Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

logování earthkeše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 18:50

shaman3 napsal/a:
Mě to připadá jako šaškárna tyhle odpovědi na otázky, já jsem si už několik těhle keší zalogoval a odpovědi jsem nikdy žádné neposlal, na všech těch místech jsem ale samozřejmě poctivě byl i jsem tam vždy něco vyfotil a dal foto do internetového logu, ale na hledání odpovědí kašlu, žádnému ownerovi to nikdy nevadilo, je jim to jedno, stejně oni tyhle keše zakládají jen proto, aby tam nemuseli jezdit vyměňovat plné logbooky. :P


Pokud ti smažou logy, napiš jim to samé co jsi napsal sem. :D

btw: rád provokuješ co sportovče?
  • 0

#22 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 18:53

shaman3 napsal/a:
Mě to připadá jako šaškárna tyhle odpovědi na otázky, já jsem si už několik těhle keší zalogoval a odpovědi jsem nikdy žádné neposlal, na všech těch místech jsem ale samozřejmě poctivě byl i jsem tam vždy něco vyfotil a dal foto do internetového logu, ale na hledání odpovědí kašlu, žádnému ownerovi to nikdy nevadilo, je jim to jedno, stejně oni tyhle keše zakládají jen proto, aby tam nemuseli jezdit vyměňovat plné logbooky. :P

No jak jinak taky u tebe, že. Proč něco dělat podle pravidel, když je můžu porušovat a podvádět. A hlavně tu potom zase breč jak ti zlej owner nespravedlivě smazal log.
  • 0

#23 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 18:57

shaman3 napsal/a:
Mě to připadá jako šaškárna tyhle odpovědi na otázky, já jsem si už několik těhle keší zalogoval a odpovědi jsem nikdy žádné neposlal, na všech těch místech jsem ale samozřejmě poctivě byl i jsem tam vždy něco vyfotil a dal foto do internetového logu, ale na hledání odpovědí kašlu, žádnému ownerovi to nikdy nevadilo, je jim to jedno, stejně oni tyhle keše zakládají jen proto, aby tam nemuseli jezdit vyměňovat plné logbooky. :P

Jo tak to chce opravdu odvahu. Přijeď si zalogovat mojí a poženu tě svinským krokem.
  • 0

#24 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:20

Obvious troll is obvious :-)
  • 0

#25 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:25

geoFukar napsal/a:
Jo, tak jedno FTF mám zalogovaný já. :D Musím ovšem říct, že jsem na místě byl asi 3 dny před zveřejněním a potom co pípla earthka, jsem tam šel znovu. Oboje procházka asi 15 km. :D
A nijak mi to lognutí FTF nepřišlo blbý.
Tyhle debaty jestli něco ano nebo ne stejně nikam nevedou.
Pravidla jsou naštěstí tak volná, že si každý v rámci slušnosti může vybrat jakoukoliv variantu. A kdyby Alke napsal, že se mu to nelíbí, tak to klidně smažu.
Jenže to už je zase na další flame, jak to že si owner dovolí vyžadovat něco, co není natvrdo v pravidlech.
Začarovanej kruh :D


Ale mě to nevadí - je mi to jedno (bez emocí), stejně tak je mi ukradený, když někdo zaloguje předpublikační nález, stejně jako mě je jedno, jestli u mě jde někdo na finálku či jde celou trasu. Neberu to ani jako neúctu.
GEOCACHING je hra - nikoliv soutěž a ať si každý hraje podle sebe. Spíše mě poslední dobou štvou lidé, jak do sebe šijí, že tenhle udělal něco takhle a támhleten není poctivý, protože nezaparkovat kde měl a tomhle chodí notifikace takhle a tenhle šel přes plot atd, atd, atd a často, když se podívám do minulosti - dělali to také. Samozřejmě nemyslím teď nikoho konkrétního. Berte to obecně, aby se někdo neozval a neměl potřebu se obhajovat.
  • 0

#26 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:28

shaman3 napsal/a:
Mě to připadá jako šaškárna tyhle odpovědi na otázky, já jsem si už několik těhle keší zalogoval a odpovědi jsem nikdy žádné neposlal, na všech těch místech jsem ale samozřejmě poctivě byl i jsem tam vždy něco vyfotil a dal foto do internetového logu, ale na hledání odpovědí kašlu, žádnému ownerovi to nikdy nevadilo, je jim to jedno, stejně oni tyhle keše zakládají jen proto, aby tam nemuseli jezdit vyměňovat plné logbooky. :P


Ahoj,
byl bys prosím tak hodný a poslal mi své odpovědi na earthcache: AGT4: Skryjské kambrium, kterou jsi navštívil 16. srpna. Děkuji.
  • 0

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:33

Přece do mě nebudeš teď šít, když jsi to v předchozím příspěvku zkritizoval, jak to není hezké. ;)

Napsal jsi tam přece jednu hodně dobrou myšlenku: GEOCACHING je hra - nikoliv soutěž a ať si každý hraje podle sebe.
  • 0

#28 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:33

Alke04 +1
  • 0

#29 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:37

shaman3 napsal/a:
Přece do mě nebudeš teď šít, když jsi to v předchozím příspěvku zkritizoval, jak to není hezké. ;)

No on tam kritizoval něco jiného a ne takové očividné porušování pravidla jako u tebe.

Alke +1 i za mě
  • 0

#30 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:39

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Přece do mě nebudeš teď šít, když jsi to v předchozím příspěvku zkritizoval, jak to není hezké. ;)

No on tam kritizoval něco jiného a ne takové očividné porušování pravidla jako u tebe.

Alke +1 i za mě


Tak, tak. A ještě k tomu to dávat jako návod začínajícím hráčům.
  • 0

#31 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:44

Nemáš provokovat sportovče a jestli se přidají i další majitelé tebou "zalogovaných" EC, bude prostě o několik bodíků méně. S tím nic nenaděláš. Nanejvýš si EC můžeš odlovit znovu a férově. Jestli ti tedy to slovo férově něco říká.
  • 0

#32 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:45

Ten si naběh.
  • 0

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:45

Na místě jsem byl, foto jsem vložil do internetového logu, co víc si může ještě owner přát?
  • 0

#34 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:47

Odpovědi na otázky, protože to jsou povinné věci pro uznání logu, stejně tak jako fyzický zápis v logbooku.
  • 0

#35 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:47

shaman3 napsal/a:
Na místě jsem byl, foto jsem vložil do internetového logu, co víc si může ještě owner přát?

že by odpovědi na otázky?
  • 0
.

#36 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:51

A já si možná i dám práci a napíšu všem autorům earth keší s odkazem na tohle fórum, aby si s chlapcem popovídali o tom, jak se mají dodržovat pravidla. Když už se tu veřejně přiznal k porušování pravidel, což není poprvé, měl by si to pořádně užít. :D Tak ono to tak hrozné nebude, to je jenom 5 autorů, přičemž se už jeden o zaslání odpovědí přihlásil.
  • 0

#37 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:51

shaman3 napsal/a:
Na místě jsem byl, foto jsem vložil do internetového logu, co víc si může ještě owner přát?



shaman3 napsal/a:
Mě to připadá jako šaškárna tyhle odpovědi na otázky, já jsem si už několik těhle keší zalogoval a odpovědi jsem nikdy žádné neposlal, na všech těch místech jsem ale samozřejmě poctivě byl i jsem tam vždy něco vyfotil a dal foto do internetového logu, ale na hledání odpovědí kašlu, žádnému ownerovi to nikdy nevadilo, je jim to jedno, stejně oni tyhle keše zakládají jen proto, aby tam nemuseli jezdit vyměňovat plné logbooky. :P



Děláš si z ostatních prdel, že se ptáš na to, na co jsi si sám prakticky předtím odpověděl Horáku?
  • 0

#38 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:52

Novom napsal/a:
A já si možná i dám práci a napíšu všem autorům earth keší s odkazem na tohle fórum, aby si s chlapcem popovídali o tom, jak se mají dodržovat pravidla. Když už se tu veřejně přiznal k porušování pravidel, což není poprvé, měl by si to pořádně užít. :D

No potom co si to tu už přečetl Alke jsou ty keše už jen 4 tak to nebude taková práce obeslat ;)
  • 0

#39 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:54

Taky jsem si toho všiml, čekal jsem jich víc. :D
  • 0

#40 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 19:54

martinracek26 napsal/a:
Odpovědi na otázky, protože to jsou povinné věci pro uznání logu, stejně tak jako fyzický zápis v logbooku.

Opravdu jsou odpovědi povinné?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama