Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:44

Ten tvuj iPhone nema fotak? B)
  • 0

#22 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:46

HaLuMa napsal/a:
Ten tvuj iPhone nema fotak? B)

Má, ale nefotí ;) Jinak bych fotku přídal hned, ale to je jedno...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#23 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:56

Snøw napsal/a:
umíš číst?
Prosím všechny výrobce CWG - nereagujte na příspěvky kačerů s jejich zkušenostmi s vámi.

A kvalita koleček o proti shopu geogadget.cz je hrozná. Tam nemám ani jedno kolečko které by bylo poškozeno! Na rozdíl od vás kde je poškozena většina!

Zmrvení nicku klidně odpustím. Tam je to i moje chyba. Měl sem si toho všimnout. Ale nic to nemění na tom, že kolečka jsou vypálena špatně o proti vaší konkurenci a to výrazně!


Měl jsem dojem,že právě "zmrvení" nicku je ten největší problém na celé věci!
Ale, najednou o tom vlastně víš, tak proč si to také nenapsal do toho příspěvku,že to vlastně byla tvoje vina ale to by asi nebylo to pravé k tomu veřejnému pranýřování, že.
Než příště budeš někoho za zády obviňovat, tak si to raději pořádně ujasni, ono to tady není až tak anonimní.
Obrázek CWG klidně přikládám ale 50 ks jich nemám...to kdyby někoho napadlo,že jsem vybral to nejlepší.
Nevybral, ten "problémový" černý přepal tam je.
  • 0

#24 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 15:26

Snøw napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Ten tvuj iPhone nema fotak? B)

Má, ale nefotí ;) Jinak bych fotku přídal hned, ale to je jedno...


a budeš ho reklamovat, nebo budeš plkat na foru iphonu jakej je to krám...

Sorry, ale většina výrobců CWG před samotným pálením zasílá návrh k odsouhlasení. Bob a bobek to dělá taky. Poslali ? Přišlo ti to ? Odsouhlasil si jim to ? Tak kde je problém. A že sis toho nevšiml, že je tam chyba v názvu... TVŮJ PROBLÉM. Rovněž většina výrobců je ochotna při nějakém problému to řešit náhradní palbou. Promiň, ale dle mého tady jenom fňukáš a nejsi schopen si věc řešit přímo s výrobcem. Ona bude asi pravda trochu někde jinde. Dle fota přiloženého od Bobka je to CWG naprosto ok. Uvědom si prosím, že pálíš do dřeva a právě to, že každý CWG je vlastně originál je na tom to kouzelné. Viděl jsem už mraky CWG, které byly vypáleny daléko hůře, než to co je zde vyfoceno. Vypálil ti to někdo lépe. Gratujuji, ale neházej tady prosím SVOU VLASTNÍ CHYBU na výrobce.

pozn. S bobem a bobkem nemám nic společného a ani jsem u nich (jako u jedné z mála firem) ještě nepálil, ale CWGček z jejich výroby mám ve sbírce stovky a jsou OK.
  • 0

#25 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 15:37

Jejda,Snow ty naděláš s takovou ptákovinou.Ty přepaly co postoval bob&bobek mám na CWG taky a vůbec mi to nevadí.Většinou jsou to fakt jenom ty prostředky,tudíž si říkám,že to nebude bug,ale featura toho dřeva...
  • 0
Králík vás vidí!

#26 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 15:50

Jelikož jsem ho utopil a na tohle se záruka nevztahuje tak asi těžko ho budu posílat na reklamaci. Navíc v záruce dávno není. Ty přepaly beru podle toho, že co sem si teď nechal dělat nová CWG tak tam z 130 CWG není ani jeden, nebo sem si ho aspoň nevšiml. Ono by nebylo také na škodu kolečka třídit a suková vyřazovat. Mě by pochopitelně nevadilo, kdyby byl přepal sem tam na nějakém, ale když je to na skoro každém? Nicméně bych tuto debatu utnul. Každej nechť si utvoří svůj obraz na věc. Nechci aby se to taky kvůli mé nespokojenosti zamklo kvůli flame...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#27 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 17:38

Obraz utvořen.
  • 0

#28 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 15:55

Ja uz jsem si obraz vytvoril pred 07.08.2010 14:46, kdy jsem k tomuto napsal svuj prvni komentar. Ac nejsem na cele veci jakkoliv zainteresovan, tak mi to "bylo jasne" hned, odkud vitr fouka.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#29 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 14:50

Také jsem si objednal své první CWG. Já si vybral shop tytyty.cz. V pondělí jsem odeslal návrh, úterý a středa dolaďování posledních detailů a nebýt špatných služeb pošty, tak jsem je měl v pátek ráno doma. Kvalita super, pár drobných přepalů uprostřet letorostů které dělají z (každého) kousku originál.Tak píšu za 1.
  • 0

#30 Lubart

Lubart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 13:58

Dnes mi přišly moje první CWG od GeoGadget.cz. Vypadají krásně. Ve středu odpoledne jsem jim posílal mail, do večera jsme doladili obrázek, ve čtvrtek byly vypálené, v pátek poslané a dnes v pondělí jsem je měl doma ještě dříve, než vůbec přišla faktura. Kvalita a rychlost - nevídané :)
  • 0

#31 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 18:59

Radši to o tom posílání CWG před zaplacením moc nerozmazávejte, nebo na to dojedou ;-). Já mám s Geogadget stejnou zkušenost - reakce, úprava i rady k obrázku velmi rychlé, i přes víkend. Zkusili jsme černě vypálit rub CWGčka, vůbec to nevypadá špatně (i přes logicky výraznější přepaly suků), skoro mne mrzí, že jsme si tak neobjednali i lícovou stranu. Oproti mé první zkušenosti s jiným výrobcem SUPER kvalita jak suků tak opracování - všechny hlaďoučké bez jakéhokoliv otřepu. Jediné malinké minus - praktický obal na CWG - představil jsem si nějaký futrálek na CWGčka na keškování, ale je tím myšlen papírový tubus, v kterém CWG dorazila (ten se dá ale zkrátit a používat) . A jedno +-0 - podle toho jak to berete: CWG čka dorazila odděleně se sáčky, takže jsem si to musel nasáčkovat sám. Ale možná je to úmyslně - takhle můžu potvrdit, že VŠECH 61 CWG bylo naprosto OK :-))
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#32 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 19:25

To Snow- pokud ti vadí přepaly tak si příště objednej buková mam tu nově 200ks od GeoGadget a ani jeden přepal, paráda.
  • 0

#33 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 19:39

Jsem tu nováček, stále se rozhlížím a ze všeho co tu nacházím mi jde trochu hlava kolem, navíc ještě neovládám místní "žargon", přesto mi to nedá a musím napsat svojí čerstvou zkušenost s CWG. Díky této diskuzi jsem změnila svůj původní plán na výrobce a udělala objednávku u GeoGadget. Tímto bych se chtěla připojit k výše uvedeným pochvalným komentářům spokojených zákazníků této firmy. Jejich příspěvky bych mohla opsat téměř do písmenka, takže se nebudu opakovat a jen potvrdím jejich slova. Jsem naprosto spokojená - od prvotního kontaktu s firmou až po výsledné doručení. Rychlost, kvalita, serióznost, profesionalita.
  • 0

#34 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 22:54

koukam ze kdyz zde dlouho nikdo nepise tak se najednou objevi novy spokojeny zakaznik:p:p
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#35 myskakarel

myskakarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 23:46

no ten geogadget.cz vypada pekne a jak o nich pisete, asi je pri pristi serii zkusim. Jinak ja si nechal delat 200 cwg u kavalira a uz je mam skoro fuc, kvalita pekna :) rychlost a vse kolem slo lehce ... jinak obraz o predesle diskusi taky utvoren :D
  • 0

HTC + NeonGeo + A:Drake
Garmin Oregon 450


#36 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 0:04

ty,ty,ty & familly napsal/a:
koukam ze kdyz zde dlouho nikdo nepise tak se najednou objevi novy spokojeny zakaznik:p:p

Já už tu jednou TyTyTySvoje chvalozpěvy na ty svoje krásný bukový miláčky psal, ale raději se nebudu opakovat, nebo budu označen za bukomila, spodinu kačerskou co nedrží slovo a kdovícoještě ...:D:D:D
  • 0

#37 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 2:04

Ladvanice napsal/a:
To Snow- pokud ti vadí přepaly tak si příště objednej buková mam tu nově
200ks od GeoGadget a ani jeden přepal, paráda.

Nejde o to, že jsou bukové, ale jde o to, že jsou od geogadget a tam je vše oki :)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#38 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 6:28

nevim jak u ostatnich, ale me snow opravdu presvedcil opravdu si pristi cwg objednam u boba a bobka,jen abych videl jak na tom jsou s palenim :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#39 rebel

rebel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:23

páleno u CACHEROV.EU jednání, kvalita, rychlost i cena na 1
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:41

Docela mne překvapuje, že se ještě nenašel žádný palič CWG, který by nabídnul vlastní ikonku jako u GC a trekovatelné číslo... ... co třeba dát místo free koleček, razítka, ponožek k určitému množství free (nebo si koupit) pěkné bukové kolečko s trekovatelným číslem a hezkou ikonkou na gc.com?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama