Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3161 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 20:28

Vypadá to, že tuto sobotu konečně dojde k akci "Za Sarkou s baterkou" (sice nejsem úplně fit, ale do soboty to snad přejde). Plánovaný začátek kolem 17:00. Kdyby se k nám chtěl někdo přidat nebo se připojit i k denní části (Lysolajské údolí - Housle - Jenerálka - Nebušice - McDonald, začátek na zastávce Pod Hájem v 11:07), dejte vědět, abychom se mohli sesynchronizovat.


  • 0

#3162 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 21:23

Achjo, škoda že to tehdá na podzim nevyšlo, teď se vážně nechytám... :(

 

To mr3ska: Dneska jsem udělal půlku listingu, takže projekt hřbitov se přehoupl do další fáze příprav.


  • 1

#3163 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 0:04

... začátek na zastávce Pod Hájem v 11:07), dejte vědět, abychom se mohli sesynchronizovat.

Očekáváte chlebíčky a šampaňský? :D :D :D


  • 0

#3164 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 7:05

Očekáváte chlebíčky a šampaňský? :D :D :D

Stačí chlebíčky a čaj (s rumem :) ).

Já jsem bohužel mimo... (někdy v obou významech toho slova)...


  • 0

#3165 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 8:23

Vypadá to, že tuto sobotu konečně dojde k akci "Za Sarkou s baterkou" (sice nejsem úplně fit, ale do soboty to snad přejde). Plánovaný začátek kolem 17:00. Kdyby se k nám chtěl někdo přidat nebo se připojit i k denní části (Lysolajské údolí - Housle - Jenerálka - Nebušice - McDonald, začátek na zastávce Pod Hájem v 11:07), dejte vědět, abychom se mohli sesynchronizovat.

 

Sakra, tak toto nestíhám :( , škoda. Budu se sice courat v Praze, ale na úplně opačném konci, tak si to užijte.


  • 0

#3166 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 19:51

Tak co, nechtěl by mi tu zase někdo udělat "betatest na listing"? :)


  • 0

#3167 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 20:15

Tak co, nechtěl by mi tu zase někdo udělat "betatest na listing"? :)

A je to aspoň D>4 mysterka? :D


  • 0

#3168 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2016 - 20:25

A je to aspoň D>4 mysterka? :D

 

Tě asi zklamu, není. :D


  • 0

#3169 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 0:24

Achjo, škoda že to tehdá na podzim nevyšlo, teď se vážně nechytám... :(

 

To mr3ska: Dneska jsem udělal půlku listingu, takže projekt hřbitov se přehoupl do další fáze příprav.

 

Já mám wigo taky téměř hotové, konečně. Ale přemejšlím, že mu přidám ještě bonus.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3170 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 7:26

Tak co, nechtěl by mi tu zase někdo udělat "betatest na listing"? :)

Jestli myslíš korekturu, tak klidně pošli. Dnes, od zítřka budu na chvíli bez emailu.


  • 0

#3171 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 9:22

Já mám wigo taky téměř hotové, konečně. Ale přemejšlím, že mu přidám ještě bonus.

 

To wigo ti závidím, mně na tom mém chbí ještě tuna práce... Na to tvé však se těším. :)

 

 

Jestli myslíš korekturu, tak klidně pošli. Dnes, od zítřka budu na chvíli bez emailu.

 

Jojo, poslána SZ. :)


  • 0

#3172 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 22:59

Očekáváte chlebíčky a šampaňský? :D :D :D

 

Tisknu listingy a koukám, že hned ta první v plánu je od Tebe. Šampaňské není potřeba, k radosti nám bude stačit, když najdeme krabičku. :D


  • 0

#3173 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2016 - 22:17

Dnešní výlet sice dopadl úplně jinak, než jsme si naplánovali, ale nakonec si ho všichni docela pochvalovali. Některé kešky jsme nenašli, naopak jsme našli i to, co jsme nehledali, něco jsme museli přeskočit, něco jiného jsme našli, když jsme si zkracovali cestu, večeřeli jsme úplně někde jinde, třetinu denní trasy jsme šli už za tmy, wherigo jsme začali s obrovským zpožděním, ale skončili podle plánu. Hezkých momentů bylo hodně, mezi ty kačerské patří např. když kvůli blbosti hledáme kešku na úplně špatném místě a místo ni najdeme nějakou finálku a mezi ty ne úplně kačerské patří setkání s Jackou a extrémně jasný průlet ISS (mag -3,4) během wheriga.


  • 1

#3174 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2016 - 9:55

Vláček: akorát teda nechápu, co jste to tam s tím letterboxem vyváděli :D. Napiš mi, prosím, do SZ, kde jste to hledali, jestli jste byli špatně a nebo jestli to někdo zase šlohnul.


  • 0

#3175 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2016 - 10:41

Copak, místní informovali, jak tam pobíháme pořád tam a zpátky? ;)

Detaily pošlu, sám jsem zvědav, co jsme zvorali.


  • 0

#3176 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2016 - 20:12

V 16:00 jsem nasedala v Hostivaři na tram 26, která jede do Šárky a přemýšlela jsem, jestli vystoupit u metra a jet domů a nebo jet za vámi do Šárky. Stihla bych to tak akorát, ale neměla jsem "stažené" Wigo a neměla jsem výchozí souřadnice, takže jsem to raději vzdala a koukám, že jsem moc dobře udělala, to byl asi "masakr"  :) , co?

 

Mj. ta Jacky "Liška" je taková krásná pohodová kešule s úžasnou finálkou, tam jsem "chrochtala" blahem a ještě jsem měla to štěstí, že jsem autorku potkala v lomu  :) .


  • 0

#3177 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2016 - 20:40

Wherigo bylo naprosto v pohodě, dokonce jsme dosáhli výrazně podprůměrného času a za 2:06 bylo hotovo. "Masakr" byl ten výlet předtím.

Liška byla opravdu krásná pohodová - do té doby, než jsme na vypočtených souřadnicích nic nenašli.

Autorku jsme sice nepotkali v lomu, ale vyhlížela nás z okna na úvodních souřadnicích.


  • 0

#3178 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 17:29

Nedá mi to a musím sem napsat dnešní zážitek z lovu. Už jsem teda během geo-kariéry toho viděla dost, ale tohle bylo poprvé. Odskakuju si ze značené stezky na blízkou tradičku u rybníčku. Všechno v pohodš. Zalogováno a vracím se zpátky na červenou. Když v tom mé oko zahlédne na lavičce u rybníčka chlapce (?), který si provádí nezaměnitelné pohyby. Musím říct, že takhle rychle jsem od kešky snad nezdrhala. Naštěstí o kus dál po té značené už chodili lidi, tak jsem se trošku zklidnila, ale nebylo mi nejlíp. Asi dvakrát jsem vyrušila páreček, ale to nás bylo vždycky víc. Tohle byla premiéra. Osobně doufám, že i derniéra.


  • 0

#3179 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 17:40

Určitě to jenom tak vypadalo. Přitom třeba nafukoval kopačák :D


  • 0

#3180 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 19:52

Nedá mi to a musím sem napsat dnešní zážitek z lovu. Už jsem teda během geo-kariéry toho viděla dost, ale tohle bylo poprvé. Odskakuju si ze značené stezky na blízkou tradičku u rybníčku. Všechno v pohodš. Zalogováno a vracím se zpátky na červenou. Když v tom mé oko zahlédne na lavičce u rybníčka chlapce (?), který si provádí nezaměnitelné pohyby. Musím říct, že takhle rychle jsem od kešky snad nezdrhala. Naštěstí o kus dál po té značené už chodili lidi, tak jsem se trošku zklidnila, ale nebylo mi nejlíp. Asi dvakrát jsem vyrušila páreček, ale to nás bylo vždycky víc. Tohle byla premiéra. Osobně doufám, že i derniéra.

Teda Evčo, ty bys mu chudákovi nedopřála ani trochu radosti. :D Venku je teplo, nemrzne, on si vybral hezké místo u rybníčku a ty pro něj nemáš ani trochu pochopení. 

Ale vážně, taky bych mazala rychle pryč, i když jsem "pokročilý střední věk" a myslím si, že žádné nebezpečí už mi nehrozí. Jenže ono když pak někde čteš, že dvacetiletý znásilnil i sedmdesátiletou..... :rolleyes:

Moc bych nevěřila, že jsi měla podobný zážitek naposledy, kdybych tu měla vypsat, co všechno jsem při gc už zažila, je to na pěkných pár stránek. Pro jistotu: pepřák v kabele nezabere moc místa. Uvažovala jsem i o paralyzéru, ale mám obavy, že bych ho mohla použít na někoho se slabým srdcem nebo si ublížit sama, až se budu přehrabovat v kabele.


  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama