Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2010 (PRO)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
409 odpovědí na toto téma

#301 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:27

osobne napsal/a:


Jasně Garmin XT je zdarma tak leda od Crackonoše.
Je to samozřejmě normálně placenej soft.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#302 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:36

Jasně... všici si kupí HTC... pak s tím spadnu do bahna nebo zmoknu a užasnej telefon bude na srajdu. To je tak leda pro městské kačery. Mimo jiné pochybuji o držáku HTC na řídítka jízdního kola i s futrálem proti dešti.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#303 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:40

zuzkys napsal/a:
Jasně Garmin XT je zdarma tak leda od Crackonoše.
Je to samozřejmě normálně placenej soft.

Už je to dlouho, co jsem to instaloval, možné to je, že ho mám od toho Crackonoše. :D
  • 0

#304 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:41

fremen.cz napsal/a:

Tak zrovna držák na řidítka s futrálem proti dešti je snad pro každý mobil/PDA, ale to co tu dotyčný píše to je fakt na pěst...
Btw jinak souhlas - tyhle mobily fakt nejsou do bahna/deště/terénu - nic nevydží, při prvním pádu budou na maděru a výdrž 3 hodiny bezva.. :D
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#305 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:46

TOPO Czech 2010 (PRO) :) Hendheld-PDAčko-mobilové diskuze prosím raději jinde... vhodných vláken je tu celkem dost.;)
  • 0

#306 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:46

Asi tak nějak... Bohužel v našich podmínkách jsme nenápadně nuceni používat pouze výrobky od Garmina. Jakékoli PDA nebo mobil prostě fungovat s GPS celý den nedokáže. O jejich "odolnosti" v podmínkách outdoor si dovolím pochybovat... A jediná zde sehnatelná konkurence v podobě Magellana zase nemá tak podrobné mapy ČR. Takže si "vyberte"...
  • 0

#307 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:46

fremen.cz napsal/a:
Jasně... všici si kupí HTC... pak s tím spadnu do bahna nebo zmoknu a užasnej telefon bude na srajdu. To je tak leda pro městské kačery.
Mimo jiné pochybuji o držáku HTC na řídítka jízdního kola i s futrálem proti dešti.


Na jízdním kole v dešti nejezdím. Držák na kolo mám. Vím, že by se dalo sehnat i pouzdro proti dešti, viděl jsem to na řidítkách motorky, ale nepotřebuji to, snížila by se tím i čitelnost displeje.
  • 0

#308 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:57

zuzkys napsal/a:
... a výdrž 3 hodiny bezva.. :D

Výdrž na plnou baterii má to HTCčko 4 hodiny a to mám zapnutu zároveň GPS navigaci, GPS Cyklocomputer, MP3 přehrávač, funguje to zároveň samozřejmě i jako mobilní telefon, foťák, prostě všechno v jednom nemusím tahat deset věcí, jenom jednu náhradní baterii, po 4 hodinách vyměním baterii a jedu dál. Po osmi hodinách už nemůžu jet dál, víc na kole fakt nevydržím ani když při tom odpočívám pátráním po keškách.

A každopádně nabízí Garmin tu aplikaci Garmin Mobile XT na svých stránkách volně ke stažení:
http://www8.garmin.c...ct=010-10844-00
  • 0

#309 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:15

Jen ho nechte, von trotla ze sebe dela vsude kde se objevi. Nejlepsi jsou ti, co kesuji "za 14 dni tyden", maji tolik nalezu, co jini delaji bezne denne a budou tu poucovat o nejakych HTC a vyhazovanim Garminu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#310 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 20:09

osobne napsal/a:

A každopádně nabízí Garmin tu aplikaci Garmin Mobile XT na svých stránkách volně ke stažení:
http://www8.garmin.c...ct=010-10844-00


Jojo... nabízí, program jako takový, ale pokud tam chceš mapu tak musíš za Crackonošem..
Ale už mlčim. Konec OT.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#311 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 8:01

Dostat do toho můžeš přes mapsource i nějakou tu free mapu, třeba zde:
http://garmin.openstreetmap.cz/
http://gpsfreemaps.net/garmin-mapy
  • 0

#312 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 8:07

Držte se tématu!
  • 0

#313 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 21:51

Lze tedy nějak zařídit, aby TOPO Czech PRO 2010 zobrazovala na displeji navigace názvy měst a obcí? Nyní to zobrazuje název max. u každého pátého města nebo obce.
  • 0

#314 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 23:49

Zcela jistě ano. Stačí zapojit hlavu a změnit měřítko mapy. Při větším zvětšení zobrazí úplně ale úplně všechno.
  • 0

#315 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 19:37

No to právě není pravda, ani při tom největším zvětšení to prostě u některých obcí název nezobrazí, vidím názvy ulic, ale název obce ne a není to tím, že by byl někde mimo displej.
  • 0

#316 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 19:48

Kterých obcí? Podívám se u sebe. Ale i taková prdelka jako Zhůří (5 chalup) tam název má.
  • 0

#317 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 19:49

Zkoušel jsi přepnout detaily na vyšší? Možná by se to taky dalo upravit v TYPu, ale to jenom hádám a nechce se mi to teď zkoumat.
  • 0

#318 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 17:41

Tak DUsoft měl pravdu, zobrazí to název obce u všech obcí při větším zvětšení (až moc velké zvětšení, dle mě). Při menším zvětšení to zobrazuje pouze názvy některých obcí. Dá se to nastavit tak, aby to zobrazovalo název všech obcí i při tom o něco menším zvětšení? Jinak zobrazování detailů mám nastaveno na nejvyšší.
  • 0

#319 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 14:01

osobne napsal/a:
Dá se to nastavit tak, aby to zobrazovalo název všech obcí i při tom o něco menším zvětšení?.

Asi to tak nastavit nejde, co?
  • 0

#320 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 15:13

Nevíte někdo, zda lze nějak vypnout to šedivý stínování reliéfu krajiny? Nějak mi to tam vadí a na minulý navigaci a s minulou mapou to tam buďto nebylo nebo to ani moc nebylo vidět.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama