Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak se bránit proti neoprávněnému smazání logu ownerem?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
240 odpovědí na toto téma

#81 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:29

Pokud by jsi se v mé keši nepodepsal svým nickem, jsi "nic" a log bych Ti smazala taky! Jsi Ty vůbec ochoten připustit, že ownera zřízení a udržování keše něco stojí, aby jsi si Ty mohl hrát? A že si snad zaslouží trochu ohleduplnosti a slušného jednání? Děkovat do aleluja nemusíš! Oli
  • 0
1.

#82 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:33

shaman3 napsal/a:

barbus61 napsal/a:
Ja myslel, ze to tady jen tak viris, aby se tu neco delo. Ale ty budes fakt "tydyt", kdyz si ani tohle neumis zjistit :D :D :D

Tak zatím jsem to nemusel řešit, tak se ptám. Ostatní owneři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a chce mi mazat log.


Podivnej není owner, ale ty. Smiř se s tím, že jsi narazil na někoho, kdo kontroluje logy.
  • 0

#83 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:33

shaman3 napsal/a:
Ostatní owneři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a chce mi mazat log.


Hele ale Martinracek jen napsal, že zkontroluje logbook. Mazat Tvůj log bude až v případě, že v krabičce nebudeš zapsaný. Prostě je vůči tobě trochu podezřívavý, ale to se mu nemůžeš divit. Na fóru máš řečí jak Balzac a v elektronickém logu se nezmůžeš ani na jednu oznamovací větu (jak se ti hledalo, jaká byla cesta ke keši, co jsi cestou viděl - prostě nic). No není to podezřelé?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#84 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:34

kosmohill napsal/a:
Chci hrat hru a chci si to uzit vcetne toho, ze treba poznam nove KAMARADY -> snazim se hrat ji tak, jak ji hrajou ostatni.
Chci provokovat, prudit a s**t ostatni -> vymyslim si pi****nu treba v podobe logovani bez nicku, coz spolehlive zabira na mnohe jako cervenej hadr, a budu se s tim furt nasi**t do fora.
To je to, co dela. Ze se na nej nevykaslete. Prestalo by ho to bavit, blbecka.
Ja nevim, uz tu byl klid...

A me to zrovna zacalo bavit :) :)
Ale ted uz musim jit spat, abych byl na zitra fit a stacil objet co nejvice kesi :D
  • 0

#85 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:35

Jak se dá účinně bránit proti případnému neoprávněnému smazání logu ownerem keše?


## 23:35
  • 0

#86 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:36

shaman3 napsal/a:Ostatní owneři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a chce mi mazat log.

Ostatní kačeři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a nepíše do logbooku nick.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#87 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:46

PaWcz napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ostatní owneři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a chce mi mazat log.


Hele ale Martinracek jen napsal, že zkontroluje logbook. Mazat Tvůj log bude až v případě, že v krabičce nebudeš zapsaný. Prostě je vůči tobě trochu podezřívavý, ale to se mu nemůžeš divit. Na fóru máš řečí jak Balzac a v elektronickém logu se nezmůžeš ani na jednu oznamovací větu (jak se ti hledalo, jaká byla cesta ke keši, co jsi cestou viděl - prostě nic). No není to podezřelé?


No nevím no, můj internetový log je absolutně nekonfliktní, je tam jen datum a čas, kdybych tam napsal pravdu o mých pocitech z keše, tedy že je to humuskeš, že tam smrdí zetlelá tráva, kterou tam někdo vyvezl celou fůru a místo připomíná díky pohozeným odpadkům smetiště, tak by mi ten log asi smazal i bez kontroly logbooku. Za tohle fakt děkovat nebudu, jsem trochu náročnější na kvalitu.
  • 0

#88 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:49

shaman3 napsal/a:

PaWcz napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ostatní owneři jsou v pohodě, jenom ten jeden je nějakej podivnej a chce mi mazat log.


Hele ale Martinracek jen napsal, že zkontroluje logbook. Mazat Tvůj log bude až v případě, že v krabičce nebudeš zapsaný. Prostě je vůči tobě trochu podezřívavý, ale to se mu nemůžeš divit. Na fóru máš řečí jak Balzac a v elektronickém logu se nezmůžeš ani na jednu oznamovací větu (jak se ti hledalo, jaká byla cesta ke keši, co jsi cestou viděl - prostě nic). No není to podezřelé?


No nevím no, můj log je absolutně nekonfliktní, je tam jen datum a čas, kdybych tam napsal pravdu, tedy že je to humuskeš, že tam smrdí zetlelá tráva, kterou tam někdo vyvezl celou fůru a místo připomíná díky pohozeným odpadkům smetiště, tak by mi ten log asi smazal i bez kontroly logbooku. Za tohle fakt děkovat nebudu, jsem trochu náročnější na kvalitu.


Tak pokud je to pravda, tak co - tvůj názor. Pokud si to všechno vymyslíš, tak to je jiná...
  • 0

#89 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:52

No na datumu a času si nemám co vymýšlet. Takže volím raději takovéto absolutně nekonfliktní logy. Nechci hodnotit negativně to, co se mi subjektivně nelíbí a ostatní jsou z toho třeba v sedmém nebi, když povinně děkují.
  • 0

#90 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:56

Čti sportovče.

http://www.geocachin...773#post_371773
  • 0

#91 J.S.Jasanek

J.S.Jasanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 22:58

shaman3 napsal/a:
No na datumu a času si nemám co vymýšlet. Takže volím raději takovéto absolutně nekonfliktní logy. Nechci hodnotit negativně to, co se mi subjektivně nelíbí a ostatní jsou z toho třeba v sedmém nebi, když povinně děkují.


... a jsi náročnejší na kvalitu - to jsme už četli ... co tak ji místo tlachání také nějak podpořit ...

... třeba nějakou pěknou keší ... :D:D:D ...
  • 0

#92 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:00

Na zakládání keší nejsem ještě dost zkušený, já bych vůbec zakázal zakládání keší kačerům, co nemají alespoň tisíc nálezů, jistě by se tím zvýšila kvalita keší.

tomy.22 napsal/a:
Čti sportovče.

http://www.geocachin...773#post_371773

Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií. B)
  • 0

#93 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:01

shaman3 napsal/a:
Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií.


Jestli ses doposud choval stejně a owneři budou chtít po tobě důkazy, tak jsi pěkně v kaši. :D
  • 0

#94 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:02

shaman3 napsal/a:
Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií.


Jistě.


Nicméně dokážu si i představit situaci, kdy by byl uznán log bez nicku, pokud by owner jasně dokázal, že je jeho (kupříkladu fotografie jeho osoby ukazující na konkrétní jasně čitelný zápis pouhého data v logbooku).
Pokud to ale daný cacher neprokáže, pak má owner právo elektronický log smazat

  • 0

#95 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:03

DejfR napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií.


Jestli ses doposud choval stejně a owneři budou chtít po tobě důkazy, tak jsi pěkně v kaši. :D

Však mám fotky ne? Ještě že ten mobil umí krom GPS také fotit.
  • 0

#96 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:06

shaman3 napsal/a:

DejfR napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií.


Jestli ses doposud choval stejně a owneři budou chtít po tobě důkazy, tak jsi pěkně v kaši. :D

Však mám fotky ne? Ještě že ten mobil umí krom GPS také fotit.


Myslím, že pokud máš jen fotku datumu a času v logbboku, máš peška. :D


viz. výše
  • 0

#97 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:08

ty voe zamkněte to někdo už a propleskněte shamana, řešit takový hovadiny, to už je snad pod úroveň každýho hráče nebo hledače zajímavostí.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#98 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:09

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:

DejfR napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Četl jsem, NICK tam být tedy nemusí, oprávněnost logu mohu prokázat i fotografií.


Jestli ses doposud choval stejně a owneři budou chtít po tobě důkazy, tak jsi pěkně v kaši. :D

Však mám fotky ne? Ještě že ten mobil umí krom GPS také fotit.


Myslím, že pokud máš jen fotku datumu a času v logbboku, máš peška. :D


viz. výše

Koneckonců, jak už jsem psal, NICK tam píši také, jako dobrovolný doplněk a je to i na fotkách. Příklad:

http://img831.images...4/imag0151s.jpg
http://www.geocachin...e2-8636af6fcecd
  • 0

#99 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:14

Ještě doplnění k této "plodné" diskuzi...
  • 0

#100 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 23:16

Shaman3 chcipni!!!
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama