Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak založit novou keš?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
216 odpovědí na toto téma

#181 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2015 - 9:04

Dobrá informace, opravdu to tak funguje ?

Funguje....stejný systém jak při přidání fotky k logu.....a jéje....Standa byl rychlejší..... :)  :)  :)


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#182 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 15:39

Tak už jsem tady zase.

 

Tímto chci veřejně poděkovat Taxoftovi, za jeho nabídku : 

 

 

Jestli chceš, pošli mi ten listing na taxoft@gmail.com, podívám se  přes víkend, co se tím dá udělat.

 

...nejen, že se o víkendu podíval, upravil a poslal mi upravený listing, ale když viděl, že to stejně moc nepomohlo, tak ho tam raději i sám vložil. :-)  

 Keš funguje, listing se líbí a fungují i odkazy. 

 

Tak ( Jirko)  ještě jednou velký dík.............a všem, kdo mi poradili.

 

Viktor36005.


  • 0

#183 Brutvanek

Brutvanek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2016 - 16:55

Jak ji založit?
  • -3

#184 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2016 - 16:58

Jak ji založit?

přečíst si geowiki, nejlépe celou, abys věděl, že žádná "caschka" neexistuje http://wiki.geocachi.../Založení_cache


  • 2

#185 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2016 - 17:00

  1. Naučit se, jak se cache jmenuje...
  2. Nabrat obecné zkušenosti.
  3. Něco si přečíst a zákládání keší.
  4. Odlovit co nejvíc keší, abys dokázal poznat, co je dobrá keš. Protože založit špatnou keš je jaksi zbytečné...

  • 16

#186 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2016 - 17:39

Odlov si kešky v okolí místa, kde chceš zakládat, abys věděl, jestli tvá keš nebude v kolizi s nějakou jinou. Nezakládej za každou cenu. Něco si o tom místě zjisti, jestli má zajímavou historii... Nebo ten listing může o něčem informovat, třeba o zásadách první pomoci.

Edit: nebo je to místo zajímavé třeba výhledem do krajiny. Ona může být i keška, která je věnována sídlišti, ale ten owner tam vymyslel opravdu originální skrýš.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 17 leden 2016 - 19:58

  • 1

#187 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 17 leden 2016 - 18:47

odpovědět si na otázku "proč by nějaký ten kačer měl sem přijít". mnohem větší radost než mikrokeška pod parapetem na vlastním domě udělá lesní u nějaké zapadlé kapličky, či studánky, rybníčku či jak byl zmíněný výhled. A pokud je keška nějak tématická nebo netradiční, o to lépe.

 

Když už to místo není pořádný, tak to chce alespon fakt krásnou kešku - podívej se na youtube či na google do fotek a zjistíš co vše je lepší než "u pařezu kamenem".

 

Městské kešky, si myslím že chce fakt dobře umistovat, patlat se s listingem. a o to těžší je vymyslet "netradiční" úkryt, který by byl bezpečný. Pokud ti tedy záleží na úrovni kešky.


Tento příspěvek byl upraven od ClarissaMaryse: 17 leden 2016 - 18:49

  • 5

#188 daajinka

daajinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 21:45

Ahoj, 

chtěla bych radu, ohledně založení kešky. 
Když dám "Založit novou keš", vše vyplním (viz 1. příloha) a dám pokračovat, odkáže mě to na další stránku "Typ a umístění" dál mě to už ale nepustí. Neví někdo, co s tím? Případně jak mám kontaktovat reviewera?

Nevím si rady :(

Děkuju předem!

Přiložené miniatury

  • 111.JPG

  • 0

#189 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 22:05

Normálně mne to pustilo dál (tuhle stránku formuláře jenom proklikávám). Na další stránce vyberu typ keše, kterou zakládám a následně postupně vyplňuji všechna nutná kritéria. Vše mi běží OK, jediné co jsem teď nezkusil bylo konečné vytvoření listingu, jelikož teď žádný nepotřebuji.


  • 0

#190 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 9:07

Normálně mě to taky pustilo dál.

Ale co je tam za blbost?

...and received land manager permission...

v české verzi ve screenshotu nahoře ...a obdržel(a) povolení od reviewra...

je to jen špatný překlad do češtiny, nebo co? Což ve fázi, kdy si jen hledám místo, musím mít schválení od schvalovače?

není tím americky myšleno ... a obdržel(a) povolení od majitele pozemku, pokud to chci dát na soukromý pozemek?


  • 0

#191 daajinka

daajinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 11:20

Mě to prostě dál nepustí :/ 
Tady je konečná. Dál nic. Třeba je to tím, že mám nalezeno málo keší, ale to mi přijde jako hloupost, vzhledem k tomu, že kamarád, který mě ke geocachingu přivedl, jich při zakládání měl podobný počet, jako já. :/ 
Tak nevím :(

Přiložené miniatury

  • 2.JPG

  • 0

#192 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 11:34

Opět vyzkoušeno, tentokrát se souřadnicemi z tvého screenu. Změna žádná, normálně mi vše funguje.


  • 0

#193 daajinka

daajinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 11:37

Tak to je divný :/ No každopádně děkuju ! :)


  • 0

#194 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 11:39

Normálně mě to taky pustilo dál.
Ale co je tam za blbost?
...and received land manager permission...
v české verzi ve screenshotu nahoře ...a obdržel(a) povolení od reviewra...
je to jen špatný překlad do češtiny, nebo co? Což ve fázi, kdy si jen hledám místo, musím mít schválení od schvalovače?
není tím americky myšleno ... a obdržel(a) povolení od majitele pozemku, pokud to chci dát na soukromý pozemek?


A není tím myšleno nechat ověřit souřadnice u reviewera, jestli nejsou v kolizi? Nebo to může být to povolení vlastníka pozemku.
  • 0

#195 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 11:45

Taky vyzkoušeno a vše funguje. A co se vlastně stane, když po vyplnění souřadnic klikneš na "Pokračovat" napravo od vyplněných souřadnic? (to velké zelené tlačítko hned na prvním přiloženém screenu)

Třeba tě prostě počítače nemají rády...


  • 0
Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching!

#196 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 12:00

Zadal jsem souřadnice (bez toho znaku stupně). Dal jsem Hledat, potom Pokračovat. Dostal jsem se na Typ a umístění, i dál na Waypointy. Dál už jsem nešel.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 27 únor 2016 - 12:16

  • 0

#197 daajinka

daajinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 12:09

Create a new cache. Potom se objevím na stránce Hide a Geocache, Tam nic teda nevyplňuju a tlačítkem Continue vpravo, se přesunu na další stránku, kde je opět Hide a Geocache, ale už Type a Location, tam teda vyberu Tradiční keš, naskočí mi mapa, kde mám zadat souřadnice (viz obrázek výše).. Zadám je, ale dál už mě to nepustí. Vůbec se nedostanu přes 'Continue', to sice zezelená, ale po kliknutí, už mě to dál nepustí.. 


edit:

UŽ TO JDE!! Smazala jsem ty stupně, a wualá, už to jde !! 
DĚKUJU!!! :) 
 


Tento příspěvek byl upraven od daajinka: 27 únor 2016 - 12:10

  • 2

#198 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 12:14

Já dám Založit keš. Pak Založit novou keš. Načte se mi mapa s mojí polohou. Dám souřadnice a Hledat. Potom vpravo Pokračovat. A jsem na Typ keše. Vyberu. Dám pokračovat, jsem na Umístění. Zobrazí se mi náhled, Pokračovat, a dostanu se na Waypointy.

Edit: tak se to snad vyřešilo.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 27 únor 2016 - 12:19

  • 0

#199 obeji

obeji

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 14:11

Zdravím,

mně se taky nedaří dokončit zakládání nové keše. A to jsem jich už 12 založil, ale bylo to už předloni. Změnilo se snad něco?

Formulář mě pustí až k samému konci. Mám už vložený listing, zaškrtnutý souhlas s podmínkami, název keše bez diakritiky. Tehdy kliknu na ULOŽIT A ZOBRAZIT NÁHLED, ale dál se už nic neděje. Kurzor je v poli  REWIEVER NOTE, protože tam vždy něco napíšu. Nevíte někdo, co dělám špatně?

OBEJI


  • 0

#200 vlastin

vlastin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 21:54

 Mám už vložený listing, zaškrtnutý souhlas s podmínkami, název keše bez diakritiky. " - diakritika tam už může být. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama