Přejít na obsah


Fotka

Online seznam GC a TB z ME Nebílovy - bude?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
161 odpovědí na toto téma

#41 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:04

Blexa napsal/a:

Někdo tu kdesi psal, že owneři mincí s tím nesouhlasili. Mě se třeba nikdo na nic neptal, i když je pravda, že mých mincí tam nebylo mnoho.

Nesouhlasil s tim vlastnik vetsiny vystavenych geocoinu. Vzhledem k poctu jejich minci by byl jakykoliv seznam jen zlomkem, takze to ztratilo smysl. Kazdopadne je to pravo vlastnika rici, za jakych podminek mince zapujci.


Aha, tak to je něco jiného. V tom případě tu ale mělo být napsáno, že s tím nesouhlasil vlastník většiny, a ne všichni vlastníci ;)
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:05

pepa.z.pocernic: ja emailem zadne kody proboha nerozesilam, vse je v SQL. Netusim, jak si predstavujes, ze mam rozklikat pres 1700 coinu a obeslat vsechny ownery - to je trosicku nerealne nemyslis? Navic jsem cele teto "akci" venoval uz dostatek sveho casu. Blexa: takovych serveru uz funguje, tos nezaznamenal? K logovacimu programu nemam zadnych vyhrad, ale kdo ho zpracuje? Ujmes se toho? Velmi rad se budu na tom podilet s tebou. Pristup typu "nekdo by mel udelat" je sice pekny, na zbaveni zodpovednosti, ale nic neresi. Pokud s tim vlastnik nesouhlasil, tak se divim, ze za 1) poskytnul ty coiny a 2) dokonce k nim sam napsal KODY na papiry pod mince. To je trosicku zvlastni chovani, ne? Chasseur23: dekuji za podporu dalsiho ownera. Gleep: na zvolenem zpusobu "distribuce" se ti prosim nepozdava konkretne co? Rad bych znal fakticke vytky, protoze pokud je mi znamo, zatim se to do nepovolanych rukou nijak nedostalo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:07

Chasseur23 napsal/a:
Aha, tak to je něco jiného. V tom případě tu ale mělo být napsáno, že s tím nesouhlasil vlastník většiny, a ne všichni vlastníci ;)


To mas jak v tom vtipu, jak je pruvod lidi, vepredu borec s poutacem na nem napsano "MENSTRUACE" a sam tam taky vyrvava "Mensturace, menstruace,...". Kdyz mu nekdo rekne "Snad demonstrace, ne?", tak mu na to odpovi: "To je jedno, hlavne kdyz potece krev!". :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#44 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:10

REVIZ napsal/a:
Já bych jenom rád věděl, jak owneři těch GC a TB poznají, že loguju podle toho seznamu od S474Na nebo podle svýho nebo mám ty kódy z nějakejch jinejch zdrojů? To jako jde nějak z toho track nr. poznat? Hmm tak to jste velcí pašáci.

A záleží na tom? Někteří owneři vyjádřili nesouhlas s tím, aby se trackovací čísla jejich sbírek pohybovala v souhrnné podobě po internetu. Myslíš si, že postoj "trhněte si nohou, nic s tim nenaděláte a kdyžtak se to bude šířit méně viditelně" je správný? Jen to ukazuje naprostou absenci respektu k ostatním lidem.
  • 0

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:14

pepa.z.pocernic: rekl si to pekne, je v tom citit i ten ironicky podtext, nadsazka a dvojsmysl - ano, nekteri owneri mohou nesouhlasit. To je ale asi tak vsechno, co mohou. :D:D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:15

Já se toho logovacího programu klidně ujmu ;)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#47 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:16

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: rekl si to pekne, je v tom citit i ten ironicky podtext, nadsazka a dvojsmysl - ano, nekteri owneri mohou nesouhlasit. To je ale asi tak vsechno, co mohou. :D:D:D:D:D


NA PROTEST VYPÍNÁM DATABÁZI CWG
  • 0

#48 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:16

S474N napsal/a:
Gleep: na zvolenem zpusobu "distribuce" se ti prosim nepozdava konkretne co? Rad bych znal fakticke vytky, protoze pokud je mi znamo, zatim se to do nepovolanych rukou nijak nedostalo.


Mám na mysli šíření osobních čísel. Těch co nebyly veřejně vystavený. Asi by mě jako ownera coinu trochu naštvalo, kdybych jednomu člověku ukázal svojí pěknou minci a najednou bych měl několik set discoered.
A riziku že se seznam dostane kam nemá tu samozřejmě je. Ale jak říkám, minimálně fotek jsou tisíce a ty se taky můžou šířit svojí cestou.
  • 0

#49 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:18

Valicek1 napsal/a:
Já se toho logovacího programu klidně ujmu ;)

Ja ti budu vdecen. Z programovani sice neco vim, ale znalost databazi mam velmi mizernou a web jde taky mimo mne.
  • 0

#50 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:23

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: ja emailem zadne kody proboha nerozesilam, vse je v SQL. Netusim, jak si predstavujes, ze mam rozklikat pres 1700 coinu a obeslat vsechny ownery - to je trosicku nerealne nemyslis? Navic jsem cele teto "akci" venoval uz dostatek sveho casu.

tak to nerozesíláš mejlem, ale na základě emailu někde něco spřístupníš, to je jedno. Ownerů bude míň než 1700. A nemám představu, jak to děláš, ale předpokládám, že ke každému trackovacímu číslu stejně zjišťuješ další informace, protože bez toho budou lidi muset stejně rozkliknout každý coin, aby věděli co logují, takže jim to k ničemu nebude, nebo to budou logovat hromadně aniž budou vědět co bez ohledu zda to vůbec viděli a to se nedivím, že to se některým ownerům zejména s více coiny nelíbí.
To že si do toho věnoval hodně času chápu jako motivaci, proč to chceš dotáhnout za každou cenu, ale to sis měl rozmyslet dřív a na podstatě problému to nic nemění.
  • 0

#51 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:32

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: rekl si to pekne, je v tom citit i ten ironicky podtext, nadsazka a dvojsmysl - ano, nekteri owneri mohou nesouhlasit. To je ale asi tak vsechno, co mohou. :D:D:D:D:D


No prima. Pekna kabinetni ukazka arogance na konec. Obavam se, ze je vse prisne vzato legalni, ale zaroven si myslim, ze normalne uvazujici nefanaticky clovek by cisla nesouhlasicich owneru v klidu vyradil a bylo by po problemech. Ovsem to by zaroven S474n nesmel mit takovou chut byt za jedineho spravdeliveho.
  • 0

#52 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:49

Stejne vetsina zakopaneho psa je forma jakou svou cinnost S474N prezentuje. Taky me chvilema sere (pristupem), ale to co se deje, musel kazdej cekat! Kdyz to neudela on, tak spousta jinejch ho zastoupi. Holt to takhle hrajou, no budiz jim prano.
  • 0

#53 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:55

Tedy, to zírám, to je pokrok - něco jako zeměměřictví od látra přes teodolit k SRTM... :D Jak tady ty vaše starosti čtu, to už rovnou můžete požádat GS, ať vám ke každému paketu trackovacích čísel jedno dá stranou do vzorkové databáze a každý rok na Ježíška, třetího května a Jeremyho narozeniny rozešle mamonářům komplet oběžníkem. Víccccc ikonek, víííííccccc.... ;)
  • 0

#54 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:59

Maxinoha napsal/a:
NA PROTEST VYPÍNÁM DATABÁZI CWG


KLIDNĚ JI I SMAŽ! Máš na to plné právo.
Už si tady už připadám jak za komoušů nebo za protektorátu - to taky valily kolektivní tresty...
  • 0

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:06

hluboce se omlouvám všem ownerům micní a tb, které jsem viděl v Nebílovech a zalogoval jsem si discovered. Opravdu jsem netušil, že k této činnosti je zapotřebí kolkovaná žádost a písemné svolení. Absenci této informace chápu jako mínus organizátorů, kteří měli DOPŘEDU všem oznámit zákaz shlédnutých cestovatelů shlédnutých na tomto eventu.

Pokud se některému ownerovi nelíbí, že je jeho tričko nebo nekterý jiný předmět discoverován tak ať to laskavě oznámí, já budu dělat jako že jsem ho neviděl.

  • 0

#56 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:10

pepa.z.pocernic napsal/a:
nemám představu, jak to děláš, ale předpokládám, že ke každému trackovacímu číslu stejně zjišťuješ další informace, protože bez toho budou lidi muset stejně rozkliknout každý coin, aby věděli co logují, takže jim to k ničemu nebude, nebo to budou logovat hromadně aniž budou vědět co bez ohledu zda to vůbec viděli a to se nedivím, že to se některým ownerům zejména s více coiny nelíbí.


B je správně, aspoň pro většinu co po tom seznamu touží, prostě to proženou najednou automatem a zalogují všechno, vůbec nebudou řešit co že to vlastně logují.
Nechápu to, ale je mi to zcela fuk, každý si to má hrát jak chce, navíc lidi podle počtu ikonek v profilu neposuzuji (no i když vlastně trochu ano, vždy když někdo vyzvedne můj coin, tak se mrknu kolik jich už přesunul a případně si to víc ohlídám pokud je to jeho první a pod...), spíš mě to trochu mrzí vůči lidem co mince zapůjčili a se seznamem nesouhlasí.
Ano, museli více či méně počítat s tím, že seznamy vzniknou, ale stejně. Každopádně další zapůjčení si velmi dobře rozmyslí a spíš už žádné nebude...
  • 0

#57 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:11

Spálíme puky! Spálíme puky!
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#58 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:13

REVIZ napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
NA PROTEST VYPÍNÁM DATABÁZI CWG


KLIDNĚ JI I SMAŽ! Máš na to plné právo.
Už si tady už připadám jak za komoušů nebo za protektorátu - to taky valily kolektivní tresty...

+1 Trošku se to tu zvrtlo, na docela solidní flame. Nemyslíte?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#59 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:15

pepa.z.pocernic napsal/a:
A záleží na tom? Někteří owneři vyjádřili nesouhlas s tím, aby se trackovací čísla jejich sbírek pohybovala v souhrnné podobě po internetu. Myslíš si, že postoj "trhněte si nohou, nic s tim nenaděláte a kdyžtak se to bude šířit méně viditelně" je správný? Jen to ukazuje naprostou absenci respektu k ostatním lidem.


Mohli by to ti owneři prezentovat nějak tak aby se o tom vědělo abych si prošel logy a fotky cestovatelů a ty jejich na věčné časy odmazal ? Prozatím jsem viděl jen obecné kecy a žádného ownera který by proti logování protestoval. Ale mohl jsem se přehlédnout.
  • 0

#60 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:15

honny napsal/a:
Spálíme puky!

Spálíme puky!

Roztavit coiny a spálit trackovatelné trička!!! :D
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama