Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#201 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 23:06

treba to bude nekoho zajimat: Proc dochazi k posunuti grafiky obecne: kolecka nejsou nikdy presne stejna, drevo se neda obrobit s desetinovou opakovatelnosti, nektere kolecko vyschne rychleji nez jine, nekdy jsou noze stroje na vyrobu suku proste opotrebovanejsi, drevo mokrejsi. Kolecka se pali tak, ze se naskladaji do sablony. Aby se tam vesla, tak musi byt sablona nepatrne vetsi, kolecka, ktera maji polomer treba jen o pul milimetru mensi se tak musi rucne umistovat co nejlepe do stredu, a i tak je ten posun proste nekdy videt. Diky nekoaxialnim letokruhum to pak nekdy pusobi, ze to je posunute vic nez to ve skutecnosti je. Tim neobhajuji spatna kolecka, kontrolou by nemela projit. Spis tim jen naznacuji, ze to nikdo nedela umyslne, ale nepresnost je zanesena pomerne velkym podilem rucni prace a materialem, ani jedno nemuze byt nikdy na sto pro, vzdy budou nejake rozdily, jde jen o to, aby byly co nejmensi. Coz obecne plati pro vsechny vyrobky na ktere je potreba rucni prace. Pokud by mel nekdo zajem videt jak se kolecka vyrabeji, rad se s nim dohodnu na terminu a muze se prijet podivat.
  • 0

#202 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2010 - 23:12

Geo Gadget: plně s tebou souhlasím. Problémy s centrováním koleček do šablony máme taky.
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#203 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 10:01

Zdravím výrobce CWG, Jenom mně napadlo, sice nevím jak vypadá šablona na pálení CWG ,ale každé CWG má na rubové straně zkosení. Nešlo by šablonu udělat tak, aby měla konus ve stejném úhlu jako je to zkosení? Potom by mělo jít centrování třeba líp, stačilo by CWG jenom vyrovnat např. pomoci nějakého příložníku, a snad by měly být vycentrované, jenom možná každý rozdílný v jiné rovině, ale možná by to zase vadilo nastavení paprsku, no nevím, jenom takový nápad. Výrobu CWG bych rád viděl, ale cestovat kvůli tomu do Litoměřic se mi nevyplatí. :-(
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#204 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 10:28

Je sice pravda, že zde na forů nejsem tak dlouho a nemám ani tolik příspěvků, ale minulý týden mi přišla moje první kolečka. Pár koleček už mám nasbíraných v šuplíku a přijdou mi všechna stejně hezká. První objednávku jsem zvolila u Kavalíra a jsem spokojená. Text není šoupnutý, kolečka nejsou otřepaná, přišli 4. den ... Mno, kavalíra jsem zvolila proto, že mi v odkazech na googlu vyběhl mezi prvními a oproti ostatní výrobcům byli levnější. Škoda, že tam nevyběhl odkaz i na Geo Gadget. Až tyhle první kolečka rozdám, mám v plánu vyzkoušet vás ;)
  • 0

#205 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1146 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 10:54

Nedávno jsem si na jednom eventu zakoupil CWG - jeho kvalita mě zklamala hlavně z důvodu, že již sbírám jen CWG z eventu. Výrobce nebudu jmenovat, ale myslím, že není problém poznat, o koho se jedná. Kolečko má podle mého názoru tyto vady: - otřepy - posunutý motiv na přední straně - spálené detaily na zadní straně
  • 0

#206 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 11:17

Výrobce bys mohl jmenovat aby si kačeři udělali obrázek, o tom to téma je ;)
  • 0

#207 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1146 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 11:36

Ale když ho budu jmenovat, tak mě ten výrobce zase napadne, že nejsem objektivní a že zase nadržuji jiným výrobcům. :D
  • 0

#208 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 11:49

To co sbirame a menime je ze dreva. Nechapu co furt vsichni mate s kvalitou. Otrepy ke drevu patri, prepaleni je logicke jelikoz drevo neni stejnorody material a vycentrovani je otazka podobna, ta kolecka nejsou stejna na tisicinu milimetru. Jestli nekdo chcete dokonalost, pak to vyrabejte z jineho materialu!
  • 0

#209 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 11:52

sobikovi napsal/a:
Jestli nekdo chcete dokonalost, pak to vyrabejte z jineho materialu!


navrhoval bych chirurgickou ocel :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#210 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 13:20

Ladvanice: Terezin event je od nas, paleni rubu je tmave, protoze nas objednavkovy formular dava zakaznikovi moznost vybrat si tmave nebo svetle paleni, kupodivu z nasich temer 100 zakazek za dobu nasi kratoucke cinnosti si naprosta vetsina objednava tmave paleni. Mimochodem kdo delal CWG tobe, kdyz i zde na avataru to mas krive? ;) Hydrous, dobry napad, uz jsme to zkouseli, jenze srazeni hrany na kolecku je na kazdem jinak, tam je jeste tezsi dodrzet nejakou opakovatelnost, prece jen ta kolecka jsou puvodne urcena k natluceni do diry po suku a tam se na nejakou desetinu nekouka :) kdo si chce udelat obrazek o krivosti ci nekrivosti muze se kouknout do oficialniho katalogu a vidi kolik kolecek je tam nepresne vycentrovano. Odhadem tak tretina, vcetne Maxinohova CWG :) Chapu, ze jsme nekomu vlezli do kseftu a sli jsme hodne pod jeho cenu, ale to je holt zivot. Nedelame vse super (stejne jako ostatni) ale snazime se a budeme se snazit dal. Pri tom mnozstvi se proste obcas nekdo nespokojen najit musi, a je jen na nas aby tech opravnenych nespokojencu bylo co nejmin. Amen :) Mimochodem, protoze se nam blizi sta zakazka, tak clovek s poradovym cislem zakazky 100 od nas dostane komplet zdarma. Cislo zakazky, chodi mailem automaticky ihned po objednani, takze zadny podfuck.
  • 0

#211 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 13:23

Freemen, pokud vis kde sehnat chirurgickou ocel za cenu kolecek, tak sem s ni a slibuji ti, ze od nas budes mit cwg (perfektne vycentrovana a nechlupata a dokonce sterilni) z toho zdarma do konce zivota :) momentalne potrebuju na jinou zakazku asi tak pul tuny, tak by se mi to docela siklo :)
  • 0

#212 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2010 - 13:53

Sleduju tuhle diskusi a obcas mam pocit, ze se strhava do zabomysich valek. Jinak mi vyplyva, ze zkusenosti sou napric u ruznych vyrobcu vyrovnane, vsude je to OK, obcas to ujede - coz v pripade velkeho ujeti se vyresilo nebo da se vyresit (soudim podle toho, co zde bylo napsano). Takze bych se nebala nechat si u kterehokoli vyrobce CWG palit. Zbytek souhlas se Sobikem.
  • 0

#213 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 15:50

nemohu to najít a vybavit si... kdo to tu nabízel "zmetkové" suky na charitativní účely? kdyžtak PM, díky...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#214 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 16:09

nabizeli jsme je zdarma my na nekomercni ucel.
  • 0

#215 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 16:57

fremen: také můžem něco nabídnout - je to směs zmetkové a špatně vygravírované. Je to výborné dřevo na grilování :) Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#216 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 17:00

to Geo Gadget Nejaký mega ulet na mém nevidím ale to vaše Eventové už je viditelné až moc to vidí i pidlooký :), musím ale říci že máte supr cenu a doufám že mega ulety vychytáte ;) abych si mohl objednat.
  • 0

#217 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 18:42

Geo Gadget napsal/a:
Mimochodem, protoze se nam blizi sta zakazka, tak clovek s poradovym cislem zakazky 100 od nas dostane komplet zdarma. Cislo zakazky, chodi mailem automaticky ihned po objednani, takze zadny podfuck.


sakryš a ja mel číslo 98 :D
  • 0

#218 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2010 - 20:36

Tak jsem si nechal taky udělat CWGčka. Zkusil jsem to u Geo Gadget. Můžo říct, že to je tedy fičák:D V pondělí ráno podaná objednávka, jako předloha poslaný velmi nekvalitní obrázek, asi za hodinku přišel návrh, odsouhlaseno, za chvilku mail, že je to ve výrobě,pak přišla faktura, zaplaceno, za chvilku mail, že je odesláno. V úterý na poště, dneska jsem si kolečka vyzvednul ve velmi praktickém obalu, přiloženy i igelitové pytlíčky. No a kolečka - ty jsou prostě SUPER. Krásná, hladká, žádné otřepy, vystředěné, no prostě nádhera. A to jsem měl strach abych to stihnul do pátku, odjíždím na dovču. Takže ještě jednou dík Geo Gadgetu.
  • 0

#219 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2010 - 20:41

diky diky, udelali jsme z nerezi samocentrovaci sablonu, takze se snad uz nestane, ze kolegovi proste ujede ruka. Tak snad to bude drzet stredy ted dobre. Od nedele jsme zase udelali neco pres tisic kolecek a je to dobre, tak snad to funguje :)
  • 0

#220 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 23:41

Taky musim prispet, a to pochvalou Geo Gadgetu za ochotu, rychlost jednani a perfektni spolupraci pri reseni navrhu eventoveho CWG. Kolecka jsou jeste ve vyrobe, ale verim ze s kvalitou nebude problem. Diky!!!
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama