Přejít na obsah


Fotka

Velkokříž Řádu Bílého lva GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
290 odpovědí na toto téma

#161 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 10:59

A muzu se zeptat, kdo je distributor?
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#162 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 13:06

Distributorem bude provozovatel eshopu www.geocoin-land.com.

Za dobu, co navrhuju mince, tedy asi dva roky, jsem jednal už s několika distributory a pokud jde o mě, tenhle je mezi těmi jednoznačně nejlepšími. Nejenže mince prodávají, ale mají zkušenosti i s vlastním designem, návrhy a výrobou (ty jejich tribaly jsou super). A co jsem od provozovatele zaslechl, projekty, které připravují, o těch se bude mluvit ještě léta poté, co my už geocaching pověsíme na hřebík...

Jejich velkou výhodou oproti ostatním českým eshopům je pak mezinárodní distribuční síť, prodávají mimo ČR i do zemí EU, Kanady, Austrálie, USA, což se u mincí, které připravujeme, hodí dvojnásobně, protože o ty je v zahraničí velký zájem už teď.
  • 0

#163 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 13:19

carramba66 napsal/a:A co jsem od provozovatele zaslechl, projekty, které připravují, o těch se bude mluvit ještě léta poté, co my už geocaching pověsíme na hřebík...

No nevim, vetsina jejich geocoinu je v tak neuveritelne kycovitych barvach, ze horsi jsem snad jeste ani nikdy nevidel. Pritom je to skoda, protoze coiny jsou vesmes hezke ale barevna reseni jsou opravdu priserna, viz treba "Keltska legenda" v ruzove ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#164 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 13:33

kapsa: souhlas, včetně děsivého vzhledu stránek samotných...
  • 0

#165 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:02

Hmm a já jsem zrovna a právě těmi stránkami unešena a moc se mi líbí.
A kromě keltské legendy se mi líbí všechny jejich mince. A nejen mince, ale i rychlost, příjemnost a solidnost jednání



schmar napsal/a:
kapsa: souhlas, včetně děsivého vzhledu stránek samotných...


  • 0

#166 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:08

tak to je asi věc názoru a vkusu každého... mně osobně polonahá víla např. u Řádu Bílého lva "Za vítězství" přijde jako slušný kýč. Jednání nemohu posoudit, ještě jsem zde nic nenakupoval
  • 0

#167 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:09

Vsara napsal/a: A kromě keltské legendy se mi líbí všechny jejich mince. A nejen mince, ale i rychlost, příjemnost a solidnost jednání ....

Myslis treba ten "Tribal cross" - zlaty kriz s ruzovym srdickem? Nebo ruzovy "Magicky kriz"??
Netvrdim, ze to nejsou hodni a prijemni lide, neznam je - ale barevny vkus pripomina vietnamskou trznici.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#168 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:18

kapsa napsal/a:
........
Myslis treba ten "Tribal cross" - zlaty kriz s ruzovym srdickem? Nebo ruzovy "Magicky kriz"??
Netvrdim, ze to nejsou hodni a prijemni lide, neznam je - ale barevny vkus pripomina vietnamskou trznici.


Nu pravda ... Výrok jsem přehnala. Ne všechno se mi líbí. Růžovost kříže jsem přehlédla, protože obecně symbol křížku je mi cizí a neprohlížela jsem si jej příliš. Stejně tak srdíčka mne přišla nějak mimo. Chmm asi jsem nějak pominula, že by křížky a srdíčka mohly být geomincemi. Ale magický kříž se mi líbí a to i růžový.
  • 0

#169 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:26

Ahoj, To Kapsa: díky za názor, musím uznat, že "Keltská legenda" v růžové byl pěknej úlet :):):) Nicméně se těchto geocoinů prodalo za dobu prodeje téměř 250 kusů... Vždyď přece Řád Bílého Lva v zeléném provedení byl také úlet a dnes je to rarita, která má mezi sběrateli cenu zlata ;) To Schmar: Chápu že každému se líbí něco jiného, ale přece nebudeš posuzovat kvalitu distribuce ještě nevydaného produktu podle toho jakým oplýváš osobním vkusem ? My vytvořili něco jiného, co prostě pár lidí nepobralo ... Někomu se líbí gotika, někomu se líbí secese, někomu se líbí tribal ... Někdo ujíždí na jednoduchém grafickém stylu, někdo na složitém. Každý jsme jiný ... Zamysli se prosím nad tím zda když se jdeš někam bavit, vybíráš si kapelu podle toho v jakém autě jezdí její zpěvák. ;)
  • 0

#170 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:30

ehm, kde prosím jsem posuzoval kvalitu distribuce? Já se ale na e-shop nejdu bavit, nýbrž nakupovat - a vzhled těch stránek se mi zkrátka nelíbí. To je vše.
  • 0

#171 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:36

V pohodě :) Když jsme ty stránky dávali dohromady, (a že to trvalo dlouho) tak předpokladem nebylo oslnit každého, kdo je uvidí. Nicméně díky za názor.
  • 0

#172 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 14:59

Já mám od nich pět coinů. Musím říci perfektní precizní práce. Třeba ten Morgan je bomba. Co se týká shopu. Bezproblémová spolupráce. Jsem rád, že to dostali oni.
  • 0

#173 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 15:07

geo.scorpions napsal/a: To Kapsa: díky za názor, musím uznat, že "Keltská legenda" v růžové byl pěknej úlet :):):) Nicméně se těchto geocoinů prodalo za dobu prodeje téměř 250 kusů... Vždyď přece Řád Bílého Lva v zeléném provedení byl také úlet a dnes je to rarita, která má mezi sběrateli cenu zlata ;)

No, ja bych rekl asi tak - Bilej lev v zelene je rarita, kdezto ruzovej Kelt, nebo ruzovy srdce na zlatem krizi je kyc jako prase. Tim ale nerikam, ze je to spatnej podnikatelskej zamer a verim, ze kupcu si to najde spoustu. Je to jako v beznem zivote, takovej Blesk je treba taky udesnej ale soucasne jsou to nase nejprodavanejsi noviny .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#174 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 15:57

Prosím, udržme diskuzi tady relevantní.
Za mě:
Důležitý je způsob distribuce a ten oni mají perfektní, jak tady pár lidí psalo, jsou rychlí a ochotní. A to je priorita.
Viděl jsem i jejich další mince a můžu konstatovat, jakkoli se někomu můžou zdát jako kýč, že jsou krásné a velice precizně udělané.

Co je ale hlavní, tohle je thread o jiné minci, řešme, prosím, ji.
Díky!
  • 0

#175 silverking

silverking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:47

Také se s majitelem shopu neznám osobně, ale myslím že 90 Kč za dopravu + 25 Kč balné a případně 40 Kč za dobírku cenu GC poměrně dost zvedne. Přeci se jedná pouze o minci kterou vloží do obálky a odešle. Kolik jsou skutečné náklady? http://cz.geocoin-la...z-clanky-9.html
  • 0

#176 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:04

Ježíšmarjá, už jsou tu ty kecy ohledně poštovného zase. Co je ti do toho kolik jsou skutečné náklady? Cena za dopravu je taková jaká je a pokud se ti to nelíbí, tak si nakupuj jinde, hergot už taky. Hloupost typu "jedná pouze o minci kterou vloží do obálky a odešle" snad ani nemá smysl komentovat... 90 ani 110 korun nejsou nijak přehnané náklady. Pokud tedy někdo nevyžaduje poslání obyčejně v obyčejné obálce, ale tak blbí zákazníci jsou snad jen na Aukru, ne?
  • 0

#177 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:09

Je to bohužel nutné zlo. Cena dopravy za GC se tady řešila již několikrát a dovoluji si tvrdit že cena 90 Kč za dopravu + 25 Kč je adekvátní k povaze zásilky. Zásilku vždy zasíláme v ochranné bublinkové obálce jako obchodní balík který navíc vždy pojišťujeme. Pokoušeli jsme se nasmlouvat jiné společnosti a dostat se tak na nižší ceny, ale nakonec byla vždy nejlevnější Česká Pošta.
  • 0

#178 silverking

silverking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:18

stanny_Tigo napsal/a:
Ježíšmarjá, už jsou tu ty kecy ohledně poštovného zase. Co je ti do toho kolik jsou skutečné náklady? Cena za dopravu je taková jaká je a pokud se ti to nelíbí, tak si nakupuj jinde, hergot už taky.
Hloupost typu "jedná pouze o minci kterou vloží do obálky a odešle" snad ani nemá smysl komentovat...
90 ani 110 korun nejsou nijak přehnané náklady. Pokud tedy někdo nevyžaduje poslání obyčejně v obyčejné obálce, ale tak blbí zákazníci jsou snad jen na Aukru, ne?

Tak to mě opravdu dostává :D:D:D:D:D když takto reaguje člověk který je z Plzně a poštovné nehradí. Jinak také děkuji za názor.
  • 0

#179 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:31

Ahoj tak si to pročítám a nikde jsem nenarazil na počet, když budu chtít vlastnit všechny ve sbírce .... ? Kolik bude verzí Dík :)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#180 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:39

Tak to mě opravdu dostává :D:D:D:D:D když takto reaguje člověk který je z Plzně a poštovné nehradí. Jinak také děkuji za názor.


A na to jsi přišel jak, že poštovné neplatím? Jako že mi coin prodejce přiveze pod čumák jen proto, že jsem z Plzně? To si nemslíš, že ne? Že ne?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama