Přejít na obsah


Fotka

Online seznam GC a TB z ME Nebílovy - bude?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
161 odpovědí na toto téma

#61 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:17

... a v rámci projevu nesouhlasu vyrabujeme pár obchodů s geozbožím a elektronikou :-)
  • 0

#62 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:18

Fast Hippo napsal/a:

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: rekl si to pekne, je v tom citit i ten ironicky podtext, nadsazka a dvojsmysl - ano, nekteri owneri mohou nesouhlasit. To je ale asi tak vsechno, co mohou. :D:D:D:D:D


No prima. Pekna kabinetni ukazka arogance na konec. Obavam se, ze je vse prisne vzato legalni, ale zaroven si myslim, ze normalne uvazujici nefanaticky clovek by cisla nesouhlasicich owneru v klidu vyradil a bylo by po problemech. Ovsem to by zaroven S474n nesmel mit takovou chut byt za jedineho spravdeliveho.


A zná někdo ty nesouhlasící ownery ? Já už jsem zalogoval dost cestovatelů co jsem viděl v Nebílovech a prozatím ani jeden owner se neozval že je mu to proti srsti.
  • 0

#63 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:18

REVIZ napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
NA PROTEST VYPÍNÁM DATABÁZI CWG


KLIDNĚ JI I SMAŽ! Máš na to plné právo.
Už si tady už připadám jak za komoušů nebo za protektorátu - to taky valily kolektivní tresty...


Smarja, to je jak ze Stroupeznickeho...

Nemoh by S474n kody tech nesouhlasicich owneru proste ze "Satanova seznamu" vyhodit a Maxinoha tu databazi zase zapnout?
Jinak jako optimalni reseni bych videl CWG a coiny proste ignorovat a bylo by po problemech.
  • 0

#64 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:19

Arne1 napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
A záleží na tom? Někteří owneři vyjádřili nesouhlas s tím, aby se trackovací čísla jejich sbírek pohybovala v souhrnné podobě po internetu. Myslíš si, že postoj "trhněte si nohou, nic s tim nenaděláte a kdyžtak se to bude šířit méně viditelně" je správný? Jen to ukazuje naprostou absenci respektu k ostatním lidem.


Mohli by to ti owneři prezentovat nějak tak aby se o tom vědělo abych si prošel logy a fotky cestovatelů a ty jejich na věčné časy odmazal ? Prozatím jsem viděl jen obecné kecy a žádného ownera který by proti logování protestoval. Ale mohl jsem se přehlédnout.

Tak se prober. Nepíšu o logování, ale o rozesílání komplet databáze trackovacích čísel coinů z eventu a ownerů kteří proti tomu protestují je několik.
  • 0

#65 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:19

Arne1 napsal/a:

Fast Hippo napsal/a:

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: rekl si to pekne, je v tom citit i ten ironicky podtext, nadsazka a dvojsmysl - ano, nekteri owneri mohou nesouhlasit. To je ale asi tak vsechno, co mohou. :D:D:D:D:D


No prima. Pekna kabinetni ukazka arogance na konec. Obavam se, ze je vse prisne vzato legalni, ale zaroven si myslim, ze normalne uvazujici nefanaticky clovek by cisla nesouhlasicich owneru v klidu vyradil a bylo by po problemech. Ovsem to by zaroven S474n nesmel mit takovou chut byt za jedineho spravdeliveho.


A zná někdo ty nesouhlasící ownery ? Já už jsem zalogoval dost cestovatelů co jsem viděl v Nebílovech a prozatím ani jeden owner se neozval že je mu to proti srsti.


Prinejmensim Maxinoha se myslim ozval dost zretelne.
  • 0

#66 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:29

pepa.z.pocernic napsal/a:

Arne1 napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
A záleží na tom? Někteří owneři vyjádřili nesouhlas s tím, aby se trackovací čísla jejich sbírek pohybovala v souhrnné podobě po internetu. Myslíš si, že postoj "trhněte si nohou, nic s tim nenaděláte a kdyžtak se to bude šířit méně viditelně" je správný? Jen to ukazuje naprostou absenci respektu k ostatním lidem.


Mohli by to ti owneři prezentovat nějak tak aby se o tom vědělo abych si prošel logy a fotky cestovatelů a ty jejich na věčné časy odmazal ? Prozatím jsem viděl jen obecné kecy a žádného ownera který by proti logování protestoval. Ale mohl jsem se přehlédnout.

Tak se prober. Nepíšu o logování, ale o rozesílání komplet databáze trackovacích čísel coinů z eventu a ownerů kteří proti tomu protestují je několik.



umím snad číst. právě jdu hledat profil maxinohy který prý s logováním nesouhlasí abych smazal případné discovered. A opravdu bych rád abys napsal i ty ostatní dosud anonymní, abych to udělal naráz.
Ono to procházení je docela fuška, netušil jsem že bych měl mít povinnost si schovávat nick ownera u kterého jsem jako minci viděl - námět pro organizátory příštích eventů.

Ty si opravdu myslíš, že v roce 2011 někdo bude logovat více kusů jeden po druhém a nenapíše si to do nějakého seznamu a nepředhodí to programu ?

V Nebílovech jsem byl a proto si myslím že mám plné právo si zalogovat co jsem viděl a že nikdo nemá právo mne omezovat ve způsobu jak to budu dělat.
  • 0

#67 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:34

Arne1: kdybys uměl číst, tak by sis v Maxinohově příspěvku přečetl, že nesouhlasí s elektronickou distribucí trackovacích čísel jeho coinů. O tom že by mu vadilo logování nebo ti bránil logovat ani slovo.
  • 0

#68 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:34

Díky všem, kteří se nás tady zastávají ...

Vzhledem k tomu, že tady pořád pár lidí nechápe vo co go, tak to tu píšu ještě jednou.

Blexa, Lucecitka, Maxinoha a já za geo.scorpions si výslovně nepřejeme, aby byl seznam geocoinů veřejně distribuován v el. podobě komukoli, kdo si o seznam řekne. Protestujeme proti vystavení všech trackovacích čísek kdekoli než tomu bylo v den konání ME na výstavních stolech s virtínami. Jedná se přibližně o 1400 z 1538 vystavených kódů.
Pokud ostatní owneři souhlasí s veřejnou výstavkou jejich čísel, nechť si sem do diskuze své kódy rovnou nakopírují.

O tričkách se tu nebavíme. Čísla triček si klidně SATANE napiš na čelo a choď s nima měsíc po Karlově mostě, ale na GC kódy mincí, které byly jedním z hlavních lákadel letošního ME nám nesahej. Kouzlo Mega-eventu by v tu chvíli úplně ztratilo smysl. Už tě o to nežádám, to už jsem udělal dvakrát. Už tě to říkám jako definitivum.

Víc k tomu nemám co říct. Končím diskuzi.
  • 0

#69 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:35

Arne1 napsal/a:
hluboce se omlouvám všem ownerům micní a tb, které jsem viděl v Nebílovech a zalogoval jsem si discovered. Opravdu jsem netušil, že k této činnosti je zapotřebí kolkovaná žádost a písemné svolení. Absenci této informace chápu jako mínus organizátorů, kteří měli DOPŘEDU všem oznámit zákaz shlédnutých cestovatelů shlédnutých na tomto eventu.
...

k tomu se připojím :)

"vždycky si přál mít hospodu, ale pořád mu tam chodili lidi..."
Nevím, co přesně si owneři předtím mysleli, ale připadá mi to jako velmi...velmi...naivní. Pokud nechtěli dostával logy discovered, tak neměli a) dávat GC do výstavy nebo bé) měli kódy přelepit...ale už vůbec je neměli psát na ty archy.... :o
Sice mám sám všechny GC nafocené (a že tam bylo ale hodně špatné osvětlení), ale nějak teď nevím, jestli je mám vůbec logovat. A jestli ano, tak proč nevyužít místo luštění svých (rozmazaných) fotek hotový seznam...
A že to je pořádná hysterie, co? B)
  • 0

#70 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:39

geo.scorpions napsal/a:
Díky všem, kteří se nás tady zastávají ...

Vzhledem k tomu, že tady pořád pár lidí nechápe vo co go, tak to tu píšu ještě jednou.

Blexa, Lucecitka, Maxinoha a já za geo.scorpions si výslovně nepřejeme, aby byl seznam geocoinů veřejně distribuován v el. podobě komukoli, kdo si o seznam řekne. Protestujeme proti vystavení všech trackovacích čísek kdekoli než tomu bylo v den konání ME na výstavních stolech s virtínami. Jedná se přibližně o 1400 z 1538 vystavených kódů.
Pokud ostatní owneři souhlasí s veřejnou výstavkou jejich čísel, nechť sem napíšou, o jaké geocoiny se konkrétně jedná.

O tričkách se tu nebavíme. Čísla triček si klidně SATANE napiš na čelo a choď s nima měsíc po Karlově mostě, ale na GC kódy mincí, které byly jedním z hlavních lákadel letošního ME nám nesahej. Kouzlo Mega-eventu by v tu chvíli úplně ztratilo smysl. Už tě o to nežádám, to už jsem udělal dvakrát. Už tě to říkám jako definitivum.

Víc k tomu nemám co říct. Končím diskuzi.



To bys to skončil moc jednoduše. Mazat logy u discovernutých cestovatlů budete sami nebo to necháte na nás? Já opravdu netušil, jak ostatně píšu jinde, že k discovernutí je zapotřebí povolení a tak nemám kromě fotky nebo jiné poznámky uloženo komu to patřilo.
  • 0

#71 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:41

dr.vota: tak on je rozdíl, když někdo dostane discovered logy z toho co si kdo opíše, nebo když někdo pošle několika stum lidí kompletní balík 1500 coinů a dotyční to jen proženou programem. To může být rozdíl několika řádů.
  • 0

#72 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:42

ježiši Arne1 co to meleš ? Přečti si ještě alespoň desetkrát dokola můj poslední příspěvek a pak raději ještě desetkrát ... Kdo se tady baví o mazání logů ?? nebo o nějakém zakazování discoverování ... Bože muj tak tohle už je i na mě moc ...
  • 0

#73 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:43

A k čemu je vlastně to, že si člověk zaloguje během chvilky tisíce GC? Nějak to nechápu. Já měl doteďka za to, že se člověk courne krajinou a během toho najde pár krabiček ve kterých jsou případně GC, TB atd. Ale sednout k PC kliknout a těšit se z toho že do statistiky přibilo pár tisíc bodů?
  • 0

#74 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:44

geo.scorpions napsal/a:
ježiši Arne1 co to meleš ? Přečti si ještě alespoň desetkrát dokola můj poslední příspěvek a pak raději ještě desetkrát ...
Kdo se tady baví o mazání logů ?? nebo o nějakém zakazování discorvrování ... Bože muj tak tohle už je i na mě moc ...


bože můj co to meleš ty ? Pokud je někomu proti mysli že má discovernutý cestovatel, tak považuju správné to že jsem ho viděl smazat. Vždyť o tom ta debata už několik dní je. A opravdu mne štve, že jste zákaz discoverování nevyvěsili v každé místnosti.
  • 0

#75 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:46

...jden o voze, druhej o koze :D:D:D:D:D
  • 0

#76 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:47

pepa.z.pocernic napsal/a:
dr.vota: tak on je rozdíl, když někdo dostane discovered logy z toho co si kdo opíše, nebo když někdo pošle několika stum lidí kompletní balík 1500 coinů a dotyční to jen proženou programem. To může být rozdíl několika řádů.

Tak mi to vysvětli, v čem je ten rozdíl? V pracnosti logujícího určitě. OWNER dostane v krajním případě stejný počet logů. Jenom je nedostane najednou v řádu dnů, ale budou mu chodit spíš v řádu týdnů až měsíců. To možná. Sám mám nezalogované ještě nějaké GC z roku 2009.
A upřímně, co tak originálního sami píšete zvlášť ke každému viděnému GC nebo TB, že by byl rozdíl v tom?
  • 0

#77 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:48

Arne1: Jim nejde o zákaz discoverování, ale o zákaz discoverování z "pokoutných seznamů šířených přes net". Kdyby sis ten seznam připravil sám a pak jej prohnal strojem, tak to nikomu snad vadit nebude. Jim jde o ten satanův seznam... I když satanova logika taky dává smysl, ale obě strany tohoto úžasného flame začínají zacházet do extrémů..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#78 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:48

tomy.22 napsal/a:
A k čemu je vlastně to, že si člověk zaloguje během chvilky tisíce GC? Nějak to nechápu.
Já měl doteďka za to, že se člověk courne krajinou a během toho najde pár krabiček ve kterých jsou případně GC, TB atd. Ale sednout k PC kliknout a těšit se z toho že do statistiky přibilo pár tisíc bodů?


Když jich na eventu vidíš najednou pár desítek / stovek / tisíc, tak je pochopitelně chceš zalogovat. A nebudeš to dělat jako trotl po jednom to jen u některých které sis poznačil zvlášť jako extra, ale uděláš to naráz, tedy alespoň normální by to mělo být. Ale některým se to nelíbí...
  • 0

#79 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:49

S474N napsal/a:
Maxinoha: mas pravdu, ty osobne si jenom ten seznam zebral po ostatnich, ze? Jen si sahni do svedomi, on ten svet neni az tak velkej.


Ono málekterej pořadatel měl čas si je opsat, resp. měl čas buď jen opisovat, nebo prohlédnout... sám jsem raději prohlédl a čekal jsem, kdo se vrhne na to druhé... první kdo to převedl přes OCR jsi byl ty, takže rád využiju seznam, když se k němu nedostanu, tak se svět taky nezboří... Ale nenapadej nikoho z pořadatelů, že chtějí seznam, protože neměli čas si kódy vklidu opsat...

Netorack napsal/a:
Tak ještě pohled zase z jiné strany: Já na eventu byl, všechny coiny jsem viděl, všechny jsem si je sám nafotil a stejně tak jsem si nafotil i seznamy s trackovacími čísly (k čemu tam ty seznamy byly??). Coiny si chci discovernout, tato možnost mi byla výslovně nabídnuta organizátory ještě před akcí. Takže teď mám x desítek fotek a buď můžu trávit večery tím, že budu ty kódy ručně opisovat, nebo se naučím dělat s nějakým OCR a pokusím se to zdigitalizovat.

Rád využiji toho, že to S474N udělal přede mnou a je ochoten se o výsledek své práce podělit. Nebo je lepší pro to, abychom "neusnadňovali práci nepoctivcům" nechat poctivce, ať si to udělají každý sám?

Na druhou stranu, přidat do distribuovaného seznamu i kódy z automobilů apod. se mi také příliš nezamlouvá.


Přesně... jinak pár aut si tam rád dám, protože jsem si je minule blbě opsal... třeba paullowa, které jsem už potkal mockrát a vžd jsem si zapomenul opsat kód...

geo.scorpions napsal/a:
Díky všem, kteří se nás tady zastávají ...
...
Víc k tomu nemám co říct. Končím diskuzi.


Tu poslední větu tesat... myslím, že když se jasně řekne, kdo si to nepřeje a spočte se počet coinů, tak je to bezpředmětné... Je legitimní nesouhlasit s tím hromadným souborem, ale stejně musíte počítat s tím, že si lidi přepíší fotky a zalogují si ty coiny, jen to bude trva déle a maily nepřijdou najednou...
Hlavně se tu ale už všicnipřestaňme hádat...
slovy našeho nejmenovaného kolegáčka... je to tu jako ŽUMPA
  • 0

#80 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 13:49

Jirko ... prosim tě pošli mi tvoje tel číslo na muj profil, já tě zavolam a vysvětlim po telefonu ... každej se tu bavíme o něčem jinym.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama