Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) software version 3.80


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#21 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 0:38

AHA & team napsal/a:
Upgradoval jsem WebUpdaterem z 3.40 na 3.80 a nedopadl jsem dobře, jen nápis GARMIN a víc ani ťuk. Takže jsem použil recovery balíček a zkusil upgrade znovu a opět nic. Takže jsem zpět na 3.40.

AHA team taky prosím o pomoc. Oregon mi taky zamrznul na nápisu GARMIN. A na nic nereaguje. Co je to ten recovery balíček? Poradíš jak na to? Dík
  • 0

#22 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 0:43

měl jsem stejný problém,pomohl downgrade na verzi 3.2 a poté to šlo bez problémů,ale mě pc oregona vidělo.
  • 0

#23 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 1:01

milousek73 napsal/a:
měl jsem stejný problém,pomohl downgrade na verzi 3.2 a poté to šlo bez problémů.

Bohužel downgrade nemůžu, Oregon se v PC nepřihlásí, stále je tam ten nápis
  • 0

#24 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 1:05

pokud vlastníš 550-tku tak řešení je ve vlákně níže. http://www.geocachin...thread_id=15500
  • 0

#25 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 1:05

adray napsal/a:
Bohužel downgrade nemůžu, Oregon se v PC nepřihlásí, stále je tam ten nápis


Pouzij muj recovery balicek. Vice zde: http://www.geocachin...018#post_215018
  • 0

#26 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 1:50

madbin napsal/a:

adray napsal/a:
Bohužel downgrade nemůžu, Oregon se v PC nepřihlásí, stále je tam ten nápis


Pouzij muj recovery balicek. Vice zde: http://www.geocachin...018#post_215018

Tak nemohu otevřít ani updater.exe ani GUPDATE.rgn. Buďto mě něco chybí v PC anebo to mám blbě rozbalený?
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 7:21

milousek73 napsal/a:
No mě tato verze začala zlobit co se týče plánování tras.Pokud chci napsat nějaké město,tak hned po stisku na první písmeno mne to vrátí zpět a oregon 550 zamrzne.viz foto

Otestoval jsem na svém O550 a zcela bez problémů jde trasy zakládat, mazat, upravovat a vybírat body ze všech možností včetně zadávání adresy přes klávesnici...
  • 0

#28 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 8:36

adray: Len tak zo srandy som stiahol Recovery_Oregon550.zip od madbin, rozbalil ho do adresara a po vykonani "updater GUPDATE.rgn" v prikazovom riadku sa zjavilo GUI updatera. Nemas nahodou problem s vykonanim prikazu z prikazoveho riadku? Alternativne mozes po rozbaleni v Prieskumnikovi chytit GUPDATE.rgn mysou a pustit ho na updater.exe. Je to to iste.
  • 0

#29 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:00

sobikovi napsal/a:

milousek73 napsal/a:
No mě tato verze začala zlobit co se týče plánování tras.Pokud chci napsat nějaké město,tak hned po stisku na první písmeno mne to vrátí zpět a oregon 550 zamrzne.viz foto

Otestoval jsem na svém O550 a zcela bez problémů jde trasy zakládat, mazat, upravovat a vybírat body ze všech možností včetně zadávání adresy přes klávesnici...

Taky jsem to zkoušel a funguje to, problém bude někde jinde, než ve fw.
  • 0

#30 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:19

bogi napsal/a:
adray:

Len tak zo srandy som stiahol Recovery_Oregon550.zip od madbin, rozbalil ho do adresara a po vykonani "updater GUPDATE.rgn" v prikazovom riadku sa zjavilo GUI updatera. Nemas nahodou problem s vykonanim prikazu z prikazoveho riadku?

Alternativne mozes po rozbaleni v Prieskumnikovi chytit GUPDATE.rgn mysou a pustit ho na updater.exe. Je to to iste.

Po rozbalení recovery balíčku mám tři soubory: updater.exe; readme.txt a GUPDATE.rgn.
Po poklepu na exe soubor se objeví hláška: no update files could be found.
Please re-run Updater from the command line and specify the direktory containing the update fines as a command-line parameter. A dál nereaguje.
Pokud přetáhnu myší GUPDATE.rgn na updater.exe objeví se zmiňované okno a pokračuji podle návodu. Začne se nahrávat ale s hláškou software verze 2.20
Po zapnutí oregonu to vypadá nadějně, ověřuje a natahuje si SW a nakonec opět se zastaví na nápisu GARMIN a zamrzne. To samé to dělá i na notebooku. Co dělám špatně??
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:43

adray: kdyz ho ozivis, tak si z adresare Garmin smaz gupdate.gcd. To je totiz ten "vadny" firmware. Takze ty si to ozivis, potom to odpojis, tim si ho vypnes a pri znovuzapnuti se ti zase zacne flashovat ten vadnej firmware. A jsi v kolecku. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:55

milousek73 napsal/a:
No mě tato verze začala zlobit co se týče plánování tras.Pokud chci napsat nějaké město,tak hned po stisku na první písmeno mne to vrátí zpět a oregon 550 zamrzne.viz foto

U mě taky.
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 10:09

Tem co to blbne, jakou cestinu pro zajimavost pouzivate?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 10:43

S474Ne češtinou to asi nebude, protože to funguje i s originálem kterej je součástí instalace FW 3.80. Napadlo mě to taky, takže jsem tam nasunul z5 origo a jede to. Leda že by měli nějaký starší překlad, kterej je přeloženej nějak tak napůl a neudělali si upgrade jazyka.
  • 0

#35 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 10:43

S474N napsal/a:
adray: kdyz ho ozivis, tak si z adresare Garmin smaz gupdate.gcd. To je totiz ten "vadny" firmware. Takze ty si to ozivis, potom to odpojis, tim si ho vypnes a pri znovuzapnuti se ti zase zacne flashovat ten vadnej firmware. A jsi v kolecku. ;)

Díky moc!! Po několika pokusech se zadařilo. gupdate se mi nedařilo smazat, až po smazání jednoho GPX souboru se smazal obsah gupdate gcd.
Oregon už funguje a má SW 3.40. Zkusil jsem zase tu 3.80, ale už to hlásí, že je porušený soubor a že to nejde.
Ale hlavně, že funguje Oregon na 3.40!! Třeba to zase někdy zkusím
  • 0

#36 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 10:55

S474N napsal/a:
Pro ty co upgraduji primo:

http://www.garmin.co...pdater__380.gcd

Ještě dotaz: nechápu jak můžu přímo upgradovat. Asi jsem už momentálně zaostalej
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 11:03

REVIZ: vsak prave, neco starsiho treba. adray: co treba zapojit mozek? Prece si stahnout ten soubor, pojmenovat ho gupdate.gcd a nahrat ho do slozky Garmin a vypnout/zapnout.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 12:14

S474N napsal/a:
Tem co to blbne, jakou cestinu pro zajimavost pouzivate?

Já používám mnou upravenou originální češtinu.
  • 0

#39 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 12:18

S474N napsal/a:
REVIZ: vsak prave, neco starsiho treba.

adray: co treba zapojit mozek? Prece si stahnout ten soubor, pojmenovat ho gupdate.gcd a nahrat ho do slozky Garmin a vypnout/zapnout.

Mozek zapojen až se z hlavy kouří:-)
Soubor jsem přejmenoval, pokusil se nahradit stávající gupdate.gcd s 0byte. Hláška, že to nelze, že soubor je poškozený. Přepsal jsem mu koncovku na img a nahrál tvůj přejmenovaný soubor. Chvíli to vypadalo nadějně a pak zase zásek na GARMIN. Po několika pokusech se konečně zase podařilo nahrát aspoň tu 3.40. Něco s tím mám a nevím co. Už se bojím s tím něco dělat. Zatím jsem rád, že to šlape s 3.40
Díky za rady
  • 0

#40 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 12:32

Ty woe, to si děláš srandu ??? :o Čekat od souboru s nulovou velikostí, že něco udělá je fakt dost naivní... A přejmenovávat mu příponu, to je taky hodno metálu :@ Byl bych pro to, aby se tyhle odborné věci takhle veřejně vůbec neukazovaly, pak tu akorát lidi nadávají na Garmina, ale co s ním sami dovedou provádět, to fakt nemá obdoby... Když si ani neumí pořádně stáhnout jediný soubor z netu... Používejte WebUpdater, ten je na to určený !!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama