Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) software version 3.80


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#61 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 9:36

2 S474N: No teda ne. Češtinu od Hunta používám od od doby, co jsem měl Oregon 400, takže jsem na ni zvyklej. Nikdy jsem ji nikde neuváděl jako svoji, max, jsem všude psal, že je to mnou doplněná jeho čeština pro x00, tak aby i v 500ce bylo přeložený to, co je jiný. Já ji nikomu nevnucuji, já to dělám hlavně pro sebe. Navíc nechápu, jak můžeš mít týden betu na něco, co vyšlo před 3-mi dny.
  • 0

#62 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:08

REVIZ: chlapci z opengtt (treba onovy) dokazou z firmwaru vytahat veskere spravne stringy, ktere je treba prelozit. Automatizovane jednim klikem (skriptem). Neni treba nic testovat - delas skutecne mravenci praci, ale je to jako znovuvynalezat kolo. A protoze od posledni bety nejsou zadne nove funkce, muze mit v klidu Satan testovaci verzi treba 3 tydny.
  • 0

#63 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:28

medwyn_cz: No to je supr zpráva, jak se s tím prokoušu, tak dám akorát porovnat stringy, odmáznu ty nepotřebný, co jsou přeložený navíc a bude... Jupíí, huž se na to těším. Kde je? Sem s ní! aspoň ty stringy, prosím prosím...

PS.Nečekal jsem, že by to někdo vzal takhle od podlahy z bety, když finálka byla v té době v nedohlednu a v ní mohlo být všechno jinak.
  • 0

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 12:18

REVIZ: rikam, dej tomu par dni cas. ;) Proto jsem ti taky rikal, ze mas zvolnit ;)

Jinak co se tyce cestiny, navrhuji se presunout do prislusneho tematu:
http://www.geocachin...thread_id=15811
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 18:16

Misha kulicka napsal/a:
Kdyby někdo zjistil, co v té staré češtině zlobí (že nefunguje při vytváření trasy výběr města pomocí klávesnice), tak dejte vědět. Nechce se mi zase upravovat nová čeština.


Tak češtinou to není,zlobí to i v jiných jazycích,dokonce jsem zkoušel i jinou češtinu z jiného vlákna a problém trvá nadále.Je zajímavé,že to nefunguje jen při vytváření trasy.Do FW 3.74 vše ok.
  • 0

#66 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 21:49

Tak nevim. Zkusil jsem WebUpdaterem upgradovat z 3.70 na 3.80, nacez jsem si precetl, ze neni nalezena aktualizace a zacalo ji to stahovat :o . Cele to skoncilo tim, ze mi bylo oznameno, ze soubor je poskozen a k upgradu nedoslo :( . Tak jsem sel radsi hledat cache a upgrade jsem odlozil na jindy. Ta verze 3.70 byla ta s kterou jsem to koupil. Dalsi den jsem se zacetl do fora na geocaching. com a tam meli informaci ze Oregon musi byt prepnut do modu "Seriovy rezim Garmin" a ne "Garmin Spanner". Tak jsem to prepnul a spustil znovu WebUpdater a po upgradovani jsem skoncil jako nejeden z Vas na napisu GARMIN a vic ani tuk :@ . Takže jsem použil recovery balíček, jak je uvedeno v jinych prispevcich, na 3.40 a Oregon se zas kousl na napisu GARMIN :( (po instalaci firmware). Po vypnuti a zapnuti Oregon naskocil do verze 3.80 :o :o :o . Chvili jsem na to koukal jako vyorana mys. No zkusil jsem jeste pro jistotu WebUpdater a od neho jsem dostal jen hlasku, ze mam aktualni verzi. Tak nevim, bud je ten update jen na update z verze 3.40, nebo se soudruhum neco nepovedlo. V kazdem pripade asi bude nasledovat dalsi verze 3.90 protoze podobny postup resi asi cela planeta a pro upgrade z ruznych verzi jsou lide vice ci mene uspesni a musi pouzivat ruzne zpusoby upgradu a downgradu :| . Jeste potvrzuji, ze pri planovani trasy se to kousne na prvnim pismenu mesta, ale to nastesti nepouzivam.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#67 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 20:54

Hlásím, že u mě po aktualizaci zatím vše OK. "Apdejtoval" jsem z beta-verze 3.74. Jen mě překvapilo, že mi to v této chvíli nedává na výběr aktualizaci češtiny. Ostatní jazyky tam jsou. Není možné, že je někdo upozornil na tu zrůdnost, tak to radši dali pryč? :D
  • 0

#68 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 21:37

Pajast napsal/a:
Jen mě překvapilo, že mi to v této chvíli nedává na výběr aktualizaci češtiny. Ostatní jazyky tam jsou. Není možné, že je někdo upozornil na tu zrůdnost, tak to radši dali pryč? :D

Nedali, neboj. Když jsem tam měl češtinu od HB, tak to update nenabídlo, ale s češtinou od Onovy ano. Patrně je tam nějaká kontrola na hlavičku češtiny...
  • 0

#69 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 22:13

Jo takhle! Takže když se budu chtít zasmát nad novými hláškami, přesunu si svoji češtinu někam do zálohy a pak si budu moct garminovský češtin stáhnout. To jsou mi ale věci! :)
  • 0

#70 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 7:44

Ano. Stačí jazykový soubor z navigace smazat, spustit WebUpdater a nabídne ti to na stažení poslední aktuální verzi od Garmina B)
  • 0

#71 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 8:11

To si ale říkám, jestli to pak není kontraproduktivní. Na jednu stranu jsem sice rád, že mi to tam nechalo moji češtinu (tu jsem si ale předtím pro jistotu zazálohoval). Na druhou stranu si však říkám, že když budu úplná lama, která těm věcem moc nerozumí, tak si stáhnu novou verzi, budu v ní mít nové funkce, ale jenom v angličtině. Prostě bych očekával, že updater mi nabídne i novou verzi češtiny bez ohledu na to, jestli tam tu starou mám, nebo ne. B)
  • 0

#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 8:39

Pajast: kdyz budes lama, tak tu prelozenou cestinu tam ani nedostanes a tim padem se nemusis trapit "co by kdyby" ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#73 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 10:07

Je to opravdu tak, jak píše Sobík. Myslel jsem si, že stačí, když stávající soubor přesunu na kartu do složky s názvem "zaloha". Ale ono to prohledává asi všechny složky včetně karty. Češtinu mi Updater nabídl, až když jsem kartu z navigace vyndal. To je docela drsný. Přitom žádná zmínka o tom, že bych měl původní soubory gtt smazat. To není moc uživatelsky přívětivé. B)
  • 0

#74 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 10:26

A jakou jsi mel verzi té češtiny? Nebyla označená výše než třeba 2.40? Protože mě to normálně upgrade nabídlo a češtinu jsem měl svoji...
  • 0

#75 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 13:04

Měla označení 2.40. Přitom to byl soubor, který byl v přístroji nahraný v okamžiku koupě před dvěma měsíci, a já jsem ho postupně upravoval. Překvapilo mě, že aktualizovaná verze má taky číslo 2.40. Do hlavičky souboru (a čísla verze) jsem při úpravách nijak nezasahoval (kromě toho, že jsem Česky změnil na Čeština). Mají v těch verzích nějaký hokej. B)

<hdr>
<lang>Czech</lang>
<desc>Čeština</desc>
<type>Primary</type>
<sort>0</sort>
<cpage>65001</cpage>
<pnum>006-D1637-14</pnum>
<ver>2.40</ver>
<upperkbrd>a</upperkbrd>
<lowerkbrd>a</lowerkbrd>
<maplang>British English</maplang>
<gdnclang>British English</gdnclang>
</hdr>


  • 0

#76 Vacatko

Vacatko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 14:11

Tak jsem v pátek 10.9.2010 provedl u Oregon 550 pomocí WebUpdateru update SW na verzi 3.80. Oregon se již neprobudil (objevuje se pouze startovací logo GARMIN) a ani nešlo vzít krok zpět. Naštěstí je v záruce a Oregon skončil v záruční opravně. Jak se prodavač vyjádřil, s tímto modelem Oregon 550 jsou reklamace nejčastější. :@
  • 0

#77 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 15:28

Vacatko: a proc sis to neobnovil sam na 3.40 doma? Je to "prace" na 2 minuty.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#78 Vacatko

Vacatko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 21:21

S474N napsal/a:
Vacatko: a proc sis to neobnovil sam na 3.40 doma? Je to "prace" na 2 minuty.

Je to někde popsáno? Pro mne pro příště a pro ostatní?.
Už jsem to našel. Je to popsáno na linku:
http://www.geocachin...thread_id=15500
díky
  • 0

#79 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 21:35

JJ, udela jsem recovery balicek. Najdes ho i s postupem tady...

http://www.geocachin...018#post_215018
  • 0

#80 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 9:35

Ja k tomu mel jeste problem s USB ovladaci. Ty jsou pripadne ke stazeni zde
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama