Přejít na obsah


Fotka

Ztrácející se GC a TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#21 Kalimero

Kalimero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 23:41

humpolik napsal/a:

kapsa napsal/a:

elduno napsal/a: Podle me se vykradaci zameruji hlavne na regular tradicky a finalky kvalitnich multin.

Ze zkusenosti myslim, ze zadni zakerni "vykradaci" neexistuji. Naprosta vetsina ztracenych TB a GC jde na vrub kaceru, kteri ani nevi, co to je. Nebo jsou jen bordelari, nekde to zalozi a zapomenou.


Tak přesně tohle bude asi i můj případ, kdy Kalimero z keše vyzvedl a zalogoval letos v květnu můj geocoin TB3A7B2, měsíc se nic nedělo a po dotazu e-mailem mi napsal, že minci předal hned druhý den aktivnějšímu kačerovi. Od té doby mi neodpovídá na e-maily. Coin je asi v tahu.

humpolíku, na maily odpovídám a na tvůj jediný mail (ne na maily) odepsal. Více o tvém coinu jsem ti už napsal v jiném vlákně.
  • 0

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 5:31

Mě se taky ztratila většina coinů. Ať mi nikdo neříká, že je tolik keší vymudleno.
  • 0

#23 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 9:27

no a az na to prijdou nasi snedi spoluobcane, kteri maji navic spoustu casu, tak to bude uplne v pr... :( pritom ten pocit ze neco najdes a poponeses...
  • 0

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 9:44

Taky prosím o pomoc - více o coinu viz tady http://www.geocachin...558#post_295558. Díky!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 10:09

Lukíše bohužel neznám :-( Kdysi tady někdo psal, že našel coina v zastavárně. Já už jsem tu taky někde popisoval, že jsem pracoval jako učitel a vím, že někteří naši mládežníci měli album na mince a tam dávali coiny. A když jsem se ptal, kde to berou, tak prý v krabičkách v lese, co se dají najít s navigací. Tenkrát jsem o keších neměl ani potuchy. Myslel jsem si, že má každý nějakou sbírku a přes ty krabičky si je vyměňují.
  • 0

#26 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 8:56

Tak do této smutné kapitoly kačerských dějin (už se nám taky pár GC zatoulalo do neznáma) musím vnést neuvěřitelný případ. Včera jsem v keši objevil 2 x TB + 2xGC, a když jsem si chtěl vyzvednutí a spatření zalogovat, zjistil jsem, že se jedná o TB a GC které jsou 3-18 měsíců nezvěstné a jejich majitelé smutně pláčí. Asi někdo po delší době zjistil co to má doma, a vypustil to tajemně do světa. Z toho vyplývá, že nějaká naděje vždycky zbývá :-)
  • 0

#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 10:02

Jo, naděje umírá poslední :-)
  • 0

#28 eSPeee

eSPeee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 13:50

Musím říct, že TB a GC se neztrácí jen v česku. Žiju v Anglii a přijde mi že, když vidím v app TB/GC údajně v keši, tak ze 75% tam není.. Těch 25% jsou TB/coiny vložené v rámci dní.. Řekla bych, že nepoctiví, zapomětliví kačeři a mudloidní děti jsou všude...
  • 0

#29 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 18:07

a nedá se to někde na pevno nastavit, aby se mi vybrané GC/TB v GSAKu neukazovaly, kdyz uz vim ze je na danem miste nikdy nenajdu?
  • 0
DittmannCZ

#30 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 22:37

Ztrácející se GC a TB - a ztracet se budou...:D:D:D S tim uz proste nic neudelas. Taky uz mi jich par ukradli. A co s tim udelam? NIC!:D Jediny, co mi zbyva je, ze az budu mit zase jednou po sto letech zbytecny prachy, tak koupim TB novy a zese je poslu. No, a casem je zase nekdo ukradne.:D:D:D Takovej kolotoc, no...B)
  • 0

#31 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2011 - 12:21

kdyby se alespoň daly ztracene věci z logů odmazat...
  • 0
DittmannCZ

#32 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2011 - 12:26

DittmannCZ napsal/a:
kdyby se alespoň daly ztracene věci z logů odmazat...

Z keše je majitel vyhodit může a označit za ztracené. Ale musí mít zapnutou angličtinu… :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#33 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2011 - 13:32

spíš bych řekl žemajitelé jsou až moc naivní a stále doufají v objevení
  • 0
DittmannCZ

#34 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 10:47

DittmannCZ napsal/a:
spíš bych řekl žemajitelé jsou až moc naivní a stále doufají v objevení


Náhodou někdy se "naivita" a čekání vyplatí. V nedávné době jsem se několikrát setkala s případem, že se TB/GC našly po mnoha týdnech (jednou dokonce po celých 10 měsících, viz [tb]TB2DTZF[/tb] nebo [tb]TB2J64W[/tb]). Pro ownery to musel být skoro zázrak!
Téměř vždy šlo o neúmyslné zdržení (TB zapomenut v batohu, kapse zimní bundy apod.) Nikdo nejsme neomylní...
Tedy, není to sice pravidlem, ale i dobré věci se okolo TB a GC dějí. A naděje umírá poslední!
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#35 zalesak05

zalesak05

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 20:29

Tak se mi asi ztratil TB : Gorol Race - cestovatel (TB40DQK) Má být v keši zámek vizovice (GC135YQ) ,jenže tam prý není a v lozích taky nikdo nenapsal ,že by odnesl TB. Doufám že se objeví. Prosím ,kdyby ho někdo náhodou našel v nějaké kešce ,aby ho přiblížil k Třinci.
  • 0

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 22:13

Když se mi coin nehlásí tři měsíce a dostanu zprávu, že v keši není, tak ho zmrtvím. Kdyby se zase objevil, tak ho můžu zživit, ale to se mi ještě nestalo.
  • 0

#37 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 19:27

Opravdu se někdy zázraky stávají, tento coin TB2286Z byl do keše vložen dnes a to po 13 měsících i když jej zalogovali se zpětným datumem. Pokud to ovšem nebylo jen maskování jeho ztráty.
  • 0

#38 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 19:35

No, zázraky se ještě dějí. Po roce se mi objevil v Německu coin. Zřejmě zabředl do černé díry opencachingu, což je tam asi celkem běžná záležitost. Obdobně se mi ohlásil TB v Itálii, tam ovšem ležel v kešce, která byla za poslední rok navštívená 3x.
  • 0

#39 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2011 - 20:25

Pokusil jsem se zamyslet nad tím, co bych s takovým sebraným GC mohl dělat....a nci mě nenapadlo, vždyť bych to ani nemohl nikomu ukázat...tak proč se to ztrácí?
  • 0
DittmannCZ

#40 mysmilena

mysmilena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2011 - 19:59

ahoj, jsem nováček, ale grebla jsem GC, který 2 roky zahálel a pustím ho do oběhu.. přestal to někdo hrát a já jen náhodou jsem ho vyškemrala. jinak toto je běžné, hledám svůj Gc, co má někdo v užívání a měsíc ho nikam nedal, přičemž keše logoval... :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama