Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#21 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 20:22

Na hranu celej text dle mě nedostanete. A i kdyby jo, najde se spousta lidí co si toho nevšimnou a nemůže jim to být vyčítáno! Jde převážně o nováčky. Já bych volil stuhu, nebo řetízek který by spojoval tento skvost s psí známkou třeba kde by bylo vyraženo číslo + třeba i nějaký popis o co se jedná, za co se řád udílí a tak Bylo by to fajn i pro cizince. Každopádně je to nádhera a pokud finální produkt bude zhruba stejný jako na té fotce, určitě ho koupím a uložím na poličku!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#22 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 21:56

Také jsem přemýšlel nad umístěním trackovacího čísla na některý z lístků, ale povinný text GS se tam podle mne nevejde. Pokud bude kříž zjednodušen, nabízí se možnost umístění textu pod pravou zadní tlapu lva (levé spodní rameno) a trackovací číslo pod levou zadní (pravé spodní rameno) a to celé překrýt vrstvou barvy. Záleží na tom jak detailní bude podklad a jak průhledná bude barva.
  • 0

#23 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 14:30

Zhruba do týdne budou první 3D modely.

Jinak ozvalo se mi šest eshopů, čtyři české, dva zahraniční, že chtějí distribuovat tento coin, pět z nich chce výhradní distribuci. Pozjišťuju podmínky, za které jsou to schopni prodávat a dám Vám pak vědět.

Snad Vás potěší, že mou základní podmínkou je nepřekročitelnost maximální ceny, kterou pro všechny eshopy stanovím.
  • 0

#24 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 16:09

Výhradní distribuce je vzdycky trochu opruz :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#25 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 19:33

polerok napsal/a:
Výhradní distribuce je vzdycky trochu opruz :(

... pro mě, jako výrobce, ne; když je dobrej eshop, tak nevadí, že je jeden. první série se docela zvládla, uvidíme, co druhá...
  • 0

#26 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 20:05

Vypadá to dobře. Za kvalitu bych si rozhodě připlatil. Už aby byl hotový...
  • 0

#27 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 20:40

Bude to skvost, toho si rozhodně nenechám ujít. Co se týče textu a TN, možná jestli byse to nedalo vyzkratkovat (třeba po domluvě s GS). Třeba jako T O GC.COM, či tak nějak. Samozřejmě že TN se zkratkovat nedá, ale již jsem viděl tak titěrné texty že by hrana neměla být problém (záleží na velikosti celého coinu). Každopádně text a TN kdekoliv v ploše, celý coin dle mého názoru degraduje. No a ještě bych se chtěl zeptat zda se dá někde sehnat (shop atd.) serie prvních křížů??? Nějak jsem hledal, ale asi špatně. Dík Jirka STT
  • 0

#28 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 21:06

Jestli jsem to dobře pochopil, tak není problém dát text na hranu kulaté mince nebo čtverce, obdélníku, ale je to problém u složitějších tvarů se "zálivy".
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#29 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 21:15

Ahoj nezlobte se že jsem Vám sem vlez nevíte kde bych se mohl dozvědět jak vložit do svého listingu fotku, dík:(
  • 0

#30 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 23:56

Kříž z první série máme a patří ke skvostům naší sbírky. Tento druhý je tak nádherný, až se tají dech a už se na něj těšíme, ať bude text kdekoliv a jakkoliv mrňavý. :D Oli
  • 0
1.

#31 VoTeP

VoTeP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 10:16

Taky jsme hrdí majitelé jednoho kříže z první série a tenhle se nám líbí snad ještě víc. Určitě bychom uvítali trochu kvalitnější provedení, než bylo u předchozího. Ale určitě bychom si alespoň jeden kousek pořídili. O umístění textu a čísla jsme přemýšleli, ale pravda je, že nás nenapadlo nic, co by tady už někdo nezmiňoval. Nejvíc se nám asi líbil nápad se stuhou, na kterou by se umístil celý text v klidu a bez problémů.
  • 0
Podpis? Ty to ještě neumíš? Prostě takhle ne... Křížeeek a kolečko!

#32 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 14:43

Ahoj. Prosím o odkaz na webovky, kde se dají buďto zkouknout, ale lepé i objednat první kříže. Moc děkuju. Jirka STT
  • 0

#33 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 15:29

SEM TAM TEAM napsal/a:
Ahoj.
Prosím o odkaz na webovky,
kde se dají buďto zkouknout,
ale lepé i objednat první kříže.

Moc děkuju.
Jirka STT



http://www.gcshop.eu...shiny-gold.html B)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#34 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 17:13

To vypadá hodně dobře. Začínám šetřit.
  • 0

#35 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 7:30

JJ. Rovněž začínám škudlit. Jsem zvědav kolik to bude koštovat. Jelikož staré jsou taky hezké, ale upřímě né tak věrné, a stojí tolik kolik stojí,- Kč.
  • 0

#36 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 8:04

Zdravím. Ještě mne napadlo: K polemice o umístění TN a textu na tento skvostný coin. Na Kozlovickém geo pivu, mi prošla rukama mince, která mi zamotala šišku cca na 20min., když jsem si chtěl zapsat TN. Jedná se o tento coin: https://www.coinsand...ii-geocoin-gold Dlouho jsem hledal až se povedlo. TN je schován v logu GS pod dílkem, který je zvětšený lupou. Tento dílek je magnetický a musím říct že velmi pěkně drží. Myslím že by nebylo špatné podobně vyřešit i TN a text na Řádu Bílého lva. Nejlépe na rubu, nechat udělat odlupovací kolečko pravda vítězí, nebo jen střed tohoto kolečka s monogramem ČSR. Co vy na to???
  • 0

#37 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 13:34

I když tomu moc nevěřím, ale kdyby to přece jenom někdo poslal do světa, tak už to číslo vůbec nikdo nenajde a sebere to jako trade item ne jako geocoin.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#38 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 14:40

Dnes mi domů přišel opravdu pěkný vánoční dárek. ;)
Tento velkokříž je také krásný a chtěl bych i jeho pak mít ve své sbírce.
Líbí se mi nápad od SEM TAM TEAM. Pokud by to bylo možné (a technicky proveditelné) byl bych pro magnetický prstenec s nápisem PRAVDA VÍTĚZÍ.
Po zkušenostech se svými trasovatelnými předměty, které jsem již do světa vypustil, bezpečně vím, že je žádný z těchto křížů nebude následovat. Zůstanou doma a cestovat budou jen pod mým přímým dohledem. => Nekazit vzhled mince nápisem TRACK AT GEOCACHING.COM + číslem a to ani umístěným na hraně. Pokud ho někdo přeci jen pošle do světa, určitě nebude mít problém s upozorněním, že se jedná o minci a ne předmět k výměně.
  • 0

#39 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 17:42

Děkuju všem za nápady, ta přilepovací část je zajímavá. Ptal jsem se na to, ale minci by to cca o 30% prodražilo, to nechci, zkusíme příště. Umístění nápisů jsem nechal na výrobci, ať zkusí navrhnout něco sám a minimálně s návrhem na trackovací číslo už přišli. Mám na Vás několik dotazů:

1) Co říkáte na umístění trackovacího čísla?
2) Co říkáte na font nápisu "Pravda vítězí", zdá se mi že z historicky vypadajícího patkového písma (viz. fotky na 1. stránce threadu) udělali klasické kancelářské bezpatkové.
3) Co říkáte na evlikost kuliček na koncích ramen, jsou o 1mm větší, než u první coiny.


Díky.
Jo a mimochodem - k ceně. Já počítám, že bude někde na ceně té první série, maximálně kousek výš, kvůli vyšší náročnosti výroby, jak už jsem tu psal. Rozhodně se to ani z dálky nepřiblíží cenám za některé zahraniční coiny.

Přiložené miniatury

  • 2_5.jpg

  • 0

#40 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 17:51

O tohle krásný železo bych vážně měl zájem! Kde, kdy, bude možné objednat?
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama