Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#221 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 6:54

Diky diky, kolecka uz jsou na poste nebo nekde cestou :)
  • 0

#222 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 7:34

Ta diskuse tady je úplně šílená. Chystáme se nechat si udělat první CWG a volba padá na GeoGadget - právě kvůli ceně. Kartelová dohoda ostatních výrobců o cenách je směšná - takhle to vypadá jako že konkurence neexistuje a všechno pálí jeden a ten samý výrobce. O kvalitu koleček se nebojím, když zboží neodpovídá představám zákazníka, vždycky se to dá řešit jinak než pomlouváním - říká se tomu reklamace. A budiž ke cti výrobce-dodavatele, když oprávněnou reklamaci řeší bez průtahů. A pokud nebudu s výrobcem-dodavatelem spokojený, řeknu si, že sem se neměl nechat ukecat cenou a objednat jinde. A taky to příště udělám... Osobně věřím, že když někdo přijde na trh s něčím novým (pro něj), může to samozřejmě mít nějaké porodní bolesti. Na nástěnce tu přede mnou visí pár CWG (neukradl jsem je z keší, ale zcela regulérně dostal). Ze 6ti kousků jsou 3 viditelně křivě vypálené. Dvě z nich mám z doby než GeoGadget vstoupil do hry. A je mi to jedno, nikdy jsem nezkoumal, jestli je křivě nebo není. Co má být vidět, to vidět je. A aspoň je na každém CWG vidět kus ruční práce a je samo o sobě originálem.
  • 0

#223 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 7:51

Tak ono se staci podivat do oficialniho a neoficialniho katalogu a clovek jich vidi pouhym okem krive minimalne tretinu. Ano povedlo se nam udelat jednu dvojzakazku hodne krive, za coz jsme se omluvili a okamzite byla vymenena. Prijal jsem opatreni aby uz se to nestalo a palic ma nad sebou jeste vystupni kontrolu, takze takove kolecko proste neodejde. Bohuzel lidsky faktor porad ve hre zustane, asi jako temer u vseho :) Konkurence zcela urcite nema zadnou kartelovou dohodu, coz bylo krasne videt na Maxinohove podivne soutezi, kterou nakonec zrusil, pote co jsme mu v ni odmitli ucast, a nakonec se k nam pridali i ostatni vyrobci. O tom za koho kope Maxinoha neni treba spekulovat, staci se podivat na jeho stranky. Odkud vitr foukal pri pomluvach je asi taky jasne, staci se podivat do Maxinohova neoficialniho katalogu jakypak vyrobce mu tam chybi v prehledu a najit si na zdejsim foru duvod proc :) Nastesti ma dost kaceru vlastni rozumny nazor :)
  • 0

#224 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 8:42

Geo Gadget napsal/a:staci se podivat do Maxinohova neoficialniho katalogu jakypak vyrobce mu tam chybi v prehledu a najit si na zdejsim foru duvod proc :)


Ahoj, již jsem ti psal e-mail, že problém je v tvém označení Liška v oficiálním katalogu a aby jsis zařídil jeho změnu - já to za tebe řešit nebudu.
Kdyby jsi to už dávno s JPAgem dojednal místo hraní si na ukřivděného, kterému všichni ubližují, mohl jsi v přehledu výrobců už dávno být.
Ale možná ti to takto vyhovuje a je to tvoje firemní strategie, jak oslovit kačery :D

Pro ostatní - vyjet seznam výrobců je možné podle označení zavedeném v oficiálním katalogu pro jakéhokoliv výrobce:
Black.Spider = B.S
http://cwg.maxinoha....php?vyrobec=B.S
CACHEROV = Cach
http://cwg.maxinoha....hp?vyrobec=Cach
Sluníčko = Slun
http://cwg.maxinoha....hp?vyrobec=Slun
atd...

Bohužel š v označení Liška dělá problémy:
http://cwg.maxinoha....p?vyrobec=Liška
Označení je do databáze naimportované, ale nevím jakými znaky to š v url adrese nahradit.

<form action="vyrobci.php" method="get">
Zvol výrobce:   <select name="vyrobec" >
<option value="12345"></option>
<option value="B.S">Black.Spider</option>
<option value="Cach">CACHEROV</option>
<option value="CcSk">COPYcentrumSlovensko</option>
<option value="GC-S">GEOCACHESHOP</option>
<option value="Kav">KAVALÍR</option>
<option value="LIFE">LIFE</option>
<option value="Kral">Razítka Král</option>
<option value="Sprint">tiskárna Sprint</option>
<option value="TyTy">TyTyTy</option>
<option value="Liška">Vladislav Liška</option>
</select>   <input type="submit" value="VYBRAT">
</form>

  • 0

#225 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 8:51

Maxinoha: no nevim, ale kdyz:
Sluníčko = Slun

Tak proc stejnou logikou nemuze byt napriklad
Liška = Li

Pripadne jednim dotazem si nechat projet celou DB a nahradit Liška treba Liska - to snad neni taky az takovy problem, ne?

Cele bych to zakoncil onim znamym:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, hleda duvody


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#226 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 9:01

Maxinoho, tys pouze napsal, ze s tim š mas problem (coz teda u programatora nechapu) a ja ti napsal jak to muzes resit, a tim to skoncilo :) na ukrivdeneho si skutecne nehraju, CWG delame pro radost a ne horentni zisky, takze me to skutecne netrapi :) toto nema smysl resit pres forum, nikoho to nezajima. Takze dalsiho flame se neucastnim.
  • 0

#227 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 9:02

S474N napsal/a:
Maxinoha: no nevim, ale kdyz:
Sluníčko = Slun
Tak proc stejnou logikou nemuze byt napriklad
Liška = Li

Označení jsem si nevymyslel já, ale jsou převzata z oficiálního katalogu

S474N napsal/a:
Pripadne jednim dotazem si nechat projet celou DB a nahradit Liška treba Liska - to snad neni taky az takovy problem, ne?

Jednorázově to problém není, ale musel bych na to myslet při každém importu nových cwg a upřimně u někoho kdo není schopen se sám spojit s autory oficiálního katalogu a navrhnout jiné označení nevidím důvod proč bych se měl starat já ve svém volném čase.
  • 0

#228 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 9:06

Geo Gadget: a ted i trosicku do tebe - proc se s nima proste nedomluvis? Vyresit jedno doslova blby š snad nemuze byt takovy problem, ne? Navic osobne bych se na to š uplne vykaslal, protoze te stejne kazdej zna jako Geo Gadget a ne nejakyho Lišku. Maxinoha: ale tak samozrejme, ze to chapu (sam provozuji nekolik SQL databazi). Na druhou stranu si ten jeden dotaz klidne muzes nekam ulozit a prohnat update je potom zalezitosti CTRL+C/CTRL+V. Ovsem to nic nemeni na faktu, ze primarne jednodussi, aby se tady GeoGadget domluvil. Tak jsem zvedav, jestli se to nekam pohne nebo ne :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#229 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 9:21

S474N to mas samozrejme pravdu, nicmene Maxinoha napsal toto ve svem foru (nikoliv me do mailu jak se mylne domniva):

Maxinoha napsal/a:

Geo Gadget napsal/a:
Ahoj, dotaz, nejaka kolecka nami vyrobena uz v katalogu jsou, ale jako vyrobce tam nejsme takze podle nas nelze ani hledat. Cim to? Diky


Musím buď upravit stránku nebo se dohodnout s JPAgeo na změně označení "Liška" nějak mám problém s tím š ;)


Kdyby napsal, ze ve svem volnem case se tim nehodla zabyvat, tak bych samozrejme JPAmu napsal sam, coz jsem uz nyni ucinil :)
  • 0

#230 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:17

Snad se nebudete zlobit, když tady napíšu vyjímečně něco k tématu :D Včera jsem si byl vyzvednout další kolečka, která jsem si nechal dělat u TyTyTy. Tentokrát byla z bukového dřeva. Rozdíl oproti smrku je hned vidět. Kolečka jsou hladká a perfektně rovná, pálení je výraznější a čitelnější. S kvalitou jsem velmi spokojen. Tyto kolečka nejsou pro mne, důležité je jak se budou líbit obdarovanému. Nicméně já se asi příště vrátím ke smrku. Mě se na tom prostě líbí právě ty přírodní nedokonalosti, smrk má takové dřevěnější dřevo. I nábytek se mi líbí víc ze smrku a borovice, než z tvrdých dřev. Pokud ale někdo hledáte perfektní vypálení, čitelnost, hladkost bez otřepů, tak zkuste kolečka z tohohle matroše.
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#231 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:28

Gondo.cz napsal/a:
Včera jsem si byl vyzvednout další kolečka, která jsem si nechal dělat u TyTyTy. Tentokrát byla z bukového dřeva. Rozdíl oproti smrku je hned vidět. Kolečka jsou hladká a perfektně rovná, pálení je výraznější a čitelnější. S kvalitou jsem velmi spokojen.


Neudělal by jsi prosím fotku? Docela by mě to zajímalo, osobně preferuju kvalitnější dřeva než je smrk. Jaká byla cena? Na webu to unich nemůžu najít. Máš zjištěný jestli takovýhle kolečka vezmou katalogu?
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#232 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:44

semik75: problem s tim urcite neni a resilo se to tu driv - dokonce jsem tu daval porovnavaci fotky z CWG od Zegga. Moje vlastni CWG je taktez z bukoveho dreva a v katalogu je, takze problem fakt neni ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#233 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:44

semik75 napsal/a:
Máš zjištěný jestli takovýhle kolečka vezmou katalogu?


Uz by jich tam par melo i být.

Zukura
Jarni uklid na blansku 2010

a ted na buku byla i nektera CWG k PGME

Vypada to určitě zajimavě. Takový černoch mezi ostatními. :D
  • 0

#234 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 10:53

semik75:
cena je uplně stejná jako na smrk, na webu to zatím neni, protože teď budeme mít málo buku (dodavatel nestíhá).

Jinak CWG na buku jsou např.:
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#235 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 11:01

Ten buk vypada fakt dobre.
  • 0

#236 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 11:08

ty,ty,ty & familly napsal/a:
cena je uplně stejná jako na smrk, na webu to zatím neni, protože teď budeme mít málo buku (dodavatel nestíhá).


Diky za obrazky. Vypada to opravdu hodne dobre, v krabicce jich jeste dost zbyva ale dalsi varku budu chtit urcite na buku. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#237 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 11:17

semik75 napsal/a:
Neudělal by jsi prosím fotku? Docela by mě to zajímalo, osobně preferuju kvalitnější dřeva než je smrk. Jaká byla cena? Na webu to unich nemůžu najít. Máš zjištěný jestli takovýhle kolečka vezmou katalogu?

Fotku udělám, ale až večer. Oproti obrázkům, které sem dal Ty,Ty,Ty jsou kolečka světlejší a bez červeného nádechu. Pokud to tedy nedělá kalibrace monitoru.
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#238 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 11:41

Tak jsem ted narychlo cvaknul 6 kousku, ty dve prostredni jsou ony zminovane.

Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#239 Weroniica

Weroniica

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 18:08

PLs muze mi sem nekdo hodit ukazku obrazku tak, jak jste je odeslali spolu s objednavkou cwg? Ja uz jich posilala nekolik, ale sem asi fakt neschopna...
  • 0
W E R O N I I C A & G E O D O G ´ S

#240 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 18:19

Obrazek idealne primo ve krivkach tak, aby ho jenom nacetli a dali palit. Takze v Corelu. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama