Přejít na obsah


Fotka

Postradam auto - Peugeot Partner


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
153 odpovědí na toto téma

#61 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:56

WAW napsal/a:
proč tohle sem píšu??? protože věřím že většina z nás by vytáhla pistoli a z emocionálního popudu taky vystřelila kdyby mu kradli auto z parkoviště a kdo říká že ne tak kecá.

Jít bručet na roky jen proto, abych si ochránil pixlu, která mi stejně do doby, než vylezu z basy, zrezne? To má logiku. ;)
  • 0

#62 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:59

Nečtu to každy den. po pravdě je to už velmi dlouhá doba co jsem se podíval na ty paragrafy naposledy. jedna věc je služební zákon a druhá zdravej rozum. Jak jsem napsal. nesouhlasím s rozhodnutím a tvoje květnatá mluva tu nic neznamená. Bež si radši hrát někam na vojáky a přestaň tady s..t lidi. už jsem ti to Martine říkal loni a jestli to nechápeš tak vylez! minule ses dva dny schovával ty šmejde když jsem tě hledal.
  • 0

#63 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:59

PerryCZ napsal/a:Ja jdu makat, abych mohl zaplatit dane, z kterych ziji ti lumpove ve vezeni, soudci a policajti...

No, to si řeš výš. Ať už je "výš" pár poslanců nebo Bůh.


Proč člověk, který naruší určitý kodex, stále žije. Aktuálně to tak je, je nelegální ho o ten život připravit a upřímně, teď mi snad nic mi nestojí za to, jít za nějakého prazmrda sedět.

Tím míň nějaká blbost jako auto.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:04

ARKTici napsal/a:
Jít bručet na roky jen proto, abych si ochránil pixlu, která mi stejně do doby, než vylezu z basy, zrezne? To má logiku. ;)

Tak nekteri jedinci treba chteji zazit nove zazitky - kuprikladu ty ve sprchach :D:D

WAW napsal/a:
Nečtu to každy den. po pravdě je to už velmi dlouhá doba co jsem se podíval na ty paragrafy naposledy.
jedna věc je služební zákon a druhá zdravej rozum.

Ano, to s tim zdravym rozumem bych si od tebe rad poslech u soudu. Verim, ze by to soudce urcite ocenil :D:D

Mimochodem, zklamu te, ale ja si na vojacky nehraju. Ale co jsem slysel, tak ty sis hral tady GC2PBV7.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:18

Zegga napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Kdybyste místo plkání raději koukali venku po autech:|

<OT>Spravedlivě rozohnění by si napřed mohli něco o případu přečíst, třeba si pak všimnou, že satanáš má pravdu</OT>

¨

1) pokud se někdo rozhodne to změnit a tvůj majetek si převezme je lepší se jen dívat. Účinně bránit se nesmíš.
===
2)moje dítě..
===
3)PS: Zajímalo by mne kolikrát jste vy, lidumilové stáli tváří v tvář zloději ve vašem domě nebo jen zda jste alespon do svého bytu přišli a našli ho po vloupání.

¨
1) Lež. Co dodat víc?
2) Pro lásku Boží, pár plechů a dítě je něco jinýho, ne?
3) Několikrát. 4x, vzpomínál-li si dobře.
  • 0

#66 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:35

S474N napsal/a:

k-lord napsal/a:
Kdo rika ze ho musis zastrelit. Takovy prustrel nohy (nohou) je dostatecny, aby prestal zdrhat. ;);)


Toto bych chtel opravdu videt v realu, klidne i na strelnici. Jak se budes trefovat do pohybujiho se terce o plose nejakych 10cm.


Mas recht, pockam az bude x set metru daleko a pak teprve zacnu, aby to bylo prave tech 10cm, podle "moudreho" Satana. Fakt mimon, ve vetsine souhlasim se Zeggou.
  • 0

#67 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:37

k-lord: oh, omlouvam se, ze jsem zamenil slovo prumer za plochu. V kazdem pripade to nic nemeni na tom, co jsem psal. Opravdu bych te chtel videt, jak se i na hloupych 20 metru budes trefovat do objektu velikosti nohy. ;) Zajimave, ze takove komentare maji vetsinou ti, kteri zbran ani nedrzeli, zato naopak jsou evidentne divaky beckovych/ceckovych americkych serialu ci nemeckeho serialu Kobra 11.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#68 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:40

S474N napsal/a:
Zajimave, ze takove komentare maji vetsinou ti, kteri zbran ani nedrzeli, zato naopak jsou evidentne divaky beckovych/ceckovych americkych serialu ci nemeckeho serialu Kobra 11.


To je na mne? A na to si prisel jak, kdyz me ani neznas? :D:D
  • 0

#69 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:41

S474N napsal/a:
divaky beckovych/ceckovych americkych serialu ci nemeckeho serialu Kobra 11.


Tak hele, Kobra11 je dobrej seriál, jo!:D:D:D
I když se vpravdě dost často blíží "hlavní zpravodajské relaci televize Nova", ze který mi přijde dost lidí tady vychází...
  • 0

#70 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:42

k-lord: ano, prekvapive, kdyz je to uvozeno tvym nickem a navic reaguji na to, co si psal, tak je to na tebe. Nemusim znat, ale pri vetsine odbornych priprav se rika, ze mirit na nohy je nejvetsi nesmysl, protoze se jedna o maly a navic pohybujici se cil. Nicmene jak jsem rikal, velmi rad se na to podivam a klidne se i vsadim, jak se budes trefovat. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#71 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:47

S474N napsal/a:
k-lord: ano, prekvapive, kdyz je to uvozeno tvym nickem a navic reaguji na to, co si psal, tak je to na tebe.

Nemusim znat, ale pri vetsine odbornych priprav se rika, ze mirit na nohy je nejvetsi nesmysl, protoze se jedna o maly a navic pohybujici se cil. Nicmene jak jsem rikal, velmi rad se na to podivam a klidne se i vsadim, jak se budes trefovat. ;)


Tak to te musim zklamat. Byt je to jiz davno, co jsem chodil pravidelne na strelnici trenovat, tak strilet jeste dokazu dobre. A ver ani bych nemusel, kdybych nekoho nacapal pri kradezi. Ona ta noha je docela velka, kdyz je kousek od tebe. Ale to je stejne jedno, nema cenu s tebou o tom diskutovat. I tak by to byla neprimerena obrana. Bez radeji koukat na tu Kobru 11. ;);)
  • 0

#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:49

k-lord: me urcite nezklames, naopak me prijemne prekvapis. Nemam problem zaridit v Praze na strelnici AVIM nebo strelnici pobliz Prahy kyvku a zajistit terc odpovidajici velikosti nohy. A potom mi to muzes v realu ukazat a prijemne me prekvapit.

Kdyz je noha kousek od tebe, tak se nebavime asi o kradezi stylu, jaka se stala v Ivancicich panu Bastovi. Navic zadna "primerena obrana" ani "neprimerena obrana" neexistuje. Existuje vyhradne "nutna obrana".

Mno a mame to konecne i vyjadreni od NS pro vsechny ty, co se nechali strhnout medii:
http://www.nsoud.cz/...je~?open&lng=CZ
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#73 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:03

Myslím, že je na čase, aby to tu brazajar zamknul.
A S474N - drž hubu. Z tvých "příspěvků" získávám pocit, že jsem úplně blbej, v hlavě mám vodu a s prasetem se hádám kdo bude spát u zdi.

Fakt. Už si budu jenom chytat kešky, tohle fórum je úplně k prdu.
Zdar lidi.

  • 0

#74 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:16

Tpo Dusoft: Franto,koukám,že tady je ještě větší sranda než na Grafice. Nepřipomíná ti náš satánek některé typy odtamtud? S určitým typem člověka se setáváme (bohužel) všude.Vždyť jsme v čechách.
  • 0

#75 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:20

Pěkný první příspěvek. ;) On "náš satánek" má ale celou dobu +/- pravdu. A co se týká "fóra k prdu", zcela zjevně, 507 příspěvků vs. 137 keší hovoří samo za sebe. Nerad tímto způsobem reaguji, ale asi sem zapadnu.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#76 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:33

S474N napsal/a:Lide tu hodnoti neco, cemu nerozumi


Tady se hodnotil fakt jsem okrádaná a navázná skutečnost účinně se bráním a nečumím. Tomu rozumí většina. A většina rozumí i tomu že k obraně majetku nebo života použije všech v tu chvíli dostupných prostředků bez ohledu na následky pro lumpa. A zde je ten problém. NS řekl že na lumpa je třeba brát ohled.

V konkrétním případě opakovaných krádeží dokonce odmítl onu v zákoně uvedenou polehčující okolnost pro střílejícího okradeného.

"v důsledku předchozího zavrženíhodného jednání poškozeného..."
(poškozený střelbou je v tomto případě zloděj)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#77 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:33

honny napsal/a:
Pěkný první příspěvek. ;)
On "náš satánek" má ale celou dobu +/- pravdu. A co se týká "fóra k prdu", zcela zjevně, 507 příspěvků vs. 137 keší hovoří samo za sebe.

Nerad tímto způsobem reaguji, ale asi sem zapadnu.


No +/- pravdu mozna ma, ale k tomu ma jeste vic blbych kecu.

A rekni mi o cem vypovide tebou uvedeny pomer DUsoftovych prispevku ke kesim? On je totiz velky rozdil o cem tve prispevky jsou. Rozhodne nedelam zavery o lidech podle poctu kesi, co nasli.
  • 0

#78 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:35

TO honny:Pokud si myslíš že má pravdu,je to tvoje věc a tvůj názor.Nic jiného. Patrně se se svými 2 114 ti nálezy považuješ za cosi vyššího a moudřejšího. Taky je to jenom tvoje věc. Ale už to o tobě cosi vypovídá. Mám sice jen 52kešek,ale zato 60let a důležití rozumbradové jsou mi k smíchu. Kolik musím mít nálezů,abych se mohl zůčastnit diskuze? Nebo se tě mám ptát nejdřív o dovolení?
  • 0

#79 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:38

Lubka51 napsal/a:
Kolik musím mít nálezů,abych se mohl zůčastnit diskuze? Nebo se tě mám ptát nejdřív o dovolení?

Hovořil jsem o tobě?

Nemusíš mít nic. A já chápu, že lidi nemusí na GC mít čas. Taky teď poslední dobou nemám. Keyword - "kačer teoretik". A pak říká, že je to fórum na prd, jen pobavilo, nic víc.

k-lord napsal/a:No +/- pravdu mozna ma, ale k tomu ma jeste vic blbych kecu.

To nepochybně. Jinak zbytek viz výše.

// Jinak nálezů mám lehce víc a nepovažuji se za nic, jsem jen normální smažka, nic víc. Všichni okolo maj víc a mě to nějak nesere.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#80 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:40

Zegga napsal/a:
Tady se hodnotil fakt jsem okrádá a navázná skutečnost účinně se bráním a nečumím. Tomu rozumí většina. A většina rozumí i tomu že k obraně majetku nebo života použije všech v tu chvíli dostupných prostředků bez ohledu na následky pro lumpa. A zde je ten problém. NS řekl že na lumpa je třeba brát ohled.


Navic dal soud zlodejum radu, jak se chovat pri kradezi. "Muzes krast dokud te nekdo nenacape a pak zdrhej. Pri uteku se uz jedna o pomstu ze strany poskozeneho." Soud patrne nebude brat ohled ani na takove veci jako je reakce v afektu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama