Přejít na obsah


Fotka

Ochrana keší před finalky.com


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
220 odpovědí na toto téma

#141 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 16:01

vin-lin: ano nevede. Ty napises nejaky argument, ja ti napisu jiny argument. A ty misto toho, abys reagoval nasledne jinym argumentem, tak zacnes psat osobni vypady. Ale neboj, takovehle chovani je naprosto bezne, ze kdyz dojdou argumenty, tak se prechazi na osobni utok - nejsi prvni a ani posledni, kdo to na me takhle zkousi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#142 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 16:05

S474N napsal/a:
vin-lin: ano nevede. Ty napises nejaky argument, ja ti napisu jiny argument. A ty misto toho, abys reagoval nasledne jinym argumentem, tak zacnes psat osobni vypady. Ale neboj, takovehle chovani je naprosto bezne, ze kdyz dojdou argumenty, tak se prechazi na osobni utok - nejsi prvni a ani posledni, kdo to na me takhle zkousi.


Tak teď si odporuješ, já ti napsal argument a na otázku si odpověděl otázkou.....co dodat? Nemám zapotřebí na tebe něco zkoušet - sbalit tě opravdu nechci :D:D:D
Tak už dost...Já proti tobě nic nemám, pokud ty proti mě jo, tak mě ignoruj a pak tu nemusíme řešit nějaké osobní výpady.....Tak už toho necháme oba..co ty na to?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#143 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 17:17

Můžete mi prosím někdo poradit s cache GC1C563 ? Je to prý dobrá cache. Nevím ale jak to vyluštit ! Prosím přes SZ. Dikec. ps. souřadnice finálky mám potvrzene jiz ze tri zdroju, ale postup jsem se nedozvedel :(
  • 0

#144 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 17:30

Pinokio.CZ napsal/a:
Můžete mi prosím někdo poradit s cache GC1C563 ? Je to prý dobrá cache. Nevím ale jak to vyluštit ! Prosím přes SZ. Dikec.
ps. souřadnice finálky mám potvrzene jiz ze tri zdroju, ale postup jsem se nedozvedel :(

A to je zrovna příklad vypracované a pro autora pracné mysterky, jaké nejspíš přestanou autoři tvořit po finalky4free...
  • 0

#145 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 17:42

Stačí se podívat co leze v poslední dny ven... Zatím vše tradičky a nějaký ten event. Ostatní typy nejdou ven vůbec.
  • 0

#146 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 22:01

S474N napsal/a:
...co s tim udelam? Nic, tak proc to resit porad dokola?

Tak proc to kua furt delas, ty megamameluku? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#147 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 22:15

Hamerinski napsal/a:
Stačí se podívat co leze v poslední dny ven... Zatím vše tradičky a nějaký ten event. Ostatní typy nejdou ven vůbec.


Me spis prijde, ze nelezou zadny novy kese na to jaka je fronta na keskomerce.
  • 0
Hra teprve zacina....

#148 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 23:05

balda88 napsal/a:

Hamerinski napsal/a:
Stačí se podívat co leze v poslední dny ven... Zatím vše tradičky a nějaký ten event. Ostatní typy nejdou ven vůbec.


Me spis prijde, ze nelezou zadny novy kese na to jaka je fronta na keskomerce.


fake: Tak, reviewři nemaj asi na schvalování čas, ne, to dá rozum, když předělávaj systém na finalky.com ;-)
  • 0

#149 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 7:04

pavels napsal/a:
Jestliže je multina nebo mysterka něčím přínosná, jestli skutečně nabízí něco víc než jen bod, tak se zakladatel nemá čeho bát - kdo by se dobrovolně vzdával příjemného zážitku? Naopak keše samoúčelné, mysterky o ničem, buzerační, jen proto, aby to nebylo tak primitivní, tam je skutečně reálné, že kačer uvítá možnost, jak takové zadání obejít. Z tohoto úhlu pohledu vidím finálky.com jako přínos - oddělují totiž zrno od plev. A plevy už řvou. Pokud totiž owner naříká, že kačeři budou jeho zadání obcházet, tak tím vlastně přiznává, že ta jeho mystera nebo multina je o ničem, že nenabízí nic než jen ten bod do statistiky. A takových keší není škoda.

Pokud ownerovo zadání obejde jeden kačer z deseti, je to holt jeho škoda. Pokud ho bude chtít obejít devět z deseti, je zřejmě chyba v keši.

Absolutně nejlepší ochranou před obcházením zadání je udělat to zadání natolik lákavé, aby ho kačer obejít nechtěl.


To je pořád dokola: cache je výzva. Buď ji považuju za dobrou a výzvu přijmu (tak jak to měl autor v úmyslu), nebo ji považuju za špatnou a budu ji ignorovat. Nikdo mne nenutí špatnou cache lovit, nejsem přece závislák nebo gambler ;)
Leda že by na opravdu pěkném místě v přírodě někdo umístil mysterku věnovanou nějakému "kultovnímu" televiznímu seriálu nebo něčemu podobnému, to bych byl v silném pokušení. V takovém případě bych ale autorovi na férovku napsal jak jsem k souřadnicím přišel a co si o takovém typu cachí myslím.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#150 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 7:29

Téma se jmenuje "ochrana keší před finalky.com", takže jeden návrh k tématu. Ne vždy, ale u některých keší by se určitě dalo finále udělat tak, že samotné souřadnice nestačí, aby se někdo dostal k logbooku. Takže třeba zámek s číselným kódem, k jehož zjištění je potřeba mít keš vyluštěnu (v případě mystery), nebo projité stage (v případě multi) apod. Možností je jistě více... Jen tu hrozí riziko, že frustorovaný naštvaný kačer, který kód nebude znát do keše vnikne násilím a poškodí ji.
  • 0

#151 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 7:52

Obavam se ze vubec zadna ochrana neexistuje. Staci, kdyz po presunuti to prvni, kdo to najde zase praskne na "finalky". Updatuje se tam soubor a je to tam kde to bylo...
  • 0

#152 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 7:56

Autacek napsal/a:
fake: Tak, reviewři nemaj asi na schvalování čas, ne, to dá rozum, když předělávaj systém na finalky.com ;-)


No, jasně... si neumíte představit co dá práce přebrat 3 tuny mrkve... i kolegové mi museli přijít pomoct. A to ještě nemluvím o následném zkrmování té hromady... nějaké kešky... to počká, ty se nekazej. :D:D:D.
Beztak už se teď budou schvalovat jen tradičky. Mysterky a multiny už nemají v dnešní době smysl a tak už je schvalovat nebudem...
:D:D:D

PS. každý, kdo tu přestane omílat a dělat tak reklamu téhle pitomině dostane ochutnat Jamajský mrkvový koláč :D:D

PPS. Schvaluje se blbě, neb jako vždy při upgrade gc.com se poněkud "pozapomnělo" na reviewerské rozhraní, které nám teď funguje jako když "sere a maluje" a nějakou dobu to asi ještě potrvá :(
  • 0

#153 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:23

Ponik napsal/a:
PS. každý, kdo tu přestane omílat a dělat tak reklamu téhle pitomině dostane ochutnat Jamajský mrkvový koláč :D:D (

a recept by nebyl?:)

[PPS. Schvaluje se blbě, neb jako vždy při upgrade gc.com se poněkud "pozapomnělo" na reviewerské rozhraní, které nám teď funguje jako když "sere a maluje" a nějakou dobu to asi ještě potrvá :(

Je fakt, že tohle asi každému nedošlo...tak to děkujeme za zprávu a vysvětlení. To se dá pochopit.
  • 0

#154 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:00

hplus napsal/a:Tak proc to kua furt delas, ty megamameluku? B)

Vis, kdyby ses poradne podival, tak ja pouze reaguji. A reakce je vzdycky az po akci ;)

Autacek napsal/a:
fake: Tak, reviewři nemaj asi na schvalování čas, ne, to dá rozum, když předělávaj systém na finalky.com ;-)

LOOOL :D:D

Aviatik: jsem rad, ze to beres osobne, co delas TY a nikoliv, co maji delat ostatni ;)

petegeo: presne tak, nekteri to holt bud nechteji pochopit, pripadne akceptovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#155 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:30

Oznamuji tímto, že moje keše, které jsou na finálky.com disabluju a mažu všechny found it ode dneška. To bude do té doby, dokud to ty magoři nestáhnou.
  • 0
Galdra

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:33

galdra: no tak v prvni rade by ses mel uklidnit a rozdychat to. A v dalsi rade navstiv pravidla, kde si precti odstavec tykajici se logovani. Prozdratim ti, ze pokud je zapis v papirovem logbooku, tak nemuzes nic mazat ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#157 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:35

galdra no nevím jestli je to rozumné, už se tady toho napsalo hodně, a pokud tam bude někdo kdo to nekopoupil na finalkach tak má smůlu??? Myslím že tohle neni štastné řešení:(
  • 0

#158 Cubky

Cubky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 10:31

S474N napsal/a:
galdra: no tak v prvni rade by ses mel uklidnit a rozdychat to. A v dalsi rade navstiv pravidla, kde si precti odstavec tykajici se logovani. Prozdratim ti, ze pokud je zapis v papirovem logbooku, tak nemuzes nic mazat ;)


A co mu brani v tom mazat (ci jinak nicit) zapisy v papirovem logbooku? :)
  • 0

#159 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 10:32

dr.vota napsal/a:

Ponik napsal/a:
PS. každý, kdo tu přestane omílat a dělat tak reklamu téhle pitomině dostane ochutnat Jamajský mrkvový koláč :D:D (

a recept by nebyl?:)


Byl.... na porci pro jednoho Poníka potřebuješ:
3 hrníčky nasekané nevařené mrkve
4 vejce
800g hnědého cukru
2,5 hrnku mouky
1,5 hrnku oleje
1 čajovou lžičku vanilky
1,5 čajové lžičky skořice
3/4 muškátového oříšku
1/2 čajové lžičky namíchaného koření
1 čajovou lžičku jedlé sody
1/2 čajové lžičky soli

Smícháš mrkev s cukrem. Pak přidáš do směsi vejce, následně olej a vanilku a celé to zamícháš.
Pak přimícháš do směsi mouku, skořici, směs koření, muškátový oříšek, jedlou sodu a sůl.... tyto ingredience se musí se směsí spojit ...nechvátat a míchat pomalu. Následně to celé vyklopíš do pekáče a budeš péct 40 minut při cca 180°C ;)
  • 0

#160 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 10:36

S474N napsal/a:
galdra: no tak v prvni rade by ses mel uklidnit a rozdychat to. A v dalsi rade navstiv pravidla, kde si precti odstavec tykajici se logovani. Prozdratim ti, ze pokud je zapis v papirovem logbooku, tak nemuzes nic mazat ;)

Ani když je disable?
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama