Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo - budoucnost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#181 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 11:18

Tak v dnešní verzi otestováno chování hlášky INSIDE a šlape jak má.
Bude to velký pomocník, super.
Hráč bude mit přehled o tom, jestli ho gps opravdu vidí v aktivní zobrazené zone.
Díky
  • 1

#182 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 11:35

Dobesch: Google mapy možná časem přibudou.

lnavrat: Ano, ta knihovna je kompatibilni s mapsforge mapami, bo interně používá knihovnu MapsForge 0.4.0. Jinak tu verzi 0.4.0 jsem již zkoušel a přijde mi trochu líná.

evass: Nainstaluj si úplně tu nejvíc nejnovější verzi 0.8.9. Ve verzi 0.8.8 byl bug, který znemožňoval použití online map, dokud nebyl dodán soubor s vektorovými mapami, musel jsem to řešit editací knihovny. Jinak vektorové mapy lze stáhnout např. ze stránky http://osm.paws.cz/, je to napsáno v popisu aplikace na Google Play, ale on to stejně nikdo nečte... :D


Tento příspěvek byl upraven od biylda: 06 květen 2014 - 11:38

  • 0

#183 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 15:29

No a nedá mi to se nezeptat, co takhle mapy.cz?
V c:geo to nějak vyřesili a pro zobrazení jedné cache to funguje.

Tento příspěvek byl upraven od braun21: 06 květen 2014 - 15:56

  • 0

#184 alboi

alboi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 15:46

Pri zobrazení mapy som po chvíli hľadania našiel i možnosť zapnúť mierku v mape. Tá sa však zobrazí v mape v ľavom dolnom rohu presne pod tými dvomi ikonkami, ktorými za dajú zobraziť/skryť popisky zón v mape. Bolo by možné presunúť mierku alebo tie tlačítka tak, aby sa neprekrývali?

 

Inak veľké díky biyldovi za všetky úpravy.


  • 1

#185 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 18:02

braun21: mapy.cz nebudou

alboi: tlačítka přesunu


  • 0

#186 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 8:57

Další nápad:
Neslo by udělat, aby při získání odemykaciho kódu byl tento kód i uložen jako názevCartridge_jménoHráče.txt do složky whereyougo?
Byla by jistota, ze o klíč již hráč nepřijde.

(jméno hráče je v názvu souboru pro případ, kdyby někdo jiný, chtěl na stejném přístroji hrát stejnou hru, ovšem stáhnutou ze svého účtu, čímž by měl samozřejmě jiný odemykaci kód)

Tento příspěvek byl upraven od braun21: 07 květen 2014 - 11:05

  • 1

#187 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 10:59

Díky za radu, s novou verzí už online mapy fungují. Že jsme neměli vektorové mapy - nikdy jsme je nepotřebovali, aplikace byla vždy OK, až na to nepříjemné zjištění v sobotu v terénu.

Včera jsme si vyzkoušeli vektorové mapy - to se vždy musí vybírat mapa z adresáře? Pokaždé?

 

Velká část kačerů zde na forum nechodí, že se s aplikací něco děje, jsme skutečně netušili. 


  • 0

#188 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 11:55

Aplikace snad nekolik let spala odlozena do kouta, lide si stezovali, ze vubec neni aktualizovana... a najednou, z niceho nic, vyjde zasebou hned nekolik aktualizaci. To fakt nikoho nenapadne, ze se neco zacalo dit? :o


  • 0

#189 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 11:59

Ano, ve chvíli, kdy ta nová aktualizace nefungovala, jsme zjistili, že se asi něco děje.


  • 0

#190 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 13:42

Včera jsme si vyzkoušeli vektorové mapy - to se vždy musí vybírat mapa z adresáře? Pokaždé?

 

Ne, mapa a téma se vybere jen jednou a nastavení se uloží. Osobně nedám na vektorové offline mapy dopustit. Už jsem byl několikrát v situaci, že nebyl signál a online mapa nebyla.


  • 2

#191 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 20:14

Jen tak na odlehčení, proč je vlastně na ikonce aplikace včelka? :D
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#192 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 22:28

braun21: Uložit odemykací kód při jeho získání nelze. Program se totiž nedozví, že hra již skončila, ani že byl zobrazen odemykací kód (to je pouze další věc v inventáři). Já to řeším pomocí snímku obrazovky.

prazskychytrak: Netuším. Možná proto, že obsahuje bugy? :D


Tento příspěvek byl upraven od biylda: 07 květen 2014 - 22:29

  • 0

#193 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 7:16

Bugy existuji ve vsech programech... ja bych se treba vubec nezlobil, kdyby obnovene whereyougo dostalo nejakou novou ikonku. Program by si to zaslouzil.
  • 0

#194 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 9:17

mě se včelka líbí :D ale jak chcete :) s dotazem ohledně této velké záhady, která mi nedá spát od prvních wherigo krůček tedy za menionem :) třeba se k tomu váže nějaká vtipná story, že jej první wigo zavedlo do úlu :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#195 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 17:36

Ještě jsem neaktualizovala, protože jsem se chtěla podívat, co jsem hrála a mám tedy rozehrané (nějaké WIGa v Praze). V 0.6.0 na mě skočila hláška, že cartrige musí být ve složce /storage/sdcard0/WhereYouGo - tedy v paměti telefonu  :huh: (paměťová karta je ExtSdCard) - popis pamětí je hloupej, ale s tím se nedá nic dělat.

Ve wiki se píše: 

 

 

stažený GWC soubor přesuňte do adresáře WhereYouGo na vaší SD kartě
  • adresář aplikace WhereYouGo je v zařízení přístupný jako /mnt/sdcard/WhereYouGo (sem přijde GWC soubor)

Jde o to, aby se to nějak sjednotilo a  nebyly zbytečné problémy s tím, že to prostě cartrige nenajde. Mě to docela překvapilo. Nevím, jestli jsem něco hrála s tímto telefonem, asi ne, takže jsem je jen přešoupla na paměťovce. 

Jedná se o telefon Samsung Galaxy S3 mini.

 

Hádám, že to v nové verzi změněno nebylo, možná se pletu. 

 

 

Druhá věc jsou odemykací kódy, které tu padly - nebylo by možné udělat z cartrige takovou verzi, která by se dala odemknout na wherigo.com uploadem dohrané cartrige - pokud vím, tak to do teď po dohrání na telefonu nešlo, jestli to funguje z Garmina to nevím, ještě nikdy jsem se nedokopala k tomu cartrige nahrát. 

Já je teda ani neodemykám, i když to někteří považují za nutnost k logování, ale log mi zatím nikdy nikdo nesmazal. Přepisování nějakého kódu mě fakt neba (a ještě šašky s posledním znakem, bez nebo jak...). Nehledě na to, že to někteří neuloží do inventáře, takže se k tomu pak doma nedá dostat. 

 

A třetí - nevím, jak se změnila úvodní hláška při spuštění aplikace, ale "Stahujte cartrige pro Pocket PC verzy. Ostatní nejsou testované (ale je možné, že budou fungovat též)."

Prosím "přeložit" do češtiny.  :rolleyes:


  • 0

#196 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 20:24

janca361:

V nové verzi lze zvolit libovolný adresář.

 

WhereYouGo respektive OpenWIG používá úplně jiný formát ukládacího souboru. Na formát GWS převést nelze, protože GWS je uzavřený formát. Uložení odemykacího kódu do inventáře si musí pohlídat autor wheriga. Případně doporučuji udělat si screenshot.

 

V nové verzi je hláška předělaná.


  • 2

#197 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 20:48

Případně doporučuji udělat si screenshot.

 

Nojo, jen v čem mám udělat screenshot? Telefon to od výroby neumí a všechny appky na který jsem koukala vyžadují root telefonu (nechci).

Sorry za drobné OT.


  • 0

#198 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 20:50

Ale houbelec, umi. Staci zaroven zmacknout tlacitko na vypnuti a snizeni hlasitosti :) Teda, aspon muj telefon to tak zvlada.


  • 0

#199 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 20:54

Ale houbelec, umi. Staci zaroven zmacknout tlacitko na vypnuti a snizeni hlasitosti :) Teda, aspon muj telefon to tak zvlada.

 

No u mě je to jinak, ale fakt to jde :-O 


  • 0

#200 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 20:57

Tak hlavne, ze jsi to nasla :)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama