Přejít na obsah


Fotka

prosba o vynechani kesi ownera Sailer98 pri vkladani trackables


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#1 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:27

Dobry den, po nedobrych zkusenostech bych poprosil kacery, zda by zvazili vkladani trackables do kesi ownera Sailer98. Kvalita kesi je na dlouhou diskuzi a vcelku zbytecny flame, avsak trackables z jeho vlastnich kesi se po vyzvednuti timto kacerem dost zbytecne ztraci, viz 7 kousku z kese http://coord.info/GC2R7C3 . Díky
  • 0

brundi
 


#2 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:39

Slušně řečeno idiot. Ztratil coiny. Jeden nalítání 15799 a druhej 23000. A ostatní taky měli poměrně dost km. Škoda mluvit.
  • 0

#3 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:41

Ahoj Brundi, vím, že to myslíš dobře, ale publicitou tady toho moc nezmůžeme. Dost často ani netuším čí keš lovím a zjistim to až při logování doma. Myslím si, že u Sailerovi keše o kterou se jedná vedeme všichni vcelku hezký pokec a doufám, že se chlapec chytne a nechá si pomoci. Osobně dávám trackably do keší, které si to zaslouží a věřím, že je tomu tak i u ostatních kačerů - čímž jsou Sailerovy keše vcelku vyloučeny. Sailer je vcelku regionální "problém" a tak ho tahat na republikovou úroveň na tomto fóru bude vést jenom k tomu, že se tu zase rozvine jen a jen flame o tom, že: a) za to nemůže B) že neměl zakládat keše když má odloveno tak málo c) že........ Pojďme se snažit chlapci vysvětlit, že vybrat ze své keše 9 trackablů, poponést je o pár metrů a nasypat je do své nové keše není dobrý nápad.
  • 0

#4 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:44

Ahoj,nabidl jsem mu pres WN jeho kese pomoc a nechci ho tu nejak vlacet,kazdy nejak zacinal a holt tohle se nepovedlo a trackables uz asi nikdo nezachrani.Spis malinko upozornit, ze nez se podari, zda se podari,jakasi osveta, tak se malinko vic koukat na ownerstvi kese naseho regionu a zabranit dalsim pripadnym ztratam
  • 0

brundi
 


#5 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 10:02

Já jsem mu psal už před jeho pár pokusy o keš. Nabídl jsem mu pomoc s listingem,pomoc při lepším výběru místa,kabičky a se zaměřením . Ale na maily mi prostě nereagoval a pak to dopadne takto :(
  • 0

#6 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 10:25

Smogeo napsal/a:
Jestliže dobře chápu předchozí vývoj keše ze zbylých střípků, tak chlapec je asi chytřejší než se z jeho projevů zdá. Dokázal plánovitě vytvořit krycí listing, kterým šikovně obelstil reviewra a po schválení to předělat na reklamu pro penzion. Velmi bystrý chlapec. A toho byste chěli něčemu učit?:)


Chceme, protože nám nic jiného nezbývá. Buď se nechá a nebo nám tu budou dál vznikat černé díry na TB a krabky o ničem. Ono s tou změnou listingu to asi taky nebude tak uplně černobíle.... Nechci Darkovi sahat do svědomí, ale listing na komerční rozhodně nebyl změněn po publikaci... Tak jak byl postaven neměl být publikován, ale stát se to mohlo a rozhodně tu není komu co vyčítat. Z plánované změny na komerční listing po publikaci bych ale toho 13-ti letého klučinu fakt nepodezříval. Ihned po publikaci jsem listing viděl a až do disable nedoznal žádné změny.
  • 0

#7 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 11:41

Každopádně má Sailer98 zkušené kamarády, když u něho brundi (973 nálezů) a eRKáVe (1009 nálezů) včera a dneska discoverovali GC Templar...
  • 0

#8 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 12:52

peterconnery napsal/a:
Každopádně má Sailer98 zkušené kamarády, když u něho brundi (973 nálezů) a eRKáVe (1009 nálezů) včera a dneska discoverovali GC Templar...


kazdopadne to opet ukazuje pouze na bordel kacera Sailer98, jelikoz coin uz je davno nekde jinde... mozna bych se kouknul na "in the hands of..." na strance coinu...
  • 0

brundi
 


#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:20

Keše tohoto kačera neznám, ale všeobecně do keší hnusných a do keší o ničem itemy nedávám a ještě keš zhodnotím v logu (pak mi chodí nenávistné maily).
  • 0

#10 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:21

Já si Tome dovolím být v tomto případě skeptik. Ten člověk zakládá kešky jak na běžícím pásu od dubna. S každou nově založenou krabkou přišly opakující se chyby a nedostatečnosti. Pokaždé mu někdo nabídl pomocnou ruku, někdy za ni poděkoval a tím to haslo. Přenesení železa z jiné krabky byla jen poslední kapka... No a není to jen v neznalosti fenomenu geocaching, jsou to základní neznalosti základních znalostí (viz listingy - doporučuji k přečtení zvláště masochističtějším učitelům češtiny) ;) Když už ty neznalosti mám a když už se mi s tím nechce něco dělat nebo to neumím, tak tu pomocnou ruku himbajs přijmu... Takže jak píše brundi - prosím kačerstvo, dávejte pozor, kam železo vkládáte - krabky od sailera nebudou to pravé ořechové....
  • 0

#11 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:29

brundi napsal/a:

peterconnery napsal/a:
Každopádně má Sailer98 zkušené kamarády, když u něho brundi (973 nálezů) a eRKáVe (1009 nálezů) včera a dneska discoverovali GC Templar...


kazdopadne to opet ukazuje pouze na bordel kacera Sailer98, jelikoz coin uz je davno nekde jinde... mozna bych se kouknul na "in the hands of..." na strance coinu...



Sorry, až teď to vidím..., nešel jsem dál do historie, navíc se v tom chaosu logů ani nic moc dohledat nedá.
Bordel v tom Sailer má, to souhlasím, myslel jsem, že má kolem sebe zkušené kačery, kteří by mu třeba vysvětlili, že s vymýšlením takovýchhle triků, aby si mohl coiny nechat, daleko nedojde. :-)
Když to člověk vidí, tak si pak vážně rozmyslí pustit hezké coiny do světa....
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:30

Když si ty coiny nechá, tak je pak sejně nemůže žádnému kačerovi ukázat, hned by se to provalilo.
  • 0

#13 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:47

je to už asi poslední možnost, ale když nepomůžou domluvy, tak pak už jen pár facek. To je někdy mnohem lepší než domlouvání. :-)
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#14 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:53

to Fíša: Radíku naprosto tě chápu, ale pokud bych si já ve svých 13-ti letech přečetl v diskuzi pod svou keší, že jsem hňup a že ideální bude mi rozbít hudu, tak se schovám, nenapíšu nic, na event nikdy nepřijdu....atd. Vím, že se mu pomocná ruka již nabízela, ale JE MU 13 LET, puberta s ním mlátí od zdi, ke zdi. Chce to nepolevovat v našem edukativním procesu a doufat že to pomůže ( ždyť seš taky bývalý učitel - víme oba o čem mluvíme :-) Krom toho jako posledn berličku tu fakt máme kontakt na rodiče se kterými to budu řešit, pokud se chlapec neozve sám, ale dávám mu mírumilovnou šanci. Prostor pro dvrdší zásah je připraven, ale proč na něj jít hned z bazookou.... :-)
  • 0

#15 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:56

a coiny jsou na svete a owner tomu dal korunu:), jestli je to pravda, zaplatpanbu You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings. Location: Ustecky kraj, Czech Republic sailer98 posted a note for Vyvencete geohafana (Traditional Cache) at 9/19/2011 Log Date: 9/19/2011 coiny se nasli u moji kamaradky protoze si myslela ze jsou to věci na víměnu a tak tam něco dala a coiny si vzala omlouvám se a příště už se to nestane
  • 0

brundi
 


#16 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:02

:D:D:D je dobrej B)
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#17 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:03

No této pohádce nevěřím ani trochu, ale coiny jsou snad zachráněny...
  • 0

#18 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:04

otazkou je, proc se stejny log alespon mne neobjevuje na strankach kese na gc.com... aby to nebyl vykrik do vetru, co byl rychle smazan :)
  • 0

brundi
 


#19 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:09

brundi napsal/a:
a coiny jsou na svete a owner tomu dal korunu:), jestli je to pravda, zaplatpanbu

You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings.

Location: Ustecky kraj, Czech Republic
sailer98 posted a note for Vyvencete geohafana (Traditional Cache) at 9/19/2011

Log Date: 9/19/2011
coiny se nasli u moji kamaradky protoze si myslela ze jsou to věci na víměnu a tak tam něco dala a coiny si vzala omlouvám se a příště už se to nestane


pěkné - laik žasně, kačer se diví B)
  • 0

#20 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:11

FISATA napsal/a:

brundi napsal/a:
a coiny jsou na svete a owner tomu dal korunu:), jestli je to pravda, zaplatpanbu

You are receiving this email because this listing is on your watch list. Visit the web site to change your watchlist settings.

Location: Ustecky kraj, Czech Republic
sailer98 posted a note for Vyvencete geohafana (Traditional Cache) at 9/19/2011

Log Date: 9/19/2011
coiny se nasli u moji kamaradky protoze si myslela ze jsou to věci na víměnu a tak tam něco dala a coiny si vzala omlouvám se a příště už se to nestane


pěkné - laik žasně, kačer se diví B)


já teda nevím, jak ty, ale já žasnu úplně stejně jako laik :-)) sakryš kdyby tam ráno všechny byly, mohl jsem si je discovernout :-)))) ale zlá sailerova kamarádka mi to potěšení nedopřála :-))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama