Přejít na obsah


Fotka

GCFinalky.cz - ukonceni provozu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
150 odpovědí na toto téma

#101 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:26

shaman3 napsal/a:
No nevim nevim, ale dle mě je to stejný podfuk, ať už ti radí owner nebo GCfinalky. A když už owner někomu něco radí, tak by to měl také zveřejnit pro ostatní, aby nebyli znevýhodněni.


Proč by to měl dělat? Kdo je línej se zeptat má smůlu a je to jeho boj.
  • 0

#102 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:31

shaman3 napsal/a: No nevim nevim, ale dle mě je to stejný podfuk, ať už ti radí owner nebo GCfinalky. A když už owner někomu něco radí, tak by to měl také zveřejnit pro ostatní, aby nebyli znevýhodněni.

Finalky ale neradi, sdeluji rovnou vysledek, jestli tento zasadni rozdil nevidis, pak opravdu nema smysl se s tebou bavit o ferovosti ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#103 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:36

já jako owner rád popostrčím kolegu který mě v nouzi může popostrčit také ale posílat finálku to nikdy kdo nevidí rozdíl je slepí
  • 0

#104 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:39

Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.
  • 0

#105 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:43

shaman3 napsal/a:
Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.


Ano máš pravdu ale jen v tom případě když GC bereš jako soutěž nebo závod kdo má víc bodů ale pokud to bereš jako zábavu či koníčka proti nudě a zlenivění tak jsou pro nás kteří to berem z té druhé stránky tvvoje zduvodnění špatná.
  • 0

#106 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:43

shaman3 napsal/a:
Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.

jenže GC není žádný závod.
  • 0

#107 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:49

Lubos_H napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.


Ano máš pravdu ale jen v tom případě když GC bereš jako soutěž nebo závod kdo má víc bodů ale pokud to bereš jako zábavu či koníčka proti nudě a zlenivění tak jsou pro nás kteří to berem z té druhé stránky tvvoje zduvodnění špatná.

No já to beru jen jako takovou vedlejší činnost při jízdě na kole, ale prosit ownera o radu je dle mě největší potupa. Pokud owner chtěl tu radu dát, tak ať jí dá všem do listingu nebo hintu. Já se ho o ní doprošovat nebudu, to raději ty souřadnice získám jinak.
  • 0

#108 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:51

shaman3 napsal/a:

Lubos_H napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.


Ano máš pravdu ale jen v tom případě když GC bereš jako soutěž nebo závod kdo má víc bodů ale pokud to bereš jako zábavu či koníčka proti nudě a zlenivění tak jsou pro nás kteří to berem z té druhé stránky tvvoje zduvodnění špatná.

No já to beru jen jako takovou vedlejší činnost při jízdě na kole, ale prosit ownera o radu je dle mě největší potupa. Pokud owner chtěl tu radu dát, tak ať jí dá všem do listingu nebo hintu. Já se ho o ní doprošovat nebudu, to raději ty souřadnice získám jinak.

Potom tu mysterku nemusí vůbec vytvářet. A na tom poprosit někoho o pomoc když nevím jak na to není pro mě nic potupného. Naopak by pro mě bylo víc potupmý a ponižující se dostat nějak bokem k finálce.
  • 0

#109 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:57

shaman3 napsal/a:

Lubos_H napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ono je to ale ve svém důsledku jedno, jestli poradí někdo postup nebo rovnou výsledek, jde o to, že pro všechny už tím není dána stejná startovní čára. To je jak kdyby všichni běželi osmikolový závod a někomu rozhodčí jedno kolo milostivě ubral. To mu ale stejně tak může ubrat 7 kol.


Ano máš pravdu ale jen v tom případě když GC bereš jako soutěž nebo závod kdo má víc bodů ale pokud to bereš jako zábavu či koníčka proti nudě a zlenivění tak jsou pro nás kteří to berem z té druhé stránky tvvoje zduvodnění špatná.

No já to beru jen jako takovou vedlejší činnost při jízdě na kole, ale prosit ownera o radu je dle mě největší potupa. Pokud owner chtěl tu radu dát, tak ať jí dá všem do listingu nebo hintu. Já se ho o ní doprošovat nebudu, to raději ty souřadnice získám jinak.


Jak?? Já když se zeptám ownera na nápovědu tak příště když bude stejné luštění nebo problém už budu vědět jak na to když si vezmu souřadnici z Finálek jsem příště v tergum (slovo z latiny)
  • 0

#110 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 17:59

No já si to nemyslím, pokud chce kačer odlovit mysterku, tak musí překonat lest ownera a je mi jedno, jakým způsobem tu lest ownera překoná, ale když mu ovner pomůže, tak to je podvod vůči ostatním kačerům.
  • 0

#111 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:01

Jeočividné, že každý z nás na to má jiný názor a nemá smysl zde dokola dělat OT
  • 0

#112 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:04

shaman3 napsal/a:
No já si to nemyslím, pokud chce kačer odlovit mysterku, tak musí překonat lest ownera a je mi jedno, jakým způsobem tu lest ownera překoná, ale když mu ovner pomůže, tak to je podvod vůči ostatním kačerům.

Asi ti trošku uniká smysl mysterek. Ale to fakt nemá cenu dál pitvat.
  • 0

#113 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:06

shaman3 napsal/a:
ale prosit ownera o radu je dle mě největší potupa. Já se ho o ní doprošovat nebudu, to raději ty souřadnice získám jinak.


tak to v tom pripade koupene finalky bys mel z potupy nepochybne rovnou spachat harakiri :D.
  • 0

#114 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:07

Lubos_H napsal/a:
Jeočividné, že každý z nás na to má jiný názor a nemá smysl zde dokola dělat OT

Ano. Je to tak. A protože já neodsuzuji ty, kteří prosí o radu ownera, i když to považuji za nejvyšší potupu, neměli by oni odsuzovat ty, co získávali souřadnice na GC Finalky. Já sám jsem tam žádné souřadnice bohužel nezískal, protože jsem o nich nevěděl, dokud to tam fungovalo a platit za ně teď nebudu.
  • 0

#115 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:43

martinracek26 napsal/a:
Asi ti trošku uniká smysl mysterek. Ale to fakt nemá cenu dál pitvat.


Myslím, že mu uniká víc věcí :D

Mně pro změnu zrazuje paměť. Onehdá jsem jsem příteli chtěla vysvětlit, jak jsem vyluštila jednu mysterku, a i když jsem měla v rukách listing plný mých poznámek, nebyla jsem toho schopná :D
  • 0

#116 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:54

Ještě by mohly skončit ty stránky, co vznikly po letošním velikonočním otvírání pokladů. Tam jsou finálky viditelně pro všechny. A to se mi nelíbí. Proto jsem se do této skvělé akce nepřipojoval. Příští rok se mnou nepočítejte.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#117 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 18:57

shaman3: považuj za nejvyšší potupu to, psát tady takový kraviny, omfg :@ (btw přidejte sem prosím toho blicího smajlíka)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#118 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 19:03

Pokud by se chtel nekdo realizovat:

Dobry den,

reaguji na vasi zadost o zaslani databaze gcfinalky.cz.
Prispevek ve vysi 500 Kc zaslete na ucet cislo: 1208950544/2310 s variabilnim symbolem: 3028911. Do poznamky prosim nic nepiste! Identifikuji vas podle variabilniho symbolu.
Po obdrzeni teto castky (obvykle 1 pracovni den - bankovni prevod) vam do nasledujicich 24 hodin poslu na vasi emailovou adresu kompletni seznam kesek s finalnimi souradnicemi v excel souboru. Data jsou v takovem stavu, jak byly v dobe ukonceni provozu na internetovych strankach.
Samozrejme nemohu zarucit, ze nektere z kesek jsou od schvaleni napriklad jiz premisteny. Mnoho kesek ma ale duplicitni zaznamy a soubor bude obsahovat i datumy, kdy byly kesky nahrany a schvaleny pro zobrazeni. Take je v databazi informace o tom, jestli byla provedena kontrola souradnic dostupnymi nastroji typu doxina nebo geocheck atd.. Tento soubor bude vzhledem k velikosti zazipovan.

V pripade jakycholiv dotazu me kontaktujte na emailu gcfinalky@centrum.cz

Diky
S pozdravem
JP - gcfinalky.cz


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#119 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 19:12

S474N napsal/a:
Pokud by se chtel nekdo realizovat:

Dobry den,

reaguji na vasi zadost o zaslani databaze gcfinalky.cz.
Prispevek ve vysi 500 Kc zaslete na ucet cislo: ........
JP - gcfinalky.cz


No podle tvého prvního a tohoto příspěvku jsi byl také uživatelem databáze finálek. Ale co, každý jsme nějaký. :D
  • 0

#120 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 19:22

Ruvit: zcela nepochybne, zvlaste kdyz tam byly minimalne dve moje kese. A jinak te zklamu, obavam se, ze tu databazi mam mozna vetsi, nez dotycnej clovicek. Jedinej rozdil je, ze ja na tom nijak nevydelavam a ani se nesnazim. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama