Přejít na obsah


Fotka

Překešováno ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#1 WhoIam

WhoIam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 22:56

Zdravím všechny návštěvníky fóra.

Co si myslíte o GC u nás, v ČR? Nepřijde Vám, že je kolem nás už spousta keší? Když se podíváte kolem sebe - kus dálnice, kdejaký kostel, strom, rybník, vesnice, studánka, domácí mazlíček, noty, vzorce, písma, barvy, PC hry ... mají svoji kešku. Není toho už dost?

--> jen se ptám, jaký je Váš názor na zakládání keší, tady u nás?
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 23:05

Maj recht, vasnosto - za cisare pana tady nebyla jedina kes - a jak se tenkrat zilo! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 23:27

Správně, končíme, nic novýho nerozjíždět!
  • 0

#4 pyxis.praha

pyxis.praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 23:59

Pravda je že jsou lokality, kde je kešek méně a nikdo si na místních fórech podobného typu jako je toto nestěžuje. Já osobně nevím ani o jediné stížnosti z Bútánu, neřku z KLDR. .. podle mě je kešek tolik, kolik jich chceme a budeme chtít mít. Pokud se ti množství nelíbí, bojkotuj každou druhou, nebo třetí, třeba se z toho stane celorepublikové hnutí :-) Ovner si pak rád rozmyslí dělat keš na kterou mu nikdo nepříjde
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 0:11

Ach jo, zase se někdo snaží rozpoutat flamewar.... WhoIam That username does not exist in the system :( navrhoval bych zamknout
  • 0

#6 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 1:39

No pokud se někomu nelíbí kolik je v jeho okolí kešek, tak jsou dvě možnosti: Odstěhovat se do chladnější části ruska Seknou s geocachinem Krabičky budou my nebudem :D Jinak taky si myslím že lock by byl hodný. Někdo swe jenom regnul za učelem flamu ;)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 5:21

Chytráci chytráci...nevím proč by se normálně nemohl zeptat na normální názor. Keší je tu jak sr*ček...někdy jsou opravdu nechutně zbytečný.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#8 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 6:10

vše je o nabídce a poptávce. Pokud je nás zatím dost, co je baví kešovat někdy i věci zbytečné, tak budiž. pokud budem bojkotovat nic nedávající keše, třeba se to může změnit, ale pochybuju, že to v době kdy někteří fongují jako kombajny na keše, půjde.
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#9 WhoIam

WhoIam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 7:44

Arne1: Achjo, nesnažím se o flamewar, jen jsem se zeptal, za druhý, kde je psáno, že musím mít stejný nick na gc.com jako tady, na gc.cz qnik: díky za podporu, vážně jsem se jen zeptal ;)
  • 0

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:10

Když už musíte řešit blbosti, tak se aspoň držte tématu!
  • 0

#11 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:16

WhoIam napsal/a:
Co si myslíte o GC u nás, v ČR? Nepřijde Vám, že je kolem nás už spousta keší? Když se podíváte kolem sebe - kus dálnice, kdejaký kostel, strom, rybník, vesnice, studánka, domácí mazlíček, noty, vzorce, písma, barvy, PC hry ... mají svoji kešku. Není toho už dost?


Jsou místa, kde je kešek málo i kde je kešek dost. Já osobně budu rád, za každou krabičku, která mně přivede na hezké či zajímavé místo, listing bude radost číst a děti si v krabičce vymění nějakou hračku. Ze stejného důvodu krabičky schovávám.

Lokalitou, kde je kešek příliš, je snad jen Praha, ale stále se asi nějaká cachehodná místa najdou.
  • 0

#12 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:50

Ja si myslim, ze by jich klidne mohlo byt vic. Budu jedine rad. Muj nazor je, ze by kazda ves, kostel atd. mela mit cache. kdyz projzdim krajinou, tak si jen rikam, tady by mohla byt, tady taky ....
  • 0

#13 WhoIam

WhoIam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:54

Fajn, super! Jen jsem chtěl vědět, jak se na to dívají ostatní ;)
  • 0

#14 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:01

Beranci napsal/a:
Ja si myslim, ze by jich klidne mohlo byt vic. Budu jedine rad. Muj nazor je, ze by kazda ves, kostel atd. mela mit cache. kdyz projzdim krajinou, tak si jen rikam, tady by mohla byt, tady taky ....

Nebo tady!! :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#15 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:01

Já osobně jsem rád, že je jich hodně. Je pravdou, že některé jsou nicneříkající a člověk je odloví prostě pro bod. Ale stále mohu za sebe říct, že většinu odlovených jsem si nějakým způsobem užil a jsem rád, že jsou ... Prostě je to o tom, že si to každý udělá podle svého ... BTW - jednu kešku věnovanou jedné konkrétní PC hře jsem si opravdu užíval, ty nostalgické návaly B) Prostě tak - jen houšť! ;)
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:02

Beranci: s timto souhlasim, kolikrat jsem jel po vesnici, kde byl opravdu moc pekny kostel a nikde nic. WhoIam: nekteri primo, nekteri pres bryle :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:36

WhoIam napsal/a:
Zdravím všechny návštěvníky fóra.

Co si myslíte o GC u nás, v ČR? Nepřijde Vám, že je kolem nás už spousta keší? Když se podíváte kolem sebe - kus dálnice, kdejaký kostel, strom, rybník, vesnice, studánka, domácí mazlíček, noty, vzorce, písma, barvy, PC hry ... mají svoji kešku. Není toho už dost?


Za prvé - i Macecha příroda trochu plýtvá materiálem, ne z každého pulce se stane dospělá žába.
Za druhé - kdo je oprávněn zařvat DOST? Rewiever? Velký Bratr? Evropská komise (třeba pan Špidlo)?
Za třetí - každý si to to může zkusit - založit keš. A to je správné. Stejně jako může mít každý dítě, nejsme v ČLR! Kvalita se prosadí, krabičky od Perly na dálničním náspu prostě vyhnijí a zaniknou.

Nakonec inspirace z evangelia podlé Matouše:

Ale zatímco lidé spali, přišel jeho nepřítel, nasel mezi pšenici koukol a odešel. Když pak vzešla stébla a přinesla úrodu, tehdy se ukázal i koukol. Služebníci toho hospodáře tedy přišli a ptali se ho: ‚Pane, nenasel jsi na svém poli dobré semeno? Odkud se tedy vzal ten koukol?‘ Odpověděl jim: ‚To udělal nepřítel.‘ Služebníci se zeptali: ‚Chceš, abychom ho šli vytrhat?‘ Ale on řekl: ‚Nikoli, protože byste při trhání koukolu mohli vytrhnout i pšenici. Nechte obojí růst spolu až do žně. V čas žně řeknu žencům: Vytrhejte nejdříve koukol a svažte do snopků ke spálení. Pšenici ale shromážděte do mé obilnice.‘
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 9:39

mě se moc líbí krabičky v přírodě a nebo u nějakého zajímavého kostela, nerada hledám ve městě kde je spousta čumilů, ale myslím že ještě hodně míst kde by neměli chybět:)
  • 0

#19 Jurk@

Jurk@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 11:42

Je pravda, že před rokem jsem měl v GSAKu cca 12000 kešek, dnes je jich tam o padesát procent víc. Taky si myslím, že se stále časteji objevují krabky jen proto, že "za barákem ještě žádnou nemám, tak tam lupnu filmovku". Ale nějaké stop asi nepřipadá v úvahu. Myslím, že trochu si můžeme pomoct k lepším keškám i tím, že se ke kešce vyjádříme při logování. Když uvidím reakce kačerů, že je to krásná krabka na krásném místě, tak si pro ni rád zajdu a krabka, u které budou logy typu "nestojí za víc než za bodík" myslím umře sama na úbytě a autor udělá buďto druhou lepší nebo žádnou.
  • 0

#20 WhoIam

WhoIam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 11:46

Jurk@ napsal/a:
Je pravda, že před rokem jsem měl v GSAKu cca 12000 kešek, dnes je jich tam o padesát procent víc. Taky si myslím, že se stále časteji objevují krabky jen proto, že "za barákem ještě žádnou nemám, tak tam lupnu filmovku". Ale nějaké stop asi nepřipadá v úvahu. Myslím, že trochu si můžeme pomoct k lepším keškám i tím, že se ke kešce vyjádříme při logování. Když uvidím reakce kačerů, že je to krásná krabka na krásném místě, tak si pro ni rád zajdu a krabka, u které budou logy typu "nestojí za víc než za bodík" myslím umře sama na úbytě a autor udělá buďto druhou lepší nebo žádnou.


Líp bych to neřekl. Také si to myslím stejně. Nepředhazuji tady nějaké STOP, jen mě zajímal Váš názor na stav keší u nás.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama