Přejít na obsah


Fotka

Postradam auto - Peugeot Partner


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
153 odpovědí na toto téma

#101 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 21:51

Ne, Satane, problém je v tom, že tohle je web o geokešingu, v něm založené vlákno o tom, že někomu belo odcizeno přibližovadlo a ty a Zegga a kdo ví kdo další se tady dokážete celej den hádat o věci, která nesouvisí ani s webem, ani vláknem, urážíte se tady navzájem. Kdo to má číct? Dejte si na sebe vzájemně icq, tam se o tym pohádejte, ve finále se virtuálně zavražděte navzájem a bude všem líp, včetně vás. Za sebe říkám, že si všichni hádající se zasloužíte "Kalousku, jsi jednička". No, a teď hurá na mě, ale já si za svým názorem stojím. Jste jak babky na trhu. Dneska bylo venku sluníčko, kolik kešek jste odlovili? A kolik minut u klávesnice jste tímto nesmyslným plantáním volovin zabili?
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:02

hauskaa: ja s tematem usneseni NS nezacal. Pouze reaguji na to, co zde pisou ostatni. To pouze pro poradek ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:14

Mě to baví :)
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#104 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:17

vlkys: me ani tak moc ne, ale na druhou stranu. Pokud tu nekdo bude psat nesmysly o vecech, ve kterych jsem si 100% jist, tak tu proste BUDU reagovat a budu se snazit tyto myty borit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#105 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:31

S474N napsal/a:
vlkys: me ani tak moc ne, ale na druhou stranu. Pokud tu nekdo bude psat nesmysly o vecech, ve kterych jsem si 100% jist, tak tu proste BUDU reagovat a budu se snazit tyto myty borit.


Jednu věc jsem na diskuzích pochopil, jsou lidi, kteří nikdy, ale nikdy neuznají toho druhého a nikdy neuznají "pravdu". Takže jestli je tvým cílem to, že řekne: "ano, máš pravdu", tak to se nikdy nestane. Nakonec se dostanete do kolečka, kdy se budou opakovat stejné argumenty jen jinak napsané. Tak neztrácej život hloupostmi ;).... ale na to si musíš přijít sám... Rád si přečtu cizí názor, rád se pustím do diskuze, ale někdy (a dost často) se z toho stane boj ega. A tam nebude vítěze. Nikdy nevyhraješ.

Dobrou noc.
  • 0

#106 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 22:42

S474N napsal/a:A stale si mi neodpovedela na mou otazku - kolik mas jiz na ucte zastrelenych zlodeju?


Nemyslím že bych ti z jakéhokoli důvodu měla nebo musela odpovědět na jakoukoli otázku která přesahuje obecnou rovinu.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#107 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 1:01

Jo rozdíl by byl. Zejména z pohledu chlapa. Je neměřitelně příjemnější výroba dítka než vydělávání si na pořádnou káru.

Nakonec jsem odolal a nezareaguju :|. Ale jestli stavíš věci nad lidi a zejména děti, budiž ti všechno možný lehký.

PS: a jsi si jistý že to nebyl spolužák kradoucí ti propisku neba topinka co ti štípla mobil?

Až Ti vlezou do domu, prohrabou osobní i intimní věci, odnesou něco co pro Tebe cenného (třeba šperk po babičce co střelí za pět stovek) a ty se tím vším budeš hodiny brodit s dalšími cizími lidmi (policie) pochopíš že mrtvej zloděj je dobrej zloděj.


Ano, jsem si jistý. Tady mluvim o opakovyných vloupáních. Celkem logicky ne do trvalýho bydliště, 4x by asi bylo moc že... což neznamená, že tam nemám osobní věci a věci, na kterých mi velmi velmmi záleží.
  • 0

#108 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 1:10

Zegga napsal/a:

edheldil napsal/a:kdo by si za plotem vsimnul


A volové se střílej.

Čeho je moc, toho je příliš. Když ti teda někdo řekne, že holocaust je výmysl a nic takovýho nebylo, vytáhneš pistoli a zastřelíš ho?
  • 0

#109 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 4:54

okamura.blog.idnes.cz/c/181067/Strilet-na-zlodeje-neni-zlocin.html#t2
Konečne pořádný názor
  • 0

#110 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 8:14

Chcete to zamknout, nebo chcete pokracovat dal? ;)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#111 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 8:42

Mau Loftin napsal/a:
A tam nebude vítěze. Nikdy nevyhraješ.

Naprosto presne chapu, co se snazis sdelit, ale bohuzel vec se ma trosicku jinak. Neni to boj proti konkretnim osobam, je to obecny boj proti lidske hlouposti. Kdyby vysledkem toho vseho melo byt to, ze minimalne jeden clovek se vzpamatuje, precte si usneseni NS, zjisti si fakta z trestniho zakoni a ze zakonu o zbranich a strelivu a poupravi svuj nazor, tak presne toto povazuji za svou vyhru. To, jestli mi nejaka baba tvrdi do obliceje nejaky nesmysl opravdu nepovazuji ani za vyhru, ani za prohru ;)

Zegga napsal/a:
Nemyslím že bych ti z jakéhokoli důvodu měla nebo musela odpovědět na jakoukoli otázku která přesahuje obecnou rovinu.

Samozrejme, ty nemusis nic, ale ostatni musi s tebou souhlasit, jinak je ohen na strese. Nicmene nemam potrebu se s tebou uz dohadovat, nazor necht si udela ctenar sam - nekolik poslednich stran je dostatecne "hutnym" materialem ke studiu.

rocky napsal/a:
Čeho je moc, toho je příliš. Když ti teda někdo řekne, že holocaust je výmysl a nic takovýho nebylo, vytáhneš pistoli a zastřelíš ho?

Bud v klidu, jedinym stestim je, ze ti, co by kazdeho na potkani strileli, tak nemaji z ceho. Ono je to predevsim o zodpovednosti a ne takovych zvastech na internetu.

WAW napsal/a:
Konečne pořádný názor

Zaspal si Martine, to uz tady bylo asi na treti strance nahore ;)

brazajar napsal/a:
Chcete to zamknout, nebo chcete pokracovat dal? ;)

Tak je to na tobe. Ale vzhledem k tomu, kolik je tu "strelcu", tak bych se mozna bal, az nekdo narazi na tve auto, ze se ti vrati rozstrilene :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#112 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 8:45

brazajar napsal/a:

Uprimnou kondolenci ke zmizeni auta. Typ auta, barva i znacka je snadno zapamatovatelna, tak budu mit oci na stopkach, kdyby se nekde v okoli nahodou vyskytlo, ale ta sance se zrejme blizi nule.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#113 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:05

rocky napsal/a:jestli stavíš věci nad lidi


Ano, stavím velmi vysoko respekt k soukromému majetku i soukromí, dokonce to za určitých okolností stavím nad život narušitele. Vše má své hranice a vše má své následky. Pokud mi někdo mé soukromí naruší a značně omezí či se pokusí obohatit na můj přímý úkor, budu se bránit všemi dostupnými prostředky. A to s plným vědomím všech následků pro mne.

Ono nemusí jít jen o střelbu. Stačí když budu mít na řádně oploceném pozemku smečku psů. Narušitel tam vleze a oni hlídajíce své teritorium ho ve smečce usmrtí. Problém nebude mít on i když se třeba prokáže že šel krást. Problém budu mít já jako majitel že jsem nezajistila ty krvelačné bestie. Psy mi odeberou, pravděpodobně utratí a mne budou soudit za zabití. A to je dle mého špatně.

Stále omíláte střelbu z pistole. Tak moc nekoukejte na Novu. Jsou i další zbraně co přesně míří a mohou zabít. Kuše, prak... Případ kdy si starý pán po opakovaném vloupání sestrojil samostřílné zařízení které zloděje vážně poranilo je znám. Ovšem pán pak byl souzen a naštěstí nakonec osvobozen. Špatné je že vůbec byl souzen. (nikoli vyšetřován, to je v pořádku) Ovšem na to aby mohl být souzen musel být i obviněn. Obvinit někoho že si dovoluje bránit vlastní majetek je poněkud zvláštní.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#114 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:09

Zegga napsal/a:
Případ kdy si starý pán po opakovaném vloupání sestrojil samostřílné zařízení které zloděje vážně poranilo je znám. Ovšem pán pak byl souzen a naštěstí nakonec osvobozen. Špatné je že vůbec byl souzen. (nikoli vyšetřován, to je v pořádku) Ovšem na to aby mohl být souzen musel být i obviněn. Obvinit někoho že si dovoluje bránit vlastní majetek je poněkud zvláštní.


To me tehdy popravde docela prekvapilo, protoze nastrazna samostrilna zarizeni jsou zakonem explicitne zakazana. Ale necetl jsem rozsudek, takze netusim, na zaklade ceho ho osvobodili.
  • 0

#115 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:16

taky nevím, ale kdyby tam vlez hasič zasahující při požáru toho objektu, tak by z toho asi bez trestu nevyvázl. Otázkou je, jestli to není už pozdě :-(
  • 0

#116 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:21

Zegga: nejenom, ze plaves v zakonech, ty plaves i v procesnich ukonech. Zjisti si nejdriv neco o tom, jak postupuji OCTR.

edheldil: tady si to muzes precist rozhodnuti NS:
http://www.nsoud.cz/...3E?openDocument
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#117 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:25

Hustý a já celou dobu žil podle nadpisu v domnění, že jde jenom o nudné vlákno o ukradeném autu a skoro jsem přišel o perfektní flame plný amerických akčních zápletek.:D Přeju, ať se auto najde a přidávám se do virtuálního fanklubu týmu S474N, Mau Loftin.:) (Teda aspoň podle těch nekolika celkem rozumných příspěvků, co jsem zatím přečetl, zbytek si nechám na dlouhý zimní večer.)
  • 0

#118 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:37

alkes napsal/a:
..... perfektní flame plný amerických akčních zápletek.:D.......
Přeju ať se auto najde a přidávám se do virtuálního fanklubu týmu S474N, Mau Loftin.:)


Ty jsi nám tu chyběl :) - tedy to nemá být urážka, ale jakožto též už docela známý vášnivý diskutér sem zapadneš mezi honny, zeggu, S474N, k-lord :)....
už nám tu chybí jen člen "kapsa" :)

- je pravda, že to je dost zajímavý způsob, jak udržet vlákno s výzvou o ztraceném autě stále vysoko v pořadí aktivních vláken B)
  • 0

#119 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:43

Jo jo konečně zase nějakej pořádnej flame.......a co se mě týče mé antipatie k Zegge opět narostly...střílení na potkání je opravdu zajímavý názor...a s těma psama jakbysmet....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#120 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 12:43

Mau Loftin

Nene, neboj, k tomuhle tématu moc co říct nemám, tak se zapojovat nehodlám... teda aspoň doufám.:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama