Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#141 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 22:21

Neni bod jako bod, nezapomen ze tady se honi d5 t4, cenna to kombinace do statistik kterou se pak budes chlubit:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#142 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 5:09

MA-FI-AN napsal/a:
Neni bod jako bod, nezapomen ze tady se honi d5 t4, cenna to kombinace do statistik kterou se pak budes chlubit:-)

Kde je ta d5 t4? Ja tam vidim jen d5 t2 ;-)
  • 0

#143 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 11:46

Co všechno jsou schopni udělat někteří jedinci pro bod či FTF. Nechápu, asi by mě to nebavilo, ale nemám nic proti.Hrajeme si svojí hru.
  • 0

#144 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 12:43

Byl jsem nejak mimo a tohle mi uteklo: skoncil jsem ve chvili, kdy tiskar zde publikoval finalku teto cache. Muze mi prosim nekdo ve zkratce napsat, co ze se stalo v tech dilech, ktere jsem nevidel, abych nemusel travit hodinu listovanim diskuzi? Staci heslovite :) Predem diky :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#145 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 13:20

Nosferatu XIII. napsal/a:
Byl jsem nejak mimo a tohle mi uteklo: skoncil jsem ve chvili, kdy tiskar zde publikoval finalku teto cache. Muze mi prosim nekdo ve zkratce napsat, co ze se stalo v tech dilech, ktere jsem nevidel, abych nemusel travit hodinu listovanim diskuzi? Staci heslovite :) Predem diky :)


kačer 1: ty jsi ale vůl
kačer 2: vůl jsi ty a ještě kecal k tomu...

atd., apod...
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#146 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 13:32

burg napsal/a:
kačer 1: ty jsi ale vůl
kačer 2: vůl jsi ty a ještě kecal k tomu...
atd., apod...

kačer94: všichni ste volové
  • 0

#147 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 13:39

nosferatu: 3. oni jsou volove 4. ne, oni jsou volove 5. vsichni jste volove 6. zamknout ani ten vycuc proste nechtej :).
  • 0

#148 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 13:41

Já si z toho zase odnesl, že je na RW spolehnutí i když jsou to taky jenom lidé. A taky že mnozí jsou pro bod schopni mnohého.
  • 0

#149 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 14:08

Nosferatu XIII. napsal/a:
Byl jsem nejak mimo a tohle mi uteklo: skoncil jsem ve chvili, kdy tiskar zde publikoval finalku teto cache. Muze mi prosim nekdo ve zkratce napsat, co ze se stalo v tech dilech, ktere jsem nevidel, abych nemusel travit hodinu listovanim diskuzi? Staci heslovite :) Predem diky :)


viz. delší příspěvek vop.cz na straně 6.
  • 0

#150 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 14:20

Bruca napsal/a:
co mají prosím společného keše s obecní pokladnou? nějak jsem to nepochytil...

No stejně jako se dá obecní pokladna postupně vytunelovat až na nulu, tak to funguje podobně i u kešek. Za každej nekorektně získanej "Found It" na mysterce (bruteforce, koupený souřadnice, atd ...) zabije bůh koťátko. A to je špatný.
  • 0

#151 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 14:28

Mimon_team napsal/a:

Bruca napsal/a:
co mají prosím společného keše s obecní pokladnou? nějak jsem to nepochytil...

No stejně jako se dá obecní pokladna postupně vytunelovat až na nulu, tak to funguje podobně i u kešek. Za každej nekorektně získanej "Found It" na mysterce (bruteforce, koupený souřadnice, atd ...) zabije bůh koťátko. A to je špatný.


No a já měla za to, že koťátko umře za každých 1000 Found It... :o
  • 0

#152 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 15:10

Sedmitecka napsal/a:

Mimon_team napsal/a:

Bruca napsal/a:
co mají prosím společného keše s obecní pokladnou? nějak jsem to nepochytil...

No stejně jako se dá obecní pokladna postupně vytunelovat až na nulu, tak to funguje podobně i u kešek. Za každej nekorektně získanej "Found It" na mysterce (bruteforce, koupený souřadnice, atd ...) zabije bůh koťátko. A to je špatný.


No a já měla za to, že koťátko umře za každých 1000 Found It... :o


To taky.
  • 0

#153 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 20:28

Dain a Olik napsal/a:
3. oni jsou volove
4. ne, oni jsou volove
5. vsichni jste volove
6. zamknout

:-D hezký
  • 0

#154 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 22:02

Ahoj Tiskaři, ty víš, že jsem se za tebe několikrát postavil a i tě hájil. Ale to co děláš, se mi opravdu nelíbí. Proč? Protože to co děláš není správné. Osobně si nemyslím, že jsi tak dobrý, že bys něco heknul. Prostě ti někdo dal heslo na domácího a zahraničního reviewera a ty jsi vesele kradl finálky, četl jsi si důvěrnou korespondenci mezi revs. a ownerem a to se prostě nedělá. Není to slušné. A co náše emaily? Jak jsi si početl? Jak by se ti líbilo, kdyby se ti někdo hrabal v tvém soukromí, mobilu, počítači a nebo ti rozlepoval dopisy? Řeknu ti to. Ani za mák!! Ještě bych dokázal pochopit, kdyby jsi se opravdu snažil dostat do systému a pak nahlásil nějakou slabinu, ale ty jsi to zneužíval ku svému prospěchu. A stále ještě zneužíváš důvěrné informace, čteš si korespondenci a narušuješ soukromí nás všech. To jsem ti chtěl napsat. Celou dobu jsem se tě chtěl na férovku zeptat, jak to děláš. Ale nenašel jsem odvahu. Stejně, jako jsem nenašel odvahu zeptat se i jiných. Prosím tě, aby jsi se nad sebou zamyslel. Moc prosím. Měj se hezky Ahoj Pitris
  • 0

Skupec Reviewer


#155 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 22:31

Tak jestli tohle je pravda tak to nechce ban ale rovnou smazat ucet. Jak je pak ale mozny ze finalku chroustala ziskal az pote co si rw zmenili hesla jak bylo psano v reviewer note? To mi nejak nesedi.. Mel sem.ho za vetsiho maniaka nez obycejnyho podvodnika:-P Tak snad se nekdy pravda ukaze, jen aby to nebylo jak s tim telefonatem lesymu
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#156 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2012 - 23:01

Vzpomínám si, že v tom vlákně pojednávajícím o archivaci spirály, ten člověk, co archivoval HQ Groundspeaku říkal "změňte si hesla" jako by chtěl naznačit, že má databázi hesel. Ten post se mi teď nedaří vygooglit. Ale jestli se jim tenkrát podařilo něco takového získat, tak by mohl mít přihlašovací údaje nějakého jiného RW.
  • 0

#157 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 0:42

Tak snad GS má logy o tom, kterej revírník (= čí účet) udělal tu archivaci ....
  • 0
Jakub

#158 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 7:35

MA-FI-AN napsal/a:
Jak je pak ale mozny ze finalku chroustala ziskal az pote co si rw zmenili hesla jak bylo psano v reviewer note? To mi nejak nesedi..

staci heslo libovolneho rewievera kdekoliv ze sveta, takze zmena hesel u tech ceskych by nepomohla. Vzhledem k tomu co jsou nekteri lidi schopni si dat za hesla, neni az tak nepravdepodobny ze by naky heslo odhadl.

_cermik_: archivaci udelal ze svyho uctu diky chybe v systemu, ale to uz je snad opraveno.
  • 0

#159 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 8:00

Parkis napsal/a:
staci heslo libovolneho rewievera kdekoliv ze sveta, takze zmena hesel u tech ceskych by nepomohla. Vzhledem k tomu co jsou nekteri lidi schopni si dat za hesla, neni az tak nepravdepodobny ze by naky heslo odhadl.


Zkuste si uvědomit, kolikrát jste různým aplikacím svěřili heslo na gc.com a uvědomte si, že stačí odchytat nešifrovanou komunikaci na některém serveru, kde se s tím heslem pracuje.

A zamyslete se, jestli Vaše hesla obsahují náhodně umístěné velké písmeno a číslici a kdy jste ho naposledy změnili ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#160 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 9:56

KaMo_cz napsal/a:
@Tiskař: a tos dostal ban na revírníckej účet nebo na hráčskej :)

Jestli tam má zeměmluv díru (a jako že to asi bude děravý jak řešeto dle funkčnosti) a řeší to takhle, jak jsem v rychlosti pročetl, tak to jsou pěkný kokotmedianti.
Měli byste se (hlavně teda oni s tebou) domluvit a zalátat to. Není to první banán, že ;)

Co asi budou dělat, pokud to Tiskař náhodou utrousí někde do prostoru a web bude hákovanej ve velkým? Tak velkou banánovou plantáž nemají.

Odvolávám co jsem odvolal...
Tak jsem se po chvíli zase koukl na kauzičku a musím říci, že Tiskař by měl dostat normálně přes držku. On už měl dostat i za tu první archivaci, kdy našel díru v systému. Já naivka si myslel, že našel další díru a on jen sprostě vykrádá, prostě prachobyčejnej geobytař.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama