Přejít na obsah


Fotka

Rastrová mapa celé ČR

garmin firmware

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
496 odpovědí na toto téma

#81 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2013 - 20:12

Changes made from version 3.40 to 3.60: [GCD]

◦Improved map performance in densely-populated urban areas.
◦Improved EXIF image orientation data in camera photos.
◦Improved EXIF compass heading data in camera photos.
◦Fixed trail searching when using multiple active routing maps.
◦Fixed issue with saving a track's 'show on map' status across a power cycle.
◦Fixed issue with displaying tracks on the map after performing an area calculation.
◦Fixed possible issue with searching for an address in cities with extremely long names.
◦Fixed possible issue with viewing geocache descriptions in night mode.
◦Fixed minor graphical issue with certain data fields on the map.

Info zde
  • 0

#82 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2013 - 15:46

Vylezl nový update Changes made from version 6.10 to 6.20: - Improved map performance in densely-populated urban areas. - Fixed trail searching when using multiple active routing maps. - Fixed issue with saving a track's 'show on map' status across a power cycle. - Fixed issue with displaying tracks on the map after performing an area calculation. - Fixed potential shutdown when viewing certain tracks or routes in German or Russian. - Fixed minor graphical issue with certain data fields on the map.
  • 0

#83 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2013 - 20:15

asi máš špatně odkaz, směřuje na jakýsi Forerunner Logbook
tady je odkaz na gcd: http://www8.garmin.c...pdater__620.gcd

patchnuto, nainstalováno, zatím ok
  • 0

#84 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 18:43

A pro Maca už je i ta 4.1.2.
  • 0

#85 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 06 duben 2013 - 11:48

Právě jsem pokusně nainstaloval 2.90 a zatím to s tou rychlostí nevypadá vůbec špatně, zdá se že GPS je nyní rychlejší. Uvidím až večer zkusím jízdu v autě. Nikde jsem ale nenašel zmiňovanou záložku Adventures. O postřehy s navigací v autě se samozřejmě podělím. Spoléhám na to, že k 2.80 se můžu vrátit vždycky.
  • 0

#86 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 06 duben 2013 - 12:11

Odpovím si sám :D Na to aby se tam objevila záložka Adventures tam prvně musím nějakou poslat. Pak je v menu jít na:
  • 0

#87 DreamR

DreamR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 14:50

nokiak: polozku Adventures jsem nasel treba v profilu Hledani pokladu v menu a zadnou vytvorenou adventuru jsem tam nahravat nemusel ;-)
  • 0

Garmin eTrex 30 TOPO Pro 2015 + Tempe senzor + Premium Heart Rate monitor; Lenovo P70; Nikon D5100; geobike Kelly's Scarpe


#88 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 12:17

Mám nainstalovanou verzi BaseCamp 4.1.2. Nevíte někdo lze tady nějak zprovoznit funkci "Najít blízko uložené schránky na geocaching.com" jako to je na pravé tlačítko u Mapsource?? Moc by se to hodilo.;)
Díky
  • 0
DANDU1

#89 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 12:24

Take bych mel otazecku. Jak odeslat vyber mapy do GPS ?Diky
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#90 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 16:46

Nezdá se vám, že je s tímto FW pomalejší vykreslování map?
  • 0

#91 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 17:40

trotakcz napsal/a:
Take bych mel otazecku. Jak odeslat vyber mapy do GPS ?Diky

Dělal jsem to poprvé minulý týden, tak jsem v tom také tápal. Našel jsem v nápovědě: "Instalace map do zařízení GPS
Do zařízení GPS můžete instalovat detailní mapy, které jsou v aplikaci BaseCamp odemčeny. Nelze instalovat mapy, které aplikace BaseCamp načítá z připojeného zařízení nebo z karty SD.

Postup instalace map do zařízení GPS:
Připojte zařízení GPS k počítači. Další informace naleznete v návodu k obsluze zařízení. Název zařízení se zobrazí v oblasti Knihovna a zařízení.
V oblasti Knihovna a zařízení klikněte pravým tlačítkem myši na složku Všechna data pod zařízením.
Klikněte na možnost Instalovat mapy.
Dokončete instalaci podle pokynů v průvodci aplikace MapInstall.
POZNÁMKA: Před zobrazením mapy bude možná nutné mapu v zařízení zapnout. Další informace naleznete v návodu k obsluze zařízení."
Jen pozor, , zazálohuj si všechny mapy v GPS, zejména jestli tam máš jiné než BASECAMPU, Já naštěstí jiné nemám, a ono mi to původně nainstalované mapy přepsalo novými, ale zase si je to pojmenovalo přesně tak jak jsou pojmenované v BASECAMPU. Jediné, na co jsem nepřišel, nebo jsem přehlédl v nastavení, všechny mapy mi to nainstalovalo na kartu v GPS a v přístoji mi zůstala jen ta základní mapa celého světa.
  • 0

#92 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 09 duben 2013 - 18:00

Tak konečně jsem se dostal k tomu, abych zhodnotil 2.90. Že by byla GPS zbržděná, to jsem nepozoroval, v autě v pohodě vykreslovala i při 130 km/h. Možná trochu děle vypočítává trasu. Topo Czech 2013 Pro zvládá bez problémů. Takže žádná tragedie, co tu někteří píší. Malý pokrok oprati verzi 2.80 je v tom, že konečně vykresluje obrázky dalších křižovatek při použití navigace Křižovatka po křižovatce, ale jakmile sjedete z vypočítané trasy, tak místo přepočítání zamrzne. Ale zamrzala i 2.80. Jednou se mi s 2.90 sama vypnula, nezjistil jsem proč když baterie měla ještě jednu čárku. Bez varování vypnula. Zatím dále testuju, a v záloze mám kdykoli návrat k 2.80. Lidičky pište taky postřehy s 2.90 pls
  • 0

#93 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 21:21

Changes made from version 4.70 to 4.80: [GCD]

Improved EXIF compass heading data in camera photos (650 and 650t models).
Fixed issue with changing profiles when the altimeter dashboard is active on the main menu.
Fixed issue with certain characters on the Czech or Polish keyboards in landscape orientation.
Fixed issue with shortcuts that enable or disable maps remaining highlighted after being selected.
Fixed issue with displaying tracks on the map after performing an area calculation.
Fixed issue with saving a track's 'show on map' status across a power cycle.
Fixed potential issue with renaming tracks or routes.
Fixed potential issue with viewing geocache descriptions in night mode.

Info zde
  • 0

#94 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 16:48

Ani bych neřekl. Je to stejně pomalé, jako to bylo. :D
  • 0

#95 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 17:01

cufik_team napsal/a:
Nezdá se vám, že je s tímto FW pomalejší vykreslování map?

Instalaci FW jsem provedl už někdy v pondělí a mapa se vykreslovala neskutečně pomalu. Pomohlo vypnutí ostatních mimo TOPO Czech (při instalaci se mi automaticky zaply). Co je ale horšího že mi zoufale špatně ukazuje kompas při navigaci na cíl (ale i na místě se mu nechce správně ukazovat světové strany). Lítá sem a tam pomalu reaguje. Obdobně samozřejmě i navigace za šipkou v mapě. Již třetí den s tím zápolím a nevím si rady. Pomohlo by FW přeinstalovat? ;)
  • 0

#96 DreamR

DreamR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 19:32

nokiak napsal/a:
Topo Czech 2013 Pro zvládá bez problémů


Neco mi uniklo nebo je to preklep? Jinak ja bohuzel nemam tak kladne zkusenosti. V navigaci mam dve gpx s 1000 keskama a nekdy mi je to najde a nekdy taky ne. Driv jsem pomalost vykreslovani (pesky, na kole) tolik nevnimal ale posledni dobou me to zacina stvat. Staci prezoomovat a cekam a cekam. Doufam ze bude nejaka novejsi beta a hned do ni jdu.
  • 0

Garmin eTrex 30 TOPO Pro 2015 + Tempe senzor + Premium Heart Rate monitor; Lenovo P70; Nikon D5100; geobike Kelly's Scarpe


#97 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 23:03

Nevyzkoušel jsi zkalibrovat kompas? Možná to pomůže. Jinak dávám za pravdu, že vypnutí ostatních map (nechápu, proč se vůbec samy zapínají) aspoň trošku pomůže zrychlit vykreslování. Šílené je i vykreslování při zapnutém stínování (to se naštěstí při aktualizaci samo nezapíná). Doporučuji stínování vypnout, pokud to někdo má zapnuté.
  • 0

#98 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 6:01

Heh, díky za upozornění, jsem si toho nevšimnul, že to samo zapíná všechny mapy. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#99 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 10:31

Pajast napsal/a:
Nevyzkoušel jsi zkalibrovat kompas? Možná to pomůže.

Jinak dávám za pravdu, že vypnutí ostatních map (nechápu, proč se vůbec samy zapínají) aspoň trošku pomůže zrychlit vykreslování. Šílené je i vykreslování při zapnutém stínování (to se naštěstí při aktualizaci samo nezapíná). Doporučuji stínování vypnout, pokud to někdo má zapnuté.

Kompas kalibruji vždy po výměně baterií. Tím to nebude. Stínování rovněž nepoužívám. Jednak pomalu vykresluje ale také ve vyšších nadm. výškách hodně ztmavne displej.
  • 0

#100 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 11 duben 2013 - 13:16

S tou Topo 2013 je to samozřejmě překlep, vyšla zatím jen Atlas Czech 2013. Jinak příliš nechápu, jak někdo může potřebovat v navigaci zároveň 2000 keší. Vždyť to ani nemůže být aktuální. Mohlo dojít ke změně listingu, disable keše, nemáš tam poslední logy atd atd. Ono to přímo s tou rychlostí souvisí. Pokud tam máš tolik bodů, tak ta krabička to musí všechno přechroustat, aby je mohla zobrazit na mapě. A když zauvažuješ rozumem, tobě by se taky šlo do kopce stejně rychle s těžkou krosnou na zádech jako s rukama v kapsách ? Dávám si tam to co momentálně na výpravu využiji, maximálně něco trocho okolo pro případ že zbyde čas a etrex chodí v pohodě. Toť moje vysvětlení.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, firmware

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama