Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#81 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 5:58

Mě výměna za kinderbordel nevadí. Kindervajíčko stojí kolem dvaceti korun. Navíc spousta kačerů chodí s dětmi a ti mají z hraček radost. Alespoň se pak dá spojit kačeřina a výlet s dětmi :-)
  • 0

#82 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:17

Taky sbiram CWG aniz bych zatim mela vlastni... ta tisicovka na ne, proste zatim neni :/(. Ale menim je za myslim "hodnotne" /jako je jasny, ze kazdy tu hodnotu vidime v necem jinym, jen to proste nemenim za nesmyle typu kamen nebo listek/ veci, vcera jsme jednu vymenila za minipetanque. Jindy za naramek, jehoz porizovaci cena byla 80 kc a ja je mela na sobe asi trikrat... a nebo toho tam dam vice, jako placky a pekne kostky a nebo sacek koralku... pokud bych narazila na CWG u nejz by byl listecek, ze ma byt smenitelny jen za CWG urcite bych to dodrzela a nechala ho tam byt... Ale co sme nasla tak lezeli jen tak volne v krabce...
  • 0

#83 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 05 květen 2011 - 6:22

me nejvic vytaci : OUT - CWG, IN - nic, to kdyz vidim tak ...
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#84 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:04

Smrk napsal/a:
Mě výměna za kinderbordel nevadí. Kindervajíčko stojí kolem dvaceti korun. Navíc spousta kačerů chodí s dětmi a ti mají z hraček radost. Alespoň se pak dá spojit kačeřina a výlet s dětmi :-)


Mneteda vymena za kinderbordel vadi. Prave proto, ze deti z toho maji radost, tak to sbiraji. Uz jste nekdy v noci bosou nohou pri tapani na zachod slapl treba na rucne malovaneho kinder zajicka? Je pekne tvrdej. A muzu vam teda rict, ze slapnuti na CWG rozhodne boli mene :)

Samozrejme si delam legraci, aby to nahodou nekdo nevzal vazne. Ale stejne to boli :)

Davame do kese vzdy dve CWG (kazde dite jedno) a kdyz na kesku mrkneme treba pri zpatecni ceste, tak me fakt hodne stve, ze jeden kacer vezme obe dve, i kdyz jsou stejna :(
  • 0

#85 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:53

MaLuPeS napsal/a:
me nejvic vytaci : OUT - CWG, IN - nic, to kdyz vidim tak ...


Nebo třeba:
IN: TB
OUT: CWG

Liskat na potkání.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#86 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:00

geoFukar napsal/a:
No přiznám se,že v začátku své kačeří kariéry,jsem o CWG neměl tušení,a tak jsem se dopustil asi dvou "krádeží".Suky se mi zalíbily a tak jsem se o ně začal zajímat víc a všechno se dá sehnat buď tady,nebo na stránkách věnovaným přímo CWG.Mě dorazil log kačera,který přišel po mě ke krabce,kde jsem provedl výměnu 2x CWG za origo švýcarák v hodnotě tak 500.Prej "dík za nůž.Zrovna nemám s sebou nic na výměnu,ale určitě to napravím" Jasně že se neukázal.Jo myslíte si to správně.Jsem magor,že jsem ho tam dal,ale zrovna jsem neměl nic jiného na výměnu a navíc to bylo moje první TFT.Díky němu jsem ale u téhle keše zažil všechny emoce,včetně smutku a totální nasranosti.

no nediv se. noze a jiné ostre předměty,zapalovače,jidlo do keše nepatří a můžou být bez náhrady odstraněny. takže si nejenom porušil pravidla ale ještě se vztekas. :):)
  • 0

#87 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:00

Mě se to v keši stává se vším. Ne jen CWG. Při založení byla plná hraček a 10CWG. Byl jsem u ní před třemi dny a všechno chybí a trade proběhl jen dvakrát. Mimoto chybí 5 cwg. A v logbooku a lozích na netu ani slovo. Jinak taky se mi jednou stalo, že jsem neměl cwg ani nic na výměnu za cwg v krabici. Rozhodl jsem se tedy nechat to bejt, ale jakmile jsem dorazil domů, tak mě to štvalo, mže jsem mohl získat nové CWG, že jsem sedl do auta a jelsi pro výměnu. Do chvíle než jsem nemšl své CWG jsem prostě nic neměnil. Bral jsem to tak, že když nemám, tak neberu. Ve chvíli, kdy člověk není ochotný, nebo schopný dát dohromady 500-1000 korun a jako trade dává použitou veteš, tak mu cizí CWG nepřísluší brát. Můj názor.
  • 0

#88 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:09

není na to pravidlo cwg za cwg je to jen vaše zbožné přání. :) :)vlastní cwg nemám a těch sedm co mám jsem buď dostal jako dárek popřípadě našel v keši kde je owner dává jako dárek za odlov(letterbox PLB-Bonus). takže vymenuju jen je. když mám nějaký nový kousek tak ho s někým vymenim z ruky do ruky a to jeho potom vymenim za nějaké další nové v keši.
Tak to buď vyměňujte z ruky do ruky nebo tady nebrecte,jste holt v čechách :)

edit
zapoměl jsem zmínit eventove cwg kde se občas dostávají za účast či za minci


  • 0

#89 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 12:13

My jsme si CWG nechali udělat hned, jak jsme potkali první, protože jsme chtěli férově měnit. Někdy nechám v kešce naše CWG, aniž bych z ní něco brala, prostě mám jen radost z pěkného místa, hezké krabičky. Jestli si ho pak někdo vezme bez výměny neřeším - když někomu udělá radost, proč ne. Naproti tomu mě mnohem víc mrzí, když vložím do kešky putovní TB nebo GC a to si někdo vezme, nezapíše a v kešce stále zůstává viset. :@ Co je proti tomu odnesení nějakého dřevíčka... :(
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#90 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:23

fireman.cz napsal/a:
Mě se to v keši stává se vším. Ne jen CWG. Při založení byla plná hraček a 10CWG. Byl jsem u ní před třemi dny a všechno chybí a trade proběhl jen dvakrát. Mimoto chybí 5 cwg. A v logbooku a lozích na netu ani slovo.

Jinak taky se mi jednou stalo, že jsem neměl cwg ani nic na výměnu za cwg v krabici. Rozhodl jsem se tedy nechat to bejt, ale jakmile jsem dorazil domů, tak mě to štvalo, mže jsem mohl získat nové CWG, že jsem sedl do auta a jelsi pro výměnu.

Do chvíle než jsem nemšl své CWG jsem prostě nic neměnil. Bral jsem to tak, že když nemám, tak neberu. Ve chvíli, kdy člověk není ochotný, nebo schopný dát dohromady 500-1000 korun a jako trade dává použitou veteš, tak mu cizí CWG nepřísluší brát. Můj názor.


Budu si pamatovat tvuj nick a nebudu tedy tve cwg menit za nic jineho.. Nicmene kdyz tamneni cedulka, tak to beru jak kazdy jiny trade item... a na vetes je kazdyho nazor jiny. Minipetanque bylo nove, jen mi jako darek lezelo dva roky ve skrince a naramku taky nic nebylo, a verim tomu ze se najde nekdo komu udela taky radost...

Pokud tu na jedny strane tvrdite ze CWG cca 10 kc, pak obe mnou zminovane veci stali cca 80 kc pak nevim proc by to nebyl fer obchod...

A co kdyz dam misto cvwq ten Gachecake? mam dat 5 za 1 cwg? :) Hm?
  • 0

#91 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:37

Ještě že je mezi námi pořád dost lidí, kteří si hru kazit nenechají a stále věří tomu, že jejich CWG se dostane do sbírky za jiné CWG. Ještě přijít na to, jak těm, co podle pravidel hrát nechtějí, ztrpčit život.
  • 0

#92 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:42

Smrk napsal/a:
Ještě že je mezi námi pořád dost lidí, kteří si hru kazit nenechají a stále věří tomu, že jejich CWG se dostane do sbírky za jiné CWG. Ještě přijít na to, jak těm, co podle pravidel hrát nechtějí, ztrpčit život.


a o par postu vis, ze ti vymena nevadi, dokonce ani za kinderbordel... tak tomu nerozumim. Mohu tve cwg vymenit za neco jinaho nebo ho mam nechat lezet dokud nebudu mit sve vlastni?

Kdyz cwg zacinali, bylo jich zhruba si stopadesat, pred temi tremi roky, kde jsem k GC cuchla poprve, tak tehdy ti co je meli rikali, ze nevadi trade, kdyz je za dobre veci, tedy ne za kaminek a tak...
Proste vidim nejrozumnejsi, ze tem co vymena za neco jineho nevadi to nechaji tak a tem co vadi, tak at tam fakt pridaji listecek menit jen za jine cwg... slusny clovek se tim bude ridit.. neslusnemu je tos tejne jedno ne?
  • 0

#93 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 15:44

Kniga napsal/a:
Budu si pamatovat tvuj nick a nebudu tedy tve cwg menit za nic jineho.. Nicmene kdyz tamneni cedulka, tak to beru jak kazdy jiny trade item... a na vetes je kazdyho nazor jiny. Minipetanque bylo nove, jen mi jako darek lezelo dva roky ve skrince a naramku taky nic nebylo, a verim tomu ze se najde nekdo komu udela taky radost...

Pokud tu na jedny strane tvrdite ze CWG cca 10 kc, pak obe mnou zminovane veci stali cca 80 kc pak nevim proc by to nebyl fer obchod...

A co kdyz dam misto cvwq ten Gachecake? mam dat 5 za 1 cwg? :) Hm?

Tak si nalijme čistého vína. Proč, když nemáš peníze na CWG dáváš do keší hodnotné věci za 80Kč? To nedává smysl. Snad když nemám peníze, tak do každé keše nedám 80 korun. A nebo to je spíš tak. Jednou jsem tohle co mě nebaví dostal, náramek jsem trochu obnosil a pak když už mě to nebaví to vyměním v keši za CWG, abych neměl blbej pocit? Kolik máš doma takových věcí? Já jen jak dlouho takový trade vydrží. Protože dojdou věci doma na trade, peníze na kolečka ani "dražší" věci nebudou, za co budeš měnit?
  • 0

#94 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:03

fireman.cz napsal/a:

Tak si nalijme čistého vína. Proč, když nemáš peníze na CWG dáváš do keší hodnotné věci za 80Kč? To nedává smysl. Snad když nemám peníze, tak do každé keše nedám 80 korun. A nebo to je spíš tak. Jednou jsem tohle co mě nebaví dostal, náramek jsem trochu obnosil a pak když už mě to nebaví to vyměním v keši za CWG, abych neměl blbej pocit? Kolik máš doma takových věcí? Já jen jak dlouho takový trade vydrží. Protože dojdou věci doma na trade, peníze na kolečka ani "dražší" věci nebudou, za co budeš měnit?


1) jak casto narazi clovek an CWG?

2) To by ses divil jak dlouho :D Dneska sly do kesky karty Jen pockej zajici - Cerny petr.. kdysi jsem je dostala jako "darek" k narozkam... urcita forma recese... No co, ja tyhle veci nevyhazuju, tak lezely sest let ve skrini... ted jsem je vymnenila za reklamni vizitku na autoskla... protoze kesule byla na fajnym miste... Naramek jsme mela trikrat tomu nerikam obnoseni :) A vec ktera se mi nehodi - no to mam davat veci do vymneny jen takove co se mi hodi? Je neco spatneho na tom, ze prolezu supliky a zjistim co veci vlastne nevyuzivam tka proc jima nekomu neudelat radost? a Ver ze jich mam hodneee :D aneb jsem krecek :) vyhazuji jen poskozene veci, pokud tomu nic neni tak to ceka i par let nez to vyuziji...
Menim protoze chci, proptoze me to bavi.

3) Momentalne mam ve vyrobe par vlatorucnich sigitemu, nebo proste veci co vytvorim, za ty chci taky menit, doufam, ze o vikendu dodelam prvni varku...

4) planuju treba zatim levnejci Cachecake...

5) Kdyz neni tradovat za co tak netraduju, na druhy strane traduju vzdy, nebot kdzy jdu na kesku tka si sebou vzdycky neco vemu...
V ruzne hodnote, kindrbordel vytahuju treba za sesitky se samolepkama (80 samolepek v jednom sesitku, koupene v akci sleva za 5 kc za jeden), pak mam u sebe nejake ty karty, at uz pro deti tak pro dospele a pak treba maly dalekohled, ale zatim jsme nenasla nic tak cenyho za co bych ho vymnenila (a nechci ho proto, ze mam dva...)
a ctecku karet...
  • 0

#95 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:04

OMG! Čím se výměna CWG za něco jiného prohřešuje proti (mezinárodně uznávanému) pravidlu "Trade up, trade equal, or dont't trade"? Je CWG trackovatelné na geocaching.com? To že si pár českých kačerů vymyslí vlastní pravidla je sice pěkné, ale CWG se kvůli tomu nestanou něčím speciálním. Osobně je v keších ignoruji, protože mi nic neříkají. Rozhodně bychse ale výměnu CWG za neCWG neodvažoval nazvat krádeží. WTF?
  • 0

#96 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:07

Jen tak mimochodem tady je vlakno a vnem hned na zactku fotka toho s cim jsme zacinala tradovat pred trema rokama... jo pro nekoho vetes, pro jine ne...
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#97 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:53

Je to nějak celé nalevačku. Kolečka se mi moc líbila a už jsem skoro rozdala druhou várku (po 50 ks). Dávám je téměř do všech keší, kam se vejdou, ať už si něco beru a nebo ne. Chtěla jsem si za ně brát jen jiná CWG .. jen ta hnidopyšská debata zde mne odrazuje. .. Skoro se bojím nějaké CWG vůbec vzít, třeba mají ta hnidokola také různou hodnotu. prsk.
  • 0

#98 Koudy.S

Koudy.S

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:18

Lidi hlavne mejte na vedomi, ze mi si delame kesky a to co do nich dame tak tam take mame. Takze kdyz budete chtit mit v kesi jen samy bordel a kinder srot tak prosim berte si co je vam libo, ale pak se nedivte ze kese stoji za prd..a ze se u nas cim dal vic zakladaji mystereky. Ja si myslim ze by se mel kazdy nad sebou zamyslet a uvedomit si to ze i to blbe CWG stoji nejake penize, ikdyz je to odpad. Tak ho clovek nedava do kese pronic zanic, ale jen proto ze se mu kes libi ci nasel v kesi CWG tak udela vymenu ale tak by to melo fungovat ale unas v CR to asi fungovat nebude pokavad lidi si nesahnou do svedomi a nezacnou nad svema cinama myslet..
  • 0

#99 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:19

Koudy.S: s tim, ze je CWG odpad tedy nesouhlasim!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#100 Koudy.S

Koudy.S

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:26

S474N napsal/a:
Koudy.S: s tim, ze je CWG odpad tedy nesouhlasim!


Ale vem si to ze CWG se vyrabi z dreveneho odpadu takze kdyz se to veme tak je to upraveny odpad.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama