Přejít na obsah


Fotka

Dakota 10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
529 odpovědí na toto téma

#121 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:30

díval jsem se do navigačky přes PC (jako když se otevírá fleška) a jsou tam různé adresáře a soubory teď nevím kam se nová mapa nahrává zda k těm volným souborům nebo do nějakého adesáře, jaký má mapa Topo Czech soubor, má jich víc? Stáhnul jsem si zazipovanou Slovenskou mapu a ta po rozzipování a instalaci do PC má aresář s názvem FAM_4500 a ten obsahuje přes 70 souborů a teď nevím kam to nahrát a jestli vše nebo jen nějaký soubor. Mapu Slovak topo jsem stáhl zde: http://info.gpsteam....ta/50-gpsfts-v2
  • 0

#122 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:33

siri napsal/a:
... a taky jde o to, jestli se ti tam vejde.Dakota 10 má jen interní pamět...


po třech letech používání je tam víc jak polovina paměti volná tak by to mělo snad :|nějak jít :-)
  • 0

#123 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:36

soubor s mapou v GPSce se jmenuje gmapsupp.img nebo tak nejak (ty pismenka v tom jsou silenost). co se tyce toho adresare, kterej sis stahnul, tak je treb amit nainstalovany MapSource nebo BaseCamp. a taky abys nam rek, jaky mas windowsy, lisej se cesty u XP a w7. a taky neco malo je na odkazu u me v podpisu
  • 0

#124 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:43

petulinka1 napsal/a:
soubor s mapou v GPSce se jmenuje gmapsupp.img nebo tak nejak (ty pismenka v tom jsou silenost). co se tyce toho adresare, kterej sis stahnul, tak je treb amit nainstalovany MapSource nebo BaseCamp. a taky abys nam rek, jaky mas windowsy, lisej se cesty u XP a w7. a taky neco malo je na odkazu u me v podpisu


mám XP, "Map source" mám nainstalovaný v PC žřejmě když jsem instaloval Czech topo s instalačního CD, v tom prográmku moc nedělám využíval jsem ho jen při zakládaní keší :). To s tý nainstalovaný slovenský mapy musím udělat jeden soubor?
  • 0

#125 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:46

našel jsem ten soubor - gmapsupp.img a zabírá v navigačce nejvíc místa je tam navolno
  • 0

#126 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:09

ano, z ty slovensky mapy musis udelat jeden spoubor pomoci MapSource. nebo si muzes najit uz hotovej jeden soubor ;) kazdopadne pokud tu mapu budes ladovat do GPSky pomoci MS, tak si ten .img v GPSce prejmenuj (treba na CZ.img), MS totiz ten stavajici nazev souboru pouziva u kazdy mapy, co nahraje do GPS. ergo bys o cechy prisel :) tu slozku se slovenskem nakopiruj do C:/Garmin/ (nejak jsem si neuvedomila, ze se to vzdycky cpe do stejny slozky nezavisle na systemu O:-))
  • 0

#127 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:29

petulinka1 napsal/a:
ano, z ty slovensky mapy musis udelat jeden spoubor pomoci MapSource. nebo si muzes najit uz hotovej jeden soubor ;) kazdopadne pokud tu mapu budes ladovat do GPSky pomoci MS, tak si ten .img v GPSce prejmenuj (treba na CZ.img), MS totiz ten stavajici nazev souboru pouziva u kazdy mapy, co nahraje do GPS. ergo bys o cechy prisel :)
tu slozku se slovenskem nakopiruj do C:/Garmin/ (nejak jsem si neuvedomila, ze se to vzdycky cpe do stejny slozky nezavisle na systemu O:-))


pokud ten soubor stávající mapy Czech Topo v GPSce přejmenuji tak ho pak navigačka najde a bude používat i když má jiný název?

zkouším otevírat tu slovenskou mapu v MS zatím to nejde :(
  • 0

#128 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:40

ano, pokud ho prejmenujes, tak by ho navigacka mela najit, precet sis vubec co je psano v tom odkazu u me v podpisu? :D pokud to nejde, tak je zamcena a musi sji nejdriv odemnkout. tzn. bud legalni cestou (a hezky si to zaplatit), nebo nelegalni cestou, s tou ti ale radit nebudu.... si musis uz vygooglit
  • 0

#129 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 247 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:47

http://lacop.gpsteam...ektory/GPSForum Topo Slovakia v2.img V odkaze vyššie je IMG formát mapy GPSForum Topo Slovakia v2, ktorý stačí rovno do Dakoty nakopírovať do zložky Garmin.
  • 0
Samsung Galaxy S II + Locus Pro + iGO
Garmin Oregon 450 (Patched)
Magellan Mobile Mapper 6 + OziExplorerCE 2 + iGO
QSTARZ BT-Q1000Platinum (Datalogger)

#130 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:04

lacop napsal/a:
http://lacop.gpsteam...ektory/GPSForum Topo Slovakia v2.img

V odkaze vyššie je IMG formát mapy GPSForum Topo Slovakia v2, ktorý stačí rovno do Dakoty nakopírovať do zložky Garmin.



ten odkaz nemohu rozjet, nechybí tam něco???:(
  • 0

#131 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 247 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:50

Odkaz je v poriadku. Nič tam nechýba.
  • 0
Samsung Galaxy S II + Locus Pro + iGO
Garmin Oregon 450 (Patched)
Magellan Mobile Mapper 6 + OziExplorerCE 2 + iGO
QSTARZ BT-Q1000Platinum (Datalogger)

#132 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:51

MOC DĚKUJI VÁM VŠEM ZA POMOC ;););););););)
  • 0

#133 Findusek

Findusek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:52

Už mám v GPSce i Štrbské Pleso :D:D:D:D
  • 0

#134 darthdaron

darthdaron

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 17:36

Zdarvím. Umí Dakota 10 zobrazovat fotohinty? Procházel jsem tohle fórum, ale nenašel jsem jasnou odpověď.
  • 0

#135 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 17:49

To zalezi na tom, jak a jestli si je do ni nahravas. Standardne nejsou soucasti zdanych dat nahravanych do GPS. Je vsak mozne pouzit nejakou aplikaci nebo plugin aplikace. Konkretne mam na mysli treba plugin Spoiler pro GeoGet, tyto Dakota vetsinou zobrazuje. I kdyz ma zkusenosti jen s Dakota 20, myslim, ze u 10 to bude v tomto smeru stejne. Protoze vsak nema karu, nevejde se tam toho tolik.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#136 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 0:00

Pokud se něco nezměnilo po posledních updatech, tak i u Oregona je v tomto případě karta na prd. Spoilery fungují jen když jsou v navigaci. Ale na kartu se dají dát třeba mapy a uvolnit místo. Vyzkoušet se to dá docela snadno. Založ si v navigaci složku, podsložku, v ní podsložku (struktura je na Garminu popsaná, př. SZ) a do ní si dej libovolnou fotku. Pokud je to v pořádku, zobrazí se ti u dané keše jako spoiler. Aby to mělo smysl, musely by se ale opravdu fotky postahovat z listingů. Geoget to umí. Větším problémem je, že na Oregonu s fólií z fotek moc nepoznám. Dakota je asi o něco čitelnější.
  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 8:21

Nemas pravdu. Od zacatku davam spoilery (jako POI) jen na kartu a funguji krasne - mam O300. Je treba vzdy specifikovat zpusob, o jaky jde. O300 nema aktualizaci FW na Geocaching With Photos, takze to neposoudim, ale z ohlasu, ktere mam, mi nepripada, ze by to muselo byt jen v pameti.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 9:17

Mě to tak šlo (O450) a další updaty jsem nedělal. Nehrabu do toho, co funguje, počkám na významný update, pokud ještě bude. Jako POI to pochopitelně fungovalo a funguje dál.
  • 0

#139 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 21:37

Mohl by mi někdo poslat odkaz, kde stáhnout turistickou mapu Rakouska, díky:)
  • 0

#140 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 21:58

https://buy.garmin.c...969&pvID=108206
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama