Přejít na obsah


Fotka

GEOCOINFEST EUROPE 2013 - Prague


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#61 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:12

A o ME pro skákajícího žabáka jsi mu neřekl? Ty jseš teda....to ti zubatka neodpustí!
  • 0

#62 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:12

V Praz euž to pěkně žije, jel jsem si projet svoje kolečko na kole, a všude u keší skupinky kačerů :D U Maze už je pak pěkná fronta, v neděli to bude asi nářez.
  • 0

#63 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:19

A všimli jste si, že na maze eventu jde logovat attended ale i found it?
  • 0

#64 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:29

Aranyafëa: Jak prosímtě? Já mám všude jen možnost "Attended" :o.
...dokonce koukám že už ani u webcam keší nejde přes wap logovat Found It :o.
  • 0

#65 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:38

Tiskar94 napsal/a:
Aranyafëa: Jak prosímtě? Já mám všude jen možnost "Attended" :o.
...dokonce koukám že už ani u webcam keší nejde přes wap logovat Found It :o.


No kdž kouknu na ten maze, tak vidím, že je tam 14x zalogováno FI, 12x attended, a pak další logy jako WA a WN. Zalogovat FI mi ale nejde.
  • 0

#66 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 19:53

Bod jako bod
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#67 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 20:07

zvedavkanocni napsal/a:
;) Všimli jste si, jak Jeremy už hezky loguje nálezy v Praze?:)
Já se chtěla mrknout na pár krabiček a ejhle - už má pět tradiček, multinku....vypadá to, že se mu u nás líbí.

Geodcerka má ve Stromovce kešku a ještě jsme ani nespočítali ty stovky nálezů za tenhle weekend. Dnes odpoledne jsem tam spěchal vyměnit logbook a to právě včas, zbývaly tam cca 3 cm volného místa na poslední stránce. Tak jsme rovnou zkontrolovali, zda tam má Jeremy ze 6. září zápis, jinak bychom ho smázli! :D

http://coord.info/GLC534H6
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#68 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 20:56

Jak aktivovat mikinu z ME?
  • 0

#69 WiperCZ

WiperCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 21:49

zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš? Trochu úlet :)

NEBRAXIS ???

Vložený obrázek
  • 0

#70 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 21:51

Lukyn_CZ napsal/a:
Jak aktivovat mikinu z ME?

Pokud nemáš aktivační kód, jdi sem http://www.geocachin...deRetrieve.aspx ;)

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš? Trochu úlet :)

NEBRAXIS ???

Já si říkal, na co tam stojí frontu... :D Ale nechci logovat něco, co ani nevím co je. :)
  • 0

#71 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 22:04

KulisekW napsal/a:

Lukyn_CZ napsal/a:
Jak aktivovat mikinu z ME?

Pokud nemáš aktivační kód, jdi sem http://www.geocachin...deRetrieve.aspx ;)

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš? Trochu úlet :)

NEBRAXIS ???

Já si říkal, na co tam stojí frontu... :D Ale nechci logovat něco, co ani nevím co je. :)


Tak to si byl asi jeden z mála, protože jinak se tam logovalo snad i na hajzlpapír pohozený v křoví. A popularita geocachingu roste.
  • 0

#72 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 22:13

ReBa12 napsal/a:

KulisekW napsal/a:

Lukyn_CZ napsal/a:
Jak aktivovat mikinu z ME?

Pokud nemáš aktivační kód, jdi sem http://www.geocachin...deRetrieve.aspx ;)

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš? Trochu úlet :)

NEBRAXIS ???

Já si říkal, na co tam stojí frontu... :D Ale nechci logovat něco, co ani nevím co je. :)


Tak to si byl asi jeden z mála, protože jinak se tam logovalo snad i na hajzlpapír pohozený v křoví. A popularita geocachingu roste.


Já tyhle pseudokeše taky ignoroval.
  • 0

#73 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 22:28

Taky jsem nelogovala, i když tuším, o co jde - jojo, příprava byla, ale nějak jsem keše nechala stranou a radši potkávala lidi. Opět jsem se tak dozvěděla řadu zajímavostí.
  • 0

#74 Asir95

Asir95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:50

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš?..

Když jsme tudy šli v neděli odpoledne, tak zde taky postávala fronta lidí, kteří ohmatávali rám, ale nic tam oni ani my nenašli. Jinak někde nahoře ve Stromovce, kopala do pařezů rakouská delegace a nemohla nic najít. Na naši otázku co hledají, odpověděli, že neví, ale že jim někdo dole na Maze řekl, že tam je finálka nějaké mysterky. Pařez tam byl, ale prázdnej.
  • 0

#75 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:24

i my jsme potkali několik hloučků zuřivě logujících na cár papíru, u krmítka, u značky... Když jsem se ptal cože to vlastně logují, řekli že neví, ale ukázali mi nějaké GC kódy. Když jsme se na ně koukli na netu, jedno byl archivovaný německý megaevent, další nějaká tradička v arizoně a na další už jsme radši nekoukali :) Prostě si někdo dělal z kačerů šprťouchlata, ale pak už jsem se bál i vytáhnout kapesník aby mi ho někdo nepřiběhl orazítkovat ;)
  • 0

#76 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:33

Asir95 napsal/a:

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš?..

Když jsme tudy šli v neděli odpoledne, tak zde taky postávala fronta lidí, kteří ohmatávali rám, ale nic tam oni ani my nenašli. Jinak někde nahoře ve Stromovce, kopala do pařezů rakouská delegace a nemohla nic najít. Na naši otázku co hledají, odpověděli, že neví, ale že jim někdo dole na Maze řekl, že tam je finálka nějaké mysterky. Pařez tam byl, ale prázdnej.


To už byl prázdnej, protože jsem si kolem poledne keše raději odnesl. Když jsem viděl, jak se k odlovu přistupuje, litoval jsem, že jsem je neodnesl už v týdnu. Jenže stejně se vždy našel někdo a strčil tam nějakou svoji krabičku s logbookem a logovalo se vesele dál. Příště před takovou akcí své keše raději pošlu do archivu.
  • 0

#77 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:57

ReBa12 napsal/a:

Asir95 napsal/a:

WiperCZ napsal/a:
zhruba na těchto souřadnicích Stromovky - 50.106019,14.423614
snad asi miliarda kačerů logovala do logbooku kešky, která byla schována ve futrech u nějakýho bunkru nebo co.
Nikdo neví co je to za keš?..

Když jsme tudy šli v neděli odpoledne, tak zde taky postávala fronta lidí, kteří ohmatávali rám, ale nic tam oni ani my nenašli. Jinak někde nahoře ve Stromovce, kopala do pařezů rakouská delegace a nemohla nic najít. Na naši otázku co hledají, odpověděli, že neví, ale že jim někdo dole na Maze řekl, že tam je finálka nějaké mysterky. Pařez tam byl, ale prázdnej.


To už byl prázdnej, protože jsem si kolem poledne keše raději odnesl. Když jsem viděl, jak se k odlovu přistupuje, litoval jsem, že jsem je neodnesl už v týdnu. Jenže stejně se vždy našel někdo a strčil tam nějakou svoji krabičku s logbookem a logovalo se vesele dál. Příště před takovou akcí své keše raději pošlu do archivu.


To ReBa12: OMG, on na mega eventu chtel taky nekdo neco odlovit???!!! Zkus se na nejaky jet podivat (nejen na Geoskorapky) a uvidis, jak to na eventech chodi. Mozna bude nejlepsi,kdyz sve cache posles do archivu hned, aby ti tam nikdo nechodil...hnus...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#78 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 13:23

Nosferatu XIII. napsal/a:
To ReBa12: OMG, on na mega eventu chtel taky nekdo neco odlovit???!!! Zkus se na nejaky jet podivat (nejen na Geoskorapky) a uvidis, jak to na eventech chodi. Mozna bude nejlepsi,kdyz sve cache posles do archivu hned, aby ti tam nikdo nechodil...hnus...


Pokud slo o mysterky - a chapu ze jo, tak plne chapu jeho nesouhlas...
Tobe se to zda v poradku??
  • 0

#79 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 13:27

ja05 napsal/a:

Nosferatu XIII. napsal/a:
To ReBa12: OMG, on na mega eventu chtel taky nekdo neco odlovit???!!! Zkus se na nejaky jet podivat (nejen na Geoskorapky) a uvidis, jak to na eventech chodi. Mozna bude nejlepsi,kdyz sve cache posles do archivu hned, aby ti tam nikdo nechodil...hnus...


Pokud slo o mysterky - a chapu ze jo, tak plne chapu jeho nesouhlas...
Tobe se to zda v poradku??

A tobě se zdá v pořádku abych já třeba doma to dva dny luštil abych je mohl odlovit a pak jsem na místě zjistil že kvůli ME je owner vypnul? To se mi taky nelíbí.
  • 0

#80 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 13:31

Hm, já osobně jsem také opravdu rád, kolik úžasných lidí jsem na eventu potkal, ale to co se dělo ve stromovce...to už opravdu nemá co dělat s geocachingem. Osobně na tyhle mega geo akce také moc nejsem, i když jsem se této aktivně účastnil.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama