Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#81 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:31

clexperte, moc sis ty svý příspěvky nepromyslel. :( Šamane, Ivánku, jak to bylo v tý pohádce? Nic jsi nepochopil...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#82 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:42

Ale ne, já jsem to z toho google překladače pochopil tak, že mám na týden zabanovaný účet na geocaching.com a že ten týden nesmím ani na jejich fórum pod tímhle účtem, že asi přístup na fórum zamknout nedovedou jsem z toho pochopil. Ale já na tom jejich fóru nikdy nebyl, nemám tam ani jeden příspěvek, ani jsem se tam nikdy v životě nezkoušel přihlásit. Jestli mají ještě nějaké jiné weby, to ani nevím, já lezl pouze na geocaching.com, ale až poté, co uběhl ten týden a už mě vlastně banují neoprávněně. :@
  • 0

#83 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 10:21

Zerthe napsal/a:
Jsem si jistá, že si to GS řádně ošetřil ve smluvním ujednání, které jste odklepli při zakládání účtu. Neboli - uzavřeli jste smlouvu, jejíž podmínky byly porušeny.


Ano, máš pravdu. Já jsem to včera nemohl najít, protože nemají speciální ujednání o PM a v podmínkách použití o PM není ani slovo. Teď jsem znovu prohledal jejich web a mají tam informaci, že v případě porušení podmínek se peníze nevrací.

Jinak samozřejmě vím, že shaman3 nic nezaplatil, toto jsem psal na téma Tiskař.
  • 0

#84 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 11:26

Však jo, já taky. Tak já to taky nemohla najít, usoudila jsem tedy, že ty sankce jsou univerzální jak pro BM, tak pro PM..určo nejsou na GS blbí :-D
  • 0

#85 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 12:54

Univerzální rada je jednoduchá, na somrování PQ si tu na fóru zříd úplně jinak pojmenovaný účet, včetně emailu odlišného od registračního na GC.COM, sice bude úspěšnost nepatrně menší, ale před práskači tohoto typu tě to docela ochrání ;)
  • 0

#86 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 13:36

Pinokio.CZ napsal/a:
...úspěšnost nepatrně menší, ale před práskači tohoto typu tě to docela ochrání ;)

No, myslím že po aférce a spoustě flame které kolem toho už tady bylo, bude ta úspěšnost citelně menší.
Leda že by ses obrátil na někoho koho znáš přím přes SZ ale tady veřejně asi už nic nedostaneš...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#87 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 13:48

shaman3 napsal/a:
Ale ne, já jsem to z toho google překladače pochopil tak, že mám na týden zabanovaný účet na geocaching.com a že ten týden nesmím ani na jejich fórum pod tímhle účtem, že asi přístup na fórum zamknout nedovedou jsem z toho pochopil. Ale já na tom jejich fóru nikdy nebyl, nemám tam ani jeden příspěvek, ani jsem se tam nikdy v životě nezkoušel přihlásit. Jestli mají ještě nějaké jiné weby, to ani nevím, já lezl pouze na geocaching.com, ale až poté, co uběhl ten týden a už mě vlastně banují neoprávněně. :@


Mame posun, saman nevedomky priznal ze byl BAN opravneny, takze jsme snad dosahli.jeho napravy (ha ha):-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#88 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 14:47

MA-FI-AN napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ale ne, já jsem to z toho google překladače pochopil tak, že mám na týden zabanovaný účet na geocaching.com a že ten týden nesmím ani na jejich fórum pod tímhle účtem, že asi přístup na fórum zamknout nedovedou jsem z toho pochopil. Ale já na tom jejich fóru nikdy nebyl, nemám tam ani jeden příspěvek, ani jsem se tam nikdy v životě nezkoušel přihlásit. Jestli mají ještě nějaké jiné weby, to ani nevím, já lezl pouze na geocaching.com, ale až poté, co uběhl ten týden a už mě vlastně banují neoprávněně. :@


Mame posun, saman nevedomky priznal ze byl BAN opravneny, takze jsme snad dosahli.jeho napravy (ha ha):-)


Já si myslím, že na něj chudáka prostě jenom zapomněli:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#89 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 20:38

Pinokio.CZ napsal/a:
Univerzální rada je jednoduchá, na somrování PQ si tu na fóru zříd úplně jinak pojmenovaný účet, včetně emailu odlišného od registračního na GC.COM, sice bude úspěšnost nepatrně menší, ale před práskači tohoto typu tě to docela ochrání ;)

Také už jsem to pochopil, před zlými kolegy se musím chránit větší anonymitou. Naštěstí jsou tu v menšině, věřím, že těch hodných a ochotných kolegů tu bude více. :)
  • 0

#90 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 20:41

Jinak díky vám všem kolegům za vaše rady, zareagovali na můj email hned první pracovní den, takže můžu být asi spokojen. B)

Hello,

Your account has been unlocked.

Sincerely,

Sandy

Community Relations Manager


  • 0

#91 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 21:04

No vidíš, tak gratuluju!
  • 0

#92 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 21:19

shaman3 napsal/a:
Jinak díky vám všem kolegům za vaše rady, zareagovali na můj email hned první pracovní den, takže můžu být asi spokojen. B)

Hello,

Your account has been unlocked.

Sincerely,

Sandy

Community Relations Manager



supeer, tak co, nechces si napsat o naky PQ?:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#93 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 5:07

Zatím nepotřebuji, mám přece PQ všech PM keší v ČR, počítám, že aktualizovat budu chtít zas až příští rok někdy na jaře. Snad se ty PM keše zas tak moc nemění ne?
  • 0

#94 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 5:30

Rok stará databáze je k ničemu. Situace se mění každý den ;)
  • 0

#95 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 5:40

Petman02 napsal/a:
Rok stará databáze je k ničemu. Situace se mění každý den ;)

Tak tak, loni jsem měl jednu chvíli také keš jako PMO (kvůli stížnostem ze strany revírníka na chování některých rádobykačerů). Ale pak se situace uklidnila a tak je keš opět i pro BM.
Mít databázi PM a zjistit, že odlovená keš je BM - no nenaštve to? :D
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#96 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 6:04

Ne, to nenaštve, souřadnice nebo listing jistě zůstaly stejné ne? Já ten GPX soubor nemám rok starý, mám ho pár dnů, lovím jen v létě, když se dá jezdit na jízdním kole, takže předpokládám, že to půjde ještě tak dva tři měsíce a pak už nelovím, až zase na jaře, když se oteplí. A na jaře asi zkusím požádat o nový PQ GPX soubor, ale anonymně, protože je tu ten bonzaj klub.
  • 0

#97 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 6:35

Já mám doma zaseknutý kolovrátek Když něco nevíte, tak se ho zeptáte Otočíte kliku A v tom okamžiku Ať jste v modrém nebo oranžovém triku Správnou odpověď jak na talíři máte.. ...Jaromír Nohavica
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#98 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 6:39

Každopádně geojarry pracoval celou noc naplno a teď mě můžou zase klidně na týden zabanovat. B)
  • 0

#99 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 7:52

Shaman, ty budeš moct za chvíli vést kurz "Jak efektivně a rychle docílit zabanování svého účtu"...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#100 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 7:56

Asi se řídí heslem - musím mít všechno i za cenu obětí. Nevím k čemu mi to bude. Hlavně, že to mám.....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama