Přejít na obsah


Fotka

Halloween Premium Member Party


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 18:38

[quote]Spousta lidi tam zadne fotky neuklada, a ani nepotrebuje -- rada je bude mit na jinych serverech. [/quote]Co je podle tebe spousta? Podle me by to bylo i deset lidi denne, pokud kazdy z nich ulozi 10 MB. A kolik lidi skutecne myslis ze ty fotky na server uklada? A co tve kesky? Prohlizis si fotky ktere k nim uzivatele nahravaji? Mas z nich radost...?
[quote]Logovani je jednorazova a kratka zalezitost. Prohlizeni kesek by taky mohla byt -- kdyby na tech strankach nebyla hromada balastu. [/quote]Co je podle tebe ta hromada balastu? Nejak nevim co si pod tim predstavit...[quote]
[quote]Vyhledavani kesek je urcite narocnejsi. Tam rozhodne verim tomu, ze urcite typy dotazu kladou nemale naroky na servery.[/quote]A kdyz kesky logujes, pises do prohlizece rovnou jejich adresu nebo je vyhledavas? Vyhledavas je vzdy a vsechny gc.cz, nebo treba das "find nearby caches that I haven't found"?
[quote]Neprekvapuje te, ze tim zatezujes servery Google (ano, kupodivu je generovani a stahovani map a geografickych dat mnohem narocnejsi nez stahnuti nekolika souradnic) a nic za to neplatis?[/quote]Odkud se tahaji kesky pro zobrazeni do google mapy? A mas pocit ze google ma malo reklam? Nikdys nevidel na zahranicnich strankach "google links"? A vsiml sis nekdy engine mnoha ceskych i zahranicnich mail serveru? Nepripada ti napadne podobny s gmailem...? A co myslis, ukradli ho ty weby nebo za nej zaplatili?[quote]Jen se mi nelibi argumentace, ze kdo neni PM, ten parazituje na ostatnich.[/quote]Muzes mi prosim odcitovat jedinou mou reakci kde jsem neco takoveho napsal?
[quote]GroundSpeak proste pocita s tim ze nejsou a nebudou vsichni PM.[/quote]S tim pocitam i ja... No a...?
[quote]BTW: Pouzivas Google Earth? A pouzivas ho v zakladni verzi, nebo ve verzi "Plus" ci "Pro"?[/quote]Ne. Jeden cas jsem v PC mel base verzi, ale po preinstalu jsem ho uz neinstaloval. A ty?
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 20:32

btw aj s Matym mate tu slovencinu hroznu :)))
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 23:30

Myslím, že PMO event je dobrý nápad. Kdybych byl PM, bydlel v Praze a měl ve čtvrtek čas, určitě bych rád přišel... ;-)
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 9:52

Nechci prudit, ale po jednom použití v létě, když jsem se trochu opotil mi na tričku vznikly světlejší pruhy (podle záhybů na špeku). Pruhy jsou vepředu i vzadu a tričko vypadá hodně hrozně, prostě "akorát tak do lesa". Protože mi nic podobného jiná trička (UAX, Rejoice) nikdy neudělala, asi moc kvalitní nebudou (stejný problém s kvalitou barvy má i moje žena). Je to škoda, protože design loga je fajn. Provedení triček: khaki


Tak to je zajímavá informace - zřejmě záleží na barvě trička. Nosíme obě trika pravidelně už rok a zatím jsou barvy naprosto stálé a potisk s ještěrkou je také jako nový. Pořídil jsem triko tmavě zelené a pak vínově tmavě červené. S nějakým flekatěním barev nemám žádné problémy, a to dostávají trička docela dost na frak.
Jinak provedení trik i materiál mi přišel hodně kvalitní, oproti mnohým jiným "reklamním tričkám"
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 9:56

Nechci prudit, ale po jednom použití v létě, když jsem se trochu opotil mi na tričku vznikly světlejší pruhy (podle záhybů na špeku). Pruhy jsou vepředu i vzadu a tričko vypadá hodně hrozně, prostě "akorát tak do lesa". Protože mi nic podobného jiná trička (UAX, Rejoice) nikdy neudělala, asi moc kvalitní nebudou (stejný problém s kvalitou barvy má i moje žena). Je to škoda, protože design loga je fajn. Provedení triček: khaki

To se teda potíte nějak divně :). Já mám taky špeky a moje khaki tričko je spíš po té době vyšisované a flekaté, ale protože ho mám tak akorát do lesa, jsem s ním spokojen a pořídil bych ev. i další.
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 22:48

[quote][/quote]Joooooo. Kdo ty kdy řek? :))) Vždyť když v PQ přijde takovýto listing: "V atraktivnA­m prostredA­ MoravskA©ho krasu jsem pro vA!s pripravil dalAA!A­ cache. Opet se podA­vA!me k jeskyni PekA!rna v A-odolA­ RA­cky, tentokrA!t uAA 3/4 ovAA!em budeme tA©to jeskyni podstatne blA­AA 3/4e." tak je hned o zábavu postaráno a z obyčejné nudné multi, je hned dost zábavná mystery:)))))))[/quote]no to je zcela legalni Unicode, moje Cachemate ho zvlada v pohode, i kdyz s Cyrhackem v azbuce to vyzaduje cvicene oko.
Nevim, co mel Uza na mysli, letos byly parkrat PQs zpomalene, ale celkove soudim, ze jsou spolehlivejsi nez gc.com website, sam je moc nepouzivam - i kdyz jsem s reviewerstvim dostal PM, porad jsem zvykly na BM styl - stahnout si par cachi, na ktere se chystam, po jedne (akorat ze v individualnich GPX, misto importem pres perl skript + MemoPad jako driv).
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2006 - 20:02

Co se "Audit logu" tyka, tak na kousek se muzes kouknout treba tady

No vida, konecne nejaka aspon trochu zajimava funkce pro PM ;-)
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 23:34

btw aj s Matym mate tu slovencinu hroznu :)))

budem na tom robit, do novembra to mam zmaknute...tak sa kludne prid presvedcit:)))
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 10:41

Tak to je zajímavá informace - zřejmě záleží na barvě trička. Nosíme obě trika pravidelně už rok a zatím jsou barvy naprosto stálé a potisk s ještěrkou je také jako nový. Pořídil jsem triko tmavě zelené a pak vínově tmavě červené. S nějakým flekatěním barev nemám žádné problémy, a to dostávají trička docela dost na frak.
Jinak provedení trik i materiál mi přišel hodně kvalitní, oproti mnohým jiným "reklamním tričkám"

My máme 4 barvy: vínově červené, tmavě zelené, tmavě modré a černé. Nosíme je, když jdeme na cache, tmavě modré občas i do školy. Taky nemáme žádné problémy ani s fleky, ani s nestálostí barev, ani s vytaháním. Koupili bychom si další.
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 0:58

Rozumim tomu dobre, ze "audit log" u vlastnich kesek je soucasti baliku PM sluzeb?
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2006 - 23:46

budem na tom robit, do novembra to mam zmaknute...tak sa kludne prid presvedcit:)))

super, toto bolo plynule a suvisle :) presvedcit sa asi nepridem, pretoze nie som PM a zatial stale nevidim pre mna dovod byt :) Ak by to bolo open for all, rad sa stavim, ak budem mat cas :)
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 1:12

Rozumim tomu dobre, ze "audit log" u vlastnich kesek je soucasti baliku PM sluzeb?


Nějak to u svých kešek nemám. Stejně tak jsem odkaz nenašel ani u PM only kešek (Babí lom). Tak tomu nějak nerozumím... asi to chce ještě něco jinýho, PM není očividně podmínka postačující.
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 1:17

ano, ale pouze u PM cache, u klasickych tato moznost neni. v soucasne tedy timto zpusobem mohou sledovat navstevnost svych listingu pouze pitr na premium member eventu a pc-romeo na first premium member cache. jestli je dlsi. tak jsem neumyslne prehledl, zas tak moc to nesleduji.

Rozumim tomu dobre, ze "audit log" u vlastnich kesek je soucasti baliku PM sluzeb?


  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 0:00

super, toto bolo plynule a suvisle :) presvedcit sa asi nepridem, pretoze nie som PM a zatial stale nevidim pre mna dovod byt :) Ak by to bolo open for all, rad sa stavim, ak budem mat cas :)

tak to ma mrzi, keby si zmenil nazor, radi ta privitame...napriklad vidiet Pitra v strasidelnej maske moze byt zazitok na cely zivot (po par pivach) :)))
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2006 - 1:47

ano, ale pouze u PM cache, u klasickych tato moznost neni. v soucasne tedy timto zpusobem mohou sledovat navstevnost svych listingu pouze pitr na premium member eventu a pc-romeo na first premium member cache. jestli je dlsi. tak jsem neumyslne prehledl, zas tak moc to nesleduji.


No právě to tak není tak docela. Je další PMO keška - Babi lom 3 (GCXYY4). Zatímco u Helloween... vidím odkaz na audit (i když po kliknutí mě to vyfakuje, nemám práva), tak v listingu BL3 takový odkaz nevidím.
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 18:27

ano, ale pouze u PM cache, u klasickych tato moznost neni....

A jak je to tedy s tim Audit logem? Jde to nebo ne?
Pro ktere kese to jde zapnout/je zapnuto?
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2006 - 19:04

A jak je to tedy s tim Audit logem? Jde to nebo ne?
Pro ktere kese to jde zapnout/je zapnuto?

Jde to. Zkusil jsem prepnout jednu ze svych tradicnich do "subscriber only" a automaticky se tam tato moznost objevila. U Babiho lomu 3 neni, asi to maj na Morave rozbity ;)
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 17:48

Jde to. Zkusil jsem prepnout jednu ze svych tradicnich do "subscriber only" a automaticky se tam tato moznost objevila. U Babiho lomu 3 neni, asi to maj na Morave rozbity ;)

Čili abych to shrnul...
* Audit log je dostupný pouze pro PM cache
* PM user může vidět audit log cizích PM keší?

  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 18:16

* Audit log je dostupný pouze pro PM cache

Mmm, 'chjo, takze zase neco, co taky (zatim) nevyuziju, protoze PM kesky pro (zatim) par lidi (zatim) zakladat nechci.

Kdyby treba chtelo byt PM spojene alespon s prihlasovanim k jinemu serveru, ktery neni pretizeny a ktery neprovadi maintenance v dobe evropskeho dne... :o(

  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 11:44

Čili abych to shrnul...
1* Audit log je dostupný pouze pro PM cache
2* PM user může vidět audit log cizích PM keší?

1-spravne
2-nemuze, ani nevidi odkaz
tj. zkratka audit log je jen pro PM vlastnika pro jeho zalozene PMO cache. Osobne odzkouseno chvilkovou zmenou jedne me cache na PMO a kuknutim na cizi PMO cache - tu Pitrovu, o ktere tu diskutujeme :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama