Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#181 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:47

Díky za otázku. Předběžně jsme se na poslední schůzce shodli na distribuci mince v pěti verzích, z nichž bude výrazně množstenvě převažovat verze v originálních barvách.
  • 0

#182 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:53

geo.scorpions napsal/a:
Díky za otázku. Předběžně jsme se na poslední schůzce shodli na distribuci mince v pěti verzích, z nichž bude výrazně množstenvě převažovat verze v originálních barvách.


U předchozí série vlastním zelený kříž, bude něco podobného i u této série .... ?
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#183 silverking

silverking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:02

stanny_Tigo napsal/a:

Tak to mě opravdu dostává :D:D:D:D:D když takto reaguje člověk který je z Plzně a poštovné nehradí. Jinak také děkuji za názor.


A na to jsi přišel jak, že poštovné neplatím? Jako že mi coin prodejce přiveze pod čumák jen proto, že jsem z Plzně? To si nemslíš, že ne? Že ne?


Ne opravdu nemyslím, ale je možnost osobního převzetí v Plzni.
  • 0

#184 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:10

Ano, a bude to nejspíš verze, v měděném provedení, která vůbec nepůjde do prodeje. Shodli jsme se, že tato verze díky svému vzhledu bude téměř neprodejná a sběratelům udělá jakožto unikátní rarita velkou radost. Přidělat těchto 10 kusů myslím nebude problém, ale tuto skutečnost si musím ještě potvrdit s Carrmba66. Berte to tedy zatím jako nepotvrzenou informaci.
  • 0

#185 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:20

geo.scorpions napsal/a:
Ano, a bude to nejspíš verze, v měděném provedení, která vůbec nepůjde do prodeje. Shodli jsme se, že tato verze díky svému vzhledu bude téměř neprodejná a sběratelům udělá jakožto unikátní rarita velkou radost. Přidělat těchto 10 kusů myslím nebude problém, ale tuto skutečnost si musím ještě potvrdit s Carrmba66. Berte to tedy zatím jako nepotvrzenou informaci.

Dík za info už se těším
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#186 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:41

Ne opravdu nemyslím, ale je možnost osobního převzetí v Plzni.


Ano, to je. A co? Znamená to že když jsem z Plzně, nemůžu napsat že pindy o poštovném podobné těm tvým o jsou bláboly? Neznamená.
BTW je pro mne daleko vhodnější a výhodnější zaplatit pár korun za poštu než se někde nahánět po Plzni.
  • 0

#187 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:08

Ja nevim no.... Me by stacilo poslat doporucenou zasilkou v bublinkove obalce, coz je 34kc za postovne + 9 za bublinkovou oblaku obalku + 25, kdyz uz si teda to, ze neco hodis do obalky a das to na postu musis uctovat. = 68 Coz je polovina toho, co uctujete, takze by me zajimalo, jestli si to muzu nechta poslat takhle...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#188 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:48

Zásilku VŽDY zasíláme v ochranné bublinkové obálce jako obchodní balík který navíc vždy pojišťujeme. Opět opakuji VŽDY. Vyjimky neprřipadají v úvahu z hlediska zkušeností s Českou poštou. Několikrát jsme s nimi řešili reklamace, které nám nebyl schopen nikdo z pracovníků tohoto podniku vysvětlit. Od té doby, kdy zasíláme zásilky tímto způsobem, nebyl ani jeden problém. Je tu ještě možnost zakoupit geocoin na některém z eventů, na který přijedeme. Pokud i to je pro tebe finančně nepřijatelné, tak je mi opravdu líto ...
  • 0

#189 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:34

Ač se to zdá dost, Česká pošta si opravdu účtuje hrozivé částky za to, že něco převezme, obvykle rozfláká a předá následně majiteli. Takže mi to nepřijde zase tak přehnané. Už jsem viděl i jednu společnost, jež prodává samolepky, která si účtovala 90,- jenom za to, že "zabalila" do obyčejné obálky JEDNU jedinou samolepku, nalípli na to známku za pár korun a hodili do schránky. Navíc tady v tomhle případě tady je k té částce započítanej i nějakej ten výnos a cena práce, aby z toho byly taky nějaký ty penízky. Tržby z prodeje jsou přeci malé, že jo? B) Ale ne, pokud je poštovné do 100+-, dá se to překousnout. Ač je to za malou minci...
  • 0

#190 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:58

Tyjo a to jsem si v dohledné době nechtěl žádnej geocoin kupovat. Ale ten červenej je tak nádhernej, že opravdu nemohu odolat! Už se těším na prodej.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#191 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:59

S prominutím musim říct, že se bavíte o ho*ně... Obchodník nabízí něco a vy, jako kupující buďto přistoupíte na obchod, nebo ne. To je tzv. smluvní obchod, neboli v restauracích hojně používaný termín "smluvní ceny". Chceš? Máš. Nechceš? Nemáš. Hotovo. V překladu: demokracie. :) Ale abych nezastával jen jednu stranu. Divím se, že společnosti vyrábějící GC mají možnost živit podobné flame témata, zatímco společnostem vyrábějícím CWG se v tom úspěšně zabránilo. A dle mého soukromého názoru je to ten samý obchod jen s tím rozdílem, že v jednom případě se jedná o dřevo a v druhém o kov. :) Ale to je už jiná kategorie. :) A abych zastal i třetí stranu. Chápu, že to Choze nemá na tomto serveru vůbec jednoduché. I já a moji kolegové jsme si na svém regionálním serveru užili svých trampot dost a dost. Takže, prosím, lidi... buďte tolerantní k práci jiným a k jejich snaze. Což obecně říkám již delší dobu při své práci pro vás. Díky a naschle. :)
  • 0

#192 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 0:16

Nehledě na to, že jestli někdo za něco může tak jedině česká pošta za svojí neschopnost a předraženost.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#193 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 6:12

chemic77 napsal/a:
...Ale abych nezastával jen jednu stranu. Divím se, že společnosti vyrábějící GC mají možnost živit podobné flame témata, zatímco společnostem vyrábějícím CWG se v tom úspěšně zabránilo...


S geo.scorpions a carramba66 jsem v minulosti jednal skrze PM, jejich počínání zde je na hraně pravidel serveru.

Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#194 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:47

chemic77 napsal/a:
S prominutím musim říct, že se bavíte o ho*ně... Obchodník nabízí něco a vy, jako kupující buďto přistoupíte na obchod, nebo ne. To je tzv. smluvní obchod, neboli v restauracích hojně používaný termín "smluvní ceny". Chceš? Máš. Nechceš? Nemáš. Hotovo. V překladu: demokracie. :)


Ne, ne, ne, prosím, že si vážně nemyslíš, že uzavření obchodu je demokracie? A nebo, pokud si to myslíš, že ti není víc než dvanáct, že ne? :(
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#195 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 10 březen 2011 - 9:52

S Českou poštou s. p. jsem naštěstí zatím neměl problém, často nakupuji na Aukru, párkrát na eBay, že jde balík 3dny je vopruz, ale stalo se mi to i s Obchodním balíkem...
Rozdíl je hlavně v odpovědnosti:
Doporučená zásilka
Odpovědnost: Za ztrátu pošta hradí 500 Kč, za poškození nebo úbytek obsahu pošta uhradí škodu, a to až do výše 500 Kč

Obchodní balík
Odpovědnost: Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše Udané ceny (max. 100.000 Kč).
  • 0

#196 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 13:30

geo.scorpions napsal/a:
Je to bohužel nutné zlo. Cena dopravy za GC se tady řešila již několikrát a dovoluji si tvrdit že cena 90 Kč za dopravu + 25 Kč je adekvátní k povaze zásilky. Zásilku vždy zasíláme v ochranné bublinkové obálce jako obchodní balík který navíc vždy pojišťujeme. Pokoušeli jsme se nasmlouvat jiné společnosti a dostat se tak na nižší ceny, ale nakonec byla vždy nejlevnější Česká Pošta.


Nejsem 100% jistý, ale pokud si vzpomínám bylo poštovné u předchozího distributora toho 1. řádu ještě vyšší 119,- Kč. Nehledě, že geo.scorpions oproti Dartananovi navštěvuje spousty eventu jako kačer, takže ve většině případů se nebude poštovné vůbec hradit a cena za geocoin bude konečná B)

Osobně změnu a výběr distributora chválím.
  • 0

#197 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 13:38

Nechcete s tím jít už do míst, kde slunce nesvítí? Přesně jak napsal Maxinoha, tak původní poštovné bylodrahé, takže jsem osobně kupoval prvního na megaeventových hrátkách... Kdo nechce platit poštovné ať si přijede na nějaký event kam scorpioni jezdí a probere to tam osobně... Cenově to vyjde podobně a ještě pokecá s kačerama... Jinak osobně s prodejem tohoto coinu rád pomohu a když pojedu na nějaký event, tak mohu pár vzít s sebou (pokud mi je Radek půjčí)... Jinak souhlasím s těmi, kdo nemusejí grafiku shopu, ale to sem nepatří ;-)
  • 0

#198 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:46

To Maxinoha: být tebou jsem raději zticha a vůbec se nezapojuju do diskuze, byl si jeden ze dvou komu vadilo že se musí platit za poštovné a že jsem chtěl peníze dopředu. To že si mi zaplatil až několik týdnů po doručení mince bych tu snad ani nezmiňoval. Nevím proč musíte pořád probírat poštovné, jestli umím počítat tak 90 + 25 je 115 a já si účtoval 119, ty 4 koruny jsou strašně moc a nemůžeš si kvůli tomu koupit 2 rohlíky. Na eventy jezdím jak jen můžu, ale bohužel mi to moc nevychází a pokud jedu, tak vezmu všechno co mám skladem, takže pokud si chce někdo něco koupit, tak stačí si to objednat a napsat že si to chce převzít na eventu a já se s ním domluvím jestli tam pojedu nebo ne a vždycky se domluvíme. Myslel jsem si že nebudu reagovat, ale tohle mě fakt dostalo. Promiň carrambo66 že jsem nepsal k tématu řádu, ale to jsem fakt nemohl nechat bez reakce
  • 0
Dartanan

#199 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 19:02

Aby ste se fšici náhodó z nějakýho placení nepos**li :@ :D Komu něco vadí, tak ad si nic neobjednává... prostě logika. Když něco chci kdekoliv objednat, tak musím počítat že za poštovný a balný si zaplatim. Tak nechápu co se furt rozčilujete :o Kak bude v prodeji, tak budu chtít 2 kousky originálu. Jeden pro mě a druhej bude asi chtít kolega z práce ;) Už se těším až bude konečně k mání
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#200 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 20:17

Souhlasím s mirotirem a Maxinohou, současný výběr distributora je posun o 100% kupředu oproti minulému. Jinak už se těším, až si ho pořídím.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama