Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#61 filto

filto

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2010 - 16:56

Moje první zkušenost s CWG mám z roku 2008 - Kavalír. Vše dobré, nadšení z vlastních koleček (50kusů) :) Před měsícem jsem spočítal cwg na prstech jedné ruky a musel to začít řešit. Zkusil jsem na poprvé tiskárnu Sprint v Olomouci. Ve středu 27.1. ve 14:00 objednávám a posílám návrh. Když jsme došli k mailu ohledně placení, bylo zjištěno z Mbank do Mbank - pohoda. A asi 15:15 mi bylo napsáno, že si CWG můžu zítra vyzvednout. :D Na mou prosbu, že to je hrozně brzo a že nestíhám, jsme se domluvili na vyzvednutí dnes od 9:00 hodin dál.. Jak budu chtít.. A vyzvednutí - osobní odběr??? Paráda.. přečtěte si co nabízejí.. moc se mi to líbilo a litoval jsem, že to není oficiální schránka GC. Logoval jsem jako TTF a měl tam dost dárečků k tomu :o Samotná kolečka taky moc hezky vypálená. NAPROSTÁ SPOKOJENOST - DOPORUČUJI a díky
  • 0

#62 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:44

přidám zkušenost s TyTyTy. V neděli večer poslán návrh. V pondělí jsem schválil opravený návrh a dnes si CWG vyzvedl. Krome objednanych 50 ks (+ 5 ks zdarma) jsme dostali 2ks CWG TyTyTy. Kvalita me mile prekvapila. Mel jsem trosku strach jak se poperou s obrazkem na CWG, ale vse dopadlo dobre. Takze naprosta spokojenost.
  • 0

#63 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:08

První várku jsem nechal gravírovat u Kavalíra, na další momentálně čekám, ale už jinde - změna je život:D Jinak jsme byl s Kavalírem velice spokojenej.
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#64 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 9:47

také přidávám bod ke kvalitě CWG od ty,ty,ty poslán návrh,druhý den schválen a domluva suprová dokonce byly ochotni 14 počkat, protože dřív jsme nemohli takže super moc doporučuji
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#65 lalinnem

lalinnem

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 11:56

Já mám CWG od TADY ŤUŤÍKA ( Life Blansko,výroba Jedovnice). Po zavolání se mi ozval i z dovolené s tím že se ihned po návratu sejdeme což klaplo hned následující úterý,návrh jsem měl odsouhlasení bylo během půl hodinky a za další dvě už jsem měl v ruce pytlík plný koleček i s razítkem,takže mohu jen doporučit.
  • 0

#66 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 17:35

Já si nechal dělat svoji první várku CWG v geocacheshopu a vřele NEDOPORUČUJI. Kvalita hrůza děs, běs ... Samý kaz, řezy, slabě vypálený logo... Hnus velebnosti! *** upraveno/reklama, admin ***
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#67 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 20:19

lalinnem napsal/a:
Já mám CWG od TADY ŤUŤÍKA ( Life Blansko,výroba Jedovnice).
Po zavolání se mi ozval i z dovolené s tím že se ihned po návratu sejdeme což klaplo hned následující úterý,návrh jsem měl odsouhlasení bylo během půl hodinky a za další dvě už jsem měl v ruce pytlík plný koleček i s razítkem,takže mohu jen doporučit.


S tímhle výrobcem jsem taky spokojen. Po počátečním zádrhelu, kdy měli nějaký problém s mailem, už šlo všechno jako na drátkách.
Poslal jsem jim návrh, oni mně dvě varianty provedení, jednu jsem si vybral a zhruba za tři dny už jsem měl CéWéGéčka na poště. Kvalita suků také slušná. Mohu doporučit.
  • 0

#68 Tomka

Tomka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 16:07

I já přidám troškou do mlýna....nechal jsem si vyrábět svoje suky u pana Kavalíra a byl jsem naprosto spokojen, rychlá a příjemná komunikace. Suky hezké a co hlavně, tak měl oproti některým výrobcům vycentrované a kvalitní gravírování, což si myslím, že je asi nejpodstatnější, někteří výrobci to klidně odfláknou :o. Co v okruhu kačerů slyším, tak na pana Kavalíra je asi nejvetší chvála, každý může posoudit sám. Za mě mohu jen doporučit.
  • 0

#69 Slamak76

Slamak76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 13:08

Tak dneska nám přišly naše první CWG a spokojenost.Objednávali jsme u Kavalíra 15.3. a dnes 19.3. kolečka přišly.Kvalita výborná pálení hluboké a suky taky OK.Tak příště zase Kavalír.:P
  • 0

#70 Schejby_W55

Schejby_W55

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 14:37

I mně dnes přišly moje první CWGčka od Kavalíra a naprostá spokojenost. Je pravda, že než jsem šel objednávat, tak jsem si pročetl tohle fórum a šel jsem tak trochu na "jistotu". Jsem s nimi fakt spokojený. Jen co mi není jasné, co to má být za CWG Collection member s kódem. Kde ho mám použít, nebo k čemu slouží. Jeho smysl mi uniká. Ostatně potěšily dva CWG od Kavalíra. :)
  • 0

#71 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 14:43

je to číslo TB které si můžeš zalogovat discovered.

Koukni na tento odkaz.http://www.geocachin...tracker=TB11HZ8
  • 0

#72 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 14:48

Schejby_W55 napsal/a:Jen co mi není jasné, co to má být za CWG Collection member s kódem. Kde ho mám použít, nebo k čemu slouží. Jeho smysl mi uniká.


A zkusil jsi zadat ten kód na gc.com B)
http://www.geocachin....aspx?id=559467
  • 0

#73 Zuzkaa

Zuzkaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 15:36

Tak už je mám taky doma, svoje CWG hurááá :D a taky jsem se konečně dočkali hezkého počasí, takže o víkendu vyrážíme lovit :D Musím moc pochválit kvalitu suků, když srovnám s přítelem, který objednával u TyTyTy tak moje jsou mnohem lepší, pálení se mi také zdá o něco kvalitnější, takže my budeme pálit příště u Kavalíra, díky ZuzkaaCache
  • 0

#74 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 17:12

Musím napsat také. Naše první CWG jsou již pár dní doma, pár jsem jich už rozdal. Nechal jsem vyrábět u TyTyTy a výsledek splnil mé očekávání. Najde se sem tam chlupatější suk nebo méně vypálený obrázek, ale to je dle mého dáno materiálem a osobně v tom nevidím žádnou tragédii. Vždyť je to jen kousek dřeva.
  • 0

#75 Schejby_W55

Schejby_W55

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 20:09

Maxinoha napsal/a:

Schejby_W55 napsal/a:Jen co mi není jasné, co to má být za CWG Collection member s kódem. Kde ho mám použít, nebo k čemu slouží. Jeho smysl mi uniká.


A zkusil jsi zadat ten kód na gc.com B)
http://www.geocachin....aspx?id=559467

Díky, už jsem se zalogoval. :)
  • 0

#76 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 23:12

Taky mám CWG od TADY ŤUTÍK z Blanska a musím říci ze jsou perfektně zpracovaná. Jsem snima velmi spokojen.;) Doporučuji všem kačerům.
  • 0
Hugo

#77 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 13:16

Jen pro informaci - udělal jsem v Databazi CWG řazení dle výrobce.
  • 0

#78 washa4

washa4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 17:23

Palil jsem tez u TADYtutika v Blansku a naprosta spokojenost. Vyrobil mi uz druhou varku CWG a velmi dobra kvalita. Dokonce mi je poslal postou bez naroku na postovne, coz me potesilo. I kdyz jsem si nakonec delal navrh sam, TADYtutik prislibil, ze by mi s nim pripadne pomohl. Rozhodne tez k paleni CWG muzu tuto firmu doporucit!
  • 0

#79 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:08

Objednáno a dodáno od Kavalíra, bez problémů dokonce i s bonusem! A ve frmolu před 10.ti letými eventy. THX!
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#80 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 18:16

U nás v Olomouci nakonec při výběru vyhrál Cacherov (prý má lepší webovky a tak blackwolf_cz vybral tuhle firmu...:P) A jsem spokojený tvor,nebot´ výroba trvala krátce,CWG i razítka jsou pěkná,návrhy moje (tudíž ještě větší spokojenost,jak se to hezky povedlo) a docela fajn předání,pokec s ownerkou podniku.Doufám že se někde potkáme na eventu ;) Ted´mám CWG kam se podívám,protože jsem starý bordelář =:3
  • 0
Králík vás vidí!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama