojen. Protože se na kolečkách pálila velká plocha, vznikly velmi zajímavé kresby z letokruhů. Na každém kolečku to vypadá jinak, navíc plocha není vypálená v rovině, je to v místě letokruhů "kostrbaté", což se mi velmi líbí, je to i příjemné na omak. Výrobce mohu doporučit.

Vložený obrázek
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#182 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 19:51

Megaevent za dveřmi, chtěl jsem zkusit zase někoho jiného, tak jsem šel do geogadget....
První dojem naprosto perfektní, korekturu jsem měl na mailu obratem, prakticky hned přišel mail že začínají pálit ....
Dnes kolečka dorazily ( 3 dny po objednání ) no vypadalo to super ....
ovšem celkem zklamání přišlo když jsem kolečka vybalil. Má první várka byla od kavalíra, rukou mě prošlo i dost koleček od tytyty, takže bych řekl že relativně mám s čím srovnávat ....
+Když to tak vezmu, tak jediná výhoda těch suků je, že jsou vážně bez otřepů, ale tam bych asi skončil....
- Našel jsem pár koleček s posunutou přední a zadní stranou (těch bylo vážně jen pár, a zase takový problém v tom nevidím ...)
Co mě vytáčí, že na čelní straně není gravírovaný obrazec přesně na středu, ale většinou posunutý o hodně dolů ( hodně místa nad nickem, kdežto geocaching.cz je nalepený na spodním okraji suku) - to je vidět opravdu dost ....
Na zadní straně (světlá varianta) je v KAŽDÉM CWG u pravého horního rohu znaku GS vypálená díra navíc .. prostě všude
Už to vypadá jako když si mě zaplatila konkurence .. ale když to s ní porovnám, ty suky jsou prostě sukovatější .... vím že je to dřevo a ta nestejnoměrnost vypálení je to co se mi na tom líbí, ale mít na 3/4 CWG černej flek, to bych taky nemusel ...

edit: teď tak na to koukám, sice jsou bez otřepů, nevím jestli je to tím omílacím bubnem, ale některý jsou fakt okousaný....

Vím, fakt to asi vypadá jak když se na mě tytyty s kavalírem složili ... možná jsem jen neměl štěstí a ten kdo to dělal měl nevím .. blbej den ... ale sorry, příště pálím jinde.
  • 0

#183 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 20:21

D@ve, osobne jsem vase kolecka nevidel (nepalim je sam). Muzete mi prosim poslat fotku? Kazdopadne pokud neni paleni vycentrovane, je to duvod k reklamaci a bud vam vratime penize nebo kolecka vymenime. To male vypalene kolecko v rohu loga geocachingu na rubove strane je znak pro copyright. V takto malem zmenseni tam samozrejme nelze na dreve videt to R. Ten znak tam byt musi, pokud ho tam nekdo nema, je to poruseni podminek pro pouziti znaku. Jinak k casum: svoji objednavku jste poslal ve stredu v 17.35, cili prvni nasledujici pracovni den jsme ji poslali a druhy pracovni den jste ji dostal. A to i presto, ze od vas jeste nemame platbu za fakturu. Pokud poslete kolecka zpet, fakturu nemusite samozrejme platit. Mimochodem jste se zapomnel take zminit o tom, ze jste dostal nadstandardni ceny a podklady, ktere jste poslal byly od konkurence, takze to tak trosku skutecne vypada, jako, ze jste nastrceny :) kazdopadne kvalitni kolecka by od nas mela byt pro kazdeho, o tom neni sporu. Pokud jsou kolecka opravdu nevycentrovana, tak se velice omlouvam, osobne kladu pracovnikovi co to pali na srdce, ze specialne na to si musi dat pozor :( Bohuzel pri tom mnozstvi co palime u toho nemohu stat osobne a kontrolovat kazde kolecko :(
  • 0

#184 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 20:53

Ty 3 dny jsem tedy asi přestřelil, bylo to ještě rychleji ... každopádně i ty 3 dny jsem myslel jako plus pro Vás ( a zatraceně veliký plus, pokud já vím tak nikomu co znám kolečka nepřišli takhle rychle !)
Ano, o cenách jsem se nezmínil, možná i proto aby to nevyznělo stylem "já to ukecal, zkuste to všichni" ....
Abych se přiznal návrh vypůjčený od konkurence byl jen jeden, druhý jsem osobně vektorizoval :) a nevidím důvod proč bych se sám vektorizoval i s druhým, když to za mě může udělat konkurence .... :D.
K těm penězům, platba šla z účtu, nebyla tam tedy hned ....
fotky nejsou problém, odpoledne jsem si trochu hrál ... http://www.cacher.ov...dave/index.html snad nejsem jediný komu se to pálení zdá posunuté dolů...
Nějaké vracení peněz bych neřešil, jednou jsem vám je poslal ... pokud bylo možné nějak domluvit výměnu bylo by to super, chápu že tohle se prostě "jednou za 1 let" stát může, takže zatím díky.
  • 0

#185 Kapavka

Kapavka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 20:55

Nedávno jsem si to štrádovala lesem s GPS a potkala pár kačerů, tak jsme dali řeč. Povídali jsme si také o CWG a narazili jsme na zmiňovaného geogadgeta. Prý se více lidí shodlo, že rychlost je dobrá, ale tak ono se to dá očekávat, když začínají a mají méně objednávek. Ale výše zmiňovaná né-moc dobrá kvalita suků a pálení tam taky padla. No někde se ta rychlost a cena musí ukázat :( .... raději jsem zvolila ověřenou kvalitu od známého a objednala moje první dřevěné puky u Kavalírů. Příští víkend je už budu roznášet po republice :)
  • 0

#186 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:11

D@ve: bez diskuze nevycentrovano, prosim poslete zpet, okamzite vypalime nove. Kapavka: ponekud neduveryhodne od ID s prvnim prispevkem, ze? :) nicmene, od D@ve to byla nase prvni stiznost, kterou jak vidno okamzite resime. Na nase suky si nikdo nikdy nestezoval, ostatne si muzete prohlednout D@vovy suky, ja tam nevidim jediny s parazitnimi soucky, vy ano? :) A k rychlosti, jsme tak rychli, ne proto, ze mame malo zakazek (nemame, a delame i jine veci), ale proste proto, ze nas to bavi. A ze jsme levnejsi nez ostatni? Mame holt nizsi marze, a to i presto, ze na vse davame treba i doklad :) Chapu, ze nas konkurence ted pomlouva, zvlast pote, co jsme nepristoupili na onu podivnou soutez (a nakonec se k nam pridalo dalsich pet vyrobcu CWG), uz jsem dostal i vyhruznej anonym, nicmene nas to neodradi a spokojeni zakaznici jsou nasi satisfakci, holt nemusi kazdy na vsem vydelavat tezke prachy :) My rozhodne konkurenci pomlouvat nehodlame, i kdyz bych sem mohl nafotit pomerne dost kolecek, ktere by si vyrobce za ramecek take nedal :) A kdyz uz nic jineho, tak nutime konkurenci k lepsim vykonum a to vy jako zakaznik muzete jen privitat ne?
  • 0

#187 lesnikovazena

lesnikovazena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:12

Nemohu nereagovat na příspěvek od D@ave_cz. Koukám na Tvoje nepovedené suky a nedivím se tvému rozhořčení, ale kdybych takové dostala já, tak by GeoGadget měl už suky dávno zpátky. Kvalita suků není moc valná, taky nevím, zda sis objednal schválně borovicové suky namísto standardních smrkových, ale máš to na borovici. Proto také ty ošklivé středy. Posunutí celého pálení mi přijde dost velké a zaráží mě, že Ti něco takové vůbec pošlou. Kvalita pálení mi přijde s ostatními výrobci dost mizerná a nepřesná. Je vidět, že si s pálením nedávají moc záležet. Možná lidi očaruje ta rychlost, ale to je asi tak vše, bohužel :@ nelíbí se mi, když někdo kazí takhle CWG.
  • 0

#188 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:15

Lesnikova zeno, ach boze :) jak byste prosim chtela uz DAVNO poslat suky zpet, kdyz je dnes dostal? Mozna holubem? :) Asi si take zacnu zakladat klonovana anonymni ID abych pomlouval, hadejte koho :) Timto se dalsiho flame nezucastnim.
  • 0

#189 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:27

Tak teda nevim, ale prijde mi to opravdu jako "nahoda", ze tady zacinaji z niceho nic psat naprosto cerstve registrace. Ze vam lidi neni hanba.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#190 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:31

Ja už jsem videl nejmene 4 CWG vyrobene u geogadget a nepoznal jsem rozdíl od jiných, krome te zadni strany, kterou jak jsem koukal je mozne si vybrat. Sám jsem si nechal u nich vyrobit 50kousku a vse v pohode.
  • 0

#191 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:32

Prosím těch několik anonymů z jedné adresy, aby si to laskavě odpustili.
  • 0

#192 lesnikovazena

lesnikovazena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:33

To GeoGadget: připadá mi že se spíše opíráte do konkurence Vy "Mame holt nizsi marze, a to i presto, ze na vse davame treba i doklad Chapu, ze nas konkurence ted pomlouva, zvlast pote, co jsme nepristoupili na onu podivnou soutez (a nakonec se k nam pridalo dalsich pet vyrobcu CWG), uz jsem dostal i vyhruznej anonym" koukla jsem se na několik posledních příspěvků a kde je na vás chvála, tak tam taky vidím dosti podezřelá ID. Hold se to někdy musí založit, já to založila, když jsem vidělat suky chudáka D@avea. Spíše než podezřívání konkurence začněte méně klást na srdce a lépe pálit. Nic proti Vám, jen mám ráda dobře odvedenou práci.
  • 0

#193 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:40

Začíná se to tu hemžit jednorázovými nicky buď na očerňování, nebo vychvalování. Několik různých nicků patří pravděpodobně jedné osobě. Jestli to tak bude pokračovat, tak vlákno zamknu.
  • 0

#194 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:46

pepa.z.pocernic napsal/a:
Začíná se to tu hemžit jednorázovými nicky buď na očerňování, nebo vychvalování. Několik různých nicků patří pravděpodobně jedné osobě. Jestli to tak bude pokračovat, tak vlákno zamknu.


Pepo, spíš dočasně zabanuj toho chlivníka, co tu multinuje accounty
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#195 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:50

pepa.z.pocernic napsal/a:
Začíná se to tu hemžit jednorázovými nicky buď na očerňování, nebo vychvalování. Několik různých nicků patří pravděpodobně jedné osobě. Jestli to tak bude pokračovat, tak vlákno zamknu.


Doufam, ze nepatrim mezi ne... na foru jsem docela dlouho. Osobne mam zkusenost se čtyrmy vyrobci. Uz jsem si nechal palit cca 350 CWG, tak myslím mohu hodnotit.
  • 0

#196 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 21:57

Tak já už na foru jsem nějaký ten týden, tak snad nebudu nařčen z toho, že jsem jednorázový pomlouvač či vychvalovač:) Co se týče CWG, tak jsem tomu propadl před více než rokem a půl, začal jsem s CWG z geocacheshop.cz, pak jsem vyzkoušel kvůli eventu tytytyho a před nedávnem Geo Gadget. Co se týče kvality, tak si nemohu stěžovat ani na jednoho. Když to vezmu postupně, tak na geocacheshop jsem měl návrh během chvilky hotový, na CWG jsem čekal tuším týden. Ale když bylo potřeba vypálit kolečka před nějakým eventem (prostě mi stávající zásoby došly), tak byla u mě vždy včas, to si moc pochvaluji. Nejvíce jsem vlastně objednával zde. Tytytyho jsem zkoušel kvůli eventovým CWG a musím uznat, že návrh byl trochu komplikovaný, takže se tuším 5x předělával (já jsem celkem nenáročný, ale jeden spoluorganizátor eventu byl rejpal:D ), takže tady chválím trpělivost, se kterou se návrhy zpracovávaly. Rovněž CWG na novém typu dřeva (nejsem odborník, prostě krapet zmavší dřevo) se mi moc líbily. Co se týče posledně zmiňovaného Geo Gadgetu, tak jsem na zkoušku objednával pár CWG (Asi 70) a opravdu mile překvapila rychlost a praktické balení CWG. Co se týče kvality, tak jsem spokojený. Obecně co se týče kvality CWG, tak jsem si nechal udělat něco kolem 500 CWG a jen jedno CWG bylo špatně vypáleno, posunuto dost k okraji a to u geocacheshopu (ale vzhledem k tomu, že jsem drtivou většinu z 500 objednal zde, tak jsem to vůbec neřešil, hold to jednou ujede). To byla jediná špatná zkušenost.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#197 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 22:05

schvalne jsem jednotliva kolecka hodil do scanneru vedle sebe. CWG Mortticia je z roku 2008 a dlouho jsem jej nemel v ruce a hodnotim jej jako kvalitně nejlepši. Ale stejne to tu už nejak moc řešíme, nemyslíte? ;)

Vložený obrázek
  • 0

#198 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 22:49

Mortticia: Koukám že tam je ta posunutá serie Adam a Veru, která snad byla dostatečně vykompenzovana jinak, že? Slušelo by se alespoň k tomu něco napsat. Ne že jsem takovej rejpal, ale spoustu lidí si řekne - to ne, je to blbý :) Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#199 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 22:59

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Mortticia: Koukám že tam je ta posunutá serie Adam a Veru, která snad byla dostatečně vykompenzovana jinak, že? Slušelo by se alespoň k tomu něco napsat. Ne že jsem takovej rejpal, ale spoustu lidí si řekne - to ne, je to blbý :)

Jakub


Ano je to tak. Nekde jsem tu o tom psal, ze se tak stalo. Dalsi objednavku jsem mel 80 CWG za cenu 50ti ks. Bohužel to opravene uz jsem doma nenašel, tak jsem musel použit tohle.
  • 0

#200 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 22:59

Mortticia: no faktem je, ze to uplne napravo je posunuty docela nahoru a dole je diky tomu napis "nepravidelne" vzdaleny od hrany. Nicmene to ten druhy zleva taky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama