Přejít na obsah


Fotka

Ztrácející se GC a TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#81 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 11:06

Nedávno jsem v tomhle vlákně psala, že můj zatím jediný vypuštěný coin je dost možná ztracený, tak cítím povinnost napsat i pokračování příběhu. Coin byl vložen do keše, pak se cca 3 měsíce nic nedělo a v lozích u keše se objevovaly poznámky, že tam žádné trackables nejsou. Minulý týden byl můj coin grabnut z úplně jiné krabky a od té doby absolvoval už tři další rychlé přesuny. Takže jako obvykle, prosté bordelářství, protentokrát s dobrým koncem :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#82 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 11:43

už se s ním pomalu loučíme.. ale kdybyste o něm někdo něco věděli - http://www.geocachin...aspx?id=2956209 budeme rádi za jakoukoli zprávu
  • 0

#83 pavouci

pavouci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 23:31

Z naší kešky dva začátečníci(jeden 4 found a druhej 9found)vybrali TB a GC.v logbooku napsali TB out,ale k zalogování na netu se nemaj:(.Na mejly nareagujou tak co s nima,asi zabít ,ne?;)
  • 0

#84 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 23:33

mam stejny pripad
  • 0
DittmannCZ

#85 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 6:18

Chryseis napsal/a:
Nedávno jsem v tomhle vlákně psala, že můj zatím jediný vypuštěný coin je dost možná ztracený, tak cítím povinnost napsat i pokračování příběhu. Coin byl vložen do keše, pak se cca 3 měsíce nic nedělo a v lozích u keše se objevovaly poznámky, že tam žádné trackables nejsou. Minulý týden byl můj coin grabnut z úplně jiné krabky a od té doby absolvoval už tři další rychlé přesuny. Takže jako obvykle, prosté bordelářství, protentokrát s dobrým koncem :)

Teď nevím jestli to byl jeden z mých coinů nebo nějaký coin co mi prošel rukama (občas se podívám po jejich osudu) ale pobýval cca 3 měsíce v jakémsi mimoprostoru a najednou se zjevil v úplně jiné cachi. Teď mám zase v ruce coin, který u sebe měla cacherka skoro 3 roky (!!!), než ji nějaký kamarád přinutil, aby ho dala do nějaké cache.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#86 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 7:51

Aviatik napsal/a:
Teď mám zase v ruce coin, který u sebe měla cacherka skoro 3 roky (!!!), než ji nějaký kamarád přinutil, aby ho dala do nějaké cache.


To by mě vždycky zajímalo, co s tím coinem tak dlouho dělají... Dívají se na něj každý den ve vitríně?
  • 0

#87 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 10:03

Smogeo napsal/a:

Smrk napsal/a: To by mě vždycky zajímalo, co s tím coinem tak dlouho dělají... Dívají se na něj každý den ve vitríně?


Ty nemáš na půdě krabici s hračkama se kterejma si už nehraješ? Krabice s krámama, co nepotřebuješ? Tak tam někde se válí. Člověk vybavený dostatkem lhostejnosti ho prostě někam odloží a už si na něj nevzpomene. Necítí že by dělal něco špatnýho, je mu to srdečně jedno.

Případně to někomu můžou kamsi doma založit děti ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#88 slidak

slidak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 10:52

Nedávno jsem dostal coin, který dal pan učitel žákyni v rámci jakéhosi školního projektu ať ho uloží. Jen náhodou ho její bratr dal mě, protože ona se na něj více jak rok dívala doma a nevěděla co stím.
  • 0

#89 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 11:41

Někdy to musí být neuvěřitelné příběhy, škoda, že ty coiny neumějí vyprávět.
  • 0

#90 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:06

Smrk napsal/a:
Někdy to musí být neuvěřitelné příběhy, škoda, že ty coiny neumějí vyprávět.


Tahle Medvědička Flóra [tb]TB38DXV[/tb] měla dvě příhody, z nichž první se mi moc líbila:

1. Prakticky shodně se svojí knižní předlohou byla ztracena a ležela (skoro rok) mimo keš. Pak byla nalezena, umyta a puštěna opět do oběhu.

2. Borec se skoro sedmi tisíci nálezy ji dal do vlastního TB hotelu, který nedlouho poté vykradený archivoval se slovy: "stejně nebyl pro TB moc bezpečný".
  • 0

#91 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:53

Smrk napsal/a:
Někdy to musí být neuvěřitelné příběhy, škoda, že ty coiny neumějí vyprávět.

… a tenhle příběh znáš? http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#92 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 17:41

Trhac napsal/a:

Smrk napsal/a:
Někdy to musí být neuvěřitelné příběhy, škoda, že ty coiny neumějí vyprávět.

… a tenhle příběh znáš? http://www.geocachin...ort=&rowstart=0


Jo, ten znám :-)
  • 0

#93 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 23:49

Sakra, nenávidím Tb hotely:(:( Muj [tb]TB24N0G[/tb] se ztratil se spoustou dalších z GC2P8C0
  • 0

#94 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 5:54

Já zase o víkendu odepsal TB3C0NZ
  • 0

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 7:57

a mě se teď jeden ve spolupráci s německými geokačery našel juch a zase poputuje B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 7:58

ještě kdyby se našel ten v USA a zase bych měl plný stav ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:57

Smrk napsal/a:
Já zase o víkendu odepsal TB3C0NZ


Sotva jsem ho poslal do věčných lovišť, tak se coin zase objevil. Zvláštní, že byl celou tu dobu v keši, jen ho nikdo z kačerů nevzal a ani nediscaveroval. Tak jsem si myslel, že je po něm.
  • 0

#98 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 20:26

Tak jsem tady toto vlákno přečetla jedním dechem a musím si tu taky ulevit. Nedávno jsem založila svou první keš a v bláhovém domnění že udělám ostatním radost vložila do začátku čtyři cestovatele, z toho jeden svůj který právě začal. Jako FTF se zapsali tři kluci svými vlastními jmény, nezalogovali ani keš ani trackables které jsou od té doby nezvěstné. Vypátrala jsem že jeden z nich by měl mít účet na geocachingu a slíbil že to zapíše, ale nic se neděje. Tak jsem je zrovna dneska dala do ztracených, českému vlastníku poslala meil a dvěma zahraničním budu muset s pomocí překladače něco sesmolit. Byla a pořád jsem z toho úplně špatná, dnes jsme se synem jeden geocoin v keši našli, měla jsem na něho s tou svou smůlou pomalu strach šáhnout, jenom jsem si zapsala discovered.
  • 0

#99 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 20:39

Co to tedy bylo za kačery, když nemají profil na gc a keš nelogují?
  • 0

#100 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 20:46

Mě se to zdá taky nějaké divné, buď keš našli náhodou, což je sice možné, ale zrovna jako FTF ?, nebo to bylo ještě dříve, ale to by tam museli být víckrát, protože poslední coin jsem tam dala těsně před publikací. Nebo fakt jeden z nich profil má, a nemá všechny coiny tak neloguje nic. Nevím, jenom tiše doufám, že se stane zázrak jak tady někteří píší a cestovatelé se někde objeví. Já osobně jsem si už objednala nový, úplnš ten stejný co jsem tam vložila, přece to nemůžu vzdát
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama