Přejít na obsah


Fotka

Rastrová mapa celé ČR

garmin firmware

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
496 odpovědí na toto téma

#121 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 18:36

No, já ho tentokrát v autě zatím neměl čas zkusit, ale předchozí verze se v cca 110 překreslovat stíhala, naopak při hodně velkém zoomu se mi dnes 2x stalo, že se při běhu (!!!) objevovaly bílé plochy... Jop, mám radost, že jsem si za 5 000,- koupil nedodělek, kterej je horší a horší... Nemáte někdo verzi 2.80?
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#122 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 18:49

http://www.garmin.co...pdater__280.gcd
  • 0

#123 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 18:50

...nahrat do GPSky do adresare Garmin, prejmenovat na gupdate.gcd, odpojit a zresetovat.
  • 0

#124 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 20:11

Vím, vím. Děkuji :-)
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#125 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 21:46

Ted, kdyz jsem se vratil ke 2.80, tak jsem si uvedomil jednu vec - ono je to ted nejake zivejsi i pri obycejnem prochazeni v menu...
  • 0

#126 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2013 - 22:37

Jop, přesně tenhle efekt by ale měly mít updaty na vyšší verzi, ne... Edit: 2.80 je nebe oproti novějším. Dokonce zase můžu zapnout otáčení mapy podle kompasu - to se předtím nepoužitelně lagovalo...
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2013 - 7:41

jsme zase stastny s 2.80. kdyz ted na mape zacnu hybat sipkou, tak reaguje ihned, pohybuje se rychleji a kdyz drzim joystick jednim smerem, tak sipka dokonce jeste i zrychli. To jsou veci, ktere na 3.00 nebyly, tam se sipka jen s poskokama plouzila.
  • 0

#128 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 15 duben 2013 - 15:29

Chtělo by to, aby každý kdo alespoň trochu ovládá angličtinu bombardoval garmin připomínkami..Ať už se konečně amíci chytnou za nos a něco s tím urychleně udělají.
  • 0

#129 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2013 - 15:48

Je nejaký oficiálny email pre firmware pripomienky? Pri bete tuším nejaký bol uvedený ale neviem to nájsť.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#130 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2013 - 16:18

U te bety byl uvedeny mail pro pripominky na tu betu. Tam jsem kdysi psal uz kdyz se objevily prvni potize u bety 2.87... a odezva zadna.

Ale proc se morit s anglictinou, prelozime pacienta na plicni! Kdyz vlezes na http://podpora.garmin.cz/, tak tam se v tom jejich formulari primo nabizi moznost report chyby ve firmware. Hura na ne!
  • 0

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2013 - 17:27

Tak ja uz reportoval... nestydte se, a dejte jim najevo, co vas s firmwarem trapi!
  • 0

#132 tremor1

tremor1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2013 - 20:33

Zdravím, i já dnes otestoval nový FW a vydržel v mém etrexu 30 cca 2 hodiny :-) Za ty dvě hodiny, jsem neviděl ani kousek mapy a na další testování už jsem neměl trpělivost. Bohužel já oproti většině z Vás mám s etrexem jěště jeden problém, který jsem odstranil postupným testováním FW, až jsem se dostal na verzi 2.70. Ten problém spočívá v načítání nově nahraných gpx. Někdy zamrzne v půlce někdy hned na začátku, prostě pokaždé jinak a někdy se gpx načtou jak mají. Zkoušel jsem korektní odpojení garmina od PC, nahrávat gpx na kartu i do garmina a jako poslední jsem testoval FW a došel k verzi 2.70 u které se mi to zatím jěště nestalo. Jsem opravdu zvědav, kdy konečně vyleze schopnej FW.
  • 0
Garmin Etrex 30 + Topo Czech Pro 2013

#133 Greenhornik

Greenhornik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 0:18

Chtelo by to ty stiznosti postovat na Garmin forum, aby si toho nekdo vsiml. Me treba zaujalo, ze interval mezi 2.9 a 3.0 byl pomerne kratky, tzn. pokud bude dostatecny pocet stiznosti, mozna se s tim bude neco delat. BTW Ja jsem s 3.00 pomerne spokojeny, coz se nedalo rici o 2.90.
  • 0

#134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 8:00

Reakce Garminu na muj report o pomalosti: zkuste hardreset. Univerzalni odpoved cislo jedna? B)
  • 0

#135 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 16 duben 2013 - 8:31

no a jen pro úplnost - zkusil jsi ho?
  • 0

#136 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 8:48

Vzhledem k tomu, ze hardreset je napriklad nedilnou soucasti downgrade firmware, ktery jsem delal za posledni dobu nekolikrat? Nemyslim si, ze bych mel GPSku zabordelenou. krom toho, uz tam mam zase 2.80, a do pokusu "upgrade na 3.00, hardreset, ktery nic nevyresi, a dalsi downgrade" se mi fakt nechce.
  • 0

#137 DreamR

DreamR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 9:10

Jak provedu ten hardreset? taky se vracím na starší fw, konkrétně 2.87 kvůli Tempu, a dělám to poprvé. Do paměti telefonu jsem nakopíroval gcd soubor a pak nastavil tovární nastavení ale nic se neděje. edit: dostal jsem se na net a už jsem si to našel
  • 0

Garmin eTrex 30 TOPO Pro 2015 + Tempe senzor + Premium Heart Rate monitor; Lenovo P70; Nikon D5100; geobike Kelly's Scarpe


#138 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 10:15

Pri downgrade se ti hardreset udela sam. Na zacatku aktualizace ti to rekne, ze delas downgrade, a ze tedy udela vymazani uzivatelskych dat.
  • 0

#139 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 10:15

HaLuMa napsal/a:
Reakce Garminu na muj report o pomalosti: zkuste hardreset. Univerzalni odpoved cislo jedna? B)

rovnako odpisali aj mne.
Odpisal ze ho robit nebudem a ze nie som jediny ktory vidi spomalenie GPSka
Nasledne mi odpisali "vzhledem k tomu že se mi ozval ještě jiný zákazník se stejným problémem, budu chybu reportovat výrobci. Pokud vše pujde dobře, měly ba náprava přijít v příští verzi firmware."
  • 0

#140 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2013 - 10:16

Jinak Garmin.cz prislibil reportovani problemu s pomalosti vyrobci. Tak uvidime, jestli se na nas vyrobce vybodne, nebo jestli si toho konecne vsimnou.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, firmware

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama