Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro mudloturisty??? Česká Lípa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#61 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 19:05

ČT právě odvysílala příspěvek o fenomenu Nebel.
http://www.ceskatele...-aloise-nebela/
Byla vytvořena aplikace pro PDA, ktera vás provede po Jeseníkách po stopách filmu.
Dalo by se to taky pojmout po kačersku a zaplevelit Jeseníky desítkami kešek v multině.
A tohle je přesně to, o čem tady debatujeme.
Ondřej
P.S. Už se někdo na ČAGeo našel, kdo by to chtěl sjednotit?
  • 0
kačer

#62 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 14:26

O msgc je tu cele vlakno http://www.geocachin...ort=&rowstart=0 a kupa geodeprese
  • 0

#63 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 14:27

http://www.geocachin...110#post_408110

Tam už se to řeší(lo). Varuju předem: Honzak83 alias hanska tam má dost příspěvků ;p.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#64 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 0:35

Už to tu zaznělo, ale jako rekapitulaci sem vkládám odpověď paní magistry Brožové, která mi přišla do mejlu: "po konzultaci s několika kačery jsme od našeho původního záměru upustili. Vybudujeme úplně novou trasu po místech, která jsme si vytipovali s důrazem na to, aby naše „falešné keše“ byly dostatečně daleko od „pravých“ keší a nedošlo tedy k jejich zničení, o kterém píšete. Na tomto projektu vlastní trasy, která bude jen a jen města, spolupracujeme s předsedou České asociace geocachingu panem Linhartem. Jsem si tedy jista, že k žádnému porušení pravidel ani narušení „pravého keškování“ nedojde." Dále paní mluvčí prosí, aby se o projektu mluvilo JEN v kačerské komunitě..
  • 0

#65 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2013 - 19:26

Ano, se slečnou Brožovou jsem na projektu spolupracoval. Předal jsem jim hotové dílo minulý týden. Spuštění je tedy na spadnutí. Kdo budete mít zájem vyzkoušet si "jiný geocaching" a získat CWG města Česká Lípa, tak už brzy v IC na náměstí bude možnost. Jedná se o pohodovou multinu a účastník ji obejde s kartičkou a sbírá indicie, Při vracení GPSky zpět v IC si za indicie vyzvedne poklad. Uvidíme, jak se to mezi "mudly" chytí. Já jsem maličko skeptik, ale čas ukáže. Spuštění projektu určitě oznámím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama