Přejít na obsah


Fotka

Ochrana keší před finalky.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
220 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:52

rodinka veverek: no prvni den dva se tam opravdu koupit daly a par lidi to pry uspesne vyzkouselo, staci cist forum ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#62 wooder

wooder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:52

A já se jim nedivím. Nejsem autorem finalky.com, ale bavím se vaší diskuzí taky. :) Nechápu, o co vám jde. O veškerou zábavu z geocachingu se připraví ten, kdo si finálky najde jinak než výpočtem nebo luštění. Majitel keše nepřijde naprosto o nic. :)
  • 0
MIO PDA P560, OziExplorer 2 a Jean Michel Jarre v uších

#63 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:55

ubuster napsal/a:
Typickym prikladem kese, kde se predavaji souradnice kamosum bez lusteni, je prazska "Neprolomitelna? / Unbreakable? by Semik75 (GC1Y4AT)". Kdo to skutecne vylustil, klobouk dolu, ale proc si ji logujou lidi, ktery se ani o reseni nepokusili? To je de facto stejny pristup jako maji finalky.com. B)


Tak jsem se na tuhle keš podíval, a po chviličce googlení zjistil v čem je vtip a JAK se má finálka zjistit (ne, faktorizovat 2047 bitový modul opravdu není třeba). Jako zadání je to moc pěkné, jako téma na Dilberta ještě lepší, ale dotáhnout to do konce bez další pomoci mi přijde velmi pracné a ne moc zábavné. Bydlet poblíž, asi bych se taky na finálku radši kouknul přímo. On totiž mezi tím najít klikací nástroj co zprávu rozšifruje (věřím že existuje) a použít jej, a kouknout na finalky.com, žádný moc velký rozdíl není.
  • 0

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:56

wooder: jenom si to dovolim poupravit: "jak u kterych, jak u kterych" :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 15:33

zde napsal/a:

ubuster napsal/a:
Typickym prikladem kese, kde se predavaji souradnice kamosum bez lusteni, je prazska "Neprolomitelna? / Unbreakable? by Semik75 (GC1Y4AT)". Kdo to skutecne vylustil, klobouk dolu, ale proc si ji logujou lidi, ktery se ani o reseni nepokusili? To je de facto stejny pristup jako maji finalky.com. B)


Tak jsem se na tuhle keš podíval, a po chviličce googlení zjistil v čem je vtip a JAK se má finálka zjistit (ne, faktorizovat 2047 bitový modul opravdu není třeba). Jako zadání je to moc pěkné, jako téma na Dilberta ještě lepší, ale dotáhnout to do konce bez další pomoci mi přijde velmi pracné a ne moc zábavné. Bydlet poblíž, asi bych se taky na finálku radši kouknul přímo. On totiž mezi tím najít klikací nástroj co zprávu rozšifruje (věřím že existuje) a použít jej, a kouknout na finalky.com, žádný moc velký rozdíl není.


Ehm... dovolim si poznamenat, že keska je trvale umistena v paralelni dimenzi a pouhe vlastnictvi souradnic je tak akorat k prdu. O tom se presvedcil nejden BFkar. Malo ktery to prizna tak hezky a uzitecne jako Maartin007 ktery mi nevedomky pomohl BFknout nedalekou chemickou ktera je pro me uplne stejne 5* jako pro jine tahle moje hricka. :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#66 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:34

Nechtěl jsem se již vyjadřovat k danému, ale v diskusi se ztrácí podstata věci, valná většina z nás zakládala kešky bez nároků, pro radost, svou i ostatních ( neříkejte, že pochvalné logy vás nepotěší), valná většina z nás tomu věnovala svůj čas, finance ( třeba jen benzín do auta), a teď se najde parta vychcánků, kteří chtějí zpeněžit vaši práci. Myslím si že každý z nás počítá s tím, že souřadnice finálky si mezi sebou někteří řeknou, možná si je i prodají, ale aby se to stalo součástí regulérního veřejného handlu, to už snad je příliš. Líbí se mi pravdoláskové odpovědi, ale vždyť je to jedno, nevím co řešíte, ať si každý dělá co chce. Pak se nedivte, že i v normálním životě se z nás stávají stádní ovce, nemusí být na všechno zákony, stačí se jen snažit prosadit běžné normy chování, a veřejně říci, takhle ano, ale toto už ne. To je vám opravdu valné většině jedno, co si kdo dělá . To jste opravdu rezignovali, a berete jako normu, že vše lze koupit. Pak upřímnou soustrast až vám dojdou peníze!!!
  • 0

#67 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:42

Moc lidi neni ochotno za neco takoveho platit 2€, ale az budou finalky4free, tak se razem z 5* mysterek stanou 2* tradicky :(
  • 0

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:48

pappp: a ted mi rekni, co s tim chces jako delat? Nastolit cenzuru a dany web odstrihnout? Co jineho muzu ja, jakozto owner kese, ktera je na seznamu delat? Bud tu muzu nadavat, spilat, pripadne jako nekteri se vydat k finalce a tam rozslapavat GPS pristroje. Pripadne se na to proste vykaslu, beru to jak to je a zivot jde dal.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#69 wooder

wooder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:54

pappp: Tak tu věc řeš, to hodně pomůže o tom tady kecat. :D
  • 0
MIO PDA P560, OziExplorer 2 a Jean Michel Jarre v uších

#70 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:55

Navrhuji všem - dělejte to jako já a prostě se nedívejte, jestli tam jsou vaše keše. :-) Hned budete víc v pohodě :-)
  • 0

#71 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:57

pappp: "Tohle ano, tohle už ne" můžu říct nejlíp (a jedině) tím, že tam žádnou finálku nekoupím (ani na vyzkoušení). A může to stejným způsobem říct naprosto každý.
  • 0

#72 Romir

Romir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:23

Werki napsal/a: každého baví něco jiného a to luštění je na některých otaznících opravdu otrava a pak samotná keš je perfektní.

No, a takove kese, pokud se mi nechce lustit, tak je bohuzel nenajdu. A jsou naopak kese, ktere jsem rad vylustil, neco jsem se dozvedel, a pak jsem prisel na misto a otocil se a krabicku uz nehledal, protoze misto mi proste nesedlo.... Proste ten otaznicek tam zustane a "chleba kvuli tomu drazsi nebude".
  • 0

#73 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:38

S474N napsal/a:

A co jako resis? Kdyz nekdo bude chtit, tak si tu WIG stahne na disk, v Notepadu si precte kod a obratem dava UNLOCK. A nikam ani nemusi chodit a vse ma vyrizeno do dvou minut. Jaky je tedy rozdil v tom proti stavajicimu stavu? Navic o ten zazitek z WIG se okrada kazdy, kdo to "ochcije" a koho je to problem, tvuj snad?


Vzhledem k počtu tvých příspěvků je naprosto jasné kdo z nás něco řeší:D:D:D
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:53

kubacom: je opravdu tak tezke se vyjadrovat k tematu? Evidentne ano, kdyz takhle zamerne odbihas jinam. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:57

S474N napsal/a:
kubacom: je opravdu tak tezke se vyjadrovat k tematu? Evidentne ano, kdyz takhle zamerne odbihas jinam. ;)


To neeeee, jenom teda nic neřeším:o:o:o
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:29

kubacom: kdybys pochopil to, co jsem psal. Tak by ti bylo jasne, ze si od spusteni WIG muze kdokoliv libovolne odemykat libovolne mnozstvi cartridgi, aniz by musel zvednout zadek. A delaji to snad lidi? Ja myslim, ze nikoliv. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#77 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:45

Chryseis napsal/a:
pappp: "Tohle ano, tohle už ne" můžu říct nejlíp (a jedině) tím, že tam žádnou finálku nekoupím (ani na vyzkoušení). A může to stejným způsobem říct naprosto každý.


Asi takto jsem to měl na mysli, veřejné odsouzení dané aktivity je jedna z možných obran.
  • 0

#78 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 19:57

pappp: to neni obrana, to je pouze tlachani ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#79 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:06

S474N napsal/a:
pappp: to neni obrana, to je pouze tlachani ;)

Navrhni něco,řešení, rád se nechám poučit, ale je zbytečné se už tomuto věnovat, diskuse se zvrtla už někam jinam. Howgh - finito
  • 0

#80 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:09

pappp: uz jsem ti to psal vyse (07.06.2010 17:48). Zadne reseni (alespon takove, jake by sis predstavoval) neexistuje. Proste se s tim my owneri musime smirit. A tobe nezbude nic jineho ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama