Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Skupiny uživatelů - Moderators a podobné

gc.cz pravidla

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
156 odpovědí na toto téma

#81 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 únor 2014 - 9:09

Ach, Frettie ani Roman nepochopil, co jsem jim rekl... ale jaksi nemam naladu se vam to snazit vysvetlit. Witko si zase mysli, ze ten binec na facebooku je krasny. Vsichni divoce paleckuji prispevky proti osklivym moderatorum, a pritom vubec netusi, v jake skutecne mire moderovani tu celu tu dobu dochazi. Kolik se napise prispevku, kolik bylo celkem ulozenych varovani a kolika lidem? A kolika z nich opakovane? To vy vubec nevite, ale hlavne ze mate jasno, jak strasne moc necitlive  a nespravedlive se tu moderuje. Nevite nic, jen mate nejaky pocit, a na zaklade toho odsuzujete. Ach jo!

 Jen tak mezi řečí - ty tyhle informace máš ? Mě by to totiž zajímalo.  A taky jestli je možný někde zjistit jestli třeba určitý uživatel zrovna teď nějaké varování má. V profilu jsem to totiž nenašel.


  • 0

#82 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:13

Tu skupinu brněnské kliky znám. Když tam člověk napíše, něco co se správcům nelíbí, ihned to smažou. Aroganci jednoho správce, který si myslí, že když dostal práva, tak je bůh, jsem zažil na vlastní kůži. A nic urážejícího jsem tam nenapsal.

Těch skupin je víc s podobným názvem,bacha na to.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#83 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:14

Ve svých názorech se snažím být konstruktivní. Jen říkám svůj pohled na věc a od toho snad fóra jsou :-). Zda si vezmete názory nás "čtenářů fóra" k srdci a případně podle toho upravíte své moderování - budu jen rád, pokud ne, přizpůsobím se... S tím, že ty jako moderátor máš prostě hlavní slovo, takže na můj názor můžeš dát, ale nemusíš, takže hlavní je to, co si myslíš ty :-).

Je mi jasné, že nikdy se 2 lidi neshodnou stoprocentně a o to hůře, když se jedná o moderování...

Jo, já ten pohled na věc vnímám. A byl bych rád, aby i druhá strana vnímala můj, což se dost často neděje.

 

Jde vám jen o to aby tu bylo nekonfliktní prostředí pro inzerenty a chodilo sem co nejvíce lidí. 

Samozřejmě. To máme chtít, aby tu bylo konfliktní prostředí kam chodí málo lidí? Teď si mě rozesmál. Zkus někdy místo nadávání začít přemýšlet co vlastně píšeš.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#84 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:19

Přečti si to celý Pepo. Vytrhl jsi moji větu z kontextu!
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#85 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:20

Těch skupin je víc s podobným názvem,bacha na to.

 

 

Malá nápověda. Skupina pro české geokačery popřípadě pro lidičky kteří hledají přátele v tomto regionu :-) Platí zde jedno malé pravidlo a to SPAM=BAN. Trefil jsem se?


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 10 únor 2014 - 9:20

  • 0

#86 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:27

 Jen tak mezi řečí - ty tyhle informace máš ? Mě by to totiž zajímalo.  A taky jestli je možný někde zjistit jestli třeba určitý uživatel zrovna teď nějaké varování má. V profilu jsem to totiž nenašel.

 

Jestli nejaky uzivatel ma ci nema varovani, vidi asi jen moderator. Ostatne, je to soukroma vec mezi moderatorem a postizenym, a prijde mi to v poradku.

 

Jinak nejaky prehled o udelenych varovanich mam. (Jsem moderator v nekterych diskuzich.) A proto take souhlasim s Pepou, protoze jak tu nekolikrat napsal, ze se varovani ve skutecnosti tyka jen par jedincu, tak ma naprostou pravdu! A temto jedincum, ze kterych velka cast sem chodi jen opakovane delat binec, ted tady tyhle diskuze o moderovani delaji peknou medvedi sluzbu. :(


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 10 únor 2014 - 9:33

  • 0

#87 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:28

Malá nápověda. Skupina pro české geokačery popřípadě pro lidičky kteří hledají přátele v tomto regionu :-) Platí zde jedno malé pravidlo a to SPAM=BAN. Trefil jsem se?

Nejsem si jistý,odkazy(keše,logy,stránky s výrobky související s Geocachingem)se tam dávají běžně,žádný problém jsem tam nezaznamenal.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#88 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 únor 2014 - 9:32

No možná je to v pořádku, možná by to tu trochu osvětlilo.

Například taky jsem dostal před pár dny varování (pro změnu za OT). No a teď - dostali ostatní, co se vyjadřovali stejným OT také takové varování? To přece každého musí napadnout. Ten status varování se tedy zobrazuje jenom mě (jako že ho mám) ale už mi systém neukáže kdo všechno z ostatních má podobné.

 

Ale zpět - neodpověděl si mi, jestli víš, něco reálného o číslech, o kterých mluvíš:

...Kolik se napise prispevku, kolik bylo celkem ulozenych varovani a kolika lidem? A kolika z nich opakovane? To vy vubec nevite, ale hlavne ze mate jasno, jak strasne moc necitlive a nespravedlive se tu moderuje. Nevite nic, jen mate nejaky pocit, a na zaklade toho odsuzujete. Ach jo!

 


  • 0

#89 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:34

Odpovedel, dopsal jsem to tam.

 

Bohuzel, presnou statistiku nemam, nebot nejak neumim najit stranku se zpetnymi informacemi.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 10 únor 2014 - 9:36

  • 0

#90 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:36

Nejsem si jistý,odkazy(keše,logy,stránky s výrobky související s Geocachingem)se tam dávají běžně,žádný problém jsem tam nezaznamenal.

 

Já jsem si jistý tak na 90%. Momentálně cca (2.500) členů. Není to tak dlouho co skupina byla otevřená. Teď už tomu tak kvůli horlivosti jedné správkyně není. ;) 

 

  • 0

#91 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:38

Ach, Frettie ani Roman nepochopil, co jsem jim rekl... ale jaksi nemam naladu se vam to snazit vysvetlit. Witko si zase mysli, ze ten binec na facebooku je krasny. Vsichni divoce paleckuji prispevky proti osklivym moderatorum, a pritom vubec netusi, v jake skutecne mire moderovani tu celu tu dobu dochazi. Kolik se napise prispevku, kolik bylo celkem ulozenych varovani a kolika lidem? A kolika z nich opakovane? To vy vubec nevite, ale hlavne ze mate jasno, jak strasne moc necitlive  a nespravedlive se tu moderuje. Nevite nic, jen mate nejaky pocit, a na zaklade toho odsuzujete. Ach jo!

Podívej, nechci se hádat, jen jsem řekl svůj názor. Já pochopil tvůj názor tak, že moderátor je bůh a nemáme vůbec právo říkat cokoliv proti, že bychom chtěli fórum třeba trochu jiné... Ovšem takové fórum by se mi nelíbilo a myslím, že to není ku prospěchu ani fóru ani jeho provozovateli, takže když řeknu jaké by se mi to líbilo, nikomu neublížím... Přesto moderátora poslechnu, i když s ním třeba někdy úplně nesouhlasím... Pokud jsem se mýlil, tak to se omlouvám.

Vím, že moderovaných příspěvků není moc, ale přesto se stále v těch vláknech, kam přispívám, setkávám s výhružkami "ještě jeden OT a bude zamčeno" atp., které jsou dle mého názoru přehnané. Tak řeknu svůj názor, to snad smím.

 

Jo, já ten pohled na věc vnímám. A byl bych rád, aby i druhá strana vnímala můj, což se dost často neděje.

 

Tak doufám, že mé příspěvky bereš jen jako námět jak zlepšit fórum:-).

Plně chápu oba tábory a myslím, že důležitá je najít "zlatou střední cestu", problém je to, že každý má ten střed někde trochu jinde a je těžké ho najít. Takže vždy bude někdo, kdo bude nespokojený...

Možná by stačil smířlivější tón s tím, že řeknete "bereme vaše názory na vědomí, zde jsou pravidla (stačí asi i ta která jsme podepsali při přihlašování na server), tohle je OT, tohle není OT, moderátoři se budou chovat nestranně, není však v jejich silách procházet všechny fóra, proto se může stát, že některé příspěvky jim uniknout a může se zdát, že takové jednání není nestranné..."

V případě, že bude pár takovýchto pravidel, lépe se usměrní nespokojenci, i když vždy bude jiný pohled na to, co je a není OT, i když tady už by měl vždy pravdu ten moderátor...

Další věc, že moderátor by se neměl emotivně vyjadřovat k názorům na své moderování. Asi nejlepší by bylo, kdyby opravdu byli moderátoři nestranní a anonymní...


  • 0

#92 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 únor 2014 - 9:40

Odpovedel, dopsal jsem to tam.

 

Bohuzel, presnou statistiku nemam, nebot nejak neumim najit stranku se zpetnymi informacemi.

ok díky, beru na vědomí. Možná bys tedy měl/mohl mít to "moderování" v podpisu. Pak by totiž bylo jasný, že ty informace můžeš mít a tím taky, že ty informace můžou mít určitou relevanci. Jinak to vypadá trochu jako plácání do větru.


  • 0

#93 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:48

Skupina se jmenuje Czech Geocaching


  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#94 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:48

Hm, a neplacaji do vetru nahodou ti, kteri tu zasvecene vyjadruji souhlas s prispevky proti osklivym moderatorum, a pritom o tom ve skutecnosti nic nevi? B)


  • -1

#95 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:52

Skupina se jmenuje Czech Geocaching

 

Takže z 90% je 100%. Díky za potvrzení. ;)  V mém příspěvku, který jsem psal v 9:36 je odkaz právě na tuto skupinu.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 10 únor 2014 - 9:52

  • 0

#96 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 únor 2014 - 9:52

Hm, a neplacaji do vetru nahodou ti, kteri tu zasvecene vyjadruji souhlas s prispevky proti osklivym moderatorum, a pritom o tom ve skutecnosti nic nevi? B)

 

ty fakt skáčeš jak čertík z krabičky.

Pakliže vystupuješ jako normální uživatel, tak pro prostě vypadá, že tu větru plácáš úplně stejně. ... že sem vůbec něco řikal...


Tento příspěvek byl upraven od Paprikas(i): 10 únor 2014 - 9:52

  • 0

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:53

Skupina se jmenuje Czech Geocaching

 

Jooo, tam to fakt desne zije! Tuhle jsem tam za den uvidel dokonce 8 novych prispevku! A takovy "Jaderny Houbar" je vylozene zarukou kvalitni diskuze. "Chtelo by to nejakou geozenu!", pravil. A v pristim zivote by chtel byt divocak. :D


  • 0

#98 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:54

No možná je to v pořádku, možná by to tu trochu osvětlilo.

Například taky jsem dostal před pár dny varování (pro změnu za OT). No a teď - dostali ostatní, co se vyjadřovali stejným OT také takové varování? To přece každého musí napadnout. Ten status varování se tedy zobrazuje jenom mě (jako že ho mám) ale už mi systém neukáže kdo všechno z ostatních má podobné.

 

Ale zpět - neodpověděl si mi, jestli víš, něco reálného o číslech, o kterých mluvíš:

Za poslední dva měsíce bylo uděleno 40 formálních varování. 8 z nich bylo jedné osobě, pak několik spamerů, prozrazování mysterek a souřadnicový warez. Velká část z toho byla přidělena hromadně v rámci řešení jednoho vlákna. Jedno z nich je moje vlastní. Faktické kázeňské opatření kromě spamerů dostala jedna osoba. Kolik bylo mezitím založeno vláken a vloženo příspěvků netušim a zjišťovat přesně to nebudu, ale málo toho nebude, podle číslování příspěvků by to bylo 8915 příspěvků, netušim jak moc je ten odhad platný. Takže 40 varování které mají reálně pouze upozorňovací efekt, z nichž aspoň polovina nezpochybnitelná a o druhé půlce by se dejme tomu dalo diskutovat o "tvrdosti" udělení na 8915 příspěvků je takový problém? To je takový problém, že vás moderátor spíš přátelsky nejprve upozorní ve vlákně ještě než přidělí nijak omezující formální varování o kterém ostatní ani neví? Pokud vyčítáte moderátorům přehnané reakce, tak vaše reakce toto mnohonásobně překračuje.


  • 4

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 9:57

ty fakt skáčeš jak čertík z krabičky.

Pakliže vystupuješ jako normální uživatel, tak pro prostě vypadá, že tu větru plácáš úplně stejně. ... že sem vůbec něco řikal...

 

Uklidni se, nerekl jsem nic, na zaklade ceho by ses mel takto urazet.


  • 0

#100 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 10 únor 2014 - 9:58

Za poslední dva měsíce bylo uděleno 40 formálních varování. 8 z nich bylo jedné osobě, pak několik spamerů, prozrazování mysterek a souřadnicový warez. Velká část z toho byla přidělena hromadně v rámci řešení jednoho vlákna. Jedno z nich je moje vlastní. Faktické kázeňské opatření kromě spamerů dostala jedna osoba. Kolik bylo mezitím založeno vláken a vloženo příspěvků netušim a zjišťovat přesně to nebudu, ale málo toho nebude, podle číslování příspěvků by to bylo 8915 příspěvků, netušim jak moc je ten odhad platný. Takže 40 varování které mají reálně pouze upozorňovací efekt, z nichž aspoň polovina nezpochybnitelná a o druhé půlce by se dejme tomu dalo diskutovat o "tvrdosti" udělení na 8915 příspěvků je takový problém? To je takový problém, že vás moderátor spíš přátelsky nejprve upozorní ve vlákně ještě než přidělí nijak omezující formální varování o kterém ostatní ani neví? Pokud vyčítáte moderátorům přehnané reakce, tak vaše reakce toto mnohonásobně překračuje.

Děkuju za faktický příspěvek. Tu část s číslama kvituju (upřímně).


Tento příspěvek byl upraven od Paprikas(i): 10 únor 2014 - 9:59

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz, pravidla

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama