Přejít na obsah


Fotka

GCFinalky.cz - ukonceni provozu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
150 odpovědí na toto téma

#61 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:38

To je marnost, fakt. Ses vazne tak zabednenej naschval, nebo jsi hlupec?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:40

MA-FI-AN: tak snad nepredpokladas, ze u mestaku bude delat nekdo s maturitou, ze ne? :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:42

Rozum je dar od Boha, pokud ho někdo má, tak se díky němu určitě nevysmívá tomu, kdo ho nemá. ;)
  • 0

#64 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:46

Mně to přijde stejné, jako si půjčovat DVD v půjčovnách, každé obšlehnout a pak všechny kopie prodat :) Anebo kouzelníci - jejich triky jsou jejich know-how a prozrazují je jen výměnou za jiný trik. Pak se najde takovýhle "sběratel" kouzelník, který udělá televizní pořad, ve kterém všechna kouzla vyzradí a ještě si tím pořadem namastí kapsy. Od té doby, co jsem shlídla takovej pořad, jsem na kouzelnická představení přestala koukat. Asi hloupá přirovnání, ale u keší to vidím podobně..
  • 0

#65 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:48

To ne, stejné by bylo pouze kdybys obšlehnul a prodával happyend každého filmu. On tam také neměl obšlehnuté listingy.
  • 0

#66 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:52

pardon, ještě jsem něco přidala :)
  • 0

#67 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:58

shaman3 napsal/a:

Musky napsal/a:
ME osobně by to vadilo kdybych mel multicache nebo mystery a byla někde na serveru. Nejspíš bych po zjištění ze jsou na netu finalove souřadnice tak by se ji snažil přesunout. Kazdou cache se snažím vylustit a když nejde tak napíši ownerovi o radu. Mam jednu rozdelanou s kteroun mam problém ale nehledam na netu souřadnice. AZ vylustim tak vylustim. Nehonim body, na to jsou powertraily.

Takže vlastně také podvádíš. :D

Nepodvádí. To snad dělá, nebo by měl dělat každý, kdo už fakt neví jak s tou šifrou pohnout dál.
Já a asi ani nikdo jiný, kdo žádá owner o radu nechce souřadnice. Chce radu, jak na tu šifru. Někdy stačí velmi malá rada a pak už to doluštíš sám. To je trošku rozdíl, ne?
  • 0

#68 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 10:58

JarMar napsal/a:
Někdo se nechává "nakopávat" od ostatních, někdo to řešil přes finalky.cz. Podle mě to vyjde na stejno, prostě kešku SÁM nevyluštil. Celkem by mě zajímalo, kolik z těch kritiků se nikdy nenechalo nakopnout? My máme sice na mapě v okolí hromadu modrých otazníčků které by už tam být nemusely, ale na druhou stranu máme dobrý pocit, že každou mysterku jsme rozlouskli sami. Je tu ještě někdo takový? Jen pro zajímavost.


ano (holt jsem asi naivní začátečník). Ownera jsem oslovila jen jednou jedinkrát, týkalo se to mysterky, která byla trochu vzdálenější, tak abych nevážila zbytečnou cestu - jen jsem chtěla potvrdit správnost vyluštěných souřadnic (doxina apod. v listingu nebyla)
  • 0

#69 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:00

Já až udělám nějakou mysterku, tak bude hodně těžká a nikomu neporadím. B)
  • 0

#70 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:04

Arne1 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Škoda. Konec mého lovu mysterek a blbých multin :(


co ti brání přejít na celosvětový finálkový server ?

Kterej to je?
  • 0

#71 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:09

shaman3 napsal/a:

Arne1 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Škoda. Konec mého lovu mysterek a blbých multin :(


co ti brání přejít na celosvětový finálkový server ?

Kterej to je?


Psal jsem to v sousedním (nyní již zapleveleném) vlákně když někdo hledal info o své mysterce
  • 0

#72 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:17

Tak to asi nenajdu, když tu máš přes 2000 příspěvků.
  • 0

#73 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:19

Protoze je toto forum, tak pridam i svuj nazor :) Jakozto owner mysterky, jejiz vymysleni a vyroba mne stalo nejaky cas mne samozrejme mrzi logy, kde se kaceri priznaji k BF (no budiz) a neni mi jedno, kdyz nekdo se ani nenamaha s lustenim a souradnice "ukradne". Kazdopadne ale ty souradnice na server nekdo musel nahrat, takze kdo je tu ten spatnej? Majitel databaze, kacer co ji pouziva nebo ten, kdo tam ty souradnice nahraje??? Mne osobne by ani nenapadlo si souradnice mysterky nekde hledat, budto na ni stacim nebo je to pro mne vyzva do budoucna. A vzdy je tu moznost pozadat ownera o nakopnuti :)
  • 0

#74 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:24

shaman3 napsal/a:
Tak to asi nenajdu, když tu máš přes 2000 příspěvků.


Vlákno "Pristup na gcfinalky.cz", měl by sis to pamatovat, zaplevelovals ho svymi příspěvky. Je to taková lehká mysterka :-)
  • 0

#75 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:28

shaman3 napsal/a:
Já až udělám nějakou mysterku, tak bude hodně těžká a nikomu neporadím. B)


Jasně, jen do ní, proto se taky kešky dělají, aby tam nikdo nechodil...
Nedělá mi problém si takových keší nevšímat, případně je zde ignore list. :D
  • 0

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:33

Zerthe napsal/a:
Mně to přijde stejné, jako si půjčovat DVD v půjčovnách, každé obšlehnout a pak všechny kopie prodat :)


Ani tak ne, jemu ty finalky tam totiz dali lidi. Takze tvuj priklad je spis takovej, ze si nekdo pujci film a potom ho da takovymu filutovi okopirovat. Aneb on nemel nic a najednou chce vydelavat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#77 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:40

S474N napsal/a:
jemu ty finalky tam totiz dali lidi..

Jasně, a něco za to dostali. Zrovna tak autoři těch DVD-ček :) Teď nerozlišuju, zda se mění za peníze anebo za jiné souřadnice..
  • 0

#78 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:43

pangogo napsal/a:
Mne osobne by ani nenapadlo si souradnice mysterky nekde hledat, budto na ni stacim nebo je to pro mne vyzva do budoucna. A vzdy je tu moznost pozadat ownera o nakopnuti :)

To by mě nikdy ani nenapadlo, otravovat s tím ještě ownera. Pokud chtěl owner někoho nakopnout, tak to skryl do hintu.
  • 0

#79 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:54

shaman3 napsal/a:
Pokud chtěl owner někoho nakopnout, tak to skryl do hintu.

hinty jsou spíše od toho, aby se tam psalo upřesnění skrýše, ne návod k luštění.
A vůbec já mám vždycky radost, když se mi někdo ozve, že chce poradit. Protože to je potvrzení, že to není podvodník, který to koupil. Kdyby mě mělo otravovat, že se mě budou ptát, tak bych tu keš vůbec nezakládal.
  • 0

#80 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2012 - 11:56

Zerthe napsal/a:

JarMar napsal/a:
Někdo se nechává "nakopávat" od ostatních, někdo to řešil přes finalky.cz. Podle mě to vyjde na stejno, prostě kešku SÁM nevyluštil. Celkem by mě zajímalo, kolik z těch kritiků se nikdy nenechalo nakopnout? My máme sice na mapě v okolí hromadu modrých otazníčků které by už tam být nemusely, ale na druhou stranu máme dobrý pocit, že každou mysterku jsme rozlouskli sami. Je tu ještě někdo takový? Jen pro zajímavost.


ano (holt jsem asi naivní začátečník). Ownera jsem oslovila jen jednou jedinkrát, týkalo se to mysterky, která byla trochu vzdálenější, tak abych nevážila zbytečnou cestu - jen jsem chtěla potvrdit správnost vyluštěných souřadnic (doxina apod. v listingu nebyla)


IMHO je sakra velky rozdil, jestli ziskas nekde pouze finalove souradnice (a nevis vubec nic o lusteni) nebo si nechas poradit jak na to (tim ale nemyslim prozradit cely postup)

Neni dulezity jen cil (krabicka) ale i cesta k ni (lusteni,...)
Jakozto autora mysterek mne ziskavani pouze finalovych souradnic opravdu mrzi a nemam z toho radost. Predne i proto, ze i lustenim se snazim priblizit danou tematiku kesky a ukazat treba nove veci, a neni to jen pro potrapeni kaceru.

Pokud si nekdo necha castecne poradit od kolegu, protoze se treba s mysterkou zbytecne trapi, tak mne to nevadi. Ackoliv na to neprisel sam, tak vi, o cem ta mysterka byla a treba i proc ... Bohuzel v komunite suskandou se siri i celkem falesne navody a pak se predavaji jen souradnice, protoze navod/nakopnuti nefuguje ;-(

Uplne idealni je, kdyz mne jako autora pozadaji o radu - aspon vidim, ze kacer ma zajem vylustit mysterku a i treba pochopit, jak to autor myslel. Proste ne kazdny musi prijit na cely postup sam...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama