Přejít na obsah


Fotka

Postradam auto - Peugeot Partner


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
153 odpovědí na toto téma

#81 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:40

honny: Reagoval jsi na mě,takže jsi hovořil o mě. Jinak se to chápat nedá.
  • 0

#82 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:46

Zegga napsal/a:
Tady se hodnotil fakt jsem okrádá a navázná skutečnost účinně se bráním a nečumím. Tomu rozumí většina. A většina rozumí i tomu že k obraně majetku nebo života použije všech v tu chvíli dostupných prostředků bez ohledu na následky pro lumpa. A zde je ten problém. NS řekl že na lumpa je třeba brát ohled.

Přesně tak. To ale přeci není nic nového - ty paragrafy, (i judikáty) které o problematice obrany proti grázlovi hovoří, vždycky "berou ohled" na grázla - proto obsahují formulace, jako "obrana zcela zjevně nepřiměřená".
Tedy není moc nad čím se právě nyní bouřit. Nebo ano?
V našem právním řádu je dlouhodobě postaven život nad majetek, rozhodnutí NS na tom faktu nic nemění.
  • 0

#83 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:47

Jee, uklidnete vasne, on Satan ma minimalne v leccems pravdu. Uvedomte si, ze se chovate jak lyncujici dav - Lumpovi ustrelit hlavu! Tamhleten ho brani, tak je to taky lump!

Ono to v tomhle pripade vypada tak krasne jasne, ale ted si PRO PRIKLAD predstavte, ze by mu tam "loupil" nekdo, kdo by si za plotem vsimnul kusu bronzu napadne pripominajiciho tuhle sochu nebo treba viko od kanalu a chtel se presvedcit zblizka. Ve skutecnosti by to byl jen zvlastni kus plechu. Prijde vam za techto podminek jeste normalni do lupice na uteku strilet?

Na druhou stranu, budete-li branit sebe ci sve blizke, strilejte dvakrat, je to jistejsi a v pripade falesne vypovidajicich svedku dost mozna i levnejsi ;-))).
  • 0

#84 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:01

rocky napsal/a:
2)moje dítě..
2) Pro lásku Boží, pár plechů a dítě je něco jinýho, ne?


Jo rozdíl by byl. Zejména z pohledu chlapa. Je neměřitelně příjemnější výroba dítka než vydělávání si na pořádnou káru.

PS: a jsi si jistý že to nebyl spolužák kradoucí ti propisku neba topinka co ti štípla mobil?

Až Ti vlezou do domu, prohrabou osobní i intimní věci, odnesou něco co pro Tebe cenného (třeba šperk po babičce co střelí za pět stovek) a ty se tím vším budeš hodiny brodit s dalšími cizími lidmi (policie) pochopíš že mrtvej zloděj je dobrej zloděj.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#85 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:28

Všem a zejména S474N:

Zegga nikdy, ale nikdy neustoupí :D - fakt se s ní nehádejte, kdo to kdy zkusil, nikdy to nevyhrál a už o ní kolují zvěsti a pověsti :D - ztráta času. Neznám případ, kdy by ustoupila a řekla: máš pravdu! ;) Argument střídá argument a do nekonečna :)


btw: dnešní článek:

iDnes

zejména si všimněte věty: Každá smrt zloděje musí být posouzena individuálně - a porovnejte s tím, co jsem napsal dříve :D

PS: to je ale zase flame mimo všechny témata :D
  • 0

#86 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:34

Přestaňte se hádat! Pravdu má náčelník... :D
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#87 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:38

hauskaa napsal/a:
Přestaňte se hádat! Pravdu má náčelník... :D

Kdo je náčelník mám pár otázek ? :D
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#88 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:48

DUsoft napsal/a:
A S474N - drž hubu. Z tvých "příspěvků" získávám pocit, že jsem úplně blbej, v hlavě mám vodu a s prasetem se hádám kdo bude spát u zdi.

Koukam, ze mas vychovani. Co kdyby sis precetl vyjadreni NS a potom reagoval?

Lubka51 napsal/a:
Franto,koukám,že tady je ještě větší sranda než na Grafice. Nepřipomíná ti náš satánek některé typy odtamtud? S určitým typem člověka se setáváme (bohužel) všude.Vždyť jsme v čechách.

Nedokazu posoudit, ale pokud je tam nekdo, kdo svemu rozumi a ty tomu nerozumis, tak to tam asi bude stejne. ;):D

Zegga napsal/a:
Tady se hodnotil fakt jsem okrádá a navázná skutečnost účinně se bráním a nečumím. Tomu rozumí většina. A většina rozumí i tomu že k obraně majetku nebo života použije všech v tu chvíli dostupných prostředků bez ohledu na následky pro lumpa. A zde je ten problém. NS řekl že na lumpa je třeba brát ohled.

Zegga: ma smysl na tebe reagovat? Uz sis zjevne precetla i to oficialni vyjadreni NS a uz beres zpatecku, co? Co se zde resi je jasne patrno z uvodnich prispevku i z reakci.

k-lord napsal/a:
No +/- pravdu mozna ma, ale k tomu ma jeste vic blbych kecu.

Opravdu? A kde ty blbe kecy jsou? Myslis to oznaceni hlupaku klupaky? No pokud tu nekdo neco tvrdi, co proste neni pravda, tak to je hlupak. Jak jinak by se hlupak projevoval, ze?

k-lord napsal/a:A rekni mi o cem vypovide tebou uvedeny pomer DUsoftovych prispevku ke kesim?

No jde o to, ze dotycny zde evidentne vic keca, nez v realu jedna.

k-lord napsal/a:
Navic dal soud zlodejum radu, jak se chovat pri kradezi. "Muzes krast dokud te nekdo nenacape a pak zdrhej. Pri uteku se uz jedna o pomstu ze strany poskozeneho." Soud patrne nebude brat ohled ani na takove veci jako je reakce v afektu.

Opravdu si myslis, ze zlodeji si surfuji po internetu a hledaji takove finty? Respektive jeste uplne jinak, myslis si, ze oni to davno nevedeli, ze maji tuto moznost? Nebud naivni.

ARKTici napsal/a:
Tedy není moc nad čím se právě nyní bouřit. Nebo ano?
V našem právním řádu je dlouhodobě postaven život nad majetek, rozhodnutí NS na tom faktu nic nemění.

Presne tak, to jenom ti, co o tom vi kulove maji potreba delat bouri ve sklenici vody.

edheldil napsal/a:
Jee, uklidnete vasne, on Satan ma minimalne v leccems pravdu. Uvedomte si, ze se chovate jak lyncujici dav - Lumpovi ustrelit hlavu! Tamhleten ho brani, tak je to taky lump!.

Rozdil je pouze v tom, ze ja zadne lumpy nebranim. Ja pouze "branim" aktualni pravni upravu, nic vice, nic mene.

edheldil napsal/a:
Na druhou stranu, budete-li branit sebe ci sve blizke, strilejte dvakrat, je to jistejsi a v pripade falesne vypovidajicich svedku dost mozna i levnejsi ;-))).

Tak strilet doubletapy je nezbytne minimum. Co jsem se ucastnil soudnich stani, tak i soudni znalci podle toho posuzuji "trenovanost" strelce, takze VZDYCKY sudy pocet ;)
Jinak je to presne jak rikas, vzdycky je lepsi, kdyz o dane situaci vypovida pouze jedna strana. V opacnem pripade se clovek muze dozvedet, ze ten zlodej sroubovakem nepacil autoradio, ale pouze dotahoval sroubky na palubni desce.

Zegga napsal/a:
Až Ti vlezou do domu, prohrabou osobní i intimní věci, odnesou něco co pro Tebe cenného (třeba šperk po babičce co střelí za pět stovek) a ty se tím vším budeš hodiny brodit s dalšími cizími lidmi (policie) pochopíš že mrtvej zloděj je dobrej zloděj.

Mohu vedet, kolik mrtvych zlodeju uz mas na konte?

Mau Loftin: problem je to, ze ona neargumentuje fakty, ale nejakymi svymi smyslenymi nesmysly, jak by to melo byt, pripadne jak by nekoho zabila a kdovi co jeste. A o tom cele je i toto tema - nesmysly lidi, kteri tomu nerozumi, ale neco se pokousi hodnotit a komentovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#89 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:50

Ta věta je replikou z Dobytí severního pólu.. :P ..a používám ji na situace, když se žába s myší hádá o to, kdo má víc nohou.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#90 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:51

to se tu furt hadate jeste o te konine?! reseni je jednoduche: zastrelte je vsechny, Buh si je pak prebere! :P:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#91 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:52

hauskaa: problemem je pouze to, ze kdo ma pravdu jasne urcil NS svym vysvetlenim. Ale holt ani to nekterym jedincum nestaci pro to, aby pochopili to, co uz tu tvrdim od rana.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#92 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:04

Už tak pár přezdívek zde na diskuzi znám, a proto se vůbec nedivím, že když se v jednom vlákně sejde:

honny, k-lord, zegga a S474N

tak, řečeno čísly počtu příspěvků, budete tato debat na hooodně dlouho :DB) - a výsledek? Nebude vůbec, ale vůbec žádný !!!

Osobně ovšem sázím na poslední slovo Zeggy ;), honny je rázný, ale zase nevydrží až tak dlouho, k-lord odpadne asi těsně před S474N.... ;)

  • 0

#93 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:07

S474N napsal/a:

k-lord napsal/a:
No +/- pravdu mozna ma, ale k tomu ma jeste vic blbych kecu.

Opravdu? A kde ty blbe kecy jsou? Myslis to oznaceni hlupaku klupaky? No pokud tu nekdo neco tvrdi, co proste neni pravda, tak to je hlupak. Jak jinak by se hlupak projevoval, ze?

k-lord napsal/a:A rekni mi o cem vypovide tebou uvedeny pomer DUsoftovych prispevku ke kesim?

No jde o to, ze dotycny zde evidentne vic keca, nez v realu jedna.

k-lord napsal/a:
Navic dal soud zlodejum radu, jak se chovat pri kradezi. "Muzes krast dokud te nekdo nenacape a pak zdrhej. Pri uteku se uz jedna o pomstu ze strany poskozeneho." Soud patrne nebude brat ohled ani na takove veci jako je reakce v afektu.

Opravdu si myslis, ze zlodeji si surfuji po internetu a hledaji takove finty? Respektive jeste uplne jinak, myslis si, ze oni to davno nevedeli, ze maji tuto moznost? Nebud naivni.


ad1) tak cely tento tvuj velky prispevek je jeden blby kec vedle druheho, jestli to nejsi schopen rozpoznat, to je tvuj problem. Kazdemu tu je totiz jasne, ze zastreleni zlodeje by mu tak lehce neproslo, jen jsou tu nazory, ktere s NS nesouhlasi a ze by nekteri strileli i tak. To se tu akorat ty snazis delat z kazdeho blbce a cpat tu kazdemu, to co uz vetsina davno vi.

ad2) toto o tvych blbych kecech vypovida nejvic. DUsofta vubec neznas, ale budes o nem tvrdit ze vic keca nez jedna. Kdo si myslis, ze jsi? Navic mas sam vic nakecano nez nakesovano, takze podle sve argumentace vic kecas nez jednas sam.

ad3) naivni si ty, jestli si myslis, ze zlodeji nejsou schopni zjistit to co si muzou dovolit a co ne a co jim za to hrozi.
  • 0

#94 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:09

Mau Loftin napsal/a:
Už tak pár přezdívek zde na diskuzi znám, a proto se vůbec nedivím, že když se v jednom vlákně sejde:

honny, k-lord, zegga a S474N

tak, řečeno čísly počtu příspěvků, budete tato debat na hooodně dlouho :DB) - a výsledek? Nebude vůbec, ale vůbec žádný !!!

Osobně ovšem sázím na poslední slovo Zeggy ;), honny je rázný, ale zase nevydrží až tak dlouho, k-lord odpadne asi těsně před S474N.... ;)


Uprimne jsem se tomu zasmal. ;) A mas asi pravdu, Satan na muj prispevek jeste asi zareaguje, ale ja uz koncim. howgh!! ;);)
  • 0

#95 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:12

A do rána všichni vytisknout TOHLE, pověsit nad monitor a příště před napsáním příspěvku se na to podívat! :P
Vložený obrázek
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#96 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:13

Mau Loftin napsal/a:honny je rázný

Já jim na to kašlu. :) I mediální mrdky z iděsu pochopily (i když to slušně překroutily), všem ostatním doporučuji komentář NS a zákony.


Nikdy by mě nenapadlo, že budu "na straně zloděje". Fuj.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#97 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 20:28

honny napsal/a:
Pěkný první příspěvek. ;)
On "náš satánek" má ale celou dobu +/- pravdu. A co se týká "fóra k prdu", zcela zjevně, 507 příspěvků vs. 137 keší hovoří samo za sebe.

Děkuji za upozornění na překročení kvóty. Držím hubu do 508-mi keší.
Lovu zdar :D:D:D

Vložený obrázek
  • 0

#98 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 21:15

edheldil napsal/a:kdo by si za plotem vsimnul


Pokud by si všiml za plotem a měl dojem, že je tam ukradený předmět z trestné činnosti a šel se přes ten plot hned sám přesvědčit pak je to vůl. A volové se střílej. Může však zavolat policii hned na míst a podat oznámení.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#99 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 21:27

S474N napsal/a:
hauskaa: problemem je pouze to, ze kdo ma pravdu jasne urcil NS svym vysvetlenim. Ale holt ani to nekterym jedincum nestaci pro to, aby pochopili to, co uz tu tvrdim od rana.


NS určil na čí straně je PRÁVO reprezentované ZÁKONEM.

O pravdě řeč nebyla a o spravedlnosti už vůbec ne. NS rozhodl proti spravedlnosti a to je to o čem já i mnozí píšou. To jen Ty dokážeš jako dokonalá ubečená ovce jen papouškovat co si načetl bez schopnosti vlastního rozumného názoru a pohledu na věc.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#100 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 21:50

Mau Loftin napsal/a:
Osobně ovšem sázím na poslední slovo Zeggy ;), honny je rázný, ale zase nevydrží až tak dlouho, k-lord odpadne asi těsně před S474N.... ;)

Obavam se, ze ja urcite neodpadnu, ja mam casu i argumentu dost. ;)

k-lord: ano, ja mam vic nakecano nez nakesovano, ale na rozdil od jinych lovim vcelku pravidelne. Vcera jsem si dal 7 kousku, kolik si nasel vcera ty nebo ten DUsoft?
Jinak zlodeji to uz davno vedi, alespon cti, co pisu.

Chryseis: vystihujici, tak nejak se nekdy citim :D:D

Zegga napsal/a:NS rozhodl proti spravedlnosti a to je to o čem já i mnozí píšou. To jen Ty dokážeš jako dokonalá ubečená ovce jen papouškovat co si načetl bez schopnosti vlastního rozumného názoru a pohledu na věc.

Ty tvrdis, ze NS rozhodl proti spravedlnosti, ja celou dobu tvrdim, ze rozhodl tak, jak musi dle zakona. Ty si tu meles broskvoviny o tom, jak bys kazdeho strilela a dalsi, staci se podivat par stranek dozadu, co tu predvadis. A stale si mi neodpovedela na mou otazku - kolik mas jiz na ucte zastrelenych zlodeju?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama