Přejít na obsah


Fotka

Kradez Oregon 550t dnes na GC1BH4Y


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#61 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 14:20

Vsara napsal/a:
Uf ... Pawcz a S747N ... To bržděte. To není srovnatelné. V případě ženy sebevyzývavější (a dle jakých měřítek - někomu vyzývavá připadá už odhalená tvář) bys musel použít násilí. Kdežto najít bágl se zajímavým obsahem a majitel nikde na dohled ... to si nejsem moc jista, jak bych se zachovala. nu - určitě bych chvilku okouněla. Ale asi jej také popadla. A to se považuji za sakra poctivou.

Za poctivé se u nás považují skoro všichni. Pokud si nejsi jistá, zda bys v dané situaci baťoh nešlohla, tak bys měla přehodnotit tu svoji údajnou poctivost. Ty si ale asi děláš prču, že?
  • 0

#62 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 14:22

Ještě je také potřeba zohlednit to, že když půjdu vrátit nalezený batoh, tak mě také majitel ještě může obvinit, že v něm měl např. 100tis. a nakonec pujdu ještě sedět.
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51

#63 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 14:30

engys: ale no tak prosimte, vypni tu Kobru 11 a bez se radeji probehnout.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#64 jendazmelnika

jendazmelnika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 15:02

Tohle téma mě zaujalo natolik, že jsem úplně zapomněl na to, že nemám rád diskuse. Co člověk, to názor. Co člověk, to chování. PaWcz: Na běžky jezdí svým způsobem podobná skupina lidí. A běžkař běžkaře neokrade. Stejně jako kačer kačera. Tak to prostě bývá. Když se ale člověk dostane mezi jinou sortu, musí být na pozoru. slvs: No jasně že je země taková, jací jsou v ní lidé. A protože vím, jací lidé tu jsou, tak jsem opatrnej. Rozhodně nejsem svatoušek, ale šedivět ze mě nemusíš. Bys koukal, jakej já jsem hodnej kluk ;-) A tímto bych rád své přispívání ukončil, bo je to stejně úplně jedno. Každej si tu z toho vezme jen a jen to, co sám chce.
  • 0

#65 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 15:55

Koukam, ze uz se tady autor moc nevyjadruje.:D Takze uz se asi nedozvim, kde bude lovit priste a nebudu mit tim padem novou petsetpadinu.:D:D:D
  • 0

#66 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 21:45

Myslím, že autor to zveřejnil, že kdyby to někdo náhodou viděl, tak ať ví co má dělat a ať ví komu to patří. Autor se snaží o vyhledání baťohu a asi ne o to, aby jsme ho tady oplakávali a nebo naopak. Kdyby keškaři byli lumpové tak ani nemohou dělat kešing, protože by byly krabky rozkradený. Ukradne to vždy nějaký vadal, nebo nepřející, který viděl keškaře "při činu". To platí i v případě s batohem Bohužel krádeže jsou u nás, jsou v AT, jsou v CH, jsou v DE,BE, prostě všude. Já na té keši nebyl, ale asi v centru metropole bych se ho nepustil. Jestli tady srovnáváte znásilnění s ukradeným batohem, to mne u některých vůbec nepřekvapuje. Dosvědčil jsem se tohoto přístupu i v "mé diskusi".
  • 0
Vložený obrázek

#67 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 22:04

S474N napsal/a:
engys: ale no tak prosimte, vypni tu Kobru 11 a bez se radeji probehnout.

Bohužel to není daleko od pravdy.
Kamarád našel například mobil a jelikož je jeden z mála slušných, chtěl ho vrátit. Mrknul do kontaktů, zavolal na jedno číslo, zjistil si číslo na pevnou majitele a volal mu, že našel na ulici jeho mobil a že mu ho chce vrátit. Dotyčnej začal řvát že je zloděj a začal mu nadávat.
Nebo se vracela peneženka a dotyčná pak ještě remcala, že tam měla peníze a teď tam nejsou. Udání je sice hodně daleko, ale spousta lidí ti ani nepoděkuje a i vyhrožuje.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#68 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 6:24

Snow. napsal/a:
Dotyčnej začal řvát že je zloděj a začal mu nadávat.
Nebo se vracela peneženka a dotyčná pak ještě remcala, že tam měla peníze a teď tam nejsou. Udání je sice hodně daleko, ale spousta lidí ti ani nepoděkuje a i vyhrožuje.

Jednou jsem našel šrajtofli s prachama, stravenka, dokladama od všeho možnýho. Než abych někoho hledal a pak se dohadoval, tak jsem raděj odnes četníkům. Mám protokol o odevzdání nalezené věci a všichni mi můžou políbit pr... .
  • 0

#69 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 6:35

rasg napsal/a:
Koukam, ze uz se tady autor moc nevyjadruje.:D Takze uz se asi nedozvim, kde bude lovit priste a nebudu mit tim padem novou petsetpadinu.:D:D:D

Autor vás požádal, abyste v tomhle vlákně psali jen k věci, což tu na jedinou vyjímku nikdo nerespektuje.
  • 0

#70 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 7:38

Snow.: a ta pravda je jako takova, ze i presto, ze na nej rval, tak to nejak zaklada na pripadne trestnosti? To snad i ty sam chapes, ze je to naprosty nesmysl. Na me kdyby dotycny zacal rvat, tak mu s klidem reknu, ze ho najde v te a te prehrade a rovnou bych mu to tam sel hodit. Pnov: a co vic chces k blbosti dotycneho napsat? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#71 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2841 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 8:23

Snow. napsal/a:
Bohužel to není daleko od pravdy.
Kamarád našel například mobil a jelikož je jeden z mála slušných, chtěl ho vrátit. Mrknul do kontaktů, zavolal na jedno číslo, zjistil si číslo na pevnou majitele a volal mu, že našel na ulici jeho mobil a že mu ho chce vrátit. Dotyčnej začal řvát že je zloděj a začal mu nadávat.
Nebo se vracela peneženka a dotyčná pak ještě remcala, že tam měla peníze a teď tam nejsou. Udání je sice hodně daleko, ale spousta lidí ti ani nepoděkuje a i vyhrožuje.

Díky mým všímavým dětem jsme už našli lecos - mobil, doklady, klíče od auta i s autem, kufříky odhozené zlodějem, kde zůstaly poměrně důležité dokumenty apod. Nikdy jsme nebyli ani v podezření, že jde o naši práci nebo spolupráci s lapkou, když si to tak vybavuji, vždycky to skončilo dobrou flaškou … :D Naposled desetiletým portským… :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 8:28

Trhac: mam podobne zkusenosti. Kdyz jsem nasel majiteli jednou auto, tak jsem mohl s drahou polovickou v jeho restauraci hodovat co hrdlo racelo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#73 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1401 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 8:35

Auto? Muzes prosim upresnit o kterou kes slo? Jednak mam rad velky pixly (dobre se tam trejduje), navic kdyz owner dava za nalez najist, tak tam bych si zasel :D:D
  • 0

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 8:43

Modrak: ma smysl vubec reagovat? Ja myslim, ze ne. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 9:08

S474N napsal/a:
Kdyz jsem nasel majiteli jednou auto.
Za předpokladu, že to bylo ukradené auto, jak jsi zjistil majitele? Tak jednou do roka někde najdu opuštěné auto s vybitým okénkem, ale na to volám 158, nevím, co jiného.
Pro šťouraly: jako dar to fakt nechápu :)

Edit: omluva, cenzura.
  • 0

#76 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 9:57

Docela chápu hradníka a další, kteří na toto forum rezignovali. Co takhle trochu omezit zvracení vlastních příspěvků typu "moje (teoretické) sexuální zkušenosti, když mi bylo 18" a přispívat jenom tím, co může autorovi tématu nějak pomoct? Jestli se chcete vykecávat, založte si vlastní téma:@
  • 0

#77 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 10:38

pes13 napsal/a:
Docela chápu hradníka a další, kteří na toto forum rezignovali. Co takhle trochu omezit zvracení vlastních příspěvků typu "moje (teoretické) sexuální zkušenosti, když mi bylo 18" a přispívat jenom tím, co může autorovi tématu nějak pomoct? Jestli se chcete vykecávat, založte si vlastní téma:@


Jestli se Hradník rozhodnul zanevřít na toto fórum, je to jeho věc a především téma pro jiné vlákno. Myslím, že je nás ale spoustu, co sem na fórum chodíme rádi, především se pobavit a pohovořit právě o svých zkušenostech a pohledu na věc, kdy osobně musím říct, že mě kupodivu právě takováto "veselá" vlákna baví a přitahují mnohem víc, než obsahově suchá většina jiných.

Autor úvodního příspěvku nakonec jistě primárně nečekal, že by se mu zde ozval zloděj (tak jak koncipoval nadpis příspěvku), či snad nálezce, ale chtěl se podělit o své utrpení a ztrátu. Nevidím nic špatného na tom když se nakonec diskuse na toto téma odvíjí někam dál (ale občas se to někomu nelíbí, když je to mimo představu správců servru či moderátorů, tak nám některé příspěvky zcenzurují, či dojde k zamčení vlákna). Tady se to zatím nestalo ;-)
  • 0

#78 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 10:45

Autacek napsal/a:
Jestli se Hradník rozhodnul zanevřít na toto fórum, je to jeho věc a především téma pro jiné vlákno. Myslím, že je nás ale spoustu, co sem na fórum chodíme rádi, především se pobavit a pohovořit právě o svých zkušenostech a pohledu na věc, kdy osobně musím říct, že mě kupodivu právě takováto "veselá" vlákna baví a přitahují mnohem víc, než obsahově suchá většina jiných.

Zkus se vžít do situace autora tématu. U "klasických" flame témat se bavím taky. Tímto v této diskusi končím.
  • 0

#79 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 10:45

Crocky: jak jsem zminoval v jednom ze svych predchazejicich postu, vzdycky si vyzadam u dispecera tisnove linky asistenci hlidky - at jde o nalez penezenky nebo vozidla (mimochodem, tech vozidel uz mam peknou radku, od vyslovene ukradenych az po treba ty se stazenym okenkem). pes13: obavam se, ze k tematu hlouposti dotycneho, ktery nechal batoh volne nekde lezet, se toho uz moc prodiskutovat neda. Pokud nekomu nevyhovuje styl diskuse, nemusi sem ani prispivat a ve finale ani chodit, ze? ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#80 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 10:55

S474N napsal/a:
pes13: obavam se, ze k tematu hlouposti dotycneho, ktery nechal batoh volne nekde lezet, se toho uz moc prodiskutovat neda. Pokud nekomu nevyhovuje styl diskuse, nemusi sem ani prispivat a ve finale ani chodit, ze? ;)

Jo, vždyť si to užívej :P. Sbohem.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama