Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#241 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 18:22

no uprimne, pro nas je nekdy lepsi nakreslit tuzkou, vyfotit a poslat. Nekdo zachazi s Corelem dost macessky, a da pak vic prace to predelat nez znovu nakreslit :) pripadne z netu poslat odkaz na nejakej obrazek a podobne. Pokud nekdo nedela bezne v corelu tak vetsinou to udela fakt spatne :) Ale vzdy to je o domluve, jeste se nestalo, ze bychom nekomu nevyhoveli.
  • 0

#242 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 19:07

Já jsem dělala u GeoGadgetu CWGéčka pro Heureka10, posílala jsem obrázek jpg v naprosto příšerné kvalitě a výsledná kolečka vypadají naprosto skvěle. Ale asi s tím měli hodně práce ;).
  • 0

#243 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 19:15

My meli zas neco ve vektorech jako SVG, neco jako postscript, kus jako GIF, a kus jsme nemeli vubec. A s tim vsim si Kavalir poradil na jednicku!
  • 0

#244 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 20:00

Já jsem chtěl na lícové straně rastr (protože je v originále barevné). To Kavalír neuměl, ale Sluníčko ano.
  • 0

#245 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 21:50

Já tytyty poslal náš obrázek v jpg, obratem přišel náhled ve křivkách, pár oprav a bylo to OK.
  • 0

#246 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 21:55

Tak tady je ta fotka bukového kolečka.

Vložený obrázek
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#247 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2010 - 7:21

Tak jsem si nechal udělat puky tentokrát u Geo Gadgetu. Naprostá spokojenost, bez kazu, chloupků a vycentrováno :) Komunikace a vstřícnost také ok. Sice pošťačka byla trochu udivena balíčky a podezírala mě že jsem si nechal poslat špagety, ale jak říkám vše ok ;)
  • 0
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak. I vás dřív nebo později nějaký vlak přejede ... ( A.Nebel )

#248 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 9:21

Po nedávném rozčarování s 50 nicmoc suky od Geogadget (všechny do jednoho jsem je rozdal na mega eventu, takže zase tak nahouby nebyly ... :D:D) jsem se tentokrát obrátil na Tytyty. Už na mega proběhla nějaká ta domluva, hned po příjezdu domů jsem potvrdil objednávku, vyšli mě vstříc absolutně ve všem co jsem chtěl, takže vážně palec nahoru, za tohle by jste si tam všichni zasloužili tolik piv kolik jen vypijete ... :D Týden po mega jsem odjel na hory a než jsem se vrátil suky byly na poště - naprosto luxusní bukový kolečka, kvalita suků nesrovnatelně lepší než smrk, letokruhy vypadají mnohem zajímavější. Jen skoro lituji že nemám 100x složitější obrázek, protože ten buk si toho vážně nechá líbit hodně. Až těch 116 koleček co tu teď mám na stole rozdám, mám po vystřídání 3 výrobců konečně jasno u koho budu pálit příště
  • 0

#249 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 9:57

Dave, to jako, ze ta kolecka co jsme vam vymenili nebyla nic moc? Z jakoho duvodu? V mailu jsem se ptal, zda jsou v poradku, ale neprisla ani odpoved ani reklamace, a moc se mi to teda nezda, protoze osobne pro vas jsem kazde kolecko zkontroloval. Navic suku jste nemel 50, a to ani nemluvim o tom, ze ta kolecka co jste mel vratit neprisla :( Bohuzel se neda kazdemu vyjit vstric koukam... Dal to asi komentovat nema smysl, jen me to docela mrzi, ze se vsichni zakaznici nechovaji fer, nejak jsem cekal, ze kaceri jsou trosku jiny, smula, zivot je boj - nastesti byla vase zakazka jedina problemova :)
  • 0

#250 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 13:05

To je to poslední co napíšu na téma CWG a geogadget... Ano, kolečka byla vycentrovaná, Ano kolečka jsem poslal zpátky - to že nepřišly není problém můj, ale pravděpodobně pošty...mě zásilka dorazila s 2 známkami, zpět jsem jí tedy odeslal naprosto stejným způsobem, vracet doporučeně ji nehodlám. Co si myslíte že bych s těmi suky dělal? Na grilování mám uhlí a kdoví co by jste s nimi potom dělal vy, nevím co si mám představit pod pojmem charitativní účely, jestli to znamená že někdo kdo nemá na 50 koleček dostane 50 mých a bude je cpát do keší, to raději poděkuji poště že Vám suky nepřišly :D Ano, suků bylo 60, pardon, že počítat neumím je věc všeobecně známá, každopádně jsem rád že jsem je v Praze rozdal všechny.... Ano, asi byly v pořádku, ale to neznamená že se můžou rovnat s bukem, jak píšu výše - na tom mega mě prošla rukama spousta suků, na několika kusech jsem váš rukopis poznal... Možná jsem si jich pár měl nechat, staré kavalírovy tu mám, stejně jako nové od tytyty, celkem rád bych slyšel někde na eventu názor pár lidí ... a toť vše - HOWG, jdu se hrabat v bukových miláčcích!
  • 0

#251 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 13:48

:) Pokud si obejdnate smrk, dostanete smrk, pokud si objednate buk, dostanete buk, prece nemuzete srovnavat hrusky s jablky, mne se nejvic libi kolecka kovova, ale to prece neni duvod tvrdit, ze kazdej, kdo dela drevena tak jsou nic moc. Pro nas je poucenim, ze priste nevyhovime nikomu v jeste nizsi cene, otoci se to pak proti nam. Poznat rukopis nasich kolecek neni tezke, vetsina jich ma tmavy rub, kupodivu to chce vetsina zakazniku :)

protoze se ted pta hodne lidi jestli umime i buk, tak to napisu i sem, ano umime, umime i dub, borovici, modrin, exoticke dreviny. Kdyz jsme s kolecky zacinali resil jsem to s JPAgeo, jine materialy vyslovene nezakazal, napsal mi velke ALE, ze je snaha o jednotny vzhled cele serie a ze by nemelo jit o jinak vyrazne barevne drevo.

Takze dotaz na ostatni, co si myslite o bukovych (pripadne jinych) koleckach ANO/NE?

osobne mi prijdou hezci, ale je pravda, ze to pak je trosku neco jineho.
  • 0

#252 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 14:04

Geo Gadget napsal/a:
:) Pokud si obejdnate smrk, dostanete smrk, pokud si objednate buk, dostanete buk, prece nemuzete srovnavat hrusky s jablky, mne se nejvic libi kolecka kovova, ale to prece neni duvod tvrdit, ze kazdej, kdo dela drevena tak jsou nic moc. Pro nas je poucenim, ze priste nevyhovime nikomu v jeste nizsi cene, otoci se to pak proti nam. Poznat rukopis nasich kolecek neni tezke, vetsina jich ma tmavy rub, kupodivu to chce vetsina zakazniku :)

protoze se ted pta hodne lidi jestli umime i buk, tak to napisu i sem, ano umime, umime i dub, borovici, modrin, exoticke dreviny. Kdyz jsme s kolecky zacinali resil jsem to s JPAgeo, jine materialy vyslovene nezakazal, napsal mi velke ALE, ze je snaha o jednotny vzhled cele serie a ze by nemelo jit o jinak vyrazne barevne drevo.

Takze dotaz na ostatni, co si myslite o bukovych (pripadne jinych) koleckach ANO/NE?

osobne mi prijdou hezci, ale je pravda, ze to pak je trosku neco jineho.


Hezký - mě je vyčítáno, že jsem napojen na mafii pražských palíren a to jsem obyčejnej kačer co spravuje databázi ve svém volném čase a zadarmo a dokoce z vlastní kapsy sponzoruje MegaEvent a teď si tu komerční firma dělá komerční průzkum trhu aby pak na nás vydělal nějaké peníze :o

A že by taky tato firma zasponzorovala nějakou kačerskou akci, když už zneužívá toto fórum ke své propagaci ?

Kačeři zamyslete se již co jiní výrobci CWG sponzorovali, namátkou uvedu:
GeoBrnění
CWGiada
GeoNohejbal
Geoplesy
MegaEvent
atd....

EDIT:
Možná by se mělo toto vlákno uzamknout a založit nové, do kterého by neměli přispívat výrobci, ale mělo by být jen pro kačery na vyjádření zkušeností s výrobci, tak jak tomu bylo dříve i v tomto vlákně.
  • 0

#253 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 14:34

Me se Bukova libi ;) ale moc to tady hrotíte :D
  • 0

#254 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 14:37

Za mě buková určitě ANO !!!
  • 0

#255 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 14:53

Geo Gadget napsal/a:


Takze dotaz na ostatni, co si myslite o bukovych (pripadne jinych) koleckach ANO/NE?

osobne mi prijdou hezci, ale je pravda, ze to pak je trosku neco jineho.


A to já jsem rád, že se kolega zeptal na názor na buková kolečka.
Mě osobně to z buku zas tak "super" jak někteří jásají nepřipadá (soudím podle fotek).
První kolečka byla z jehličnanů a mě prostě přijde, že struktura smrkového i borovicového má svoje nenapodobitelné "drsné" kouzlo - ať už jsou to malé suky, nepravidelné letokruhy, tmavší a světlejší části a s tím související vypálení- každý kus je originál. To, co tady chce většina rejpalů je uniformní sériový stejnorodý výrobek z čínského pásu.
Neodpustím si rejpnutí,, ale stejnou analogii vidím i v geocachingu jako takovém... [/rýpnutí]
Kdo chce přesné výrobky, ať si koupí geocoin a zapomene na CWG.

Když si tady pročítám tohle vlákno, tak jenom kroutím hlavou, jak až daleko jsou schopni zajít výrobci, aby splnili přání i těch největších rejpalů, zisk na tom mají při zakázce 50ks prd, jak tak koukám, tak i ten proposílají na poštovném tam a zpátky. A na oplátku? Stačí si přečíst poslední stránky příspěvků.

No a maxinoha tomu tady ještě nasadí korunu s pindama o zneužívání fóra... no radši už to ani komentovat nebudu...
  • 0

#256 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 15:10

Téma bylo založeno jako výměna zkušeností s kvalitou služeb výrobců cwg. Tedy není určeno k debatám jestli je lepší buk nebo smrk, k propagaci služeb, průzkumu trhu, řešení reklamací a podobně.
  • 0

#257 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 15:37

pepa.z.pocernic - souhlas a omlouvam se
  • 0

#258 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 16:49

Numira napsal/a:


Beze zbytku podepisuji.

A dodávám:
Kolečka dřevěná a materiál nechat jen jako další odlišnost. Je jich stejně tolik že ucelenou sbírku není schopen posbírat nikdo (samozřejmě mimo katalogu kam jdou "všechny" vzory). Mně se třeba nelíbí x variant pro jeden nick, je to můj subjektivní pohled a nikomu ho necpu. Jeden nick = jeden motiv, jeden event = jeden motiv. Ale máme variace nicků, sdružení, týmů, mincí. Přijde mi stejně jako psal JPGeovi, že se jejich smysl poněkud posunul jinam než byl původní záměr. Někomu se tak líbí více, jinému méně. Já patřím k těm druhým.

To Maxinoha: Nikdo nic takového neřekl, bagatelizuješ. Tvé trefování se do Geogadgetu je příliš okaté od počátku. Není to zbytečné? Předhazovat mu sponzoring akcí které proběhly před jejich vstupem na trh je také trošku rána mimo. Ano, já mám osobní zkušenost pohodové domluvy s GeoGadgetem a jistým způsobem kopu za ně. Jen by mi bylo poněkud trapné kopat kvůli tomu do ostatních.

Shazování jejich úrovně argumenty o nesponzoringu mi nápadně připomnělo jednu scénu z legendárního filmu Kočka na rozpálené střeše. Tu, kde Liz Taylor svému filmovému tchánovi ležícímu na smrtelné posteli říká, že čeká jeho vnouče. Její filmová histerická švagrová ztropí kravál, jak to není možné, protože Liz s manželem TO nedělají. A Liz jí tam ve své roli suše odpoví: "Ne každý při TOM nadělá kravál, že to ví celý dům..."
Můžeš mluvit pouze o tom, že se GeoGadget neprezentuje jako sponzor. A nebo ještě lépe Ty nevíš o tom, že by se tak prezentoval. Asi těžko víš co a jak skutečně dělá.

To d@ve_cz: Mýlíš se, pokud jsi se dohodl na tom ,že kolečka s nimiž jsi nespokojen vrátíš, jsi za vrácení zodpovědný až k rukám GeoGadgetu. Jak tak učiníš a co budeš riskovat a platit je Tvoje věc. Upozorňuji, že neznám podrobnosti zakázky, takže se nevyjadřuji k ničemu jinému než k větě jak jsi to předal oznámkované poště a dál Te to nezajímá.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#259 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:02

Tak ja si dovolim k opravdu k tematu. Objednal jsem u geogadgetu, kde mi skvele vysli vstric a dodali zcela bezproblemove suky. Dalsi objednavka opet zde. Dekuji.
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#260 reptail

reptail

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:42

jsem zacatecnik a mam zkusenost jen s geogadgetem.nicmene jsem spokojen a dalsi objednavku udelam opet u nich.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama